به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 24 اسفند 92 [ 01:13]
    دستاوردها:
    100 Experience PointsTagger Second ClassOverdrive7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 43 در 29 پست

Array

New2 چطور می شه در درجه اول دختری پاک و خوش اخلاق و در درجه دوم زیبا اونم در حد خودم پیدا کنم

راستش من هیز نیستم نه چشم چرونی می کنم نه چیز دیگه ای چه برسه به حرف زدن با دخترا یا رابطه نامشروع و اونایی ککه منو می بینن می گن این از دخترا هم سر به زیر تره می ترسم موقع ازدواج با کسی باشم که قبلا این روابط داشته و به اصطلاح عشق اولش نباشم اونایی که این روابط نداشتن بهتر می فهمن مخصوصا اینکه من ادمی هستم که تو این سن کم صاحب معدن و درامد خیلی زیادم خوش قیافم هستم اونایی که تا به حال دوست از جنس مخالف نداشتن می دونن چند موردم دخترا بهم پیشنهاد دوستی دادن منم یه طوری به صورت احمقانه ردشون کردم به این امید که در اینده زن پاکی گیرم بیاد تو رو خدا اونایی که حرف از توبه می زنن یه لحظه به اینم فکر کنن درسته توبه باعث پاکی روح می شه ولی روان ادمو که پاک نمی کنه (اینو تو کتاب های روانشناسی و حتی رادیو بی بی سی شنیدم که عشق اول هیچ موقع فراموش نمی شه و به نحوی تو ضمیر ناخوداگاه ادم جلوه می کنه) مننمی خوام اون ادم بازنده تو ازدواج باشم حتی ادمی که زنش قبلا این کاره بوده توبه کرده و دنبال گناه نمی ره ولی به خاطر گذشتش منو مقایسه یا به یونعی تو زندگیم کم می زاره کلا تا اینجا پاک موندم کسیو شبیه خودم می خوام ایا این برام امکان داره اگه امکان داره همچین ادمهایی رو تو کجا باید پیدا کنم حوزه علمیه من که به دانشگاهییا اعتماد ندارم یعنی می بینم اعتماد ندارم هر چند ادمهای ژاک زیادی توشون هست ولی ادمهای بدش ادمو نسبت به اون خوبام بدبین می کنه؟ یعنی چی اصلا من می خوام عشق اول یه دختر باشم تا عاشقانه زندگی کنم باهاش و دنبال این روابط جنسی هم نیستم من که تا اینجا خودمو نگه داشتم می ترسم از نظر عاطفیث کمم بزاره خیلی می ترسمخیلی احساس نیاز دارم تا با یک دختر عاشقانه حرف بزنم دختری که می خوام هر دومون صد در صد مال هم باشیم من فوق العاده احساساتیم همچنین درسته بعضیا اشتباه کردن توبه کردن پاک شدن ولی من به خاطر خودم که تا اینجا با بی عرضگی و خجالتی بودن یا اینکه ادم پاک با ادم پاک( که بعضی وقتا هم برعکس در میاد می خوام صد درصد با یه دختر خوب پاک که قیافش به من بخوره(خوشکل باشه =من یکی از پسرای خوشکل دانشگاهم که معمولا دخترای خوشکل دانشگاه منو می پاین)می خوام همسر ایندم صد در صد گذشته بدون نقصی داشته باشه ایا این برای من امکان پذیره کاش دانشگاه نمی رفتم این کلا کاش تو اجتماع نبودم کور بودم منی که می شنوم یکی از تجاوزش به دوست دختر 15 ساله احمقش حرف می زنه واقعا نمی خوام کیسه بوکس دختری بشم که با احساساتش بازی شده و الان می خواد رو من که ازارم به کسی نرسیده خالی بکنه وای چه اعتماد به نفسی دارم البته همه دخترا خوشکل نه ولی همون دو تا معروف که کل دانشگاه اونا رو می بینن و اونا منو کافیه که به خودم به قبولونم نایسم و نظر همکلاسیام و وضعم طوری که همکلاسی پسرم به شدت به من حسادت بکنن زیر ابمو بزنن یه طوری شبیه بیل المسترانگ خواننده گروه گرین دی هست قیافم بی خیال این حرفا من کلا نمی تونم این دوستیا را داشته باشم زن واقعا شبیه خودم می خوام ایا همچین موردی امکان داره امکان داره باید کجا پیداش بکنم واقعا حالم افتضاحه و در حال پاچه گیریم لطفا یکی کمکم کنه البته این کار صوابم دارهخ تقریبا هر روز تو اعصاب مادرم هم هستم که چطور می خواد واسم زن پاک پیدا کنه واقعا به نظرات شما نیاز دارم اوناییم که قبلا این روابط داشتن لطفا جبهه گیری نکنن لطفا لطفا لطفا کمک کنن من که نمی خوام با شما ازدواج کنم لطفا کمکم کنین به اونی که می خوام برسم در مورد این که ادمهایی که این دوستیا رو داشتن چه مشخصه هایی دارن به من کمک کنن حداقلش اینه یه ادمو از جنون در میارین حداقل درک کنین احساسات ادمیو که این همه احساس می کنهقراره کیسه بوکس شه درسته که چشامو باز کنم تا دلم بخواد دختر پاک هست لطفا شما دخترا که همچین دخترایی می شناسین لطف کنین بگین این دخترا کدوم سمت قرار دارن تا ببینمشون در ضمن من هر چهارشنبه پیش مشاور می رم و یه یه ساعتی حرف می زنیم از اشناهاست مشاورم می گه تو تو جزئیاتی و ادم باهوشی هستی ولی ایرادت اینه خلاف جریان اب شنا می کنی در ضمن من احساسی و رمانتیکم ولی این احساسات مربوط به شعر ادبیات طبیعت انسانیت می شه اتفاقا تو انتخابم خیلی عاقلم چند روز پیش دختری که ادعای پاکیش می شد پشت استادمون غیبت کرد ازش متنفر شدم یعنی عقلم تا این حد کار می کنه تو مسائل ازدواج که هیچ وقت عشق کورم نکنه و یه چیزی عشق به احساسات ربط ندین به صورت خاص معقوله احساسات جداست سوال من کلا اینه چطور می شه دختر پاک و خوش اخلاق و همچنین زیبا رو پیدا کرد از کجا؟ چطور می شه به کسی تو حرف زدن های قبل ازدواج فهموند من پاکم اگه تو تو گذشتت ... به یه نوعی منو رد کنی که ابروت نره و ایرادو از داماد بگیرن!؟ بابت پست قبلیم معذرت اون جمله قرمز ندیده بودم لطفا مدیرا هر چه زودتر اون پست پاک کنن

- - - Updated - - -

سنم 24 هست و ببخشید که ازدواج تو این سن از مد افتاده منم هرکاری بودم تو سیه سالگی ازدواج می کردم

- - - Updated - - -

ببخشید شمایی که گفتید معلوم نیست خواسته من چیه
    من که یک ضرب شرایط اوله رو اعلام می کنم
    پاک مومن خوش اخلاق و قیافه ها هم به هم بخوره
    در ضمن اینا شرایط اولیس قبل خواستگاری
    نه من می دونم چه نوع ادمیو می خوام سوالم اینهع این نوع ادمو کجا می شه پیدا کرد
    کلا واسه خودمم نه به صورت عمومی شما دخترا همچین ادمهایی رو دیدین که از این سه نظر کم نداشته باشن؟گفتم خودمو نمی گم به صورت عمومی

2. کاربر روبرو از پست مفید mosbatman تشکرکرده است .

امیرحسین (جمعه 09 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 فروردین 97 [ 14:43]
    سطح
    40
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 185
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    28

تشکرشده 23 در 16 پست

Array
    خوش به حالت که کار داری و درامد . اگه دختر پاک می خوای باید ببینی کدوم دختر سنگین تره . یعنی تو چون خوش قیافه هستی . باید ببینی کدوم دختر با یک نگاه لبخند نمی زنه و سریع رام نمی شه . دخترهای پاک بیشتر اخم به صورتشونه و در مقابل نامحرم سر سنگین اند . تو باید تحقیق زیادی در مورد دختر انجام بدی . اما بدون تنها پاکی و زیبایی و شرط کافی و لازم نیست . اخلاقش هم به همین زودی ها دستت نمی اد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosbatman نمایش پست ها
    راستش من هیز نیستم نه چشم چرونی می کنم نه چیز دیگه ای چه برسه به حرف زدن با دخترا یا رابطه نامشروع و اونایی ککه منو می بینن می گن این از دخترا هم سر به زیر تره می ترسم موقع ازدواج با کسی باشم که قبلا این روابط داشته و به اصطلاح عشق اولش نباشم اونایی که این روابط نداشتن بهتر می فهمن مخصوصا اینکه من ادمی هستم که تو این سن کم صاحب معدن و درامد خیلی زیادم خوش قیافم هستم اونایی که تا به حال دوست از جنس مخالف نداشتن می دونن چند موردم دخترا بهم پیشنهاد دوستی دادن منم یه طوری به صورت احمقانه ردشون کردم به این امید که در اینده زن پاکی گیرم بیاد تو رو خدا اونایی که حرف از توبه می زنن یه لحظه به اینم فکر کنن درسته توبه باعث پاکی روح می شه ولی روان ادمو که پاک نمی کنه (اینو تو کتاب های روانشناسی و حتی رادیو بی بی سی شنیدم که عشق اول هیچ موقع فراموش نمی شه و به نحوی تو ضمیر ناخوداگاه ادم جلوه می کنه) مننمی خوام اون ادم بازنده تو ازدواج باشم حتی ادمی که زنش قبلا این کاره بوده توبه کرده و دنبال گناه نمی ره ولی به خاطر گذشتش منو مقایسه یا به یونعی تو زندگیم کم می زاره کلا تا اینجا پاک موندم کسیو شبیه خودم می خوام ایا این برام امکان داره اگه امکان داره همچین ادمهایی رو تو کجا باید پیدا کنم حوزه علمیه من که به دانشگاهییا اعتماد ندارم یعنی می بینم اعتماد ندارم هر چند ادمهای ژاک زیادی توشون هست ولی ادمهای بدش ادمو نسبت به اون خوبام بدبین می کنه؟ یعنی چی اصلا من می خوام عشق اول یه دختر باشم تا عاشقانه زندگی کنم باهاش و دنبال این روابط جنسی هم نیستم من که تا اینجا خودمو نگه داشتم می ترسم از نظر عاطفیث کمم بزاره خیلی می ترسمخیلی احساس نیاز دارم تا با یک دختر عاشقانه حرف بزنم دختری که می خوام هر دومون صد در صد مال هم باشیم من فوق العاده احساساتیم همچنین درسته بعضیا اشتباه کردن توبه کردن پاک شدن ولی من به خاطر خودم که تا اینجا با بی عرضگی و خجالتی بودن یا اینکه ادم پاک با ادم پاک( که بعضی وقتا هم برعکس در میاد می خوام صد درصد با یه دختر خوب پاک که قیافش به من بخوره(خوشکل باشه =من یکی از پسرای خوشکل دانشگاهم که معمولا دخترای خوشکل دانشگاه منو می پاین)می خوام همسر ایندم صد در صد گذشته بدون نقصی داشته باشه ایا این برای من امکان پذیره کاش دانشگاه نمی رفتم این کلا کاش تو اجتماع نبودم کور بودم منی که می شنوم یکی از تجاوزش به دوست دختر 15 ساله احمقش حرف می زنه واقعا نمی خوام کیسه بوکس دختری بشم که با احساساتش بازی شده و الان می خواد رو من که ازارم به کسی نرسیده خالی بکنه وای چه اعتماد به نفسی دارم البته همه دخترا خوشکل نه ولی همون دو تا معروف که کل دانشگاه اونا رو می بینن و اونا منو کافیه که به خودم به قبولونم نایسم و نظر همکلاسیام و وضعم طوری که همکلاسی پسرم به شدت به من حسادت بکنن زیر ابمو بزنن یه طوری شبیه بیل المسترانگ خواننده گروه گرین دی هست قیافم بی خیال این حرفا من کلا نمی تونم این دوستیا را داشته باشم زن واقعا شبیه خودم می خوام ایا همچین موردی امکان داره امکان داره باید کجا پیداش بکنم واقعا حالم افتضاحه و در حال پاچه گیریم لطفا یکی کمکم کنه البته این کار صوابم دارهخ تقریبا هر روز تو اعصاب مادرم هم هستم که چطور می خواد واسم زن پاک پیدا کنه واقعا به نظرات شما نیاز دارم اوناییم که قبلا این روابط داشتن لطفا جبهه گیری نکنن لطفا لطفا لطفا کمک کنن من که نمی خوام با شما ازدواج کنم لطفا کمکم کنین به اونی که می خوام برسم در مورد این که ادمهایی که این دوستیا رو داشتن چه مشخصه هایی دارن به من کمک کنن حداقلش اینه یه ادمو از جنون در میارین حداقل درک کنین احساسات ادمیو که این همه احساس می کنهقراره کیسه بوکس شه درسته که چشامو باز کنم تا دلم بخواد دختر پاک هست لطفا شما دخترا که همچین دخترایی می شناسین لطف کنین بگین این دخترا کدوم سمت قرار دارن تا ببینمشون در ضمن من هر چهارشنبه پیش مشاور می رم و یه یه ساعتی حرف می زنیم از اشناهاست مشاورم می گه تو تو جزئیاتی و ادم باهوشی هستی ولی ایرادت اینه خلاف جریان اب شنا می کنی در ضمن من احساسی و رمانتیکم ولی این احساسات مربوط به شعر ادبیات طبیعت انسانیت می شه اتفاقا تو انتخابم خیلی عاقلم چند روز پیش دختری که ادعای پاکیش می شد پشت استادمون غیبت کرد ازش متنفر شدم یعنی عقلم تا این حد کار می کنه تو مسائل ازدواج که هیچ وقت عشق کورم نکنه و یه چیزی عشق به احساسات ربط ندین به صورت خاص معقوله احساسات جداست سوال من کلا اینه چطور می شه دختر پاک و خوش اخلاق و همچنین زیبا رو پیدا کرد از کجا؟ چطور می شه به کسی تو حرف زدن های قبل ازدواج فهموند من پاکم اگه تو تو گذشتت ... به یه نوعی منو رد کنی که ابروت نره و ایرادو از داماد بگیرن!؟ بابت پست قبلیم معذرت اون جمله قرمز ندیده بودم لطفا مدیرا هر چه زودتر اون پست پاک کنن

- - - Updated - - -

سنم 24 هست و ببخشید که ازدواج تو این سن از مد افتاده منم هرکاری بودم تو سیه سالگی ازدواج می کردم

- - - Updated - - -

ببخشید شمایی که گفتید معلوم نیست خواسته من چیه
    من که یک ضرب شرایط اوله رو اعلام می کنم
    پاک مومن خوش اخلاق و قیافه ها هم به هم بخوره
    در ضمن اینا شرایط اولیس قبل خواستگاری
    نه من می دونم چه نوع ادمیو می خوام سوالم اینهع این نوع ادمو کجا می شه پیدا کرد
    کلا واسه خودمم نه به صورت عمومی شما دخترا همچین ادمهایی رو دیدین که از این سه نظر کم نداشته باشن؟گفتم خودمو نمی گم به صورت عمومی
    سلام.هرکسی از یه راهی ازدواج میکنه.مثلا بعضی از پسرها معیارهای مد نظرشون رو به خانواده و خواهر و مادرشون اعلام میکند و بعضی اقایون دختری رو برای مدتی زیر نظر میگرند و یه شناخت کلی ازش بدست میارند و وارد مرحله شناخت بیشتر میشوند.اگه در اطرافیانتون فرد قابل اعتمادی دارید که میتوانند دختر مناسب شما رو بهتون معرفی کنند میتونید از این راه وارد بشید یا اینکه خودتون در محیط کار یا محیط دانشگاه دختری رو مد نظر بگیرید.

در مورد پاکی برادر من تا دلتون بخواد دختر پاک وجود داره که تا به حال وارد اینجور روابط نشده .هر وقت دختر مناسبی پیدا کردید تا حدودی به خانواده و رفتارش در بیرون توجه کنید شاید این مورد بتونه بهتون کمک کنه.

- - - Updated - - -
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …
    ویرایش توسط ستیلا : جمعه 09 اسفند 92 در ساعت 17:16

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    بیشتر دختر هایی که پاکن و با کسی دوست نشدن کمتر خودشونو نشون میدن اهل جلب توجه کردن نیستن! واسه همین پیدا کردن اونا سخته تازه از نظربعضی از پسرا اصلا جذاب نیستن و فکر میکنن یه ایرادی دارن که نتونستن با کسی باشن و از بی عرضه گی اونهاست! پیدا کردنشون سخت هست ولی غیر ممکن نیست صبور باشید... هر چه بیشتر از این که دختر خوب و پاک نیاد توی زندگیتون بترسید مطمئن باشید که سرتون میاد! امید وارم کسی که میخوای رو پیدا کنید و خوشبخت بشین.

6. کاربر روبرو از پست مفید پونیو تشکرکرده است .

ستیلا (جمعه 09 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    صاحب معدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!تا جایی که من می دونم مالکیت معادن تحت اختیار

دولته.اون خواننده م بیلی جو آرمسترانگه.بیلی آرمسترانگ فضانورد بوده.

ولی من به خاطر خودم که تا اینجا با بی عرضگی و خجالتی بودن یا اینکه ادم پاک با ادم پاک
    بلخره خودتو بی عرضه می دونی یا پاک؟

8. کاربر روبرو از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده است .

فرشته اردیبهشت (جمعه 09 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 دی 95 [ 20:43]
    سطح
    34
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 145
    Overall activity: 45.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 57 در 35 پست

Array
    من هم تا به حال رابطه دوستی با جنس مخالف نداشتم.با پسری ازدواج کردم ک علاوه بر اینکه چندین دوس دختر داشت رابطه جنسی هم داشته و بسیار آسیب دیدم...

درکتون میکنم دوست عزیز.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 43 در 29 پست

Array
    راست می گید اسمشو اشتباه گفتم دی منم از طریق نیروانا و اپارات شناختم دوستای کودنم که اهل راک نیستن اولش فکر کردن من ارایش کردم و عکس انداختم البته بینی من خیلی خوشکله ولی مال اون خوب نیست
    راستش 20 درصد یه معدن تراورتن مال منه کتاب قوانین معدن هست می تونی از ketabnak دانلود کنی در ضمن رشته من زمینه نظر شمام درسته ولی این مسائل به طور کل مخصوص معادن خاصه که به اشخاص عادی اجازه بهره برداری نمی دن و الی ما با بهربرداریش پول در میاریم
    تعریف از خود نباشه من اونقدر ادم شریفیم که با کسی که نزدیک 10 تا معدن داره و میلیاردر از طرفیم روستایی با دخترش وصلت نمی کنم البته نمی خوام به خاطر پول با کسی باشم دلم می خواد به صورت ناشناس در اینده که واسه خودم به تنهایی معدن یک کشف چند تا بهره برداری کردم مدرسه و بیمارستان بسازم من با این روحیم واقعا نمی تونم با قشر خاصی از دخترا ازدواج کنم به صورت عجیبی مادیات اصلا برام مهم نیست
    تنها ایراد منم اینه قدم 172 هست
    اما خوشتیپ و خوشگلم
    راستش من که از دانشگاه خوشم نمیاد زن بگیرم دلیلم دارم اونایی که حلقه دارن بیشتر تو چشای ادم نگاه می کنن و کلی جنس پسرا بده دختراییم که ...کلا به قول دکتر فرهنگ اگه به قشری اعتماد ندارین سمتشون نرین
    بد وضعیه
    یه چیزی مامانم می خواد به خاطر این مسائل که میام براش تعریف می کنم برام زن از شهرستانمون اونم یا دبیرستانی یا حزوی بگیره باید شانس بیارم که مامانم قیافه یه حزوی رو بپسنده دوست دارم از نظرذ دینی هم بالا برم

در مورد پاکی یا خجالت عرض کنم من همیشه دنبال یه چیز پایدارم و دوست دارم چیزی خاص تنها مال خودم باشه مثلا عشق یه دختر اونم برای ابد
    این نوع دوستیارو به خاطر این که تا ابد پایدار نیستن و زیاد دروغ توش است نمی پسندم و اصلا دوست ندارم به کسی دروغ بگم تجاوز کنم بهش

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin نمایش پست ها
    من هم تا به حال رابطه دوستی با جنس مخالف نداشتم.با پسری ازدواج کردم ک علاوه بر اینکه چندین دوس دختر داشت رابطه جنسی هم داشته و بسیار آسیب دیدم...

درکتون میکنم دوست عزیز.
    نمی دونم چرا با شنیدن این حرفا از دست خدا حرص می خورم به قران و سوره نورش بد گمان می شم

یه چیزی شما می دونستی طرفت از این ادماست قبل ازدواج؟

- - - Updated - - -

در مورد پاکی یا خجالت عرض کنم من همیشه دنبال یه چیز پایدارم و دوست دارم چیزی خاص تنها مال خودم باشه مثلا عشق یه دختر اونم برای ابد
    این نوع دوستیارو به خاطر این که تا ابد پایدار نیستن و زیاد دروغ توش است نمی پسندم و اصلا دوست ندارم به کسی دروغ بگم تجاوز کنم بهش
    البته این روحیم باعث شده با دختری دوست نشم چون می دونستم دوستیمون پایدار نیست منم نمی خوام از کسی بهره جنسی ببرم یا حق شوهر ایندشو ضایع کنم کلا خوشم نمیاد

- - - Updated - - -

حرف اول اخرم اینه دختری با این سه ویژگی تا به حال دیدین؟
    1-مومن(خودش و خانوادش) با گذشته پاک
    2-خوش اخلاق
    3-خوش قیافه
    البته برام اصلا ثروت خانوادش مهم نیست و اینکه باباش چی کارس تنها نکته مهم خانوادش اینه خانوادش خوش نام و پاک باشن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    راست می گید اسمشو اشتباه گفتم دی منم از طریق نیروانا و اپارات شناختم دوستای کودنم که اهل راک نیستن اولش فکر کردن من ارایش کردم و عکس انداختم البته بینی من خیلی خوشکله ولی مال اون خوب نیست
    راستش 20 درصد یه معدن تراورتن مال منه کتاب قوانین معدن هست می تونی از ketabnak دانلود کنی در ضمن رشته من زمینه نظر شمام درسته ولی این مسائل به طور کل مخصوص معادن خاصه که به اشخاص عادی اجازه بهره برداری نمی دن و الی ما با بهربرداریش پول در میاریم
    تعریف از خود نباشه من اونقدر ادم شریفیم که با کسی که نزدیک 10 تا معدن داره و میلیاردر از طرفیم روستایی با دخترش وصلت نمی کنم البته نمی خوام به خاطر پول با کسی باشم دلم می خواد به صورت ناشناس در اینده که واسه خودم به تنهایی معدن یک کشف چند تا بهره برداری کردم مدرسه و بیمارستان بسازم من با این روحیم واقعا نمی تونم با قشر خاصی از دخترا ازدواج کنم به صورت عجیبی مادیات اصلا برام مهم نیست
    تنها ایراد منم اینه قدم 172 هست
    اما خوشتیپ و خوشگلم
    راستش من که از دانشگاه خوشم نمیاد زن بگیرم دلیلم دارم اونایی که حلقه دارن بیشتر تو چشای ادم نگاه می کنن و کلی جنس پسرا بده دختراییم که ...کلا به قول دکتر فرهنگ اگه به قشری اعتماد ندارین سمتشون نرین
    بد وضعیه
    یه چیزی مامانم می خواد به خاطر این مسائل که میام براش تعریف می کنم برام زن از شهرستانمون اونم یا دبیرستانی یا حزوی بگیره باید شانس بیارم که مامانم قیافه یه حزوی رو بپسنده دوست دارم از نظرذ دینی هم بالا برم

- - - Updated - - -

نمی دونم چرا با شنیدن این حرفا از دست خدا حرص می خورم به قران و سوره نورش بد گمان می شم

یه چیزی شما می دونستی طرفت از این ادماست قبل ازدواج؟

- - - Updated - - -

البته این روحیم باعث شده با دختری دوست نشم چون می دونستم دوستیمون پایدار نیست منم نمی خوام از کسی بهره جنسی ببرم یا حق شوهر ایندشو ضایع کنم کلا خوشم نمیاد

- - - Updated - - -

حرف اول اخرم اینه دختری با این سه ویژگی تا به حال دیدین؟
    1-مومن(خودش و خانوادش) با گذشته پاک
    2-خوش اخلاق
    3-خوش قیافه
    البته برام اصلا ثروت خانوادش مهم نیست و اینکه باباش چی کارس تنها نکته مهم خانوادش اینه خانوادش خوش نام و پاک باشن
    هست دنبال اش باشید دختری با این ویژگی پیدا میکنید.
    ویرایش توسط ستیلا : جمعه 09 اسفند 92 در ساعت 20:40

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 43 در 29 پست

Array
    ببخشید خانم
    این افراد تو کجاها هستن
    می شه کمک کنید و یه نوعی اون ادمها رو هم کمک کنین تا مثل ارتین عزیز نشن
    اطرافتون منظور کجاست؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    ببخشید خانم
    این افراد تو کجاها هستن
    می شه کمک کنید و یه نوعی اون ادمها رو هم کمک کنین تا مثل ارتین عزیز نشن
    اطرافتون منظور کجاست؟
    خیلی از اطرافیان من دنبال اینجور دخترها بودند البته ظاهر رو بیشتر به دید به دل نشیتن مد نظر داشتند نه زیبا.هرچند اون ویژگی زیبایی هم پیدا میشه.میتونید از یه فرد قابل اعتماد بخواید بهتون کمک کند مثلا مادر و خواهرتون یا یه دوست یا اشنا که میشناسید که حرفشون قابل اعتماد هست.
    ویرایش توسط ستیلا : جمعه 09 اسفند 92 در ساعت 20:46

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)