به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 مهر 93 [ 19:20]
    سطح
    13
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    390

تشکرشده 100 در 27 پست

Array

بی اعتمادی نسبت به پسرا در مورد ازدواج

سلام دوستان

همون طور که از اسم تاپیکمم پیداست ،مشکل من بی اعتمادی نسبت به جنس مخالفه در مورد ازدواج.

این احساس اروم اروم تو من شکل گرفت و خودمم اوایل متوجه نبودم تا اینکه تو این تالار شروع کردم به خوندن مقاله ها و تاپیکای مختلف.

تو بقیه ی زمینه های زندگیم خوش بینانه پیش میرم ولی قضیه ازدواج که پیش میاد انگار یه ادم دیگه میشم. من به خاطر زیبایی چهرم اغلب توجه اقایون بهم جلب میشه،همین باعث شده از زمانی که سن و سالم کم بود ، پیشنهاد های دوستی زیادی داشته باشم (چه معقول و چه غیر معقول) که همه رو رد میکردم -راستش اونقدرام برام راحت نبود چون از 18 سالگی تنهایی تو کشور دیگه ای زندگی کردم ،جای خالی خونوادمو خیلی زیاد احساس میکردم ولی خب همیشه دوس داشتم وارد یه رابطه ی پایدار بشم و ازدواج کنم ، به خودم میگفتم این دوستی ها به جایی نمی رسه..

اینارو گفتم که بگم بعضی از این ادما ساده از کنار قضیه رد نمی شدن و دردسر درست میکردن. یه موردش هم کار به پلیس کشید.

حتی کیسایی هم بودن که پیشنهاد ازدواج میدادن، حالا به هر دلیلی وقتی جواب منفی میشد ، برخوردای بدی نشون میدادن. تلافی میکردن .همه این جریانا تاثیر بدی روی نگرش من نسبت به پسرا گذاشت. گاهی این سوال واسم پیش میاد که پسرا ممکنه واقعا کسی رو دوس داشته باشن....مثلا همین کیسای ازدواجی که من گفتم ، اگه قصدشون ازدواج بود پس لابد تا حدی علاقه و دوس داشتن در میون بوده که پا پیش گذاشتن ولی رفتارای بعدیشون تناقض داره ! ادم کسی رو که دوس داره رو ازیت نمیکنه ! پس یعنی دوس داشتنی در کار نبوده ، همینجوری اومدن جلو.....

الان طوری شده که وقتی پیشنهاد رسمی خواستگاری هم دارم ، با بد بینی به طرفم نگاه میکنم .دست خودم نیست ، همش میاد تو ذهنم که اینم مثل بقیه ادعا میکنه.

اگه کسی بگه چهره ی شما به دلم نشسته ، دیگه الرژی پیدا کردم ، خودم با خودم میبرم و میدوزم که فقط قیافه ی من چشمشو گرفته .دیگه سراغ شناخت طرف نمیرم کلا ردش میکنم.

میفهمم رفتارم درست نیست ولی نمی دونم چطوری درستش کنم??. انگار از درون گارد گرفتم???

البته از وقتی اومدم این سایت ،جوابای بعضی از اقایونو که میخونم تو تاپیکای مختلف واقعا امیدوار شدم. اینکه پسرایی هستن که قصد زندگی کردن دارن .

2. 3 کاربر از پست مفید ayda86 تشکرکرده اند .

Elena1994 (سه شنبه 06 اسفند 92), khaleghezey (سه شنبه 06 اسفند 92), reihane_b (چهارشنبه 07 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 اردیبهشت 94 [ 21:02]
    سطح
    23
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 2 پست

Array
    برای تست سایت امده بودم و این موضوع رو دیدم و برام جالب بود ، برای همین فکر کردم نظرم رو بدم شاید بدرد خورد

-=============-
    به نظر من بهتره این مورد رو اول از این برسی کنید که چرا رفتار های پسرهایی که به نوعی باهاتون در ارتباط بودن به مشکل خورده ، شاید این مورد از طرف خود شما و نوع دید شما از برخوردها و رفتارها و ابراز نظر ها و بیان دیدگاه ها هست که ایجاد مشکل کرده
    و تا زمانی که این مورد ها برطرف نشود اگر یک پسر با اسب سفید نیز مراجعه کند از نظر شما مناسب نباشه و یا با همان اسب سفید نیز برگرده و دور بشه
    ویرایش توسط اسپارک سان : سه شنبه 06 اسفند 92 در ساعت 00:22

4. 2 کاربر از پست مفید اسپارک سان تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), capitan (چهارشنبه 07 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    390

تشکرشده 100 در 27 پست

Array
    ممنون sparksun گرامی

اره می دونم منم ایرادایی داشتم تو رفتارم. تا جایی که فهمیدم یکیش انفعاله که گاهی به شکل انفعال پرخاشگری در میومد. من سعی میکردم تمرکزم رو کار خودم باشه و تو حاشیه نرم ، نمی دونستم دارم به سمت انفعال میرم.

یه مشکلی هم بود ،اینکه تو کیسای ازدواج من شانس اینو نداشتم که ازشون بخوام برای اثبات حرفشون خونوادشونو بیارن با خونواده ی من صحبت کنن . باید خودم وارد شناخت میشدم که بهاشم دادم . مشکل من تا حالا با ایرانیا بوده فقط . به قول اقای 1234567 بود (اگه اشتباه نکنم) که گفته بود فقط تو ایرانه که وقتی یه پسر پیشنهادی میده معلوم نیست قصدش دوستیه یا ازدواج....

و اینکه من اصلا سیاست ندارم تو کارام . مستقیم حرفمو می زنم. گاه که جریانارو واسه خونواده یا دوستم تعریف میکردم بهم میگفتن وقتی یه نفر اینطوری با سیاست و حساب شده قدم بر میداره واسه اینه که بتونه وقتی لازم شد همه چیو به نفع خودش برگردونه و باید باهاش مثل خودش رفتار میکردی .ولی من بلد نیستم

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

الان شما کجایین خارج کشور یا داخل؟خانوادتون کجان؟امکان خواستگاری رسمی و خانوادگی وجود داره؟

اینارو میگماخه فرهنگ داخل ایران با جایی که شما هستین یکم فرق داره و خوشبختانه با اینکه مثلا دمده و قدیمی شده خواستگاری از طریق خانواده ها ولی اصافا ذاهش مطمئتر و با درصد خطای کمتریه نسبت به روابط آزاد و بعدش خواستگار یو تصمیم های احساسی

7. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), capitan (چهارشنبه 07 اسفند 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 06 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    390

تشکرشده 100 در 27 پست

Array
    سلام اقای خاله قزی

من الان خارج از ایرانم ، پدرومادرم ایرانن.قبلنا که امکان خواستگاری رسمی نبود . یعنی نمی شد به کسی بگم صبر کن یکی دو سال دیگه میام ایران ببینم چطور میشه .البته من تا چند وقت دیگه شاید یه سال ، میام ایران .و این مسیله تا حدی حل میشه . مشکل من الان اون احساس بدبینی هست که دارم به خاطر اتفاقایی که افتاده و نمی دونم چی کارش کنم:( خودمم اذیت میشم.

- - - Updated - - -

منم با نظرتون موافقم ، الان طوری شده که به نظر میاد تنها راه اثبات اینکه پسری واقعا شمارو میخواد یا نه ، اینه که از همون اول خونوادشو بیاره.

9. کاربر روبرو از پست مفید ayda86 تشکرکرده است .

khaleghezey (سه شنبه 06 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    خوب پس مشکلی نیست
    خدا روشکری توی ایران پسر خوب زیاده.ولی شما هم زیاد روی خوشگلیتون زوم نکنین خداروشکری دخترای ایران یا خوشگل هستن یا بزور با آرایش خودشونو خوشگل میکنن

از نظر ما مردا زیبایی و پول و تحصیلات مهمه خوب اخلاق و خانواده هم مهمه ولی ذات مرد همینه ایرادی نیست بهش.
    چون خارج کشور بودی برگردی خواستگار زیاد برات میادش اینکه بتونی بری اونور یا با شوهرت بری هم که کلا میشه امتیاز بالاتر ولی از من میشنوی اینجوری به همه نیگاه نکن گرچه حق داری ولی بیای اینور آدم های فرصت طلب زیادن.ولی بجاش آدم های خوب و با اخلاق و خانواده دارم کم نیستن.اگه بزاری از طریق خانواده باشه و رسمی ترم باشه بنظرم خیلی بهتره

11. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 06 اسفند 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    سلام
    حرفی که من زدم در مورد دوستی بود نه ازدواج
    بعلت موانع بسیار بزرگ ازدواج که بر سر راه هر پسری هست (کار خونه ماشین تحصیلات و...)و مسئولیت و تعهدات زیادی که ازدواج در بر داره ممکنه خیلی از افراد بجای ازدواج تمایل به دوستی داشته باشند

مثلا شما از کسی که درخواست دوستی داده توقع کار یا تحصیلات یا خونه و ... رو ندارید (تنها توقعتان زیبایی ظاهری و شخصیت طرف مقابل هستش) و اون پسر هم هیچ تعهدی به شما نمیدهد

اصلا اسم این واژه خودش بیانگر همه چیز هست : دوستی
    شما که دختر هستید از هیچکدوم از دوست های هم جنس خودتون (دختر) توقع خاصی ندارید و دوستان شما هیچ تعهدی به شما ندارند و این دوستی ممکن است سالهای سال بطول بی انجامد یا شاید تا فردا بیشتر طول نکشد

پسر هم وقتی به شما میگوید بیا با هم دوست بشیم کاملا مشخصه که چه چیزی مد نظرشه یعنی هیچ تعهد و مسئولیتی به هم نداریم و فقط مثل دو دوست از هم توقع داریم نه دو زوج

متاسفانه شما بین فردی که درخواست دوستی میدهد با فردی که درخواست ازدواج میدهد هیچ تفاوتی قائل نیستید و همین طرز فکر اشتباه باعث بوجود آمدن بی اعتمادی شده
    البته شاید هم در اندک مواردی فردی تقاضای ازدواج بده اما هدفش دوستی باشه (که خیلی نادره و کم پیش میاد )
    و به نظر من باید به فردی که درخواست ازدواج میده اعتماد کنید و اگر بنا به درخواست طرف مقابل تن به روابط جنسی ندهید و این روابط رو (در هر سطحی) به بعد از ازدواج موکول کنید مطمئن باشید همون اندک موارد هم نمیتوانند از احساسات شما سوء استفاده کنند و به شما ضرر و زیانی برسانند

اما در مورد ظاهرتون باید بگم کسی که به شما پیشنهاد ازدواج میده قطعا بین دودلی قرار میگیره که
    اولا با این شرایط جامعه ما چطور ممکنه دختری به زیبایی شما تا حالا با هیچ پسری رابطه برقرار نکرده باشه
    ثانیا با این شرایط جامعه ما چطور ممکنه دختری به زیبایی شما بعد از ازدواج با هیچ پسری رابطه برقرار نکنه

(اگر سایت رو پیگیر شده باشید اینکه دختری قبل از ازدواج با پسری دوست باشه و حتی رابطه ای هم رخ نداده باشه انقدر برای یک پسر آزار دهنده هستش که حتی اگر بعد از ازدواج بفهمه طلاق خواهد گرفت)

معمولا دختری که خیلی زیباست به دودلیلی که گفتم بیشتر از اینکه پیشنهاد ازدواج داشته باشه پیشنهاد دوستی داره
    و ازدواج با شما مسئولیت دوچندانی داره نسبت به ازدواج با یک دختر معمولی (مدیر همدردی چند بار در ای خصوص یعنی ازدواج با دختر های خیلی زیبا صحبت کرده که با یک جستجوی ساده میتونید اون حرف ها رو پیدا کنید و بخونید)
    زیبایی شما بهایی داره که هر مردی توان پرداخت این بها رو نداره

پس از بیان طرف مقابل میشه فهمید دنبال دوستی یا ازدواج
    وقتی که پسری با شما صحبت های غیر معمول رو آغاز میکنه حتما از طرف مقابل بپرسید هدفت چیه
    مثلا وقتی یه پسر شما رو به رستوران دعوت میکنه یا کاری برای شما انجام میده و بعد بهتون درخواست آشنایی و گفتگو میده
    اگر ازش بپرسید هدفت چیه قطعا یکی از دو واژه دوستی یا ازدواج رو بیان میکنه
    که تعریف دوستی که مشخصه و همه میدونن یعنی چی
    اما وقتی در مورد ازدواج صحبت میکنه شما فقط باید تا جای ممکن بحث های عاطفی و روابط رو به بعد از ازدواج موکول کنید
    و در این صورت از هیچ پسری هیچ ضربه ای نخواهید خورد

13. کاربر روبرو از پست مفید 1234567 تشکرکرده است .

ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    390

تشکرشده 100 در 27 پست

Array
    ممنون اقای خاله قزی...ولی مشکل من همچنان به قوت خودش باقیه!باشه سعی میکنم هر موردیو که بخوام بررسی کنم اول به خونواده ارجاع بدم

اقای 1234567 ممنونم که نظرتونو گفتین

در مورد اون جمله معذرت میخوام گویا برداشت من اشتباه بوده از حزف شما. ولی کلا منظور من این بود که بعضیا که با پیشنهاد ازدواج جلو میان واقعا منظورشون این نیست و تشخیصش گاهی راحت نیست.

تو پست اول فک کنم من منظورمو خوب نرسوندم.

متوجه هستم که بین پیشنهاد دوستی و ازدواج فرق هست . چون اهل دوستی نبودم همیشه جوابم منفی بوده . پیشنهادای ازدواج هم حالا به دلایل مختلفی تا الان جوابم به هیچ کدوم مثبت نبوده. مشکلی که من ازش حرف زدم برخورد بعضی از این ادما بود بعد از شنیدن جواب رد و اذیتاشون که تاثیر منفی گذاشت رو نگرش من نسبت به پسرا.

نمی تونم خیلی مثال بزنم چون اینجا یه سایت عمومیه. یه موردشو میگم . کسی که یه دخترو تهدید میکنه به اینکه اتیشت میزنم یا فلان بلارو سرت میارم .نمی دونم احساس یه دخترو می تونین درک کنین که چقدر احساس نا امنی پیدا میکنه یا نه ،هر چقدرم بدونین تهدیدش تو خالیه... شایدم من خیلی حساسم ولی خب همین حرفا وبرخوردا تاثیر بدی رو من گذاشته .

- - - Updated - - -

ممنون اقای خاله قزی...ولی مشکل من همچنان به قوت خودش باقیه!باشه سعی میکنم هر موردیو که بخوام بررسی کنم اول به خونواده ارجاع بدم

اقای 1234567 ممنونم که نظرتونو گفتین

در مورد اون جمله معذرت میخوام گویا برداشت من اشتباه بوده از حزف شما. ولی کلا منظور من این بود که بعضیا که با پیشنهاد ازدواج جلو میان واقعا منظورشون این نیست و تشخیصش گاهی راحت نیست.

تو پست اول فک کنم من منظورمو خوب نرسوندم.

متوجه هستم که بین پیشنهاد دوستی و ازدواج فرق هست . چون اهل دوستی نبودم همیشه جوابم منفی بوده . پیشنهادای ازدواج هم حالا به دلایل مختلفی تا الان جوابم به هیچ کدوم مثبت نبوده. مشکلی که من ازش حرف زدم برخورد بعضی از این ادما بود بعد از شنیدن جواب رد و اذیتاشون که تاثیر منفی گذاشت رو نگرش من نسبت به پسرا.

نمی تونم خیلی مثال بزنم چون اینجا یه سایت عمومیه. یه موردشو میگم . کسی که یه دخترو تهدید میکنه به اینکه اتیشت میزنم یا فلان بلارو سرت میارم .نمی دونم احساس یه دخترو می تونین درک کنین که چقدر احساس نا امنی پیدا میکنه یا نه ،هر چقدرم بدونین تهدیدش تو خالیه... شایدم من خیلی حساسم ولی خب همین حرفا وبرخوردا تاثیر بدی رو من گذاشته .

- - - Updated - - -

ما در مورد ظاهرتون باید بگم کسی که به شما پیشنهاد ازدواج میده قطعا بین دودلی قرار میگیره که
    اولا با این شرایط جامعه ما چطور ممکنه دختری به زیبایی شما تا حالا با هیچ پسری رابطه برقرار نکرده باشه
    ثانیا با این شرایط جامعه ما چطور ممکنه دختری به زیبایی شما بعد از ازدواج با هیچ پسری رابطه برقرار نکنه ""

این قسمت از حرفتونو که خوندم ناراحت شدم ، نه از شما . ناراحت شدم چون فکر نمیکردم این طرز فکر اینقدر عمومیت داشته باشه.

یک سال پیش با خواستگاری صحبت کردم که پسر دوست خونوادگی ما بود. 2بار باهاش حرف زدم .بار دوم. تو حرفاش طوری صحبت میکرد که یعنی من به خاطر روابط قبلیت میبخشمت و برام مهم نیست. .بدون اینکه از من پرسیده باشه قبلا با کسی ارتباطی داشتی یا نه. یعنی به حالت پیش فرض مطمئن بود.

اون موقع فکر میکردم اون بدبینه و مشکل داره ....

حالا من برام سوال پیش اومد ، یعنی شما اقایون هر دختریو ببینین چهره ی زیبایی داره اینجوری در موردش فکر میکنین???

""زیبایی شما بهایی داره که هر مردی توان پرداختشو نداره"" این قسمتو متوجه نشدم. یعنی چی?

- - - Updated - - -

ما در مورد ظاهرتون باید بگم کسی که به شما پیشنهاد ازدواج میده قطعا بین دودلی قرار میگیره که
    ثانیا با این شرایط جامعه ما چطور ممکنه دختری به زیبایی شما بعد از ازدواج با هیچ پسری رابطه برقرار نکنه ""

این قسمت از حرفتونو که خوندم ناراحت شدم ، نه از شما . ناراحت شدم چون فکر نمیکردم این طرز فکر اینقدر عمومیت داشته باشه.

یک سال پیش با خواستگاری صحبت کردم که پسر دوست خونوادگی ما بود. 2بار باهاش حرف زدم .بار دوم. تو حرفاش طوری صحبت میکرد که یعنی من به خاطر روابط قبلیت میبخشمت و برام مهم نیست. .بدون اینکه از من پرسیده باشه قبلا با کسی ارتباطی داشتی یا نه. یعنی به حالت پیش فرض مطمئن بود.

اون موقع فکر میکردم اون بدبینه و مشکل داره ....

حالا من برام سوال پیش اومد ، یعنی شما اقایون هر دختریو ببینین چهره ی زیبایی داره اینجوری در موردش فکر میکنین???

""زیبایی شما بهایی داره که هر مردی توان پرداختشو نداره"" این قسمتو متوجه نشدم. یعنی چی?

15. 3 کاربر از پست مفید ayda86 تشکرکرده اند .

1234567 (سه شنبه 06 اسفند 92), Elena1994 (سه شنبه 06 اسفند 92), khaleghezey (سه شنبه 06 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 آبان 97 [ 22:02]
    سطح
    48
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 315 در 142 پست

Array
    عزیزم حق داری !!! الان طوری شده که همه خودخواهانه دنبال خواسته های خودشون هستن و اگه بهشون اهمیت داده نشه طلبکارم میشن :|

[QUOTE]اگه کسی بگه چهره ی شما به دلم نشسته ، دیگه الرژی پیدا کردم [/QUOTE]
    با این حرفت شدیدا موافقم به نظر من منفورترین آدم ها کسانین که به خاطر زیبایی میرن سمت طرف ، مخصوصا در این حالت که پسر خیلی زشت و سطح پایین تر باشه ( چون پسر خوشگل ابرو کمون که نداریم پسرا از معمولی تا زشت طبقه بندی میشن )
    تنها دلیلی که ی پسر بخواد بره دنبال زیبایی دختر این میتونه باشه که خود پسر هم ظاهر خوبی داشتهباشه و دنبال تناسب باشه !!! یادت نره تناسب با همسرت آیندت رو فراموش نکنی تناسب ظاهری !!!
    دکتر فرهنگ هم گفته بود باید ذوجین از نظر ظاهر متناسب باشن حرفاشو گیر میار برات میزارم برای حرفاش هم دلایل داره عنوان سخنرانیش این بود که " وقتی خودتون اینقد زشتید نرید دختر خوشگل بگیرید " !!!

دختر عمه خود من خیلی زیبا بود خیلی خیلی زیاد اما شوهرش به قاطعیت بگم خیلی متفاوت بود ( دوست ندرام بگم زشت بود چون ظاهر آدما دس خودشون نیس که ) ، الان زندگیش زهرماره چون همیشه این اختلافشون به چشم میاد و همه اینو میزنن تو سرشون حتی با نگاه ها و برخورد ها خیلی بده !!!

باید خداروشکر کنی که نگرش منفی داری به جنس مخالفت چون اگه یکمی فروتن یا خاضع بودی باعث میشد خیلی ها بخوان از حدشون پاشونو دراز تر کنن یا اذیتت کنن یا ب اصطلاح پسر خاله بشن ازین که نگرش منفی داری خوشحال باش ( والا به خدا من خودم همیشه سعی میکنم نگرش منفیم رو خیلی بیشتر کنم چون آدم های بی جنبه و با اعتماد ب نفش کاذب فراوانن )

اما نگران نباش ، به قول خودت کسی که عاشق واقعی باشه معشوقش رو آزاد آزد میزاره به حال خودش و اذیتش نمیکنه اگه هنوز چنین کسی نیومده بدون ی روزی میاد اگه نه که بهتره هیچ وقت نیاد تا اینکه کسی بخواد تورو اذیت کنه .

اینایی که تهدید میکنن هم توجه نکن هیچ کاری نمیتونن بکنن همه جا قانون هست سعی کن ازشون دوری کنی و نبینیشون ، جوابشون رو محترمانه بده که ناراحت نشن!

البته نظر دادن در این مورد خیلی سخته حالت رو درک میکنم کاملا اما چیزی به ذهنم نمیرسه باید منتظر نظرات کارشناسان باشیم چون منم دوست دارم بدونم نظر اونا چیه

ویرایش توسط Elena1994 : سه شنبه 06 اسفند 92 در ساعت 21:30

17. کاربر روبرو از پست مفید Elena1994 تشکرکرده است .

ayda86 (چهارشنبه 07 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 بهمن 93 [ 16:12]
    سطح
    29
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط elena1994 نمایش پست ها
    مخصوصا در این حالت که پسر خیلی زشت و سطح پایین تر باشه ( چون پسر خوشگل ابرو کمون که نداریم پسرا از معمولی تا زشت طبقه بندی میشن )

النا خانم ریلکس ریلکس، پسرای پرروووو خجالت نمیکشن زشتا

خانم آیدا در مورد زیبایی یه دختر،میشه طرف دیگه قضیه رو هم دید. خب مسلما دختر هر چه زیباتر باشه بیشتر در معرض خطره از طرفی، دختر هر چه بیشتر در معرض خطر باشه و بیشتر خودشو حفظ کنه خب ارزشش بیشتره. همینطور در مورد پسرا بیشتر غرور میگیرتشون

اینکه میگید پسره جوری با من حرف میزد که انگار من روابط قبلیتو میبخشم!!! خب شما چجور رفتار کردی که اینجوری میگه؟؟ یا اینکه پسره گفته آتیشت میزنم!! رابطه شما باهاش در چه حد بود که به خودش اجازه داده اینو بگه؟؟

19. 2 کاربر از پست مفید capitan تشکرکرده اند .

ayda86 (چهارشنبه 07 اسفند 92), دختر بیخیال (چهارشنبه 07 اسفند 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)