به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 02 اسفند 92 [ 11:30]
    سطح
    5
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Exclamation ادامه تحصیل یا استخدامی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاورین عزیز
    من فارق التحصیل رشته مهندسی نرم افزار هستم و در این ماه یعنی اول اسفند سر یک دو راهی بزرگ قرار گرفتم و میخواستم یک راهنمایی کنید که کدوم یکی از این راه ها برای من بهتره و مفیده
    دیروز نتایج بدون کنکور ممتازین کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رو اعلام کردن و من در رشته فناوری اطلاعات گزایش شبکه دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم و شنبه این هفته باید ثبت نام کنم . این نکته رو هم بگم که دیگه نمیتونم در بدون کنکور سال های بعد شرکت کنم و دیگه بعد از ثبت نامی از اسفند و همین ترم وارد دانشگاه میشم و راه اولم همین ادامه تحصیل در این رشته هستش .
    اما راه دیگه من حدود 3 ماهه هستش دارم کارای استخدامی در پلیس فتا رو انجام میدم و تمام آزمون ها و معاینات و ... رو قبول شدم و منتظر هستم تا تماس بگیرن برای اعزام و تا اونجا که خبر دادن هم اول اسفند اعزام میشم و مطلع هستید که در زمان استخدامی در پلیس نباید دانشجو باشیم و برای همین نمیشه هم ارشد رو ادامه بدم و هم استخدام بشم . احتمالا تو این هفته که بیاد باید اعزام بشم برای استخدامی . اگه ممکن هست راهنمایی کنید که کدام یک از این دو راه برای بنده بهتر هستش .
    من خودم خراسان رضوی زندگی میکنم چه در صورت ادامه تحصیل چه استخدامی باید به تهران و قزوین برم و از لحاظ دوری هر دو یک لحاظ هستند . بازم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . با تشکر از شما

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    سلام مهمترین موضوع در حال حاظر استخدام شدنه
    هر روزی که میاد دو اتفاق مختلف می افته
    در خصوص استخدام:
    1. به تعداد فارغ التحصیلان جویای کار اضافه میشه و در نتیجه قبولی در آزمون استخدامس سخت تر میشه
    2. تعداد آزمون های استخدامی روز به روز سخت تر میشه
    3. قوانین استخدام سخت گیرانه تر میشه
    4. سن شما بالاتر میره
    در خصوص دانشگاه :
    1. به ظرفیت دانشگاه ها اضافه میشه
    2. دانشگاه هایی که بدون آزمون دانشجو میگیرن بیشتر میشن

پس با گذشت زمان شرایط استخدام شدن سخت تر و در عوض شرایط ادامه تحصیل راحت تر میشه

در ضمن شما بعد از قبولی باید تا دو سال قید استخدام رسمی رو بزنی و معلوم نیست توی این دوسال چه اتفاقی برات بی افته
    (شاید بخوای ازدواج کنی به نظرت به مدرکت زن میدن یا به کارت ؟ شاید هم مشکلات مالی پیدا کنی)

از نظر اقتصادی میدونم که ارشد گرفتن حدودا 9 تا 10 میلیون خرج داره در دانشگاه آزاد میتونی با این پول یه ماشین بخری
    در عوض اگر کارمند بشی نتنها 10 میلیون خرج نمیکنی بلکه همین رغم یا بیشتر از این رو میتونی در همین دوسال بدست بیاری

تازه اگر جایی استخدام بشی با مدرک ارشد فکر نکنم انقدر هم تفاوت حقوق داشته باشه با مدرک لیسانس شاید 200 یا 300 تومن بهت بیشتر بدن
    یعنی بعد از دوسال مدت زمان قبولی در ارشد و یک سال منتظر موندن برای آزمون و یک سال هم برای مشاهده نتایج و مصاحبه و رفتن سر کار (خودت که میدونی چقدر زمان بره) تقریبا با جمع این اعدا حدودا 4 سال دیگه با مدرک ارشد (با هزار تا اما و اگر) میری سر کار(اگر خیلی خوش شانس باشی)
    و نزدیک 10 میلیون هم خرج کردی تا 200 تومن به حقوقت اضافه بشه

اما اگه همین حالا بری سر کار توی این 4 سال یه سرمایه مناسب جمع کردی و دیگه به اون 200 تومن احتیاج نداری (تازه میتونی ادامه تحصیل هم بدی شاید هم سراسری قبول شدی)تازه توی انی 4 سال میتونی ازدواج هم بکنی و تشکیل زندگی بدی

به نظرت چیز دیگه ای هم باید میگفتم ؟تا تصمیم درست رو بگیری!

3. 9 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (پنجشنبه 01 اسفند 92), khaleghezey (پنجشنبه 01 اسفند 92), miladebram (پنجشنبه 01 اسفند 92), sanjab (پنجشنبه 01 اسفند 92), sara 65 (پنجشنبه 01 اسفند 92), toojih (پنجشنبه 01 اسفند 92), خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92), دختر بیخیال (جمعه 02 اسفند 92), صبوری (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    برو سر کار
    البته اگه واقعا کاری باشه فوق لیسانس بیکار توی مملکت ریخته

- - - Updated - - -

راستی اینم بهش اضافه کن مدرک دکترای بیکارم توی مملکت ریخته

ولی اگه پارتی داری بشین درست رو بخون.در هرصورت برو سرکار فدات شم کووووو کار توی مملکتی که امروزش با فرداش فرق میکنه هرکی به هرکیه کار مهمتره تحصیل و دانشگاه در نمیرن همیشه سرجاشن

5. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

1234567 (پنجشنبه 01 اسفند 92), asemaneabi222 (پنجشنبه 01 اسفند 92), miladebram (پنجشنبه 01 اسفند 92), sanjab (پنجشنبه 01 اسفند 92), toojih (پنجشنبه 01 اسفند 92), صبوری (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    سلام
    باورم نمیشه که اینو یه دوراهی بزرگ میدونین! من که یه دخترم اگه جای شما بودم میرفتم دنبال کار اونوقت شما توی این شرایط اقتصادی میخواین برین کلی هزینه کنین و ارشد بگیرین که چی؟؟؟؟؟ فکر میکنین چه موقعیت های بهتری با این مدرک به دست میارین؟ یه زمانی رشته تون برای کارشناسای ارشد بازار کار خوبی داشت اما با این همه فارغ التحصیل از دانشگاه های مختلف، فکر میکنین که تا 2 سال بعد مدرکتون چه ارزشی پیدا میکنه؟ ضمن اینکه دید خوبی به مدرک افرادی که با معدل وارد دانشگاه میشن وجود نداره و امسال قرار بود که سهمیه ی استعدادهای درخشان حذف بشه،
    البته از وضع مالی خودتون چیزی نگفتین.. اگه برای کار و درس و ازدواجتون کاملا از طرف خانواده حمایت میشین خب میتونین برای دل خودتون درس بخونین، اما اصلا این کارو به امید آینده ی اقتصادی بهتر انجام ندین!

7. 3 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 03 اسفند 92), miladebram (جمعه 02 اسفند 92), خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 تیر 93 [ 19:01]
    سطح
    15
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    92

تشکرشده 184 در 65 پست

حالت من
    Shad
    Array
    اول سلام، اگر از سر دفاع از آرمان های کشورت جلو رفتی که احسنت داری ولی از نظر پول و کار فقط منظورت هستش که بهتره که بیشتر روش فکر کنی.

یه سلام هم به بچه های باراجین و اون استاد های از رده خارج شده اش هم برسون.

دوست عزیز بنده تخصص ام اصلا ربطی به کامپیوتر نداره ولی روی مفاهیم computer forensics اشراف کامل دارم و به جرات هم میتونم بگم چیزی که شما ها حتی بلد باشید من جلوتر از شما اونها رو یاد گرفتم و خودم هم هدایت گر برنامه هایی هم توی رکن دو بودم از دور و برم هم خوب خبر دارم که کی بالاتر از خودم بوده کی پایینتر.

گله ام از شما این هستش که چرا شبکه رو انتخاب کردید برای ارشد ؟ شما میتونستید هوش مصنوعی رو انتخاب کنید که هم برای هیئت علمی شدن راحت تر هستید هم برای گرفتن بورس در خارج از کشور به این شاخه بهتر بورس میدند.

شما قبل از اینکه وارد سیستم نظامی بشید بهتره قبل از اون قوانین سازمان رو کامل بدونید و وقتی وارد پروسه میشید نیاید بیرون بگید عجب کاری کردم که اومد اینجا ! چون زندگی نظامی با زندگی یک کارمند معمولی خیلی فرق میکنه. بنده قصد این رو ندارم که ضعیف روحیه کنم شما توی خط اولم اگر هدفت خالصانه همین هستش که بسمه الله اصلا از ما راهنمایی نخواید وگرنه اگر نگران کار هستید که قربونت برم تو کارت حرفه ای باشی، رو زمین نمیمونی.

- - - Updated - - -

اول سلام، اگر از سر دفاع از آرمان های کشورت جلو رفتی که احسنت داری ولی از نظر پول و کار فقط منظورت هستش که بهتره که بیشتر روش فکر کنی.

یه سلام هم به بچه های باراجین و اون استاد های از رده خارج شده اش هم برسون.

دوست عزیز بنده تخصص ام اصلا ربطی به کامپیوتر نداره ولی روی مفاهیم computer forensics اشراف کامل دارم و به جرات هم میتونم بگم چیزی که شما ها حتی بلد باشید من جلوتر از شما اونها رو یاد گرفتم و خودم هم هدایت گر برنامه هایی هم توی رکن دو بودم از دور و برم هم خوب خبر دارم که کی بالاتر از خودم بوده کی پایینتر.

گله ام از شما این هستش که چرا شبکه رو انتخاب کردید برای ارشد ؟ شما میتونستید هوش مصنوعی رو انتخاب کنید که هم برای هیئت علمی شدن راحت تر هستید هم برای گرفتن بورس در خارج از کشور به این شاخه بهتر بورس میدند.

شما قبل از اینکه وارد سیستم نظامی بشید بهتره قبل از اون قوانین سازمان رو کامل بدونید و وقتی وارد پروسه میشید نیاید بیرون بگید عجب کاری کردم که اومد اینجا ! چون زندگی نظامی با زندگی یک کارمند معمولی خیلی فرق میکنه. بنده قصد این رو ندارم که ضعیف روحیه کنم شما توی خط اولم اگر هدفت خالصانه همین هستش که بسمه الله اصلا از ما راهنمایی نخواید وگرنه اگر نگران کار هستید که قربونت برم تو کارت حرفه ای باشی، رو زمین نمیمونی.

9. 2 کاربر از پست مفید Less Than Nothing تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 03 اسفند 92), miladebram (جمعه 02 اسفند 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)