به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 اسفند 92 [ 02:36]
    سطح
    1
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 5 پست

Array

چرا هیچکس ازم خوشش نمیاد?

سلاممن دختری 22 ساله هستم که تو رشته پزشکی درس میخونم خواهرمم 1 سال از من یزرگتره و تو همین رشته درس میخونه.راستش اصن بلد نیستم حاشیه برم و سریع میرم سر اصل مطلب.من و خواهرم از لحاظ ظاهر شبیه همیم فقط من سبزه هستم و ایشون پوستشون روشن تر و یه کم تپل تر هستن. ما هر دو تو یه دانشگاه درس میخونیم و تو این مدتی که من اومدم دانشگاه حتی یه نفر هم از من خوشش نمیاد.تا این سن هیچ پیشنهادی نداشتم و در صورتی که دوستام همشون برخلاف من هستن... خواهرمم کلی خواستگار داره ولی هیچکس از من خوشش نمیاد نمیدونم دلیلش چیه شاید به خاطر اینه که خیلی خجالتی هستم چون اعتماد به نفسم پایینه هروقت یه پسری داره نگام می کنه از ترس سرمو میارم پایین چون احساس می کنم خیلی زشتم و پسرا هم فقط به زیبا بودن توجه می کنن.خیلی ناراحت و افسرده شدم.نمیدونم واقعا ظاهره انسان چیزیه که دست خودش نیست یعنی این موضوع اینقد مهمه که بخاطرشون چشممونو به همه ی خوبی های دیگه فرد ببندیم? من کسی هستم که تا حالا کمترین ارتباط حتی در حد اس ام اس یا تو فیسبوک هم با کسی نداشتم بعضی وقتا با خودم میگم کاش یه کم اشتباه می کردم که حالا دلم نمی سوخت. من اخلاقم خوبه واسه همین دوستای دختر زیاد دارم ولی هیچ پسری تاحالا نشده که بهم ابراز علاقه کنه.خودمم ارتباطم با پسرا محدوده فقط در حد حرفای ضروری...نمی دونم واقعا افسرده شدم نمیخوام به هر قیمتی یکی ازم خوشش بیاد ولی دلم میگیره که تا این سن هیچ کس ازم خوشش نمیاد و احساس می کنم که اگه همین طور ادامه پیدا کنه هیچوقت ازدواج نمیکنم ومن نمیخام اینجوری بشه...هیچکس نمیخواد...کمکم کنین?چیکار کنم??

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    یکم بیشتر توضیح بده چرا خواهرت اینهمه خواستگار داره ولی تو نداری فقط چون تپل تر و سفید تره ؟

3. کاربر روبرو از پست مفید 1234567 تشکرکرده است .

خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 5 پست

Array
    ممنون از جوابتون.نمی دونم بخدا واقعا نمی دونم اگه می دونستم که اینجا چیزی نمی نوشتم.خودم میرفتم درستش میکردم.من تو زندگیم مشکل زیاد داشتم همیشه خودم یجورایی حلش کردم ولی واقعا نمی دونم این یکیو چیکارش کنم...خواهرم ظاهرش از من بهتره وبه نظرم زیباتره ولی بحث که خواهر من نیست...بحث خود منم

5. 2 کاربر از پست مفید dokhtare tanha تشکرکرده اند .

خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92), دختر مهربون (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آذر 93 [ 09:24]
    سطح
    15
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 82 در 34 پست

Array
    عزیزم زیبایی یه چیز نسبی هست..خیلی وقت ها رفتار خودت باعث میشه که دیگران فکر کنند تو زیبایی..مثلا اینکه خود آدم به این باور برسه که زیباست و اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه خوش تیپ بگرده رنگ هایی که بهش بیشتر میادو بپوشه..و قبول کنه که زیباست و اون کسی که قراره زیبایی آدمو ببینه خودش میبینه...بعدشم شما سنت تازه 22 ساله و خواهر شما از شما بزرگتره...من خودم دوستی داشتم که همیشه فکر میکردم کی با این ازدواج میکنه یعنی به نظرم زیاد زیبا نبودن...ولی خودش تا دلت بخواد اعتماد به نفس داشت و همیشه از خودش تعریف میکرد و به قول معروف جلوی هیچ کس کم نمیاورد...تازگی هام ازدواج کرده...مهمترین چیز اعتماد به نفسه

- - - Updated - - -

عزیزم زیبایی یه چیز نسبی هست..خیلی وقت ها رفتار خودت باعث میشه که دیگران فکر کنند تو زیبایی..مثلا اینکه خود آدم به این باور برسه که زیباست و اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه خوش تیپ بگرده رنگ هایی که بهش بیشتر میادو بپوشه..و قبول کنه که زیباست و اون کسی که قراره زیبایی آدمو ببینه خودش میبینه...بعدشم شما سنت تازه 22 ساله و خواهر شما از شما بزرگتره...من خودم دوستی داشتم که همیشه فکر میکردم کی با این ازدواج میکنه یعنی به نظرم زیاد زیبا نبودن...ولی خودش تا دلت بخواد اعتماد به نفس داشت و همیشه از خودش تعریف میکرد و به قول معروف جلوی هیچ کس کم نمیاورد...تازگی هام ازدواج کرده...مهمترین چیز اعتماد به نفسه

7. 4 کاربر از پست مفید ayine تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 29 بهمن 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 29 بهمن 92), مصباح الهدی (سه شنبه 29 بهمن 92), خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 17:55]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    195

تشکرشده 268 در 91 پست

Array
    این تاپیک مشابه مشکل شماست. http://www.hamdardi.net/thread-32138.html امیدورام راهنمایی دوستان به دردتون بخوره

- - - Updated - - -

این تاپیک مشابه مشکل شماست. http://www.hamdardi.net/thread-32138.html امیدورام راهنمایی دوستان به دردتون بخوره

9. 3 کاربر از پست مفید tanin-91 تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 29 بهمن 92), toojih (سه شنبه 29 بهمن 92), مصباح الهدی (سه شنبه 29 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 5 پست

Array
    مرسی آیینه جان واقعا به نکته مهمی اشاره کردی!فرق من با بقیه دوستام اینه که اعتماد به نفسم خیلی پایینه مثلا خواهرم وقتی یکی ازس خوشش میاد که زیاد قیافش خوب نباشه میگه یارو اعتماد به نفسش چقد بالاس که از من خوشش اومده! ولی من اصن اینجوری نیستم یعنی اگه منو ببینین ظاهرم مشکلی نداره یعنی نه قد و وزنم نامناسبه نه اینکه اجزای صورتم زشت باشه فقط شاید مشکلم اینه که پوستم سبزه است...اونم معمولا کرم پودر استفاده میکنم...نمی دونم مشکلم چیه واقعا....شاید خیلی زیبا نباشم ولی انصافن کسی نمیتونه بگه زشتم حتی خودمم با این اعتماد به نفس داغونم نمی گم زشتم...ولی خیلییییییی تنهام...و این موضوع منو خیلی آزار میده

11. کاربر روبرو از پست مفید dokhtare tanha تشکرکرده است .

خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 مرداد 93 [ 01:28]
    سطح
    10
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 26
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 48 در 26 پست

Array
    به سرنوشت اعتقاد داری؟
    به خودت چی؟به خودت اعتقاد داری؟
    به نظرت سرنوشت بد نوشت حقیقت داره یا اینکه خودمون سرنوشت رو میسازیم؟
    تا حالا خواستی یه ذره مثبت تر فکر کنی؟
    اصلا به نظرت دنیا همیشه همینجوری میمونه؟

- - - Updated - - -

به سرنوشت اعتقاد داری؟
    به خودت چی؟به خودت اعتقاد داری؟
    به نظرت سرنوشت بد نوشت حقیقت داره یا اینکه خودمون سرنوشت رو میسازیم؟
    تا حالا خواستی یه ذره مثبت تر فکر کنی؟
    اصلا به نظرت دنیا همیشه همینجوری میمونه؟

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    عزیزم اینو بخون
    اولین کسی که باید عاشقش شوید
    مشکل اصلی خیلی هامون همینه که خودمون به اندازه کافی دوست نداریم.

14. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 29 بهمن 92), toojih (سه شنبه 29 بهمن 92), خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 بهمن 93 [ 16:12]
    سطح
    29
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    سلام، دمت گرم، خوش به حال شوهر آیندت که نه کسیو به خودت وابسته کردی نه با کسی دوست بودی. حالا فکر کردی پسرا همینجوری زرتی رو هوا میرن از یکی خواستگاری میکنن؟! هستن بعضی دخترا البته این بعضیا تعدادشون خیلی زیاده، که دوست دارن همینجوری دوروبرشون شلوغ باشه. به قول پسرا تا دختری پا نده کسی نمیره سراغش، ببین حتی خودتم ناراحتی چرا دیگران نمیان بهت ابراز علاقه کنن، متاسفانه دخترای ما دارن جوری واسه خودشون ارزش گذاری میکنن که چند تا پسر دوسشون داره!!!! درثانی اگه قرار باشه بیشتر از یه پسر یه دخترو دوست داشته باشن، دختره که نمیتونه به همه جواب بده فقط میتونه به یه نفر جواب بده پس در نتیجه پسرای جامعمون باید سنگ دل تر باشن تا راحتتر فراموش کنن!! این موارد با خواستگاری سنتی خیلی فرق داره واسه همین گفتم....

آییییییییییییخخخشچچچچ حالم از دخترایی که میان از خواستگاراشون میگن بهم میخوره، حالا فکر کرده چیه آخه!! فقط یه پسره تو رو واسه خودت دوست داره بقیه واسه موقعیتت دوستت دارن. به نظر من تو خیلی بهتر از خواهرتی که این جمله رو گفته""میگه یارو اعتماد به نفسش چقد بالاس که از من خوشش اومده!"" از دوستات هم خیلی بهتری که تا الان بیشتر از حد ضرورت با پسری رابطه نداشتی....

امیدوارم یکی از بهترین پسرها نصیب شما بشه چون لیاقتشو داری، این که کسی هنوز بهت ابراز علاقه نکرده اولا هنوز سنی نداری دوما بذار به حساب نجیب بودنت، یکم تون صداتو بالا پایین کنی اونموقع میبینی چندتا پسر بهت پیشنهاد میدن ولی ارزش نداره، پسرا هم گاهی عقلشون به چششونه هر چند جنس برتریم!!!!!! جدی گفتما

بازم میگم خانمایی که رد میشید از این پست و این جمله رو میخونید: پسران مسئول زیاد کردن خاطرخواهان شما نیستند، بیشتر از این واسه خودتون ارزش بذارید. ارزش یه دختر به تعداد خواطرخواهاش نیست، به اون چیزیه که بدست میاره و از دست نمیده!!!!!!!

16. 8 کاربر از پست مفید capitan تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 17 اسفند 92), Mr.Anderson (سه شنبه 29 بهمن 92), toojih (سه شنبه 29 بهمن 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 30 بهمن 92), ملکه (سه شنبه 29 بهمن 92), مصباح الهدی (سه شنبه 29 بهمن 92), خیال (جمعه 02 اسفند 92), خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    پوست سبزه مشکلی نداره ، تازه الان که همه می رن افتاب می گیرن سبزه شن.
    به مدل موهات و ابروهات دقت کن ارایشگاه خوب برو که کارشون خوب باشه. ورزش ملایم مثله یوگا و دویدن نرم نرم بکن اندامت رو فرم بیاد. لباس هایی بخر بپوش که بهت بیاد. کم کم خودتو هر روز بیشتر دوست داشته باش.
    ویرایش توسط meinoush : سه شنبه 29 بهمن 92 در ساعت 22:39

18. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 29 بهمن 92), مصباح الهدی (سه شنبه 29 بهمن 92), خوشبختی (پنجشنبه 01 اسفند 92)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)