به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 02:59]
    سطح
    31
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array

Wtfgay به نظرتون این کار برای یه ازدواج همراه با عشق درسته؟؟؟؟

سلام
    اول یه توضیحی درباره خودم بدم:
    من یه پسره 21 ساله 183 سانتی با 68 کیلو وزنم (لاغرم) به گفته در و بریام چ پسر چ دختر قیافه ام خوبه و شدیدا ادم اخلاقی هستم

من تقریبا یک سال پیش متوجه یه حس جدید توی خودم شدم که ظاهرا همون عشق های دوره ی نوجوانی هستش
    به دلیل اینکه دست رد به سینه ام خورد منم تونستم تو این مدت خودمو یه مقدار نسبت به این ماجرا هابیخیال کنم
    اما بعد از اشنایی با این حس و تحقیق درباره اش متوجه شدم که دخترا توی ماجراهای اینشکلی مثل ما پسرا( البته اکثرمون) نیستن
    یعنی اینکه نمیتونن به این راحتی فراموش کنن
    حتی دیدم خانومی رو که نامزد داشت اما با دیدن عکس عشقش توی اینترنت کلا حالش به هم ریخته بود
    اینم بگم که کلا کسی من و جزو ادم حساب نمیکنه
    یعنی کسی هیچ حس خاصی نسبت به من نداره
    حالا بعضیا چرت و پرت میگن که کسی هم تورو دوست داره ولی نمیگه که من اصلا قبول ندارم چون بلاخره یه چیزی بروز میده دیگه
    هیشکی اصن درو و برمم نمیاد
    خوب که تحقیق کردم دیدم ظاهرا اکثر دخترا توی حوالی سن 16 سالگی عاشق میشن
    من به خاطر مذهبی بودنم سراغ دختربازی نرفتم
    ولی هرجوری فک میکنم حاضر نیستم جای شوهر اون خانوم باشم که بعد از ازدواج با دیدن عشقش حالش به هم میریزه
    حالا به نظر شما برای اینکه با کسی ازدواج کنم که عشق اولش باشم
    درسته که برم و با یه دختر پونزده شونزده ساله دوست بشم؟؟؟
    در ضمن مشخصات اول رو دادم چونکه به نظر خودم خیلی ضایع است با این قدم برم بقل یه دختر بچه 15 ساله وایسم و اونو دوست دخترم بدونم
    خودم مخالفما منتهی خوب ترجیح میدم اینکارو به اینکه بخوام با کسی ازد.اج کنم که 99 درضد عاشق کس دیگه بوده و هست

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 بهمن 93 [ 16:12]
    سطح
    29
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    سلام امین جان این حرفا چیه میزنی. یه لحظه وایسا . نگرانیتو درک میکنم ولی ناراحت نباش همه دخترا که 16 سالگی عاشق نمیشن، همشون هم که عشق اولشون تو ذهنشون نمیمونه. تو این سن بیشتر سر کنجکاوی میرن دنبال این چیزا، خیلیاشونم عاشق شخصیتهای مشهورو خیالی میشن مثل سوباسا!! خودمم عاشق حنا دختری در مزرعه بودم نه یکی دیگه بود اسمش یادم نیست تو واقعیتم بخوام بگم تقریبا 40 50 باری عاشق شدم!! بعد دوباره یکی دیگه اومده قبلیه رو اصلا یادم نیست ولی یه جا میرسی چه دختر چه پسر اونموقع میفهمی واقعا عاشق شدی، اسم احساسای قبلی رو عشق نذار اسمشو بذار احساس یا کنجکاوی یا نمیدونم بازیگوشی

چون خودت پسر خوبی هستی ان شاالله یه دختر خوب عشق اولی نصیبت بشه

- - - Updated - - -

الان تایپیک قبلیتو خوندم، اون دختر چه عشقی داشته که رفته با چندتا پسر دیگه هم دوست داشته؟! شما خودت دوروبر این مسائل نباش دختر پسرای خوبم میبینی، منم یه زمانی فکر میکردم این دختر پسرایی که میگن دنبال این مسائل نیستن کجان پس؟!

3. 6 کاربر از پست مفید capitan تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (سه شنبه 29 بهمن 92), sara 65 (سه شنبه 29 بهمن 92), terme00 (چهارشنبه 30 بهمن 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 29 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 30 بهمن 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    سلام
    خب یه چیز دیگه رو هم در نظر بگیر. خیلی از دخترایی که 15، 16 سالگی عاشق میشن و بعد به عشقشون میرسن بعد چند سال که بزرگتر شدن و چندتا پسر دیگه دوروبرشونو گرفت با خودشون میگن عجب غلطی کردیم از بچگی با این آدم بودم! برای من که این همه گزینه ی بهتر روی میز بود!!!
    من خودم توی اون سن و سالا عاشق شدم!! یه درصد فکر کن که بعد این همه سال، با این همه بالا و پایین شدن زندگی دوباره یاد اون طرف بیفتم! آخه اینا چه استدلالیه؟!!!
    خودتو درگیر این افکار نکن به وقتش اونی که باید رو پیدا میکنی...

5. 5 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

capitan (سه شنبه 29 بهمن 92), Mr.Anderson (سه شنبه 29 بهمن 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 29 بهمن 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 30 بهمن 92), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    سلام کاپیتان
    قبل از هرچیزی ممنون از اینکه داری کمک میکنی انشالا بتونم جبران کنم
    با درنظر گرفتن اینکه 40 50 باز عاشق شدی و اینکه یکش حنا بوده احتمالا پسری دیگه
    خوب ببین اولا در مورد تاپیک قبلیم
    ببین این که با کسی دوست شده ربطی به عشقش نداره
    هنوزم میره تو فیس بوق و اونجا عکساشو میبینه و براش پیغام میززاره و ...
    حالا کاری نداریم که اون محل سگ بهش نمیذاره
    در مرود اینکه به حسم میگم عشق اینه که واقعا برام با ارزش بود و با اینکه مذهبی هستم تا حدودی ولی به خاطرش حاضر دم همه چیو کار بذارم
    نمیدونم شایدم نیست
    در ضمن من دخترپسر خوب زیاد میبینم
    حتی وقتی یه دختر چادری میبینم با خودم میگم که خوب من چرا باید یه همچین دسته گلی رو ول کنم بعد ببرم با یه دختری که باچندتا پسر بوده و انواع کصافط کاریا رو کرده ازدواج کنم
    منتهی از اونجایی خراب شد این فکر که تو شبکه اجتماعیه کلوب دیدم حتی دخترای مذهبی اددلیستم هم مطالب عاشقانه میذارن

یه مقدار کنجکاو شدم و سعی کردم بهشون نزدیک شم و با پیغام و چت و اینا ازشون بپرسم ماجرا رو
    و دیدم بــــــــله اینا هم "آره"
    همشونم 17 18 سال رو داشتن
    ازشونم میپرسیدم معمولا برا سه چهار سال قبل بوده شروعش
    برا همین میگم اکثررا تو این سنا عاشق مین
    خلاصه که هر دختری میبینم عاشق یکی شده
    خیلی بده ها
    انصافا اعصاب خورد کنه
    یعنی چی اخه؟ این چ وعضشه؟

- - - Updated - - -

سارا خانوم من خودم تنها موردی که دیدم یه دختر بعد از ازدواج چجوریه ( یعنی از احساس درونیش با خبر شدم) همین بنده خدا بود که با دیدن عشقش تو اینترنت حالش به هم میریخت
    یکی از دوستام هم از اول دبیرستان با یه دختری دوسته و واقعا دختره عاشقشه
    الان تقریبا 6 ساله
    یه بارم با هم دعواشون شد یه هفت هشت ماهی به هم زده بودن اما دختره سراغ هیچکس نرفت
    حتی دوستم هم با یکی از بچه ها برنامه گذاشتن امتحانش کردن اون پسره هم کلی اذیتش هم کرد حتی اخر سر
    ولی بازم حاضر نشد با کسی جز دوستم باشه
    الان 6 ساله تقریبا
    اگه قرار بود پشیمون بشه میشد دیگه
    این دو مورد
    یکی از دوستام هم با یه دختره خیلی نزدیک بودن دختره ازدواج کرد بعد نتونست طلاق گرفت الان افتاده دنبال رفیقم
    رفیقمم میگه من با زن مطلقه ازدواج نمیکنم
    خودشم داره اذیت میشه اما حاضر نیست باهاش ازدواج کنه
    به هر حال الان تو این تاپیک مهم حس دختره است
    دختر خاله خودمم که یه زمانی یه پسری رو میخواسته ظاهرا بهش نرسیده الان داره به سی سالگی میرسه هر پسری میاد روش یه عیبی میذاره
    این 4 تا
    عرضم به حضورتون...
    همینا کافی نیست؟
    اگه کافی نبود بگید بازم فک کنم ببینم چیزی یادم میاد یا نه
    در ضمن خیلی ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادید
    ویرایش توسط Mr.Anderson : سه شنبه 29 بهمن 92 در ساعت 23:00

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    ببین دوست عزیز با این سن و سال و شرایطی که داری (تا حالا دوستی نداشتی) اولا بهت تبریک میگم که انقدر با وجدانی ثانیا طبیعیه که تعجب کنی
    ولی یه جاهای برداشتت اشتباهه
    دخترا توی سن 15 و 16 سالگی عاشق نمیشن چون به بلوغ میرسن و متوجه جنس مخالف میشن یه جورایی حس جلب توجه بهشون دست میده همزمان با این حس آهنگای عاشقانه شروع میشه و فیلم هایی که می بینن ناخودآگاه "حس عشق کاذب" رو براشون تداعی می کنه و به نزدیکترین مورد ربطش میدن (توجه کرده باشی توی این سن عشق فامیلی بسیار زیاده)
    این حس رو 98% دخترا تجربه می کنن !
    ولی واقعا یه حس پوچ و مسخره اس به خاطر همین میگن توی این سن عاشق نشید چون بدون شناخت و پوچ و کاذبه
    خود من توی اون سن از یکی از فامیلا خوشم می اومد به خیال خودم فکر می کردم دوسش دارم (چقدر نادون بودم من) جالبه که اون آدم الان دو ساله که خواستگارمه و من اصلا یه درصد هم به ازدواج با همچین آدمی فکر نمی کنم چون الان شناخت پیدا کردم و برای خودم معیار ساختم
    پس دلیلی نداره نگران این مسئله باشی چون این حس توی پسرا هم زیاده و این حس دلیلی بر عذاب وجدان یا ناراحتی نداره چون بی مفهومه و پایه واساس نداره
    در مورد خودت هم فکر می کنم ازدواج برات زوده و الان باید به فکر پیشرفت و آینده مناسب باشی و سعی کنی مطالعاتت رو بیشتر کنی و روی خودت کار کنی تا در آینده بتونی همسر خوبی باشی
    ضمنا خصلتی که من توی خانومها سراغ دارم چون خودمم از اون جنس هستم اگر واقعا عشق جدی توی زندگیشون نباشه و وارد رابطه با کسی نشده باشن (تا قبل از ازدواج فقط از کسی خوششون اومده باشه و فراتر نرفته باشن و رابطه نداشته باشن) سازگاری بیشتری با زندگی و همسر آینده دارن چون مزه اینجور روابط رو تجربه نکردن و حتی اگر هم تجربه کرده باشن بعد ازدواج سعی می کنن به همسرشون وفادار باشن و فراموش کنن

- - - Updated - - -

ببین دوست عزیز با این سن و سال و شرایطی که داری (تا حالا دوستی نداشتی) اولا بهت تبریک میگم که انقدر با وجدانی ثانیا طبیعیه که تعجب کنی
    ولی یه جاهای برداشتت اشتباهه
    دخترا توی سن 15 و 16 سالگی عاشق نمیشن چون به بلوغ میرسن و متوجه جنس مخالف میشن یه جورایی حس جلب توجه بهشون دست میده همزمان با این حس آهنگای عاشقانه شروع میشه و فیلم هایی که می بینن ناخودآگاه "حس عشق کاذب" رو براشون تداعی می کنه و به نزدیکترین مورد ربطش میدن (توجه کرده باشی توی این سن عشق فامیلی بسیار زیاده)
    این حس رو 98% دخترا تجربه می کنن !
    ولی واقعا یه حس پوچ و مسخره اس به خاطر همین میگن توی این سن عاشق نشید چون بدون شناخت و پوچ و کاذبه
    خود من توی اون سن از یکی از فامیلا خوشم می اومد به خیال خودم فکر می کردم دوسش دارم (چقدر نادون بودم من) جالبه که اون آدم الان دو ساله که خواستگارمه و من اصلا یه درصد هم به ازدواج با همچین آدمی فکر نمی کنم چون الان شناخت پیدا کردم و برای خودم معیار ساختم
    پس دلیلی نداره نگران این مسئله باشی چون این حس توی پسرا هم زیاده و این حس دلیلی بر عذاب وجدان یا ناراحتی نداره چون بی مفهومه و پایه واساس نداره
    در مورد خودت هم فکر می کنم ازدواج برات زوده و الان باید به فکر پیشرفت و آینده مناسب باشی و سعی کنی مطالعاتت رو بیشتر کنی و روی خودت کار کنی تا در آینده بتونی همسر خوبی باشی
    ضمنا خصلتی که من توی خانومها سراغ دارم چون خودمم از اون جنس هستم اگر واقعا عشق جدی توی زندگیشون نباشه و وارد رابطه با کسی نشده باشن (تا قبل از ازدواج فقط از کسی خوششون اومده باشه و فراتر نرفته باشن و رابطه نداشته باشن) سازگاری بیشتری با زندگی و همسر آینده دارن چون مزه اینجور روابط رو تجربه نکردن و حتی اگر هم تجربه کرده باشن بعد ازدواج سعی می کنن به همسرشون وفادار باشن و فراموش کنن

8. 3 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

capitan (چهارشنبه 30 بهمن 92), Mr.Anderson (چهارشنبه 30 بهمن 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    آقای امین هاشمی خدمتتون عرض کنم فاکتورهای مهم تری از عشق برای یک ازدواج موفق لازمه .
    البته تعبیری که از عشق دارید خودش بسی جای سوال داره.
    در ضمن خوب باش از خدا خوبش را بخواه خوبش هم گیرت می یاد.
    ذهنت را از این افکار رها کن .
    کمترین آسیبی که این درگیری های ذهنی به شما زده با توجه به پستتون این بوده که در فیسبوک با دخترها هم کلام شدید وحتی آنها را واکاوی عشقی کردید. برای یک بچه مذهبی این کارها بعیده.
    ویرایش توسط بی نهایت : سه شنبه 29 بهمن 92 در ساعت 23:23

10. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

capitan (چهارشنبه 30 بهمن 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 29 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 30 بهمن 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    جواب برای اقا/خانومه بینهایت:
    البته توی شبکه اجتماعیه کلوب بود نه فیس بوک ولی به هر حال
    در ضمن صحبت هایی که در اینباره باهاشون میکردم رو حواسم بهش بود
    که به بیراهه نره و حرفای نامربوط و همراه با گناه زده نشه
    مث یه خواهر و برادر نه مثل یه دوست دختر و دوست پسر
    این که میگید فکرت رو رها کن خیلی جلبه
    چجوری مثلا؟ مطمئنننننننننا اگه میدونستم تاحالا اینکارو کرده بودم
    من الان با اینکه دانشگاه دارم ولی میرم سر کار
    دلیل اصلیم هم همینه که این فکرا رو ول کنم وگرنه نیاز مالی ندارم
    توی خونه هم سعی میکنم سرم رو به درس یا فیلم و سریال گرم کنم
    ولی همین فاصله ی رفت و امد که متاسفانه یه دو سهساعتی میشه مغزم رو کامل داغون میکنه
    کار به جایی میکشه که از شدت عصبانت ( به خاطر اینکه به جواب نمیرسم) انچنان محکم مشت میکوبم تو پیشونیم که سرم درد میگیره
    درباره ی اینکه فاکتورهای مهمتری از عشقم هست باید بگم که من خودم حاضر بودم همه چیزم رو بدم چون عاشق بودم
    پسر اگه واقعا عاشق باشه همه چیزشو میده
    نمیدونم شایدم بعدا تغییر بعضیا کنهن یا پشیمون بشن ولی من خودم حداقل تغییر نمیکردم چون همچین ادمی نیستم که وقتی خرم از پل گذشت بزنم زیر حرفم
    در مورد تعریفم از عشقم نمیدونم کجاش سوال بر انگیز بوده بگید تا بهتون جواب بدم
    در اخرم ممنون بابت لطفتون

- - - Updated - - -

ببینید مرجان خانوم
    اول از همه بگم که این حرفتون خیلی جالب بود که عشق فامیلی گیدا میکنن
    چون هم خودم نصبت به دختر عمه ام حس دارم هم دختر عمه ام نصبت به یکی از فامیلای نصبتا دورشون
    ولی خوب
    چ فرقی داره
    اینجوری که شما میگی باید زودم تموم شه دیگه
    برا شما خودت تموم شد رفت
    دخترعمه ام 16 سالش بوده حدودا عاشق شده الان 22 سلاشه تقریبا هنوز عاشق همونه
    هیچکس دیگه هم اونقد نمیخواد تا اونجا که من میدونم( در ضمن ماباهم خیلی یکی هستیم و هممممممممممه چیزمون رو به هم میگیم پس اگه بود احتمال خیلی قوی من میدونستم)
    در ضمن ترس من از این متنه:

من حرفم همینه دیگه
    ااااااااااااااااااااااااا اااااااااگر عشق جدی تو زندگیشون نباشه
    ااااااااااااااااااااااااا ااااااااگرش خیلی مهمه خوب
    این که 6 سال پای عشقت وایسی و حتی به خاطر اینکه نمیتونی باهاش ازدواج کنی و دارن به زور شوهرت میدن رگتو بزنی این عشق واقعی نیست؟
    اون که من میخواستمش به خاطر عشقش اینکارو کرد دیگه
    در اخرم خیلی ممنون بابت لطفتون ممنون میشم اگه جواب این یکی رو هم بیگید

- - - Updated - - -

ببینید مرجان خانوم
    اول از همه بگم که این حرفتون خیلی جالب بود که عشق فامیلی گیدا میکنن
    چون هم خودم نصبت به دختر عمه ام حس دارم هم دختر عمه ام نصبت به یکی از فامیلای نصبتا دورشون
    ولی خوب
    چ فرقی داره
    اینجوری که شما میگی باید زودم تموم شه دیگه
    برا شما خودت تموم شد رفت
    دخترعمه ام 16 سالش بوده حدودا عاشق شده الان 22 سلاشه تقریبا هنوز عاشق همونه
    هیچکس دیگه هم اونقد نمیخواد تا اونجا که من میدونم( در ضمن ماباهم خیلی یکی هستیم و هممممممممممه چیزمون رو به هم میگیم پس اگه بود احتمال خیلی قوی من میدونستم)
    در ضمن ترس من از این متنه:

من حرفم همینه دیگه
    ااااااااااااااااااااااااا اااااااااگر عشق جدی تو زندگیشون نباشه
    ااااااااااااااااااااااااا ااااااااگرش خیلی مهمه خوب
    این که 6 سال پای عشقت وایسی و حتی به خاطر اینکه نمیتونی باهاش ازدواج کنی و دارن به زور شوهرت میدن رگتو بزنی این عشق واقعی نیست؟
    اون که من میخواستمش به خاطر عشقش اینکارو کرد دیگه
    در اخرم خیلی ممنون بابت لطفتون ممنون میشم اگه جواب این یکی رو هم بیگید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    امین جان ببین یه چیزی بهت میگم فقط گوش کن عزیز من. اول یه چیزی بهت بگم امیدوارم ناراحت نشی اما بعضی حرفات نشون میده نه از جنس خودتو احساسا و نیازهات خبر داری از جنس دخترا. ولی یه مدت تو همین تالار باشی و بعضی مطالبشو بخونی خیلی کمکت میکنه. منم سن تو که بودم از اینو اون خوشم میومد ولی نمیرفتم رابطه برقرار کنم، هر دفعه هم از یکی خوشم میومد پیش خودم میگفتم من از چی قبلیه خوشم اومده بود این که بهتره. تا این آخرین مورد. میخوام بدونی این چیزا طبیعیه اما مورد خوبش جاییه که رابطه رو عملیش نکنی فقط تو ذهن خودت نگهش میداری بعدم تموم میشه، بدون از این حسا همچنان میانو میرن تو وجودت ولی سعی نکن هر حسی رو که داری بری عملیش کنیو به طرف بگی، چون برات عادت میشه ترک عادتم که موجب مرضه!!!

در ضمن چون رفتی به این دختره احساستو گفتی فکر میکنی خیلی دوسش داری، حالا فکر کن این اولین حستو بذاری واسه زنت فکرشو بکن چقدر بهتره. حالا مثلا من خودم اگه میرفتم مثلا به "حنا" میگفتم دوستت دارم دیگه مگه میتونستم فراموشش کنم دیگه بعدش نمیتونستم عاشق آن شرلی بشم، البته ازش خیلی خوشم نمیومد خیلی حرف میزد، اون دختره تو کارتون دیجیمونو بیشتر دوست داشتم، چقدر منحرف بودم خودم خبر نداشتم.

حالا ولش کن، به حرف دوست بزرگترت گوش کن، اول که واسه خودت یه هدف تعیین میکنی، مثلا قبولی تو دانشگاهی ارشدی چیزی، دنبال ورزش هم حتما میری. یه چیزی هم که تو حرفات فهمیدم ناراحتی چرا همه دخترا تا برسن به سن ازدواج با تو عاشق میشن واسه همین رفتی دنبال این مسائل، اولا که این افکارو از ذهنت دور کن، در ثانی چرا فکر میکنی دختر مذهبی باید بشینه تو خونه هر وقت یکی اومد خواستگاریش اگه همه چی مناسب بود یه دکمه رو بزنه عاشق پسره بشه!! همه دخترا از این احساسا دارن مثل هر آدم دیگه ای، مثل هر پسری. این طبیعت دختر پسرا رو قبول کن شاید یکی بروز نده ولی همه ما درگیر این احساسات میشیم مهمه اینه که کنترلش کنیم. چیز بدی هم نیست طبیعیه، مهم اینه که ازش بگذری. الانم بشین درستو بخون بعدشم دنبال یه کار خوب، هر چی هم پسر خوبی باشی و خوشتیپ اگه میخوای همسر آیندت بیشتر دوستت داشته باشه و بهت افتخار کنه باید یه کار خوب داشته باشی تا بتونی مستقل بشی دخترا هم استقلال واسشون خیلی مهمه. درس هم که میدونی تو جامعه ما چه پرستیژی داره!!!

در ضمن بچه ها خیلی خوب راهنماییت کردن خوب رو حرفاشون فکر کن.

13. 2 کاربر از پست مفید capitan تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (چهارشنبه 30 بهمن 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    دقیقا گیر منم همینجاست دیگه که شما میگی همه این حسا رو پیدا میکنن
    من نمیگم دختر مذهبی باید بشینه خونه و منتظر باشه و وقتی خواستگار اومد دکمه رو بزنه
    ولی چون میبینم برا دختربازا امکان زندگی عاشقانه هست برا ماها نیست اعصابم خورد میشه
    اون دختر مذهبیه هم احتمال زیاد میره عاشق یه دخترباز میشه دیگه
    خوب معلومه اقا
    اونا بلاخره بیشتر ارتباط داشتن و بهتر بلدن
    اونم ارتباط واقعی نه توی فکر که شما میگی ادم باید داشته باشه و البته خودمم بعد از اون خریتی که کردم ( گفتن حسم) همیشه همین کارو کردم
    منتهی نه اینکه "عشق" باشه که
    فقط در این حد که میبینم یه دختر خوب رو ( از نظر من چادری و با حجب و حیا) مثلا میگم اینم عجب دختر خوبیه واقعا
    در همین حد
    فقط اون فامیلمون رو اینجوری میخواستم
    در مورد نصیحت اخرتون هم باید بکم که اولا خیلی ممنون بابت دلسوزیتون دوما من الانشم که رشته ام فنی حرفه ای هستش توی بهترین داشنکده فنی حرفه ای توی مقطع خودم دارم درس میخونم
    جدا از دانشگاهم دنبال زبان های وب رفتم و الان یه جا مشغول هستم
    باشگاهم میرفتم تا چند ماه پیش ولی به خاطر درسا فعلا گذاشت کنار
    ولی خوب
    همین یه ساعتی که دارم میرم سر کار و یه ساعتی که بر میگردم یا فاصله رفت و امد داشنگامه که این فکرا میاد سراغم و بقیه روزم هم خراب میکنه
    جتی کتاب با خودم میبرم که حواسم رو تو راه بهش پرت کنم اما یهو به خودم میام میبینم درگیر همین فکرا شدم
    واقعا هم اذیتم میکنه
    چون هیچکس جواب منطقی نمیده فقط میگن حرفت غلطه
    ببین
    مثلا شما میایی میگی اسمون ابی نیست سبزه( یعنی فرض میکنیم حرف من اینقدر غیر منطقیه) من میام میگم که ببین اگه اسمون سبزه پس چمن چ رنگیه؟
    بعد همینطور سوال و جواب تا بهتون ثابت کنم که ابیه نه سبز
    ولی هیییییییچ جا و هیییییییییییچکس تاحالا درستجواب به من نداده
    از نظر خودمم کسایی که ازشون میپرسم بیشتر مسخره میکنن تا جواب بدن
    از تبیان پرسیدم از اینجا از توی کلوب از ادمای با تجربه که سن و سالی ازشون گذشته
    هیچکس جوابی نداره انگار
    گفتم شاید اینجا بلاخره جای این حرفاست یکی بتونه منو هم قانع کنه
    بازم شما ها که دارین اینجا زحمت میکشین ایشالا یکی یه جوابی پیدا کنه مشکل مارو حل کنه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    من تا حدی که بتونم کمکت میکنم، امیدوارم بقیه دوستان هم بیان نظرشونو بگن. اما چجوری بگم باور کن منم تو سن تو بودم همین فکرارو داشتم مطمئن باش دارم قشنگ درکت میکنم. کی گفته هر کی دختربازتره بیشتر دخترا رو میفهمه درسته امتیازاتی میاره ولی صد تا مشکل دیگه به طرف اضافه میکنه، مهمترینش تنوع طلب شدنشونه،و البته اینجور پسرا کمتر میتونن دخترای خوبو مذهبی رو قانع کنن. یه چیزی هم بگم همیشه دخترای خوب کمتر تو چشممون میان. البته خودمم یه گله دارم از دخترایی که از این جور پسرا خوششون میاد ولی به نظر اینجور دختری که این نوع پسرا رو ترجیح میده لیاقتش همون آدمه.
    ولی اگه بسپریش به خدا، خدا خودش اون چیزی که میخوای نصیبت میکنه شک نکن، تا الانش که خوب موندی بقیشم خوب بمون تلاش خودتم بکن بعدش بسپر به خدا.

16. کاربر روبرو از پست مفید capitan تشکرکرده است .

Mr.Anderson (چهارشنبه 30 بهمن 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)