به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 فروردین 93 [ 16:50]
    سطح
    2
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من با نامزدم اختلاف دارم کمکم کنید

سلام من حدود 5 سال هست که با نامزدم اشنا شدم اوایل اشناییمون من زیاد نمی خواستمش همش می خواستم از زندگیم برش دارم ولی یه مدت بعد یه کارای کرد که خیلی عاشقش شدم باور کنید بیش از ده بار اومد خواستگاری .البته خانواده ی من ناراضی بودن ولی من راضیشون کردم.تا حدود دو سال قبل نامزد کردیم. خیلی همدیگرو دوست داریم ولی من یکم عصبی هستم وقتی ناراحت میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم اونم بهونه دستم میده وقتی بهش زنگ میزنم ج نمیده تا یه روز عملا بهم گفت دیگه نمیتونه ادامه بده و رفتار من اشتباه بوده من یه بار شدیدا به خانوادش توهین کردم بعدش اون گفت که منو دیگه نمیخواد و دو سه روز خودشو سنگین میگرفت بعد این چند روز بهش زنگ زدم یه کم گریه کردم اونم گفت که غلط کردم و میخواستم ببینم دوستم داری یا نه و از این حرفا من نمیدونم حالا باید چکار کنم نگران ایندمم میترسم نتونیم با هم بسازیم.چون ما از یه طرف خیلی با هم اختلاف داریم از یه طرفم خیلی همو دوست داریم.اینم بگم ما خیلی با هم حرف میزنیم میتونه دلیلش این باشه الان حس میکنم دیگه هیچی مثل اول نمیشه.نامزدم خیلی حساسه زود قهر میکنه و ناراحت میشه.یعنی ما میتونیم با هم بسازیم نکنه وقتی رفتیم سر خونه زندگی طلاق بگیریم.النم اون خواسته که ماهی یکبار با هم حرف بزنیم ولی اون بهم گفت باید خودمو عوض کنم اونم گفت داره عوض میشه.ولی من خیلی دلم واسش تنگ میشه باید چکار کنم به نظرتون بهش کاری نداشته باشم یعنی مگه میشه ماهی یه بار باهام حرف بزنیم اخه این چه نامزدیه یا بزارم همین طوری بگذره یعنی ماهی یبار بزنگم.کامنت بزارین.مرسی

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 تیر 93 [ 21:39]
    سطح
    15
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    چیزی که مسلمه اینه که شما الان از هم ناراحتید و چون ماجرا داشته به جاهای باریک میکشیده و هر دو طرف هم دوست ندارین که از هم جدا بشین این خواسته از طرف نامزدتون مطرح شده ....من پیشنهادم اینه که با نامزدتون منطقی صحبت کنید بهش بگید که فرار کردن راه حل مشکل شما نیست...شما باید قدرت روبرو شدن با مشکلاتو داشته باشین و حلش کنید..چون فردا روز که برید زیر یک سقف که نمیتونید بگید خوب ماهی یبار با هم حرف بزنیم و.... به کاراتون فکر کنید..اینکه عصبانی میشید و حرفائی میزنید که بعد پشیمونی ببار میاره واقعا چیزی نیست که با عذر خواهی از ذهن آدم پاک بشه..چند بار که این اتفاق بیفته کینه و نفرت بوجود میاد و اینا باعث سردی میشه..سعی کنید مدتی رو خودتون کار کنید..از کسی کمک بخواید که نذاره شما عصبی بشید...مثلا وقتی عصبانی میشید زنگ بزنید به یکی از دوستای نزدیک و قابل اعتمادتون و از عصبانیتتون واسه دوستتون بگید..اولش سخته..یه لحظه عصبانیت کل وجود شمارو میگیره و میخواید خودتونو راحت کنید..اما باور کنید بعد از یه مدت عادت میکنید به شیوه ی جدید و خودتونم راحت تر زندگی میکنید..من اگر خودم چنین تجربه ای نداشتم هرگز به این صراحت نمیگفتم که اکانپذیره..فقط از هم دور نمونید..موفق باشید

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سه سال نامزدی خیلی طولانیه. می تونه باعث مشکلات زیادی بشه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

4. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

mohammad6599 (پنجشنبه 01 اسفند 92), الهام20 (سه شنبه 29 بهمن 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)