به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 مهر 93 [ 20:36]
    سطح
    19
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    114

تشکرشده 60 در 25 پست

Array

من چه مشکلی دارم که هیچ کس من را دوست نداره؟؟؟؟؟؟

سلام .من یک دختر 22 ساله ام که هیچ کس من را انتخاب نمیکنه نه برای ازدواج نه دوستی( حالا سریع جو گیر نشید که همدردی در مورد دوستی مشاوره نمیده منظورم از این جمله این هستش که هیچ کس من را انتخاب نمیکنه .انگار من مورد توجه هیچ کس نیستم ) . تا الان حتی یک خواستگار هم نداشتم چه به صورت سنتی و چه به صورت مدرن.
    گاهی احساس میکنم ظاهر زشتی دارم که انتخاب نمیشم نمیدونم واقعا مشکلم چیه که هیچ پسری من را دوست نداره. البته شاید مشکل از خودم هستم . واقعا نمیدنم چی کار کنم . دیگه خسته شدم .

2. کاربر روبرو از پست مفید simin تشکرکرده است .

Mr.Anderson (سه شنبه 29 بهمن 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    بیشتر در مورد خودتون بگید
    لباس پوشیدن چطوریه ؟
    چقدر و چطور آرایش میکنید؟
    رضایت خودتون از زیباییتون در چه حده؟
    محیط هایی که حظور دارید پسر رفت و آمد میکنه ؟

4. 2 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

capitan (دوشنبه 28 بهمن 92), meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    114

تشکرشده 60 در 25 پست

Array
    چرا هیچ کس برای من کامنت نمیذاره انگار تو این تالار هم کسی من را آدم حساب نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟آخه چرا ؟؟؟

- - - Updated - - -

چرا هیچ کس برای من کامنت نمیذاره انگار تو این تالار هم کسی من را آدم حساب نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟آخه چرا ؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 بهمن 93 [ 16:12]
    سطح
    29
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    536

تشکرشده 560 در 192 پست

Array
    سلام، این حرفا چیه میزنی؟! خواستگار که فقط نمیاد ببینه شما خشگلی یا نیستی که بیاد خواستگاریت. یه سری فاکتورها رو آدم از بچگی داره بعضیاشم به مرور زمان بدست میاره. بعضی فاکتورها هم دست ما نیست، ممکنه یکی خونواده خیلی خوب یا سرشناس یا پولدار داشته باشه. اینا که حسن نیست فقط یه امتیازه. در ثانی اونایی که خواستگاراشون بیشتره خودشون هم تو انتخاب دچار مشکل میشن چون باید یه سری افرادو کلا بذارن کنار که خودش کار سختیه.
    آدم یه دونه خواستگار داشته باشه ولی آدم باشه، آدم یه دونه خواستگار داشته باشه ولی راه نیوفته تو خیابونو دانشگاه واسه خودش خاطرخواه پیدا کنه! والا

7. 6 کاربر از پست مفید capitan تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 28 بهمن 92), simin (یکشنبه 27 بهمن 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 27 بهمن 92), مصباح الهدی (یکشنبه 27 بهمن 92), دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام سیمین خانم.

چرا اکثر دختران مجرد فکر میکنند باید تعداد خواستگاران زیاد باشه در صورتیکه ممکنه یک نفر با یک خواستگار ازدواج کند و یک نفر بیست تا خواستگار .

یک دختر مجرد باید سرحال و پر انرژی باشه.اونم یه دختر 22 ساله .عزیزم دخترانی هستند در سنین بالاتر که خیلی با اعتماد به نفس به دنبال همسر ایندشون هستن.

باید زندگیت هدفدار باشه.ببین به چه چیزی علاقه دارید(درس ورزش و ..) رشته ای که علاقه داری رو پیگیری کن.همیشه با لباس شیک از منزل بیرون برو اگه ارایش ملایم هم داشته باشیبد حتی در منزل میتونه بهتون احساس خوبی بدهد. .در مهمونی ها حضور داشته باش.به برخوردها و رفتاراهات با دیگران توجه کن.

به نظر من اون چیزی که جذابیت یک دختر رو بیشتر میکنه رفتار هست نه صرفا ظاهر .نحوه صحبت کردن.
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …

9. 6 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

capitan (دوشنبه 28 بهمن 92), meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92), simin (یکشنبه 27 بهمن 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 27 بهمن 92), مصباح الهدی (یکشنبه 27 بهمن 92), دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

سلام سیمین

خانمی اول بگو تو چرا خودت خودت را دوست نداری ؟ چرا برای خودت ارزش قائل نیستی ؟ چرا خودت را دست کم می گیری ؟

11. 7 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

capitan (دوشنبه 28 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 27 بهمن 92), meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92), simin (یکشنبه 27 بهمن 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 27 بهمن 92), مصباح الهدی (یکشنبه 27 بهمن 92), دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    114

تشکرشده 60 در 25 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1234567 نمایش پست ها
    لباس پوشیدن چطوریه ؟
    من محجبه نیستم . منظورم این هستش که چادری نیستم ولی خیلیم باز نیستم. بیشتر با مانتو و مقنعه ام.
    آرایش اصلا نمیکنم. به چند دلیل : فک میکنم با ارایش پوستم خراب میشه و مهم تر از همه این که اصلا بلد نیستم.
    راستش به نظرخودم معمولی ام. قدم 164 و وزنم 54 هستش . صورتم گرد هستش و عینک میزنم . چشم هام کوچک هستش و تنها نکته مثبت صورتم دماغم هستش که کوچیکه. اما خودم احساس میکنم چون آرایش نمیکنم چهره ام زیاد زیبا نیست و همیشه خسته به نظر میرسم.

در مورد پسر ها هم باید بگم من متاسفانه یا خوشبختانه با پسر ها در ارتباط نیستم مثلا در دانشگاه با این که همکلاسی هایم خیلی با پسرها راحتند ولی من اصلا اینطور نیستم. و متاسفانه کاهی در برخورد با جنس مخالف دچار استرس هم میشم. البته من کمی اخمو هم هستم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 1234567 نمایش پست ها
    لباس پوشیدن چطوریه ؟
    من محجبه نیستم . منظورم این هستش که چادری نیستم ولی خیلیم باز نیستم. بیشتر با مانتو و مقنعه ام.
    آرایش اصلا نمیکنم. به چند دلیل : فک میکنم با ارایش پوستم خراب میشه و مهم تر از همه این که اصلا بلد نیستم.
    راستش به نظرخودم معمولی ام. قدم 164 و وزنم 54 هستش . صورتم گرد هستش و عینک میزنم . چشم هام کوچک هستش و تنها نکته مثبت صورتم دماغم هستش که کوچیکه. اما خودم احساس میکنم چون آرایش نمیکنم چهره ام زیاد زیبا نیست و همیشه خسته به نظر میرسم.

در مورد پسر ها هم باید بگم من متاسفانه یا خوشبختانه با پسر ها در ارتباط نیستم مثلا در دانشگاه با این که همکلاسی هایم خیلی با پسرها راحتند ولی من اصلا اینطور نیستم. و متاسفانه کاهی در برخورد با جنس مخالف دچار استرس هم میشم. البته من کمی اخمو هم هستم .

- - - Updated - - -

13. کاربر روبرو از پست مفید simin تشکرکرده است .

دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 فروردین 02 [ 20:48]
    سطح
    63
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 145
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 124 در 65 پست

Array
    به نظر من اگه بتونی مبتکر و خلاق باشی و سبک خاصی برای زندگیت داشته باشی جذابیتت بیشتر میشه...مثلا کارهای خاص بکن!!آهنگ های خاص گوش بده ...اخلاق های خاص داشته باش...کلا سعی کن منحصر به فرد باشی...

15. 2 کاربر از پست مفید tommy تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92), دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 مرداد 93 [ 02:40]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    42

تشکرشده 124 در 45 پست

Array
    به نظرم خودت یه جورایی جواب سوالاتو گفتی!
    اول اینو بدون همیشه یه کسی هست که آدمو دوس داشته باشه ولی به خاطر خیلی چیزا نمیاد جلو...
    اینکه میگی من اصن آرایش نمیکنم چون دلیل دارم خب خودش یه نظره ولی باید بدونی معمولا پسرا به تر تمیز بودن یه دختر خیلی اهمیت میدن و خیلی خیلی نکته ی مهمیه ولی منظورم آرایش خففن نیس که بعضیا صورتشونو نقاشی میکنن!!!
    اون اخمارو باز کن یکم بخند حتی وقتی با دوستاتی شاد بودنتو نشون بده چون وقتی این کارو بکنی باعث میشه دیگران ازت نترسن
    خودتو سبک نکن ولی گاهی بدک نیست چندتا سوال در مورد درس و کلاس از پسری که یه جورایی به نظرت خوب میاد بپرسی،چون به قول خودت تا قبل این اخمو بودی کسی جرات نداره بیاد جلو اگه خودت یکم راهو باز کنی شاید بهتر باشه
    ولی از همه ی اینا ممهم تر اینه که بدونی تا خود آدم از خودش خوششش نیاد هیچ کس دیگه هم نمیتونه تو رو دوس داشته باشه 100 درصد تضمین شدس این جمله!!
    لبخند بزن و سعی کن تو جمع همون دوستایی که میگی با پسرا راحتن صحبت کن تا کم کم دیگران بتونن باهات ارتباط خوب برقرار کنن
    اینا هم هیچ کدوم ربطی به دوس دختر و دوس پسر نداره!!بلکه آداب اجتماعیه که شما شاید شاید یکم توش مشکل داشته باشی ولی با یکم تمرین میشه حلشون کرد
    مثلا از فردا هر کسیو که دیدی از دوستات یا حتی همکلاسیا سعی کن جوری باهاشون سلام و احوال پرسی کنی که انگار دوست صمیمیته که چند ساله ندیدیش نیازی هم نیس با همه مخصوصا پسرا در این مورد زیاد صحبت کنی،همون سلام و احوال پرسی گرم و چند کلمه ای خودش خیلی مفیده(به شخصه خودم از این یکی خیلی نتیجه گرفتم هم در مورد دخترا و هم پسرا یعنی اصن تعداد دوستام خداروشکر بیشتر شده)
    اینم بدون که وقتی تو با اخم و خیلی جدی برخورد کنی هیچ کس فکر نمیکنه که با وقار و سنگینی بلکه همه فک میکنن یه دختر مغروری که فقط به خودت اهمییت میدی

17. 7 کاربر از پست مفید reza 12 تشکرکرده اند .

capitan (دوشنبه 28 بهمن 92), meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92), simin (یکشنبه 27 بهمن 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 27 بهمن 92), مصباح الهدی (یکشنبه 27 بهمن 92), خانوم مجرد (دوشنبه 28 بهمن 92), ستیلا (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    114

تشکرشده 60 در 25 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza 12 نمایش پست ها
    به نظرم خودت یه جورایی جواب سوالاتو گفتی!
    اول اینو بدون همیشه یه کسی هست که آدمو دوس داشته باشه ولی به خاطر خیلی چیزا نمیاد جلو...
    اینکه میگی من اصن آرایش نمیکنم چون دلیل دارم خب خودش یه نظره ولی باید بدونی معمولا پسرا به تر تمیز بودن یه دختر خیلی اهمیت میدن و خیلی خیلی نکته ی مهمیه ولی منظورم آرایش خففن نیس که بعضیا صورتشونو نقاشی میکنن!!!
    اون اخمارو باز کن یکم بخند حتی وقتی با دوستاتی شاد بودنتو نشون بده چون وقتی این کارو بکنی باعث میشه دیگران ازت نترسن
    خودتو سبک نکن ولی گاهی بدک نیست چندتا سوال در مورد درس و کلاس از پسری که یه جورایی به نظرت خوب میاد بپرسی،چون به قول خودت تا قبل این اخمو بودی کسی جرات نداره بیاد جلو اگه خودت یکم راهو باز کنی شاید بهتر باشه
    ولی از همه ی اینا ممهم تر اینه که بدونی تا خود آدم از خودش خوششش نیاد هیچ کس دیگه هم نمیتونه تو رو دوس داشته باشه 100 درصد تضمین شدس این جمله!!
    لبخند بزن و سعی کن تو جمع همون دوستایی که میگی با پسرا راحتن صحبت کن تا کم کم دیگران بتونن باهات ارتباط خوب برقرار کنن
    اینا هم هیچ کدوم ربطی به دوس دختر و دوس پسر نداره!!بلکه آداب اجتماعیه که شما شاید شاید یکم توش مشکل داشته باشی ولی با یکم تمرین میشه حلشون کرد
    مثلا از فردا هر کسیو که دیدی از دوستات یا حتی همکلاسیا سعی کن جوری باهاشون سلام و احوال پرسی کنی که انگار دوست صمیمیته که چند ساله ندیدیش نیازی هم نیس با همه مخصوصا پسرا در این مورد زیاد صحبت کنی،همون سلام و احوال پرسی گرم و چند کلمه ای خودش خیلی مفیده(به شخصه خودم از این یکی خیلی نتیجه گرفتم هم در مورد دخترا و هم پسرا یعنی اصن تعداد دوستام خداروشکر بیشتر شده)
    اینم بدون که وقتی تو با اخم و خیلی جدی برخورد کنی هیچ کس فکر نمیکنه که با وقار و سنگینی بلکه همه فک میکنن یه دختر مغروری که فقط به خودت اهمییت میدی
    آخه من چطوری فذا پاشم برم به پسرایی که شش ترم سلام نکردم سلام کنم؟؟؟؟؟؟؟

اخم کردن من عمدی نیست . ناخودآگاه بعضی وقتا اخم میکنم.......

19. کاربر روبرو از پست مفید simin تشکرکرده است .

دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)