به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 دی 94 [ 21:40]
    سطح
    22
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array

New 1 "تردید در انتخاب به خاطر خیلی اجتماعی بودن خانم"

سلام دوستان عزیز
    من تقریبا 6 ماهی هست که به صورت مهمان خواننده این سایت هستم. و با مزایا و مشکلاتی که قبل و بعد از ازدواج ممکن است پیش بیاد آشنا شدم.
    راستیتش این که باعث شد من هم یه تاپیک بزنم و مشکلم رو مطرح بکنم این بود که می خواستم با شما دوستان عزیز مشورت بکنم و نظرتون رو بدونم.
    موضوع از این قرار هست که من حدودا یک سالی از دختر یکی از آشنایان دورمان خوشم اومده و یه جورهایی از دور بدون اینکه خودش بدونه پیگیر اونم. مثلا همیشه وبلاگش رو می خونم و یا فیسبوکش رو چون پابلیکه دنبال می کنم. خب می دونید وقتی به معیارهایی که از حدود 2 سال پیش در مورد ازدواج برای خودم مشخص کردم فکر می کنم می بینم که شرایط ایشون به اون معیارها نزدیکه و برای همین قصدم این بود که تا چند ماهه دیگه که شرایط خودم هم آماده شد، مساله رو با خانوادم مطرح کنم.
    اما حالا یه موردی پیش اومده که یه مقدار من رو دچار تردید کرده اونم این هستش که جدیدا توی شبکه اجتماعی دیدم که این دختر خانم با یکی از دوستانش به توی کامنت به صورت پابلیک از علاقه زیادش به یکی از هنر پیشه های جوون می گفت. خب این مساله برای من برداشت های متفاوتی رو داشت. میخواستم از دوستان به خصوص خانم های تالار بپرسم این علاقه هایی که دخترها نسبت به افراد مشهور دارند رو چگونه بررسی میکنند.
    درضمن این رو هم بگم که ایشون 21 سالشون هست و مذهبی و البته به دلیل اینکه در سوئد دانشجو هستند و مستقل، ایشون رو عاقل تر از سنش می دونم(کلا از روی مطالب وبلاگش هم این طور به نظر می رسه ویا توی برخوردها).
    از شرایط خودم هم اینکه 25 سالم هست و لیسانس برق دارم و قصد دارم تحصیلاتم رو ادامه بدم و از این ماه هم شاغل می شم.

با تشکر از دوستان عزیز

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array
    دوستان عزیز فکر کنم موضوعم خیلی مسخره بوده که شما بهم راهنمایی نمی دین...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    سلام
    بله . سوال جالبی نبود.
    دختر یا پسر فرقی نداره . نو سن و سال خاصی می تونه از هنر پیشه ها خوشش بیاد. این چه ایرادی داره ؟؟؟

یکی از دوستان من که به شدت هم پر خواب بود ، هر روز ساعت پنج و نیم صبح بیدار می شد و تا هفت می نشست پای یه برنامه بیخود . فقط به خاطر اینکه از مجری اون برنامه خوشش می اومد. بعد می گرفت می خوابید.
    اما به محض اینکه نامزد کرد اصلا یادش رفت برنامه ای بود و کسی بود و .....

علاقه به هنر پیشه ها در این سن طبیعیه .

4. 6 کاربر از پست مفید veis تشکرکرده اند .

iraj (یکشنبه 27 بهمن 92), kamr (یکشنبه 27 بهمن 92), toojih (شنبه 26 بهمن 92), فرهنگ 27 (جمعه 25 بهمن 92), مصباح الهدی (شنبه 26 بهمن 92), شیدا. (شنبه 26 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط veis نمایش پست ها
    سلام
    بله . سوال جالبی نبود.
    دختر یا پسر فرقی نداره . نو سن و سال خاصی می تونه از هنر پیشه ها خوشش بیاد. این چه ایرادی داره ؟؟؟

یکی از دوستان من که به شدت هم پر خواب بود ، هر روز ساعت پنج و نیم صبح بیدار می شد و تا هفت می نشست پای یه برنامه بیخود . فقط به خاطر اینکه از مجری اون برنامه خوشش می اومد. بعد می گرفت می خوابید.
    اما به محض اینکه نامزد کرد اصلا یادش رفت برنامه ای بود و کسی بود و .....

علاقه به هنر پیشه ها در این سن طبیعیه .
    والا حقیقتش خودم هم حس کردم که سوالم مسخره است...پوزش و مرسی که جواب دادید.
    نمی دونم شاید به خاطر حساسیت تقریبا زیادی است که به این خانم پیدا کردم. می دونید یه موضوع دیگه ای که هست اینه که این خانم از اون آدم هایی هست که توی انجمن های مختلف و مجالس و گروه های مختلف عضو و فعاله. ولی من از بچگی به خاطر شرایط خانوادگیم خیلی آدمی نبودم که تو جمعی شرکت کنم. مثالا دیدم که ایشون توی این جمع ها خیلی راحت با همه گرم میگیره و .... اما من هیچ وقت این جوری نبودم، نه این که بدم بیاد من هم تو این اجتماعات باشم اتفاقا خیلی هم دوست دارم و شاید یکی از دلایلی که از ایشون خوشم اومده همین رفتارهاش باشه....ولی خب همیشه از این می ترسم که از طرف یه جمع یا حتی شخصی پس زده بشم که این مساله باعث شده من همیشه تنها باشم و تعداد دوست هام هم خیلی کم باشه....حالا غرض اینکه دچار تردیدم که این اختلاف ها در شیوه زندگی که قبلا داشتیم می تونه باعث مشکل بشه یا نه.......
    ببخشید که طولانی میگم
    ویرایش توسط iraj : جمعه 25 بهمن 92 در ساعت 16:59

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array
    من همچنان در انتظار یاری سبزتان هستم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 مرداد 96 [ 15:00]
    سطح
    42
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    400

تشکرشده 440 در 186 پست

Array
    سلام
    من مذهبیم و 27 ساله و بابا هم ادم مذهبی هست خیلی راحت جلوش میگم واااااااااااای احسان علیخانی یا واااااااااااااای رامبد جوان نفس و فلان یا رضا عطاران یا میگم فلان پسر تو تلویزیون چقد خشگله و.............
    خواستم بگم دلیل نمیشه که من حس ناشایستی نسبت به اونا دارم پس این خانومم میتونه اینطور نباشه که شما شک کردین
    در مورد سوال دوم
    باید بینید علاقه تون به اینجور جمع ها و فعالیت ها یه علاقه بدون شناخته یا نه؟ اگه ازدواج کنید و بخواید پا با پای ایشون فعال باشید خسته نمیشید؟ کسالت بار نیست؟
    اگه واسه شما وقت کافی نداشته باشن چی؟ ادم بعضی وقتا فکر میکنه شرایطشو نداشته که فلان جور باشه ولی بعدش حتی اگه شرایطش یا همراهی یه ادم دیگه نصیبش بشه و در عمل قرار بگیره میبینه نه!!!!!!!! انگار واقعا کششی هم نداره
    خلاصه پروفایل شخصیتی ادمها تو ازدواج باید به هم بخوره
    موفق باشی

8. 6 کاربر از پست مفید خانوم مجرد تشکرکرده اند .

ayda86 (شنبه 26 بهمن 92), iraj (یکشنبه 27 بهمن 92), kamr (یکشنبه 27 بهمن 92), toojih (شنبه 26 بهمن 92), فرهنگ 27 (شنبه 26 بهمن 92), مصباح الهدی (شنبه 26 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم مجرد نمایش پست ها
    سلام
    من مذهبیم و 27 ساله و بابا هم ادم مذهبی هست خیلی راحت جلوش میگم واااااااااااای احسان علیخانی یا واااااااااااااای رامبد جوان نفس و فلان یا رضا عطاران یا میگم فلان پسر تو تلویزیون چقد خشگله و.............
    خواستم بگم دلیل نمیشه که من حس ناشایستی نسبت به اونا دارم پس این خانومم میتونه اینطور نباشه که شما شک کردین
    در مورد سوال دوم
    باید بینید علاقه تون به اینجور جمع ها و فعالیت ها یه علاقه بدون شناخته یا نه؟ اگه ازدواج کنید و بخواید پا با پای ایشون فعال باشید خسته نمیشید؟ کسالت بار نیست؟
    اگه واسه شما وقت کافی نداشته باشن چی؟ ادم بعضی وقتا فکر میکنه شرایطشو نداشته که فلان جور باشه ولی بعدش حتی اگه شرایطش یا همراهی یه ادم دیگه نصیبش بشه و در عمل قرار بگیره میبینه نه!!!!!!!! انگار واقعا کششی هم نداره
    خلاصه پروفایل شخصیتی ادمها تو ازدواج باید به هم بخوره
    موفق باشی
    مرسی که جواب دادید
    در رابطه با مساله اول این رو بگم که من فکر نمی کنم که حالا قراره یه حسه خاصی باشه به اون فرد مشهور ولی می دونید خب یه حس بدی به همسر طرف القا میشه مثلا حس مقایسه خودش با اون شخص....به طور مثال شما دوست دارید که همسرتون جلوی شما هی بگه عشقم فلان یا فلانی عزیزمه!!!!
    مساله دوم هم واقعا حرف خوبی زدید که من رو به فکر واداشت....اینکه شاید من فکر می کنم چون شرایطش رو ندارم وارد این اجتماعات نمیشم ولی شاید بعدها با وجود شرایط این وضع قابل تحمل واسم نباشه....ولی خب همش به این فکر می کنم که می تونه بعدا یه تعادلی ایجاد بشه
    به هر حال مرسی

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    ایرج محترم،

ببخشید کمی رک صحبت می کنم. فکر می کنم شما بیشتر از اون که در دنیای واقعی و با شناخت واقعی به ایشون علاقمند شده باشید،
    در خیالات خودتون با ایشون آشنا شدید و علاقمند. منظورم یک شناخت و علاقه مجازی است.
    وبلاگش را می خونید، فیس بوکش را می بینید و حرفها و ارتباطاتش را با دوستانش
    و در سکوت دنبالش می کنید و عاشق تصویری شدید که در این تعقیب مجازی از ایشون ساختید.

برای شناخت ایشون بهتره که زودتر با خانواده تون مطرح کنید تا اگر امکانش هست برای خواستگاری اقدام کنند.
    با توجه به این که ایشون ایران نیستند، کار شما سخت تر هم می شه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

11. 7 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

ayda86 (یکشنبه 27 بهمن 92), iraj (یکشنبه 27 بهمن 92), kamr (یکشنبه 27 بهمن 92), toojih (شنبه 26 بهمن 92), مصباح الهدی (شنبه 26 بهمن 92), بی نهایت (یکشنبه 27 بهمن 92), دختر بیخیال (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    ایرج محترم،

ببخشید کمی رک صحبت می کنم. فکر می کنم شما بیشتر از اون که در دنیای واقعی و با شناخت واقعی به ایشون علاقمند شده باشید،
    در خیالات خودتون با ایشون آشنا شدید و علاقمند. منظورم یک شناخت و علاقه مجازی است.
    وبلاگش را می خونید، فیس بوکش را می بینید و حرفها و ارتباطاتش را با دوستانش
    و در سکوت دنبالش می کنید و عاشق تصویری شدید که در این تعقیب مجازی از ایشون ساختید.

برای شناخت ایشون بهتره که زودتر با خانواده تون مطرح کنید تا اگر امکانش هست برای خواستگاری اقدام کنند.
    با توجه به این که ایشون ایران نیستند، کار شما سخت تر هم می شه.
    خانم شیدا، صمیمانه از پاسخ به جای شما سپاس گذارم......
    می دونید من خودم می دونم که شناختم از ایشون کامل نیست یا حتی خیلیش مجازی است......اما خب تو این یک سال بی تردید یک سری اطلاعات از ایشون پیدا کردم.....ضمن اینکه برخورد ما فقط محدود به نت نبوده و یه دوباری هم با ایشون توی جمع برخورد داشتم. می دونید من می خوام به این نتیجه برسم که آیا ما دارای حداقل ها در معیارها هستیم یا نه. بعد از این برم با خانوادم مطرح کنم و سپس با اونها.
    ببنید به طور کلی من فکر می کنم که ایشون به معیارهام نزدیکه ولی یک سری موارد و تفاوت ها من رو دچار تردید کرده......یکی از اونها رو در پست قبل گفتم.....یکی دیگه هم مثلا اینکه تقریبا سطح تحصیلات خانواده من از اونها پایینتره.....پدر ایشون دکترای یکی از رشته های مهندسی رو داره و در دانشگاه درس می ده و صاحب یک شرکت معتبره ولی خب پدر من نتونسته تحصیلات خودش رو بعد از دیپلم ادامه بده ولی خب اونم تجارت خودش رو داره......یا مثلا من فکر کنم با این اینکه از نظر مالی خیلی تفاوتی نداریم ولی خب نحوه خرج کردن دو خانواده باهم فرق داره و سطح خرج کردن اونا بالاتره که نمونش هم همین تحصیل دختر خانم در سوئد(لیسانس)..........والا خودم هم نمیدونم چی کار کنم می خوام تا وقتی مطمئن نشدم که این مسائل می تونه مشکل زا بشه یا نه هیچ اقدامی نکنم.........یه مورد دیگه هم شاید این باشه که من از جواب رد می ترسم
    از با تجربه های تالار خواهش می کنم که منو راهنمایی کنید چون دوست دارم با آگاهی جلو برم.
    با تشکر

13. کاربر روبرو از پست مفید iraj تشکرکرده است .

toojih (شنبه 26 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array
    دوستان عزیز حالا اگر مشکل من بعد از ازدواج بود و یه تاپیک میزدم که داریم جدا میشیم همه می امدن نظرات و راهنمایی های خودشون رو می دادن
    خب بابا ما رو هم آدم حساب کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)