به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 اسفند 92 [ 22:53]
    سطح
    1
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    11

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

عاشق کردن کسی که دوست دارم!راهنمایی کنید لطفا

سلام و خسته نباشید به همگی
    بدون حاشیه میرم سر اصل مطلب
    من به یه دختر خانومی به شدت علاقه دارم،این علاقه هم با توجه به شناخت کاملی که از ایشون بدست اوردم ایجاد شده...
    میخواستم راهنماییم کنید که چطور بتونم در ایشون علاقه ای نسبت به خودم ایجاد کنم!؟
    ویرایش توسط روزگار تنهایی : دوشنبه 21 بهمن 92 در ساعت 01:37

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 دی 95 [ 15:53]
    سطح
    41
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    12

تشکرشده 48 در 26 پست

Array
    تو چه محیطی عاشقش شدید..
    تو مهمونی ، تو خیابون یا تو دانشگاه

چون هر کدوم مسائل خاص خودشون را دارن؟

3. کاربر روبرو از پست مفید medaso تشکرکرده است .

روزگار تنهایی (دوشنبه 21 بهمن 92)

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    11

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ببخشید اره درست می فرمایید باید بیشتر در مورد خودم میگفتم:
    خب ببینید من الان 29 سالمه،رئیس یه شرکت صادرات فرشم یعنی از لحاظ مالی و شغلی هیچ کم و کسری ندارم
    اون دختر خانوم هم تقریبا هم سن خودم هستن و یه وکیل فوق العاده،البته بگم که اون شرکت در اصل برای پدرم بود که باتوجه به بازنشتگی ایشون من رئیس اونجا شدم ولی خودم بعد از فارغ التحصیلی با دوستانم یه شرکت در زمینه ی محصولات الکترونیکی تاسیس کردیم که هنوزم دوستانم رو کمک میکنم البته یعنی میخوام بگم خود من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک از دانشگاه تهرانم و تقریبا از لحاظ تحصیلی هم در شرایطی هستم که اون خانوم به این بهانه منو رد نکنه!
    خلاصه من به واسطه ی شغلم با این خانوم اشنا شدم و تو این یه سالی که با ایشون ارتباط دارم و میشناسمشون تقریبا با شخصیتشون اشنا شدم و علاقه مند به ایشون.
    میخواستم کمکم کنید که بتونم ایشون رو به خودم علاقه مند کنم چون ایشون از هر لحاظی کامل هستن طبیعتا پیشنهادات بسیاری بهشون میشه و امکان داره خیلی راحت بنده رو رد کنن پس به خاطر همین اول میخوام که یه جوری ایشون رو به خودم علاقه مند کنم که بتونم جواب مثبت بگیرم
    البته اینم اضافه کنم که خداوند چهره ی دلنشینی بهم داده که به خاطر همین چهره از طرف دختر خانوما خیلی مورد توجهم ولی خب دختر مورد علاقه ی من فقط همون دختره که ایشون هم از لحاظ ظاهری کامل هستن و با همه ی معیارای من مطابقت میکنن ،مثلا 10 سانت از من کوتاه ترن و خیلی چیزای دیگه(قد خودم 186 هست البته)
    خلاصه میخوام بگم خلاصه هیچ مورد ظاهری و مادی نیس که ایشون بخوان بنده رو رد کنن برای همینه که میخوام دل ایشونو بدست بیارم...

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    با جرات و جسارت به صورت رسمی برای خواستگاریشون اقدام فرمایید.
    علاقمندی محصول شناخت و پس از فرایند بررسی های عملی تثبیت می شود. و تا شما اقدامی نکنید. بیشتر در حد یک پسر دیگری هستید که به او تمایل نشان می دهد.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

6. 6 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

Elena1994 (دوشنبه 21 بهمن 92), toojih (دوشنبه 21 بهمن 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 23 بهمن 92), فرشته مهربان (دوشنبه 21 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 21 بهمن 92), روزگار تنهایی (دوشنبه 21 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    دل ایشون را به چه منظوری بدست بیارید؟ برای ازدواج یا دوستی؟
    اگر دوستی است که اینجا کسی به شما مشاوره نمی دهد.
    اگر هم ازدواج هست که بهتره به صورت رسمی اقدام کنید.

نکته:معیارهاتون اگه برای ازدواج هست احتیاج به بازبینی اضطراری داره.

عذر می خوام با پست مدیر همزمان شد
    ویرایش توسط بی نهایت : دوشنبه 21 بهمن 92 در ساعت 13:55

8. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (چهارشنبه 23 بهمن 92), فرشته مهربان (دوشنبه 21 بهمن 92), مدیرهمدردی (دوشنبه 21 بهمن 92), روزگار تنهایی (دوشنبه 21 بهمن 92)

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    11

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    جناب مدیر اگه منظور شما از اقدام رسمی برای خواسگاری رفتن با خانواده به خونه ی ایشون هست،،در این مورد عملی نیست وگرنه خودم 4 ماه پیش حتما اقدام کرده بودم،ببینید ایشون شخصیت بسیار خاصی دارن به طوری که اگه بدون هماهنگی با ایشون با خانواده به طور رسمی اقدام به خاسگاری کنیم این رو توهین به خودشون تلقی میکنن،ببینید جوری که من از دوستانشون شنیدم سر همین مساله ی خواسگاری گویا چند سال پیش همچین اتفاقی میفته یعنی یه پسری به خاسگاری ایشون میره البته در دوران دانشجویی،ولی خب ایشون به اون پسر جواب رد میده،بعد نمیدونم چرا و چطور ولی مثل اینکه همسایه ها و اطرافیانشون برای ایشون حرف در میارن و پسری که دوست داشته رو به خاطر همین حرف مردم از دست میده برای همین به هیچ وجه امکان خاسگاری رسمی و با خانواده قبل از اینکه بتونم دل ایشون رو بدست بیارم برای من وجود نداره و باید کاری بکنم که اول شخص ایشون اوکی بده
    ببینید من به ایشون ابراز علاقه کردم و از اونجایی که متاسفانه هم جنسای من تو ابراز علاقه ی خالی بسیار حرفه ای هستن بازهم برای ایشون یه پسر معمولی مث بقیه ی کسانی هستم که ابراز علاقه میکنن،برای همین میخوام شما دوستان راهنمایی کنید که خاص بودن خودم در این ابراز علاقه رو به ایشون ثابت کنم.

بی نهایت:
    ببینید به نظر اون تفاوت زیاد ازدواج و دوستی که شما میگید برای سنین خیلی کمتر از من هست وگرنه تو سن من دیگه دوستی در نهایت به ازدواج ختم میشه اگه واقعا اون دوستی برای شناخت طرف مقابل باشه!!
    اگه منظورتون از معیار ازدواج بنده همون موضوع قدی بود که گفتم،باید عرض کنم نه نه،اونجا داشتم راجع به ظاهر میگفتم که اونو به عنوان مثال گفتم نه تنها معیار ازدواج بلکه فقط به عنوان یکی از معیار های ظاهری بنده برای انتخاب شخصی برای ازدواج وگرنه معیار من برای ازدواج چیزای خیلی مهم تری هستن مثل خانواده ی اصیل،اخلاق و رفتار خودشون و چیزهای خیلی مهمتری که بعضیاشون شخصیه و قابل ذکر در اینجا نیست به نظرم که البته هموطور که گفتم ایشون با به حدی اون معیار ها رو دارن که بنده ایشون رو همسر آینده ی خودم بدونم!ببینید من هر چی راجع به ظاهر و مادیات گفتم برای اینه که این موارد جز مهم ترین مسائل برای ازدواج هست و من فکر نمیکنم در این مورد مشکلی وجود داشته باشه و فقط باید کاری کنم که قلب ایشون رو هم مال خودم بکنم که در اینصورت دیگه مشکلی برای ازدواح وحود نخواهد داشت!!
    (چون پدر من با این خانوم یه اشنایی دارن به همین خاطر از نظر خانواده ی خودم و ایشون با نداشتن مخالفت مطمئن هستم و فقط مشکل بدست آوردن دل ایشون هست،فقط همین)
    بقیه دوستان هم خواهشا نظرات خودشون رو اعلام کنن گاهی اوقات نظراتی که خیلی علمی نباشن خیلی بیشتر میتونن مفیدتر واقع بشن چون به نظرم علم و مخصوصا علم روانشناسی بر اساس یه میانگین دسته ای ایجاد شدن و همیشه یه استثنا هایی هم وجود داره که شاید مورد من هم از اون موارد باشه و صحبت های دوستان بتونه خیلی مفید واقع باشه و من بتونم با کنار هم قرار دادن این نظرات علمی و تجربی که شما دوستان میفرمایید
    نتیجه ای که میخوام رو بگیرم
    ممنون

ویرایش توسط روزگار تنهایی : دوشنبه 21 بهمن 92 در ساعت 14:51

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    یه مشاور، صرفا از یک جنبه نمی تونه به مسائل مراجعش نگاه کنه.
    شما الان این جنبه برایتان مهم هست که او به شما علاقمند بشه. و خیال می کنید که عالی میشه با هم ازدواج کنید.

ولی از نظر من علاقمند شدن ایشون فقط بخش کوچک کار هست.
    بخش مهمتر اینست که اگر می خواهد این بین ازدواجی صورت بگیرد و شامل آن یک پنجم نباشید که طلاق می گیرند و شامل آن درصدی هم نباشید که طلاق عاطفی می گیرند و شامل آن درصدی هم نشوید که از ازدواج پشیمون می شوند. پس باید دقت کنید و زویا و جنبه های پوشیده ازدواج را هم با دقت نگاه کنید:

به عنوان مثال:
    طرز تفکر و نگرش کسی که ما با آن ازدواج می کنیم یکی از معیارهای بسیار بسیار مهم در روند زندگیمون هست.
    حالا یک دختری با این تحصیلات و با این سن بالا و با این جامعه گردی ، بر اساس یک تجربه ناقص در گذشته اش، مسیر همسرگزینی و خواستگاری را به صورتی مسدود کرده است. که یک خواستگار مناسب جرات خواستگاری هم به خودش نمی دهد.
    یعنی این خانم نقص در شیوه تفکر دارد.
    در آینده در این زندگی خیلی مسائل باید با همین تفکر حل شود. تفکری که با يک غوره سرديش ميکنه با يک مويز گرميش. می تونه دردسرهای بزرگی را در مسیر زندگی برای شما ایجاد کند.

جنبه دیگر:
    معمولا در خانواده باید تصمیم گیری جمعی باشد.
    خانمی قبل از ازدواج شما را غیر مستقیم واداشته است که به شیوه او خواستگاری کنید. خانمی که هنوز در ازدواج شما نیست. حالا بعد از ازدواج هم ممکن است نظرات دیگری حتی اشتباه داشته باشد. آیا بازهم به سبک او عمل می کنید؟ یا فکر می کنید بعد از ازدواج قدرت جابجا می شود و دست شما می افتد.

جنبه دیگر:
    دختری که سن او 29 سال هست. اگر واقع بین باشد. باید بداند جمع زیادی از خواستگاران خود را ازدست داده است. حداقل تمام خواستگاران زیر 29 سال. از طرفی برای بچه آوری مطمئن فقط چند سالش باقی مانده است.
    حالا با این وضعیت هنوز هم دید رومانتیک 14 سالگی به ازدواج دارد. پس این فرد را نباید سن شناسنامه ای او را فقط دید. بلکه رفتار احساسی او نشات گرفته از فیلمهای رومانتیک هست. نه واقعیت.

قبلا من نکته ای در مورد خانمهای خیلی قشنگ، یا پولدار ، یا با موقعیت اجتماعی بالا یا تحصیل کرده گفته ام. که ممکن است خودشان را یا خواستگارانش را به اشتباه بیندازد، در ذیل مجددا می آورم.

(خلاصه اینکه با جسارت و جرات به او بگویید که قصد ازدواج دارید و بخواهید که رسما به خواستگاریش بروید. اگر قبول نکرد. ادامه و اصرار شما نشان از وابستگی احساسی شما دارد و این می تواند فرایند زندگی و ازدواج شما را با مشکل روبرو کند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها

این موارد تحصیلات بالا ، در آمد بالا و قشنگی زیاد خانمها امتیاز قابل توجهی در زندگی زوجین محسوب نمی شود و اگر خانمی ظرفیت این نعمات را داشته باشد و درست از آنها بهره گیری کند، آنگاه تازه مانند دختران دیگری خواهد بود که فاقد این ویژگی ها(تحصیلات بالا، ثروت بالا، زیبایی زیاد) هستند خواهد شد!!!!! (این پاراگراف از ناب ترین آموزشهای پیش از ازدواج و پس از ازدواج هست که خودش به تنهایی می تواند دستمایه ایجاد یک سایت در این حوزه و بسط دادن آن شود. چرا که یکی از آسیب های امروزی خانواده ها محسوب می شود.)

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

11. 6 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (دوشنبه 21 بهمن 92), toojih (دوشنبه 21 بهمن 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 23 بهمن 92), فرشته مهربان (دوشنبه 21 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 21 بهمن 92), عشق آفرین (شنبه 12 تیر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 فروردین 02 [ 20:48]
    سطح
    63
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 145
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 124 در 65 پست

Array
    به نظرم ظاهرا خیلی بهم میاین...
    ولی زندگی کردن با یک وکیل تا حدودی کار سختی هست...من خاله م وکیله تا حالا 3 بار طلاق گرفته البته نمیشه گفت همه اینجوری هستن ولی خب خاله من بخاطر شغلش با شوهر هاش!! مشکل داشت
    در رابطه با بدست اوردن دل دخترا باید بگم من شخصا به عنوان یک دختر از پسرهایی که مدام دورو برم نباش و دسترسی بهشون سخت باشه خوشم میاد

13. 2 کاربر از پست مفید tommy تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (چهارشنبه 23 بهمن 92), روزگار تنهایی (دوشنبه 21 بهمن 92)

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    11

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    یه مشاور، صرفا از یک جنبه نمی تونه به مسائل مراجعش نگاه کنه.
    شما الان این جنبه برایتان مهم هست که او به شما علاقمند بشه. و خیال می کنید که عالی میشه با هم ازدواج کنید.

ولی از نظر من علاقمند شدن ایشون فقط بخش کوچک کار هست.
    بخش مهمتر اینست که اگر می خواهد این بین ازدواجی صورت بگیرد و شامل آن یک پنجم نباشید که طلاق می گیرند و شامل آن درصدی هم نباشید که طلاق عاطفی می گیرند و شامل آن درصدی هم نشوید که از ازدواج پشیمون می شوند. پس باید دقت کنید و زویا و جنبه های پوشیده ازدواج را هم با دقت نگاه کنید:

به عنوان مثال:
    طرز تفکر و نگرش کسی که ما با آن ازدواج می کنیم یکی از معیارهای بسیار بسیار مهم در روند زندگیمون هست.
    حالا یک دختری با این تحصیلات و با این سن بالا و با این جامعه گردی ، بر اساس یک تجربه ناقص در گذشته اش، مسیر همسرگزینی و خواستگاری را به صورتی مسدود کرده است. که یک خواستگار مناسب جرات خواستگاری هم به خودش نمی دهد.
    یعنی این خانم نقص در شیوه تفکر دارد.
    در آینده در این زندگی خیلی مسائل باید با همین تفکر حل شود. تفکری که با يک غوره سرديش ميکنه با يک مويز گرميش. می تونه دردسرهای بزرگی را در مسیر زندگی برای شما ایجاد کند.

جنبه دیگر:
    معمولا در خانواده باید تصمیم گیری جمعی باشد.
    خانمی قبل از ازدواج شما را غیر مستقیم واداشته است که به شیوه او خواستگاری کنید. خانمی که هنوز در ازدواج شما نیست. حالا بعد از ازدواج هم ممکن است نظرات دیگری حتی اشتباه داشته باشد. آیا بازهم به سبک او عمل می کنید؟ یا فکر می کنید بعد از ازدواج قدرت جابجا می شود و دست شما می افتد.

جنبه دیگر:
    دختری که سن او 29 سال هست. اگر واقع بین باشد. باید بداند جمع زیادی از خواستگاران خود را ازدست داده است. حداقل تمام خواستگاران زیر 29 سال. از طرفی برای بچه آوری مطمئن فقط چند سالش باقی مانده است.
    حالا با این وضعیت هنوز هم دید رومانتیک 14 سالگی به ازدواج دارد. پس این فرد را نباید سن شناسنامه ای او را فقط دید. بلکه رفتار احساسی او نشات گرفته از فیلمهای رومانتیک هست. نه واقعیت.

قبلا من نکته ای در مورد خانمهای خیلی قشنگ، یا پولدار ، یا با موقعیت اجتماعی بالا یا تحصیل کرده گفته ام. که ممکن است خودشان را یا خواستگارانش را به اشتباه بیندازد، در ذیل مجددا می آورم.

(خلاصه اینکه با جسارت و جرات به او بگویید که قصد ازدواج دارید و بخواهید که رسما به خواستگاریش بروید. اگر قبول نکرد. ادامه و اصرار شما نشان از وابستگی احساسی شما دارد و این می تواند فرایند زندگی و ازدواج شما را با مشکل روبرو کند.)

جناب مدیر بابت توضیح مفصلتون خیلی ممنونم
    ببینید اول اینکه به نظرم هر کسی روحیه ی خاص خودش رو داره و هر کسی هم امکان داره با توجه به اتفاقاتی که در گذشته براش افتاده نسبت به یه موضوعاتی رفتارش خارج از حالت عادی باشه و این به نظرم طبیعی هست و نباید یک رفتار خاص ایشون در یک موضوع خاص رو به کلیه تصمیمات زندگی ایشون تعمیم بدیم مگر اینکه خلافش ثابت بشه که این ثابت شدن خلاف هم بازم برای همه هست چون هر کسی یه نقاط تاریکی تو زندگیش داره که میتونه در یه زمان خاص خودش رو نشون بده و فقط خاص مورد خانوم مورد علاقه ی من نیست،
    بعدش باید خدمتون عرض کنم اون تقریبی که من در مورد سن ایشون گفتم خیلی تقریب بزرگی بود!!ایشون 26 سالشونه البته
    خب ببینید دختری با شرایط ایشون با توجه به خانواده و شغل و جذابیتی که دارن نمیتونن خیلی راحت کسی رو به عنوان همسرشون قبول کنن و این مورد هم خاص شخص ایشون نیست و خودم هم دیدم دخترای دیگه ای که شرایط سختی رو برای ازدواج در نظر میگیرن!
    ببینید حتما خودتون هم میدونید که حتی دخترایی هستن که اگر شوهرشون کوچک ترین لبخندی به یک خانوم دیگه بزنن اونو به منزله ی خیانت در نظر میگیرن و کل زندگی اجتماعی شوهرشون رو کلن قطع میکن و به نظر من این یعنی بردگی و خب این دختر خانوما کمتر پیش میاد که قبل از ازدواج چنین خلقیاتی رو از خودشون نشون بدن و فقط بعد از ازدواج اینا بروز میکنه،پس نمیشه تو اشنایی های قبل از ازدواج همه چی رو کاملا متوجه شد پس شانس هم گاهی باید با آدم یار باشه!!
    اینکه فرمودید خواسته ی خودش رو قبل از ازدواج به من تحمیل کرده :به نظرم تو وجود هر دختری این حس فرمانده بودن وجود داره و هر دختری برای خودش یه خطوطی تعیین میکنه که حاضر نیست از اون خطوط رد بشه حالا برای بعضی این خطوط کاملا عاقلانس و برای بعضی هم شاید کمی غیر عقلی به نظر بیاد ولی باز هم در این صورت به نظرم اصلن نباید این مورد خاص رو که به نظرم دلیل قانع کننده ای هم براش داره به موضوعات دیگه تعمیم بدم
    ببینید در مورد فیلم و احساسات رمانتیک اصلن نظر شما رو قبول ندارم چون هر فیلمی یا بر اساس تجربه ی واقعی نوشته شده یا یه عقلی و فکری فیلمانه یاونو روی ورق آورده و هر چیزی که با عقل جور در بیاد حتما میتونه واقعیت داشته باشه یا واقعیت پیدا کنه،حتی فیلمای علمی تخیلی که 100 سال پیش درست شدن و ابزاری که اون موقع فقط یه تخیل بوده الان واقعیت عینی داره و در مورد فیلم های رمانتیک هم که دیگه کاملا این فیلمها میتونن واقعی باشن و اگرم نباشن در طول زمان با دیده شدن این مدل فیلمها به واقعیتی تبدیل میشن چون هر کسی میتونه ویژگی های عشق در یه فیلمو متناسب با شرایط و ویژگی های خودش در نظر بگیره و حتی اون ها رو به عنوان معیاری برای ازدواجش در نظر بگیره ولی خب همه میدونن که فیلم نسخه ی آرمانی یک چیزو نشون میده و نه واقعیش رو و هم اینکه بازم تاکید کنم هیچ وقت و در مورد هیچ چیز من یک اخلاق خاص در یک مورد خاص رو هیچوقت به دیگر اخلاقیات ایشون تعمیم نمیدم >>یعنی در ذهن من جمله ی *یک مشت نشانه ی خروار است* وجود نداره!
    منم بازم خدمتون عرض میکنم،من از قبل هم میدونستم که نمیتونم در ابتدا و قبل از بدست آوردن دل ایشون به طور رسمی و سنتی از ایشون خاسگاری کنم،پس قطعا نمیتونم پاسخ منفی به خواسگاری رسمی رو دلیلی برای گذشتن از ایشون در نظر بگیرم. و البته با من با ایشون اصلا خیلی صمیمی نیستم که بخوام وابستگی احساسی پیدا کنم،بلکه با عقل و منطق و البته با چاشنی احساس به این نتیجه رسیدم که ایشون میتونن همسر اینده ی من باشن
    ویرایش توسط روزگار تنهایی : دوشنبه 21 بهمن 92 در ساعت 16:12

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 آبان 97 [ 13:32]
    سطح
    45
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    25

تشکرشده 58 در 17 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط روزگار تنهایی نمایش پست ها
    جناب مدیر بابت توضیح مفصلتون خیلی ممنونم

ببینید حتما خودتون هم میدونید که حتی دخترایی هستن که اگر شوهرشون کوچک ترین لبخندی به یک خانوم دیگه بزنن اونو به منزله ی خیانت در نظر میگیرن و کل زندگی اجتماعی شوهرشون رو کلن قطع میکن و به نظر من این یعنی بردگی و خب این دختر خانوما کمتر پیش میاد که قبل از ازدواج چنین خلقیاتی رو از خودشون نشون بدن و فقط بعد از ازدواج اینا بروز میکنه،پس نمیشه تو اشنایی های قبل از ازدواج همه چی رو کاملا متوجه شد پس شانس هم گاهی باید با آدم یار باشه!!
    سلام
    اول از همه براتون آرزوی موفقیت دارم. شناخت دقیق طرفین باید به دور از احساسات باشه چون بارها گفته شده دخیل کردن احساسات باعث نرسیدن به شناخت دقیق و اصولی خواهد شد.
    شناخت منطقی و بر پایه اصول و معیار های اصلی در ازدواج باعث میشه که حتی تو دوران آشنایی هم بسیاری از مسایل روشن بشه البته اگر خودمون چشممون رو روی بعضی از مسایل نبندیم و ساده از کنارشون رد نشیم.

در ضمن یه فرد تا چه حد می تونه بعضی رفتار شو مخفی کنه؟ تا ابد؟؟؟ جوابش معلوم هست.

وارد کردن احساسات در شناخت هر چیز باعث نادیده گرفتن معایب و ضرر های اون خواهد شد.

16. 2 کاربر از پست مفید Happiness تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (چهارشنبه 23 بهمن 92), روزگار تنهایی (دوشنبه 21 بهمن 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)