به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 23 تیر 96 [ 20:57]
    سطح
    38
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    14

تشکرشده 13 در 6 پست

Array

Question تردید در تصمیم‌گیری در مورد ازدواج با خانومی که قبلاً ازدواج ناموفقی داشتند

سلام دوستان
    در مورد انتخاب همسر نیاز به راهنمایی داشتم...
    پیشاپیش عذر می‌خوام بابت توضیحات طولانی‌ای که قراره بنویسم...!

25 ساله هستم و اخیراً یکی از آشنایان (که شخص موجهی هستن و دست خیر دارن) خانومی رو برای ازدواج به من معرفی کردن...
    منتهی این خانوم شرایطی دارن که منو سردرگم کرده و نمی‌دونم چه تصمیمی باید بگیرم...

نکات منفی این خانوم: (البته از نظر من نکته‌ی منفی به حساب میاد و شاید واقعاً اینطور نباشه)
    - ده یازده ماه از من بزرگترن.
    - دو سه سال پیش با کسی عقد کرده بودن که بعد از یک سال، عقد رو بهم زدن و از هم جدا شدن.

نکات مثبت:
    - با توجه به اینکه یک‌دفعه ایشون رو توی محل کارشون دیدم، از نظر حجاب و ظاهر، مطابق با معیارهای من بودن.
    - اخلاقیات و ایمان‌شون از طرف شخصی که ایشون رو به من معرفی کرده، تأیید شده.
    - خانواده‌ی مؤمن و خوبی هم دارن.

-----------------------

خانواده‌ی من به خاطر شرایط اخلاقی و ایمانی این خانوم و خانواده‌شون، مشکلی با این قضیه ندارن و نظر مثبت دادن...

-----------------------

شاید یکی از دلایل سردرگمی من اینه که تا الان دلم می‌خواست همسرم حداقل دو سه سال از خودم کوچک‌تر باشه و تصوری از اینکه چند ماه از همسرم کوچک‌تر باشم نداشتم...
    یا مثلاً نمی‌دونم باید ذهنم رو درگیر ازدواج قبلی ایشون بکنم و از جزئیات سر دربیارم؛ یا اینکه این یک قضیه‌ی شخصیه و مربوط به گذشته‌ی این خانوم هست و نیازی به کنجکاوی من نداره...!
    ولی خب در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از دوران عقدشون ندارم و نمی‌دونم ایشون هنوز دختر هستن یا نه...

-----------------------

از نظر تحصیلی ایشون بالاتر از من هستن...
    به خاطر مشکلاتی که داشتم (تغییر رشته و یه سری مسائل دیگه) ، الان سال دوم معماری هستم و ایشون لیسانس حسابداری دارن...

-----------------------

خلاصه‌ی مطلب...!

با توجه به بزرگ‌تر بودن این خانوم از من و اینکه قبلاً ازدواج ناموفقی داشتن، لطفاً راهنماییم کنید که این مسائل تا چه حد می‌تونه در زندگی مشترک تأثیرگذار باشه؟

بدون در نظر داشتن این دو مورد، این خانوم از هر لحاظ با ایده‌آل‌های من هم‌خونی دارن...
    خودم در حال حاضر مشکلی با شرایط‌شون ندارم اما می‌خوام بدونم این مسائل چه پیامدهایی رو ممکنه به همراه داشته باشه؟

ممنون

2. 2 کاربر از پست مفید AnonyMouse تشکرکرده اند .

Amir_23 (پنجشنبه 14 فروردین 93), khaleghezey (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array

درود دادا

من بعنوان کس یکه یکی از اون شرایط رو خانومم داره یعنی 3 ماه ازم بزرگتره ولی اصلا و ابدا واسم مهم نبوده و الانم نیست یعنی توی این 2 سالی که ازدواج کردیما به اندازه سر سوزن هم این مورد مشکلی برامون بوجود نیاورده یعنی اصلا حس نمیشه البته بستگی به یه سری نکاتی داره. 1. اینکه شما انعطاف پذیریتون خوب باشه یعنی قبول کنی همسرت ازت بزرگتره 2.اینکه به ایشون توی خواستگاری هم بگین که درسته شما از من یه چند ماهی بزرگتر هستین و دوس دارم توی خونه بهم احترام گذاشته بشه و برای تصمیماتم ارزش و احترام قائل بشین اینکه جایگاه مرد و زن مشخص باشه بهشونم بگین از تجربیاتتون استفاده میکنم ولی دوس دارم جایگاه مردانم حفظ بشه ولی با این وجود از تجربیات و نظرات و پیشنهاد های شما هم برای بهبود زندگیمون استفاده میکنم ( چیزی که خودم به خانومم گفتم) 3.ولی در کل یه حسنی داره که خیلی مهمه اینه که ایشون هم شاغل هستن هم اینکه پخته تر هستن نسبت بهب قیه دخترا الان مثلا خود ما اولویت بندی کردیم خانومم حتی سرویس عروسی واسش خریده بودیم و دستبندش رو فروخت ((اونموقع که قیمتش بالا بود)) پولش رو هزینه کردیم خونه خریدیم که ایشالله سندش بیاد به اسم ایشونه.اگه بدونی چقدر خیالت راحته از نظر مالی بجز اون افکارش درسته مثل یه دوست یه همراه برعکس این دخترای سن پایین چند سال کوچیکتر باید دستشون رو بگیری تاتی تاتیشون کنی بهش بگی اینکارو کن اونکارو کن و ....... من یکی که خداروشکری شانس آوردم توی این موضع 4.البته اینکارو انجام ندیا ولی در کل میخوای اذیتش کنی سوژه خوبیه البته فقط واسه شوخیا نه بیشتر مثلا سریال یا برنامه کودک قدیمی تلویزین داره بگو من که یادم نمیاد ولی زمان شما نشون میدادن ههههههههه در مورد عقد رو نمیتونم کمک کنم ولی اینو خوب میدونم ایشون اولا رسما عقد بودن دوما فکر نکنم فرق مایی که با یه دختر ازدواج کردیم با شمایی که ایاشلله خیره اگه بشه با کسی که یکبار عقد کرده باشه توی ضمینه لذت جنسی تفاوتی داشته باشه. حست رو درک میکنم در مورد عقد قبلی ایشون ولی ایشون کارشون حلال بوده اگه خدایی نکرده زبونم لال کار خلاف شرع و قانون انجام داده بودن حرفتون درسته ولی در این مورد بنظرم بهتره عقل بر احساس غلبه کنی منطقی فکر کنی بهتره. ((ولی حتما موقع حرف زدن با ایوشن در مورد دلیل جدایی در دو.ران عقد هم بپرسین )) خدارو شکر خانواده راضی خودتم راضی پس برو جلو ایشالله هرچی خیره همون میشه (کارت شارژ ایرانسل ما شیرینی یادت نره)

4. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

AnonyMouse (یکشنبه 20 بهمن 92), capitan (یکشنبه 20 بهمن 92), toojih (یکشنبه 20 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست عزیز،

نمی شه در مورد سوال شما کلی جواب داد. باید مشاور هر دوی شما را ببینه و باهاتون صحبت کنه و کمکتون کنه برای تصمیم گیری.
    گاهی یک دختر 25 ساله بلوغ فکری و عقلیش به اندازه 20 ساله است یا در اثر تجربیات و سختی های زندگی شادابی یک دختر 25 ساله را نداره و ممکنه همسر مناسبی برای یک پسر 25 ساله نباشه ...
    به هر حال موردی باید بررسی بشه.

نکته دوم این که شما باید علت طلاق ایشون را بدونید. این خیلی مهم است و در موردش درست و دقیق تحقیق کنید.

با شک ، دو دلی، تردید، ترحم، خجالت یا ... برای ازدواج تصمیم نگیرید. هر سوالی دارید و هر مشکل و نکته ای براتون مهمه بررسی کنید.
    چشم پوشی کردن از خواسته هاتون، قبل از ازدواج اصلا درست نیست.

ایشون با توجه به این که یکسال از شما بزرگتر هستند و تجربه یک ازدواج (عقد) را دارند، احتمالا از شما در زمینه زندگی زناشویی پخته ترند. شاید این جلوتر بودنش براتون سخت باشه.
    مورد بدی نیست اما درکش ممکنه برای شما آسون نباشه و فشار بیاد بهتون که یک مرحله ای را به زور تجربه دیگری باید رد کنید، بدون این که خودتون لذت مسیرش را حس کنید.

توی این لینک می تونید نظر مدیر همدردی را در مورد سابقه رابطه قبلی و گذشته ی همسر بخونید. کمی نامربوطه (چون تمرکز روی مسائل جنسی است ) اما به دردتون می خوره.

لینکهای این پست هم برای تصمیم گیری در مورد ازدواج کمکتون می کنه. سه تا از لینکها را مشاورین سایت نوشتن و تخصصی است.

- - - Updated - - -

اون شوخی که خاله قزی گفتن، اصلا برای یک خانم خوشایند نیست. امیدوارم خودشون هم دیگه از این شوخی ها با همسرشون نکنند
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

6. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

AnonyMouse (یکشنبه 20 بهمن 92), capitan (یکشنبه 20 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 20 بهمن 92), toojih (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    38
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 13 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    من بعنوان کس یکه یکی از اون شرایط رو خانومم داره یعنی 3 ماه ازم بزرگتره ولی اصلا و ابدا واسم مهم نبوده و الانم نیست یعنی توی این 2 سالی که ازدواج کردیما به اندازه سر سوزن هم این مورد مشکلی برامون بوجود نیاورده یعنی اصلا حس نمیشه البته بستگی به یه سری نکاتی داره. 1. اینکه شما انعطاف پذیریتون خوب باشه یعنی قبول کنی همسرت ازت بزرگتره 2.اینکه به ایشون توی خواستگاری هم بگین که درسته شما از من یه چند ماهی بزرگتر هستین و دوس دارم توی خونه بهم احترام گذاشته بشه و برای تصمیماتم ارزش و احترام قائل بشین اینکه جایگاه مرد و زن مشخص باشه بهشونم بگین از تجربیاتتون استفاده میکنم ولی دوس دارم جایگاه مردانم حفظ بشه ولی با این وجود از تجربیات و نظرات و پیشنهاد های شما هم برای بهبود زندگیمون استفاده میکنم ( چیزی که خودم به خانومم گفتم) 3.ولی در کل یه حسنی داره که خیلی مهمه اینه که ایشون هم شاغل هستن هم اینکه پخته تر هستن نسبت بهب قیه دخترا الان مثلا خود ما اولویت بندی کردیم خانومم حتی سرویس عروسی واسش خریده بودیم و دستبندش رو فروخت ((اونموقع که قیمتش بالا بود)) پولش رو هزینه کردیم خونه خریدیم که ایشالله سندش بیاد به اسم ایشونه.اگه بدونی چقدر خیالت راحته از نظر مالی بجز اون افکارش درسته مثل یه دوست یه همراه برعکس این دخترای سن پایین چند سال کوچیکتر باید دستشون رو بگیری تاتی تاتیشون کنی بهش بگی اینکارو کن اونکارو کن و ....... من یکی که خداروشکری شانس آوردم توی این موضع 4.البته اینکارو انجام ندیا ولی در کل میخوای اذیتش کنی سوژه خوبیه البته فقط واسه شوخیا نه بیشتر مثلا سریال یا برنامه کودک قدیمی تلویزین داره بگو من که یادم نمیاد ولی زمان شما نشون میدادن ههههههههه در مورد عقد رو نمیتونم کمک کنم ولی اینو خوب میدونم ایشون اولا رسما عقد بودن دوما فکر نکنم فرق مایی که با یه دختر ازدواج کردیم با شمایی که ایاشلله خیره اگه بشه با کسی که یکبار عقد کرده باشه توی ضمینه لذت جنسی تفاوتی داشته باشه. حست رو درک میکنم در مورد عقد قبلی ایشون ولی ایشون کارشون حلال بوده اگه خدایی نکرده زبونم لال کار خلاف شرع و قانون انجام داده بودن حرفتون درسته ولی در این مورد بنظرم بهتره عقل بر احساس غلبه کنی منطقی فکر کنی بهتره. ((ولی حتما موقع حرف زدن با ایوشن در مورد دلیل جدایی در دو.ران عقد هم بپرسین )) خدارو شکر خانواده راضی خودتم راضی پس برو جلو ایشالله هرچی خیره همون میشه (کارت شارژ ایرانسل ما شیرینی یادت نره)
    ممنون بابت نظرتون...

راستش قضیه‌ای که توی مورد سوم بهش اشاره کردین رو نمی‌دونم می‌شه حسن در نظر گرفت یا نه...
    اینکه از بقیه‌ی دختر خانوم‌ها پخته‌تر باشه خیلی خوبه اما نگرانیم اینه که این پختگی باعث بشه که توی زندگی‌مون، من رهرو باشم و ایشون رهبر...!
    در واقع می‌خوام جایگاه تکیه‌گاه بودنم رو حفظ کنم...
    و نمی‌دونم که این پختگی ایشون تا چه حدی روی این مسئله تأثیر می‌ذاره...

نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    دوست عزیز،

نمی شه در مورد سوال شما کلی جواب داد. باید مشاور هر دوی شما را ببینه و باهاتون صحبت کنه و کمکتون کنه برای تصمیم گیری.
    گاهی یک دختر 25 ساله بلوغ فکری و عقلیش به اندازه 20 ساله است یا در اثر تجربیات و سختی های زندگی شادابی یک دختر 25 ساله را نداره و ممکنه همسر مناسبی برای یک پسر 25 ساله نباشه ...
    به هر حال موردی باید بررسی بشه.

نکته دوم این که شما باید علت طلاق ایشون را بدونید. این خیلی مهم است و در موردش درست و دقیق تحقیق کنید.

با شک ، دو دلی، تردید، ترحم، خجالت یا ... برای ازدواج تصمیم نگیرید. هر سوالی دارید و هر مشکل و نکته ای براتون مهمه بررسی کنید.
    چشم پوشی کردن از خواسته هاتون، قبل از ازدواج اصلا درست نیست.

ایشون با توجه به این که یکسال از شما بزرگتر هستند و تجربه یک ازدواج (عقد) را دارند، احتمالا از شما در زمینه زندگی زناشویی پخته ترند. شاید این جلوتر بودنش براتون سخت باشه.
    مورد بدی نیست اما درکش ممکنه برای شما آسون نباشه و فشار بیاد بهتون که یک مرحله ای را به زور تجربه دیگری باید رد کنید، بدون این که خودتون لذت مسیرش را حس کنید.

توی این لینک می تونید نظر مدیر همدردی را در مورد سابقه رابطه قبلی و گذشته ی همسر بخونید. کمی نامربوطه (چون تمرکز روی مسائل جنسی است ) اما به دردتون می خوره.

لینکهای این پست هم برای تصمیم گیری در مورد ازدواج کمکتون می کنه. سه تا از لینکها را مشاورین سایت نوشتن و تخصصی است.

- - - Updated - - -

اون شوخی که خاله قزی گفتن، اصلا برای یک خانم خوشایند نیست. امیدوارم خودشون هم دیگه از این شوخی ها با همسرشون نکنند

ممنون بابت لینک‌های مفیدی که گذاشتین...

راستش چون هنوز حتی خواستگاری هم انجام نشده و فقط در مراحل خیلی اولیه هستم، امکان اینکه بریم پیش مشاور میسر نیست...
    فعلاً هدفم اینه که یه آشنایی کلی با معضلاتی که ممکنه این نوع ازدواج‌ها داشته باشن پیدا کنم...

--------------------

در مورد طلاقشون تا اینجا که متوجه شدم، علتش «مشکل از سمت رفتار و اخلاق آقا پسر» اعلام شده و اینکه گویا ظاهر مذهبی اون آقا با باطن‌شون یکی نبوده...

نمی‌دونم می‌شه به این حرف اکتفا کرد یا نه...
    آخه خانواده‌ها که نمیان بگن «علت طلاق، مشکل‌دار بودن بچه‌ی خودمون بوده...!»
    شاید اگه همین سؤال رو از خانواده‌ی اون آقا بپرسن، بگن «مشکل از سمت دختر خانوم بوده...»

راه و روش خاصی هست که بشه در این مورد به نتیجه‌ی درستی رسید؟
    اصلاً تا چه حدی باید در این زمینه جستجو کرد؟

تا چه حدی باید به ازدواج قبلی ایشون اهمیت بدم و پیگیر ماجرا باشم؟
    نه می‌خوام خیلی بی‌اطلاع باشم و نه می‌خوام کاسه‌ی داغ‌تر از آش بشم...!

حد وسطش رو نمی‌دونم کجاست...!

8. 3 کاربر از پست مفید AnonyMouse تشکرکرده اند .

capitan (یکشنبه 20 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 20 بهمن 92), noamooz (شنبه 02 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دگربار بانو شیدا نمیدونم چرا ولی کلا مردا یه عادت دارن با زناشون ور نرن اذیتشون نکنن یکم غورشون رو بالا نیارن دلشون خنک نمیشه کلا حرف شما درسته ولی خوب این کرم لامصب بدجور یوول میخوره نمیشه کاریش کرد ههههههه. دادا واسه همین بهت گفتم همون اول خواستگاری بگو اتفاقا ترست بجاست و بهت حق میدم مطمئن خود ایشون کامل متوجه منظورتون میشن اینکه بیان کنی نگرانیت رو و احتمال بسیار زیاد با این تعریفایی که شما کردین خودشون میدونن چه برخوردی داشته باشن ولی سعی کن رفتی اونجا یکم مردونه تر رفتار کنی و تیپ رسمی بزنی بهتره اگه البته بهت میادش موقع خواستگاری.قشنگ بگو جایگاه مرد در خانواده کجا قرار داره و دوس داری با ایشون مشورت کنین ولی بعنوان یه مرد و بعنوان ستون محکم خانواده دوس دارین تصمیم آخر با شما باشه البته با مشورت با ایشون.در مورد سوال دومت خودت که جوابت رو دادی نه شور باشه نه بی نمک اول برو جلسه اولی باهم آشنا شدین دیدین اصلا به همدیگه میاین همو میخواین بعد بشین قشنگ و مفصل باهاش حرف بزن و دلیلش رو کامل ازش بپرس.ایشالله دیدی پسندت شد بسپر دست خانوادت خودشون بلدن چجوری از زبونش حرف بکشن ههههه

10. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

AnonyMouse (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام دوست عزیز،

چند نکته‌ای که به ذهن من می‌رسد اینهاست:

۱- این اختلاف سنی الزاما مشکل ساز نیست. اختلاف سنی صرفاً یک عدد هست و مساله مهمی‌ نیست، اگر شما در همه موارد هماهنگی‌ داشته باشید، و این خانم بتواند شما را به عنوان یک مرد و در واقع سکان دار اصلی‌ زندگی‌ بپذیرد. و در واقع انتظار نداشته باشد که شما از جایگاه مدیریتی که یک مرد باید در خانواده داشته باشد پایین بیایید و این جایگاه را به ایشان تقدیم کنید! برسی‌ این موضوع نیازمند آشنایی بیشتر و به خصوص پیگیری از طریق یک مشاور خانواده مجرب می‌باشد که هر دو شما را از نظر روحی‌ و هماهنگی‌ اخلاقی‌ برسی‌ کند.

۲- مساله ازدواج قبلی‌ ایشان؛ همانطور که دوستان اشاره کردند، این خانم عمل خارج از عرف و شرع ما انجام نداده است. شخصاً اگر دختری رابطه دوستی‌ داشته باشد، برایم مساله سنگین تری هست تا سابقه ازدواج قبلی‌، چرا که اصولا فردی که در چهارچوب یک سری هنجار عمل می‌کند، انسان قابل اعتماد تری هست. به هر حال، اینکه چرا عقد قبلی‌ ایشان به شکست رسیده، مساله بسیار مهمی‌ هست که باید برسی‌ کنید. اما اینکه ایشان سابقه عقد داشته خیلی‌ مساله مهمی نیست، اگر از نظر باقی‌ مسائل هم کفو باشید (عاطفی، جنسی‌ و ...). و اما اگر در مورد علت این شکست به نتیجه و جواب معقول رسیدید، لزومی ندارد که دیگر وارد جزئیات رابطه شوید. به هر حال، هر فردی میتواند در زندگی‌ انتخاب اشتباه داشته باشد و چنین کنکاشی به خصوص پس از آغاز زندگی‌ مشترک، هیچ کمکی‌ به بهبود رابطه شما نمیکند!

در فرهنگ ما خیلی‌ از مسائل چاشنی‌ دینی دارند، و اما خیلی‌ از مسائل به تعصبی برمی‌گردند کم و بیش در همه ما نهادینه شده است. با این حال، به نظر من هم کفو بودن مهم هست، اینکه از نظر عاطفی و حتی تجربه جنسی‌ در یک سطح باشید. که با توجه به اینکه ایشان صرفاً در دوران عقد بوده اند، به نظرم این احتمال که از این نظر هم کفو باشید خیلی‌ دور از ذهن نیست. البته از آنجا که ما اطّلاعات بیشتری نداریم خود شما حتما شخصاً باید برسی‌ کنید.

به هر حال، صرف آشنایی با این خانم گزینه بدی به نظر نمیرسد و البته این به این معنا نیست که شما حتما با این خانم ازدواج خواهید کرد.

موفق باشید،

کامران
    عاشق همه سال مست و رسوا بادا

ديوانه و شوريده و شيدا بادا

با هوشياري غصه هر چيز خوريم

چون مست شديم هرچه بادا باد

12. 4 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

AnonyMouse (یکشنبه 20 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 20 بهمن 92), kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), sanjab (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    38
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 13 در 6 پست

Array
    یک تشکر ویژه از kamran2007 عزیز بابت راهنمایی ارزشمندشون...

اینطور که مشخصه، باید بذارم اولین جلسه‌ی خواستگاری انجام بشه و آشنایی‌های اولیه‌ی دو خانواده صورت بگیره تا در ادامه بتونم ارزیابی دقیق‌تری نسبت به شرایط موجود داشته باشم...!
    علاوه بر موضوع ازدواج گذشته‌شون، هنوز ملاک‌های زیادی هست که باید بین دو طرف بررسی بشه...

در صورتی که نکته‌ی مبهمی واسه‌م ایجاد بشه و احتیاج به راهنمایی داشته باشم، در ادامه‌ی همین تاپیک حتماً از کمک‌تون استفاده خواهم کرد...

14. کاربر روبرو از پست مفید AnonyMouse تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 21 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    38
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 13 در 6 پست

Array
    این تاپیک رو فراموش کرده بودم...!

نتیجه‌ی ماجرا:
    خانوم بسیار خوب و باشخصیتی بودن و خانواده‌ی گرمی هم داشتن...
    البته به علت مسائلی که وجود داشت، شرایط وصلت (توی این برهه‌ی زمانی) فراهم نبود و موضوع فیصله پیدا کرد...!

خواستگاری رفتن‌ها برای پیدا کردن نیمه‌ی گمشده! ;) همچنان ادامه داره اما اگه گذر زمان باعث برطرف شدن اون موانع بشه، قطعاً برای من این خانوم یکی از گزینه‌های خیلی جدی خواهد بود...
    به امید برطرف شدن موانع پیش رو...! ;)

و با تشکر از اساتید متأهل و مجرد همدردی...!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    سلام
    مشکل سن ک زیادتو این سایت مطرح شده ومیتونید تاپیک های دیگردوستان رو بخونید واستفاده کنید.اما اینکه میگید واستون مهمه پس بیشتر دقت کنید حالا یکی هست که خونوادش این مسئله واسش مهمه ولی شماخودت نمیتونی این قضیه رو قبول کنی وممکنه بعدها ب مشکل بربخوری پس عجول نباش
    درمورد طلاق ایشون هم تحقیق کن ببین مشکل از کدومشون بوده ک منجر ب طلاق شده. معلومه ک ی خورده حساسی رو این مسائل پس بازم میگم دوستان هم اشاره کردن دقت کن ،فکر کن ،عاقلانه تصمیم بگیر صحبت یکی دوروز نیست مشاوره برو باخود دختر خانم مفصل صحبت کن ایشالله ک همه چی ب خوبی پیش بره

17. کاربر روبرو از پست مفید sadafdarya تشکرکرده است .

AnonyMouse (جمعه 15 فروردین 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)