به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 خرداد 94 [ 21:49]
    سطح
    29
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

با بدبيني و محدود كردن مي تونم زندگي كنم

سلام من يه خانم ٣٥ ساله هستم كه از شوهرم جدا شدم و يه پسر دارم كه با من زندگي مي كنه شوهرم دست بزن داشت و رواني بود جدا شدم الان مدت ٦ ماهه با يك پسر مجرد كه همكلاسيم هست اشنا شدم خيلي همديگر رو دوست داريم مي گه تا حالا عاشق نشدم ولي با تو عشق رو تجربه كردم فقط مشكل بدبيني داره هر جا برم بايد بهش بگم خونه رسيدم بايد بگم هر جا بخوام برم خودش بايد بياد منو ببره دايما فك مي كنه زنا خيانت مي كنن خيلي محدود كرده مي گه بايد با خودم باشي با هم كار كنيم از يه طرف شديدا دوستم داره و محبت مي كنه مي گه من نگران مي شم عصبي هم هست چند بار سرم داد كشيده و من گريه كردم ولي بلافاصله معذرت خواسته و كلي پشيمون شده مي گه همه زندگيم تو هستي نمي داره با دوستم يه بيرون برم ساعت مي ذاره كه بايد خونه باشم حالا واويلا اگه يه كم دير كنم موندم از يه طرف خيلي با محبته دوستش دارم ولي نمي دونم مي ترسم

2. کاربر روبرو از پست مفید dilak تشکرکرده است .

khaleghezey (پنجشنبه 17 بهمن 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    قصد این آقا از رابطه با شما چیه؟
    چند سالشونه؟

قصد شما از این رابطه چیه؟ آیا در مسیر هدفتون قرار دارید؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

4. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 17 بهمن 92), toojih (پنجشنبه 17 بهمن 92), بی نهایت (پنجشنبه 17 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

نمیدونم درست میگم یا نه خواهشا اگه اشتباه میکنم بهم بگین و قبلش ازتون عذرخواهی میکنم

شوربختانه افرادی که توی خانواده ای زندگی میکنن در خانواده خودشون و یا اطرافیان که کسی یه اخلاق اشتباه و نابهنجار داره فکر میکنن طبیعیه و جالبه همسرشون رو هم از این تیپ افراد انتخاب میکنن و فکر میکنن بهترین کار تحمل کردنه ( البته اینو جایی خوندم ) بازم اگه دلخورتون کردم ببخشید

رفتار شوهر اولتون اشتباه بوده این رفتار کاملا غلطه و نابجه شما فکر کنم عادت کردین به این رفتار وگرنه اولا دلیلی نداره اینکارو کنین وقتی پسرتون 6 سالشه که هر لحظه خدایی نکرده خانواده شوهرتون بتونن اقدام کنن گلپسرتون و شما رو ناراحت کنن و خدایی نکرده بخوان از همدیگه جداتون کنن

بعد جواب دادن به سوال بانو شیدا گرامی که بشخصه خیلی براشون ارزش و احترام قائلم میشه بگین چه مدته از شوهر قبلیتون جدا شدین؟

در هر صورت فعلا لطف کنین بهترین کار اینه یکمقدار صبور باشین بیشتر به نتایج اینکار فکر کنین و خودتون رو توی رابطه احساسی قرار ندین که هم خودتون و هم گلپسرت بیشترین ضربه رو از این رابطه های احساسی میخورین

حرف من کلیه قضاوت نمیکنم در مورد این آقا ولی بهتره کهب زارین هر چیزی از مسیر صحیح خودش پیش بره بهتره

6. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

mahasty (پنجشنبه 17 بهمن 92), sara 65 (پنجشنبه 17 بهمن 92), toojih (پنجشنبه 17 بهمن 92), بی نهایت (پنجشنبه 17 بهمن 92), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 بهمن 92), شیدا. (پنجشنبه 17 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    شما 35ساله داری فرزند چرا مثل دخترهای 18-19 ساله که تازه با یه پسر آشنا

شدن و تمام اختیارشونو به دستش دادن رفتار می کنی؟

به اون چه که شما کجا می رید با کی می رید کی میاید چه کار می کنید.

اون پسر دچار توهم شده،شما بهش دامن نزن به دنیای واقعی برشگردون.

جایگاهشو هم گوشزد کن.در نهایت اگر دیدی پارو از گلیمش فراتر می ذاره

بلاکش کن.هر چند ادامه این رابطه به هر نحوی به صلاح شما نیست،حتی

برای ازدواج هم با توجه به شرایطتوون مناسب نیست.

8. 10 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

hanie_66 (جمعه 18 بهمن 92), khaleghezey (پنجشنبه 17 بهمن 92), mahasty (پنجشنبه 17 بهمن 92), sara 65 (پنجشنبه 17 بهمن 92), toojih (پنجشنبه 17 بهمن 92), بی نهایت (پنجشنبه 17 بهمن 92), برسرک (جمعه 18 بهمن 92), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 بهمن 92), ستیلا (پنجشنبه 17 بهمن 92), شیدا. (پنجشنبه 17 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ممنون نمي دونم شايد من خيلي كوتاه مي ام و هر چي مي گه مي گم چشم تمام اختياراتم دست اونه مي گه هر كجا بري من مي ام مي برم من و اون تحصيلكرده هستيم و شغل خوبي داريم مي گه تو سا ده اي جامعه خرابه هم سن هستيم ولي به پسرم خيلي محبت مي كنه و مي گه خودم خوب بزرگش مي كنم دايما بايد بگم كه مثلا الان رفتم حموم يا رفتم هال چايي بخورم همه فيس بوك و اين چيز ها رو هم بستم تا شايد اطمينانش زياد بشه البته وقتي پيش خودش هستم زياد حساسيت نداره ولي وقتي دور مي شه دايما بهونه گيري مي كنه فك مي كنه همه دارن عليه اون توطيه مي كنن دايما نگرانه كه مبادا من غمگين بشم يا مريض بشم مي گه عاشقت شدم هر قدر منو بيشتر رعايت كني ارزشت زياد مي شه فقط بهم هر كجا مي ري اطلاع بده دروغ نگو من دنيا رو به پات مي ريزم نمي دونم خيلي مي ترسم به قول شما شايد عادت كردم به اين طرز رفتار ولي دلبستش شدم يه تكيه گاه خوب برام شده اينو مي دونم هيچ وقت تنهام نمي زاره ولي اين بد دلي هاش اذيتم مي كنه پيش خودم مي گه هر جور دوست داري بپوش ولي من وقتي نيستم رعايت كن

- - - Updated - - -

من حضانت پسرم رو تا ١٨ سالگي گرفتم حتي در صورت ازدواج ...حالا چرا شرايطش برا ازدواج مناسب نيست ؟ چون ازدواج نكرده ولي دوست دختر داشته

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آذر 93 [ 09:24]
    سطح
    15
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 82 در 34 پست

Array
    دوست عزیز شما یک بار تجربه یک زندگی تلخ رو داشتین...اینو بدونین این آقا وقتی به قول معروف خرش از پل بگذره مثل همسر قبلیتون دست بزن پیدا میکنه چون همونطور که خودش گفته زمانی شمارو بیشتر دوست داره که مطابق میلش رفتار کنین در غیر این صورت باشه قطعا خودش از ابزار دیگه ای مثل زندانی کردن شما در خانه و یا کتک زدن شما استفاده میکنه...در ضمن شما تا کی میخواید نقش آدمیرو بازی کنید که اون دوست داره و از خودتون خارج بشین...راستی شما چند وقت هست که جدا شدید؟

11. 2 کاربر از پست مفید ayine تشکرکرده اند .

mahasty (پنجشنبه 17 بهمن 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 17 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    من سه ساله جدا شدم نه اصلا خيلي مهربون و خوش قلبه خيلي زياد ازارش به هيچ كس نمي رسه ما هر دو استاد دانشگاه هستيم درسته وقتي عصباني مي شه هر چي مي خواد مي گه ولي زود پشيمون مي شه از اين كه منو حمايت مي كنه و مثل يه مرد پخته هستش خيلي خوبه ولي مي گه من مالمو سفت مي چسبم با مادر و خواهرش هم اينطوره در ضمن پدرش فوت كرده و خواهرش و مادرشو نگه داشته و خيلي به اونا هم محبت مي كنه اهل هيچي نيست نه مشروب نه سيگار و نه دوست و غيره مي گه تو خوشگلي نمي خوام كسي نگات كنه از من بگيره من ارامش دارم به دلم نشستي البته خودش هم خوشتيپ و خو ش قيافست و دايما دخترا بهش گير مي دن مي گه چون تو خانمي با شخصيتي من عاشقت شدم ولي به حر فاي من اهميت بده منم هر كاري مي كنم و انصافا هر چي بگم از دستش بياد مي كنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 تیر 93 [ 18:53]
    سطح
    9
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    57

تشکرشده 89 در 30 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dilak نمایش پست ها
    ممنون نمي دونم شايد من خيلي كوتاه مي ام و هر چي مي گه مي گم چشم تمام اختياراتم دست اونه مي گه هر كجا بري من مي ام مي برم من و اون تحصيلكرده هستيم و شغل خوبي داريم مي گه تو سا ده اي جامعه خرابه هم سن هستيم ولي به پسرم خيلي محبت مي كنه و مي گه خودم خوب بزرگش مي كنم دايما بايد بگم كه مثلا الان رفتم حموم يا رفتم هال چايي بخورم همه فيس بوك و اين چيز ها رو هم بستم تا شايد اطمينانش زياد بشه البته وقتي پيش خودش هستم زياد حساسيت نداره ولي وقتي دور مي شه دايما بهونه گيري مي كنه فك مي كنه همه دارن عليه اون توطيه مي كنن دايما نگرانه كه مبادا من غمگين بشم يا مريض بشم مي گه عاشقت شدم هر قدر منو بيشتر رعايت كني ارزشت زياد مي شه فقط بهم هر كجا مي ري اطلاع بده دروغ نگو من دنيا رو به پات مي ريزم نمي دونم خيلي مي ترسم به قول شما شايد عادت كردم به اين طرز رفتار ولي دلبستش شدم يه تكيه گاه خوب برام شده اينو مي دونم هيچ وقت تنهام نمي زاره ولي اين بد دلي هاش اذيتم مي كنه پيش خودم مي گه هر جور دوست داري بپوش ولي من وقتي نيستم رعايت كن

- - - Updated - - -

من حضانت پسرم رو تا ١٨ سالگي گرفتم حتي در صورت ازدواج ...حالا چرا شرايطش برا ازدواج مناسب نيست ؟ چون ازدواج نكرده ولي دوست دختر داشته
    نقل قول نوشته اصلی توسط dilak نمایش پست ها
    من سه ساله جدا شدم نه اصلا خيلي مهربون و خوش قلبه خيلي زياد ازارش به هيچ كس نمي رسه ما هر دو استاد دانشگاه هستيم درسته وقتي عصباني مي شه هر چي مي خواد مي گه ولي زود پشيمون مي شه از اين كه منو حمايت مي كنه و مثل يه مرد پخته هستش خيلي خوبه ولي مي گه من مالمو سفت مي چسبم با مادر و خواهرش هم اينطوره در ضمن پدرش فوت كرده و خواهرش و مادرشو نگه داشته و خيلي به اونا هم محبت مي كنه اهل هيچي نيست نه مشروب نه سيگار و نه دوست و غيره مي گه تو خوشگلي نمي خوام كسي نگات كنه از من بگيره من ارامش دارم به دلم نشستي البته خودش هم خوشتيپ و خو ش قيافست و دايما دخترا بهش گير مي دن مي گه چون تو خانمي با شخصيتي من عاشقت شدم ولي به حر فاي من اهميت بده منم هر كاري مي كنم و انصافا هر چي بگم از دستش بياد مي كنه
    سلام
    اون قسمتی که رنگ آبی و قرمز داره اگه تو زندگی این اقا خیلی پررنگ باشه مشکله .
    عشق و محدودیت !!
    من فک میکنم شما به دلیل نیاز داشتن به یک حامی و پشتیبان حاضر شدید هرگونه رفتار این آقا رو تحمل کنید.
    حد و مرزهای رابطه شما رعایت نشده .
    شما یه پسر دارید باید بیشتر سنجیده رفتار کنید .
    قدرتِ کلماتت را بالا ببر نه صدایت را؛
    این باران است که باعث رشد گلها میشود نه رعد و برق !!

14. 4 کاربر از پست مفید mahtaaab تشکرکرده اند .

ayine (پنجشنبه 17 بهمن 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 17 بهمن 92), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 بهمن 92), شیدا. (جمعه 18 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام بهتره موضوع رو طوردیگه ای هم نگاه کنیداین آقابادرنظرگرفتن شرایط شما داره خودش وقف شما میکنه وبه قول خودتون خیلی مهربون وبا مسئولیت هست چنانچه قصد دیگه ای داست باتوجه به شرایط شما نیازی نداشت اینقدرعمیق درگیرعاطفی و مسئولیتی بشه..... اما حساسیت های ایشان ازدومتظر ناشی میشه... یکی اینکه شمارو دوست داره دوما اینکه شما مطلقه هستیدوشرایط مابرای یه مطلقه یعنی هرلحظه خطروچشم داشت و..... چون شمامردی ویاخانواده ای درکنارتان نیست وچنین شرایطی دارین وازطرفی ایشون شرایطشون به نحوی است که دائما درکنارتان نیست پس دلواپسی هایی داردکه شمابایدبهش احترام بذاریدچون بازخورد شرایط خودتان وعشق ایشون به شما وشرایط جامعه برای زنان مطلقه است..... درکش کنیدوسعی کنید تخریکش نکنید مطمئنا نفع خوبی خواهیدبرد...

16. 2 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

1234567 (پنجشنبه 17 بهمن 92), برسرک (جمعه 18 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    آیا حساسیت ایشون تنها نسبت به شما ست یا نسبت به خانوادش هم همینطوره (خواهر و مادرش)؟

رابطه شما در چه حدی است؟ آیا رفت و امد خانوادگی دارید که ایشون پسر شما رو دیده و با او ارتباط گرفته است؟

می شه چند نمونه از محبت هایی که به نظرتون اومده رو بیان کنید؟

آیا ایشون برای ازدواج با شما آشنا شدن؟ آیا ایشون تصمیم دارند در آینده ای نزدیک اقدام به ازدواج کنند ؟

آیا شما از نظر مالی شرایط بهتری از ایشون دارید؟

آیا شما معیارهای مشخصی برای ازدواج دارید؟

در پست هاتون اشاره ای به این نکردید که شما در این رابطه به دنبال چه هستید؟ ایا به ازدواج فکر می کنید یا یک رابطه دوستی ؟
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند
    ویرایش توسط deljoo_deltang : جمعه 18 بهمن 92 در ساعت 01:20

18. کاربر روبرو از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده است .

شیدا. (جمعه 18 بهمن 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)