به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 خرداد 96 [ 08:11]
    سطح
    44
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 95
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    129

تشکرشده 303 در 118 پست

Array

Tavajoh من دوست دارم ازدواج کنم اما...

سلام به همه ی دوستان امیدوارم همتون خوب و خوش و خوشبخت باشید.
    چندوقتی تو تالار نبودم دلم برای همه تنگ شده بود رفته بودم مشکلاتم رو حل کنم خوشبختانه بیشترش حل شد هفته پیش عروسی برادرم بود به کمک خدا با خوشی وسلامتی رفت سرخونه و زندگیش.منم همین ماه کنکور ارشد دارم برام دعا کنید تا قبول بشم.
    اما دلیل مزاحمتم.من الان 22 سالمه تا حالاهم با پسری دوست نبودم دوستهای همجنسم هم انگشت شمارن.قیافه ام عادیه و همیشه سعی میکنم مرتب برم بیرون یکم هم ارایش میکنم و هیچوقت موهام رو بیرون نمیذارم ادم مذهبی هستم واجبات رو انجام میدم اما یه مشکل دارم هیکلم قشنگ نیست یعنی چاقم از طرفی هم همش تنبلی میکنم و میخورم.تو خانواده تنهام یعنی کسی به فکرم نیست واکثروقتهاروتنهاسر میکنم خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما تاحالا مورد جدی پیش نیومده. دوتامورد بود که جدی نشدن یکیش استادم بود که خودم هم نفهمیدم توهم زده بودم یا نه قصدی داشت یکیش هم دوست برادرم بود که مادرش غیر رسمی خواستگاری کرد و دورادور میخواد جلو نمیاد البته اصلا با معیارهای من جور نیست(دیپلم داره خیلی خشکه مذهبه دوست نداره زنش درس بخونه یا کار کنه)درحالی که درس و کار بزرگترین عشق من تو زندگیم هستن و کلی براشون نقشه دارم.خلاصه برای من خواستگار قحطی زده نیست.این روزهاکه برادرم هم ازدواج کرده خیلی دلم میخواد منم ازدواج کنم و طعم دوست داشته شدن رو بچشم اما نمیشه.نمیدونم اشکال از هیکلمه که خواستگار ندارم یا چیز دیگه ایه؟؟لطفا یکم راهنماییم کنید بگید چه جوری خواستگار پسند بشم؟؟؟اگه سوالی هست با کمال میل پاسخ میدم

2. 3 کاربر از پست مفید setareh 1390 تشکرکرده اند .

toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), خیال (سه شنبه 06 اسفند 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 12 فروردین 94 [ 07:23]
    سطح
    31
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 103
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    74

تشکرشده 74 در 46 پست

Array
    سلام!!!همین که تابحال با پسری دوست نشده ای افتخارکن!!!بنظرمن زیستن پاک درهمین خلاصه میشه!!مرحبا برتو!!!واقعا خیلی بدشده!!ارتباط نامشروع را اسمش گذاشته اند دوست پسری؟!!وای چه بلایی سر ایده ها اومده!!تو بااینکه ازاین فیلتر بسلامت عبور کرده ای چنان تصور کن که در حال ساختن یک خانه ای هستی که فونداسیونش را ضد زلزله اجرا کرده اید.حال که فونداسیون قوی باشه امیدوار باش بخدا توکل کن ازاو بخواه(درانجیل اومده /بکوبید درها را که بسوی شما گشوده خواهد شد از او بخواهید بشما داده خواهد شد)هنوز برات زوده 22 ساله ای !!زیاد هم دیر ت نشده تا 30 وقت داری!!ولی مواظب باش توی این 8 سال اینده به دام شیطان نیفتی!یعنی همه حدودا توی این مقطع سنی اشتباه میکنند.
    راستش میدونی چرا خواستگار نداری؟یه لحظه فکر کن ببین چیزی بعقلت میرسه؟
    میدونی توی این زمونه خواستگار مناسب وایده ال نیست!یا جوانها درگرداب قرص ومخدرند یا ازاحساس مسولیت زندگی واجتماعی دور شده اند همه ش بفکر تفریح وکوچه گردی و...
    پس تو از خدا بهترینها را خواسته ای!!!او هنوز بفکر توست ناامید نشو!!!هرموقع یک فرد منزه را خدا مصلحت دانست قسمتت میشه فقط مواظب ابرو عفتت باشه!!
    برات بهترینها را ارزومندم.

4. 8 کاربر از پست مفید bkaf38 تشکرکرده اند .

kamr (چهارشنبه 09 بهمن 92), mehdi1392 (دوشنبه 07 بهمن 92), setareh 1390 (سه شنبه 08 بهمن 92), کامران (دوشنبه 07 بهمن 92), واحد (چهارشنبه 09 بهمن 92), خیال (سه شنبه 06 اسفند 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92), ستیلا (چهارشنبه 09 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 اسفند 94 [ 22:55]
    سطح
    27
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    120

تشکرشده 214 در 50 پست

Array
    سلام

با صحبت های shahrear کاملا موافقم .

ستاره خانم . عیب از شما نیست ، جامعه ما عیب کرده که داره به سمت ظاهر بینی پیش می ره ، مبادا این قضییه باعث بشه اعتماد به نفستون پایین بیاد و تن به ازدواج با کسی بدید که از لحاظ فرهنگی یا تحصیلی از شما پایین تر است که در اینصورت سخت ضرر خواهید کرد . با اعتماد به نفس کامل خواستگاراتونو بررسی کنید و تصمیم بگیرید .

قدر و ارزش خودتونو بدونید .
    آرزوی خوشبختی برای شما دارم .

6. 6 کاربر از پست مفید mehdi1392 تشکرکرده اند .

mercedes62 (دوشنبه 07 بهمن 92), setareh 1390 (سه شنبه 08 بهمن 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 07 بهمن 92), واحد (چهارشنبه 09 بهمن 92), خیال (سه شنبه 06 اسفند 92), سنجاقک ابی (دوشنبه 07 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 تیر 00 [ 10:36]
    سطح
    67
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    388

تشکرشده 576 در 165 پست

Array
    سلام ستاره جون
    من خواهر کوچیک ندارم.اجازه هست که خواهر کوچولو صدات کنم؟
    خواهر کوچولوی من تو هنوز 22 سالته.سنی که الان توی جامعه ی ما برای ازدواج سن کمیه.گلم بیشتر دخترا الان همین مشکلات تنهایی رو دارن.که این موضوع واقعا ربطی به خودشون و شخصیتشون نداره.مشکل نقایصی هست که توی جامعه مون وجود داره.
    عزیزم من از تو 4 سال بزرگترم.از نظر شخصی بخوام بگم واقعا برای تصمیم گیری به پختگی رسیدم.من اگه الانمو با 22 سالگیم مقایسه کنم دنیایی اختلاف توی عقاید میبینم.میلو علاقه تو به دوست داشته شدن درک میکنم اما این علاقه رو وقت یه انتخاب کمرنگش کن که به تبعات منفی کمتری برسی.
    خواهر کوچولو اینکه تا الان خواستگار نداشتی اصلا اصلا مورد حادی نیست.من تا 21 سالگی اونقد غرق دنیای خودم بودم که ازدواجو خیلی دور میدیدم.22 سالم بود که وارد یه رابطه ی عاطفی تقریبا 2 ساله شدم فکر و ذکر اون روزام عشق و علاقه با اون آقا و طبق قول و قرارمون ازدواج بود که نشد.برات تعریف نمیکنم که چطور.خیلی طولانی میشه.خواستگارای جدی من از حدودای 25 سالگی وارد زندگیم شدن.وقتی که خیلی از وضعیتام ثابت شدن.
    یه نکته ی مهم از نظر منم اینکه واقعا خواستگارای زیاد داشتن حسن نیست.من دعا میکنم که ای کاش فقط 1خواستگار داشتم و باهاش به تفاهم میرسیدم تمام!بزرگتر که بشی خودتم تجربه ش می کنی.رفت و آمد های آدمای زیاد واقعا روح آدمو خسته میکنه.من سابقه ی حدودا 17-18خواستگاری ناکامو داشتم هرچند جواب رد می دادم اما اثراتی توی روحیه م گذاشتن هر کدام.صحبت ها،بررسی معیار ها،قیاس کردن ها و قیاس شدن ها همش خواهی نخواهی موثره
    برات آینده ای شاد و پر از عشق آرزومندم

8. 7 کاربر از پست مفید hanie_66 تشکرکرده اند .

reihane_b (دوشنبه 07 بهمن 92), setareh 1390 (سه شنبه 08 بهمن 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 07 بهمن 92), واحد (چهارشنبه 09 بهمن 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92), ستیلا (سه شنبه 08 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آذر 96 [ 13:21]
    سطح
    48
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    108

تشکرشده 352 در 163 پست

Array
    [سلام ستاره جون
    موفق و خوشبخت باشي عزيزم اصلاً عجله و ... براي ازدواج به مفهوم زندگي مشترك نكن تو خودت باش و ازاده و رلكس و شاد و اجتماعي هر وقت مصلحت بود ازدواج سراغت مياد / ولي ميدانيم كه ازتنهايي در آمدن و خواستن هم حق توست پس ايرادي ندارد خودتو با متانت مشتاق ازدواج نشان بدي البته لازم نيست زياد رعايت كني چون ذاتاً محجوب هستي بايد يخده راحت باشي
    و ضمناً هيچوقت زندگي و شادي و سرحالي زندگيتو منوط به هيچي نكن چه ازدواج و درس و شغل و... بلكه از هرچي كه امكانش برات فراهم بود بهره ببر و استفاده كن

10. 7 کاربر از پست مفید حسين40 تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 06 فروردین 93), reihane_b (دوشنبه 07 بهمن 92), setareh 1390 (سه شنبه 08 بهمن 92), toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92), ستیلا (سه شنبه 08 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط setareh 1390 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان امیدوارم همتون خوب و خوش و خوشبخت باشید.
    چندوقتی تو تالار نبودم دلم برای همه تنگ شده بود رفته بودم مشکلاتم رو حل کنم خوشبختانه بیشترش حل شد هفته پیش عروسی برادرم بود به کمک خدا با خوشی وسلامتی رفت سرخونه و زندگیش.منم همین ماه کنکور ارشد دارم برام دعا کنید تا قبول بشم.
    اما دلیل مزاحمتم.من الان 22 سالمه تا حالاهم با پسری دوست نبودم دوستهای همجنسم هم انگشت شمارن.قیافه ام عادیه و همیشه سعی میکنم مرتب برم بیرون یکم هم ارایش میکنم و هیچوقت موهام رو بیرون نمیذارم ادم مذهبی هستم واجبات رو انجام میدم اما یه مشکل دارم هیکلم قشنگ نیست یعنی چاقم از طرفی هم همش تنبلی میکنم و میخورم.تو خانواده تنهام یعنی کسی به فکرم نیست واکثروقتهاروتنهاسر میکنم خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما تاحالا مورد جدی پیش نیومده. دوتامورد بود که جدی نشدن یکیش استادم بود که خودم هم نفهمیدم توهم زده بودم یا نه قصدی داشت یکیش هم دوست برادرم بود که مادرش غیر رسمی خواستگاری کرد و دورادور میخواد جلو نمیاد البته اصلا با معیارهای من جور نیست(دیپلم داره خیلی خشکه مذهبه دوست نداره زنش درس بخونه یا کار کنه)درحالی که درس و کار بزرگترین عشق من تو زندگیم هستن و کلی براشون نقشه دارم.خلاصه برای من خواستگار قحطی زده نیست.این روزهاکه برادرم هم ازدواج کرده خیلی دلم میخواد منم ازدواج کنم و طعم دوست داشته شدن رو بچشم اما نمیشه.نمیدونم اشکال از هیکلمه که خواستگار ندارم یا چیز دیگه ایه؟؟لطفا یکم راهنماییم کنید بگید چه جوری خواستگار پسند بشم؟؟؟اگه سوالی هست با کمال میل پاسخ میدم
    سلام دوست عزیز.والا ما که نفهمیدیم اخرش ازدواج کنیم یا نه.تا مجردی ازت میپرسن چرا ازدواج نمیکنی(خوب هرکسی به یک دلیلی ازدواج نمیکنه) و وقتی متاهلا بهمون میگن چرا میخوای ازدواج کنی اخه نونت کمه ابت کمه ....شوخی کردم دوست عزیز.عزیزم شما که تازه اول راه هستیدید و انشاالله با تلاش و برنامه ریزی زمینه رو برای ازدواج مهیا کنید.افرین به شما دوست عزیز که وارد اینجور روابط دوستی که جز وقت تلف کردن چیزی نداره.عزیزم برای هدفات تلاش کن بخصوص که مقطع ارشد رو در پیش دارید .شما هیچ مشکلی ندارید .یکی از مشخصه های جوامع توسعه یافته و در حال پیشرفت بالا رفتن سن ازدواج هست .که به نوع خودش مزایا و معایبی رو در پی داره .شما میتونید با حضور بیشتر و فعالتر و نشان دادن تواناییاتون بهتر خودتون رو به دیگران معرفی کنید.به هر حال دوست عزیز امروزه خواه و نا خواه چه برای پسرها و چه برای دخترها سن ازدواج افزایش یافته(خانمها 24 و 25 به بالا و اقایون 27و 28 به بالا).

12. 4 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

kamr (پنجشنبه 10 بهمن 92), setareh 1390 (سه شنبه 08 بهمن 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    اگر بتونی یک کلاس ورزشی بری، هم به لاغر شدن و سلامتت کمک می کنه و هم دوستای بیشتری پیدا می کنه و احتمال معرفی شدن به خواستگار ...
    نه برای ازدواج، که برای سلامتی خودت سعی کن به وزن متناسب برسی

زنی که به خودش و سلامتیش اهمیت می ده، جذاب تره.
    اگر بشینی تو خونه و بخوری و بخوابی و ... جذابیتت کم می شه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

14. 10 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

kamr (چهارشنبه 09 بهمن 92), keyvan (سه شنبه 08 بهمن 92), setareh 1390 (سه شنبه 08 بهمن 92), toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 بهمن 92), واحد (چهارشنبه 09 بهمن 92), بی نهایت (یکشنبه 13 بهمن 92), بابک 1369 (شنبه 10 اسفند 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92), ستیلا (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 خرداد 96 [ 08:11]
    سطح
    44
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    129

تشکرشده 303 در 118 پست

Array
    از تک تکتون بابت دلداری ها و جوابهاتون ممنونم واقعا دلگرمم کردید.هانیه جان هر چی دوست داری صدام کن.خوشحال میشم منو خواهر خودت بدونی.
    شیدا جون متاسفانه تو این زمان اصلا امکان باشگاه رفتن رو ندارم نه از سر تنبلی بلکه خیلی به مادرم از نظر مالی فشار میاد از یکطرف شهریه ی دانشگام هست از طرفی هم چند وقته بیکارم.خیلی دوست دارم توخونه ورزش کنم اما میدونید که همش تنبلی میکنم.
    الان چند وقته همه ی دور و اطراافیام دارن ازدواج میکنن برادرم چندتا از دوستام و دخترخاله مو و... .میدونید که احتمالا چه حسی به ادم دست میده.حس بدیه مخصوصا که بعضیاشون سنشون از من کمتره.اخه هیچکس تو خونه حوصله مو نداره.نه باهام بیرون میان نه پابه پام شیطونی میکنن اخه چیکارکنم من؟؟؟؟

16. کاربر روبرو از پست مفید setareh 1390 تشکرکرده است .

ستیلا (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام، خیلی خوبه که حواست به خودت هست، سعی میکنی یکسری ارزشها رو رعایت کنی و در اصل به روح و روانت احترام میزاری و باطن زیبایی واسه خودت و همسر و فرزند و خانواده آینده ات میسازی. اینها همونطور که دوستان گفتند از ویژگی های خیلی مهم و باارزش شما هست.

البته کافی نیست. توی ازدواج به نظرم دو تا 100 درصد داریم. که برای هردوتاش باید سعی کنی به نزدیک 100 برسی. توی هر کدوم اگه وضعت بره زیر 60 دیگه اون یکی 100 هم که باشه باز هم مشکل داری. ظاهر اون 100 درصد دومه که باید بهش توجه کنی. منظورم از ظاهر آرایشهای انچنانی نیست. واسه اینکه سوء تفاهم نشه و اگه بخوام دقیقتر بگم به نظر من دو مورد مهم هست که هر آدمی باید توی ظاهر خودش اونها رو همیشه چک کنه و نزاره از کنترلش خارج بشن. حالا چه مرد باشه چه زن. دقیقا مثل همونکاری که باید برای معنویات خودمون انجام بدیم:

یکی اینکه باید به بدن خودت برسی. پوست باطراوت، شفاف و روشن، تناسب توی همه اندامت، خواب کافی شب، تغذیه مناسب،.... خلاصه اینکه وقتی میری حموم باید از دیدن خودت توی آینه لذت ببری و چشمات برق بیافته!(ببخشید جمله دیگه ای که واضح منظورم رو برسونه پیدا نکردم)

دوم اینکه طرز لباس پوشیدن و تمیزی و شیک بودن و انتخاب رنگ لباس و نوع راه رفتن و .... اینبار وقتی میخوای بری بیرون خودت رو که توی آینه ببینی لذت ببری!

هر کدوم از اینها که ایراد داره باید براش وقت بزاری و زحمت بکشی تا درست بشه اول به خاطر خودت که حس بهتری نسبت به خودت پیدا کنی و دومی به خاطر احترام به بقیه که قراره با تو باشن!

18. 6 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 06 فروردین 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 بهمن 92), واحد (چهارشنبه 09 بهمن 92), ستیلا (سه شنبه 08 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 08 بهمن 92), صبوری (سه شنبه 08 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام ستاره جان.(نمیدونم چرا نامتون منو یاد دوستم میندازه که خیلی دلم براش تنگ شده )اگه دوست داشته باشی میتونی یه نرمش همراه با شادی داشته باشی.من خودم خیلی وقتا اینکارو انجام میدم چون علاقه بهش دارم(البته من واسه اینکه دوست دارم) و حتی بعضی وقتا داد مامانم میره رو هوا از دست کارهام.میتونی اهنگ بزاری(مجاز و غیر مجاز فرقی نداره فقط شاد شاد شاد)هم ورزش و نرمش میکنی هم انرژی میگری(ای باحاله....بیا قر بده...اها...حالا دستا بالا...)

20. 6 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

kamr (چهارشنبه 09 بهمن 92), toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 بهمن 92), واحد (چهارشنبه 09 بهمن 92), سمیرا200 (سه شنبه 22 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 08 بهمن 92)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)