به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 تیر 93 [ 19:11]
    سطح
    13
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 12 در 8 پست

Array

6 حس میکنم به همسرم خیانت کردم! عذاب وجدان دارم.

سلام دوستان.
    امیدوارم خوب باشین این دومین موضوعیه که می نویسم سن و سالم رو میدونین حدود 26 سالمه و یک سال و نیمه عقد کردم زندگیم بدک نیست ولی مساله که میخوام بگم مال حدود یک سال پیشه یعنی اوایل عقدمون.
    اون موقع خیلی مشکل داشتیم و دعواهای شدید و وحشتناک که کارمون رو تا پای طلاق میکشوند و با وساطت و گذر زمان بهتر شد اوضاع.
    اون موقع من یک سری اشتباهات کردم که نمیدونم چرا امروز یهویی عذاب وجدان گرفتم ینی هر چند وقت عذابش میاد سراغم. نمیدونستم تو کدوم انجمن بنویسم اینو اگر موضوع مرتبط نیست منو ببخشین.
    من قبل از ازدواجم توی اینترنت با دختر ها چت میکردم ولی خوب دوستی و .. نبود. اما دو مورد دوستی داشتم که یکیش به قصد ازدواج بود و اخرش من کنار کشیدم بعد سه ماه دوستی اینترنتی و تلفنی... از طریق وبلاگش فهمیدم اون ازدواج کرده و خوبه زندگیش خداروشکر کردم ولی موقعی که تموم کردم رابطه رو گفت خانوادتو حلال نمیکنم و ازشون نمیگذرم و یه جورایی دلش شکست.. این قضیه تموم شد ولی همش فک میکردم توی زندگیم یه جایی گیر میفته بعد یه مدت ینی حدود یه سال بعد من با دختر دیگه ای دوست شدم که اونم کمتر از یه ماه بود و تلفنی فقط هیچ قول ازدواجی بهش ندادم و همش هم میگفتم قصدم . وقتی مادرم باهام در مورد ازدواج حرف زد تصمیم گرفتم این رابطه رو قطع کنم چون میگفتم باید از راه درست برم بالاخره باید مسیرم رو انتخاب کنم.. ارتباطم روقطع کردم ولی خوب با دل شکستن دوباره.. که البته چاره ای نبود چون قصدمون این نبود. ازدواج کردم و مشکلات واقعا شدیدی داشتم و توی ازدواجم خیلی دلم شکست خیلی تحقیر شدم یاد گذشتم که میفتم میگم حتما اینا تنبیهه... فقط نمیدونم تاوان کارم چیه؟ !!
    قضیه اینجا تموم نشد و عذاب وجدان بیشتر شده بود تا اینکه یک سال قبل به دختره پیام دادم و زنگ زدم که ازش حلالیت بطلبم (واقعا هم منظورم همین بود) حلالیت گرفتم و اونم گفت حلالت کردم و امیدوارم زندگیت خوب بشه. تا اینکه یه روز ازم خواست برم باهاش چت کنم! قبول کردم چون فک میکردم چیز مهمی میخواد بگه میدونم اشتباه کردم... رفتم و اونم شروع کرد به فرستادن عکساش برام که البته همه رو پاک کردم... چیز خاصی نگفتیم و حتی یه دقیقه هم حرف احساسی نبود و در حد یک حرف زدن معمولی و تموم شد. بهش گفتم حس میکنم این کارم درست نیست و اونم گفت باشه پس من مزاحم نمیشم. و تموم شد واقعا هم تموم شده. تو اون دوره ما داشتیم جدا میشدیم و قرار دادگاه رو هم گذاشته بودیم برای هفته آینده که بعدش بهم خورد و الان زندگیم نسبتا خوبه.
    با عذاب وجدانم تو این مدت چیکار کنم. دوست ندارم همسرم بدونه بهم شک کنه ولی من توبه کردم و ازون روز حتی توی چت روما هم نمیرم و حتی توی بدترین و تلخ ترین روزا هم دنبال هیچی نبودم همسرمم خیلی دوست دارم و دارم تلاشمو میکنم برا خوشبختیمون. کمکم کنین ازین وضع عذاب اور عذاب وجدان بیام بیرون. خواهش میکنم.

2. کاربر روبرو از پست مفید Farbal تشکرکرده است .

الهام20 (پنجشنبه 10 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    Farbal عزیز،

وقتی شما از اشتباهتون توبه کردید و دیگه هم سمتش نرفتید و نخواهید رفت، این مثل اینه که هرگز این اشتباه رو انجام ندادید.... پس فراموشش کنید...

از آزار دادن بنده ای که مورد عفو پروردگارش قرار گرفته هم توبه کنید...

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

4. 10 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 07 بهمن 92), asemaneabi222 (دوشنبه 07 بهمن 92), ayda86 (سه شنبه 08 بهمن 92), earth (سه شنبه 08 بهمن 92), meinoush (پنجشنبه 10 اردیبهشت 94), toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), فرشته مهربان (چهارشنبه 09 بهمن 92), کامران (دوشنبه 07 بهمن 92), مصباح الهدی (چهارشنبه 09 بهمن 92), الهام20 (پنجشنبه 10 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    عذاب وجدان واسه افرادیه که همچنان به گناهی مشغولند و کسانی که توبه کردن و نادم شدن بجای عذاب وجدان باید احساس عزت نفس داشته باشن.
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

6. 9 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (دوشنبه 07 بهمن 92), ayda86 (سه شنبه 08 بهمن 92), earth (سه شنبه 08 بهمن 92), mercedes62 (دوشنبه 07 بهمن 92), toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), فرشته مهربان (چهارشنبه 09 بهمن 92), میشل (دوشنبه 07 بهمن 92), مصباح الهدی (چهارشنبه 09 بهمن 92), الهام20 (پنجشنبه 10 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آذر 93 [ 09:24]
    سطح
    15
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 82 در 34 پست

Array
    شما یک بار بشینین و کامل گذشترو مرور کنین و بعد کاملا توبرو به زبون بیارین و دیگه گذشترو دور بندازین...متاسفانه مشکل اکثر ایرانیها که تو فرهنگمون هست اینه که در گذشته سیر میکنیم.. زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است دوست عزیز...اگر آدم با ایمانی هم هستین همیشه به خدا بگین که من توبه کردم و اثر اون توبرو تو زندگیتون بهتون نشون بده...به این باور برسین که خدا شمارو بخشیده...برای خدا هیچ چیز با ارزش تر از این نیست که مردی همسرشو دوست داره و به اون محبت میکنه..وقتی با همسرتون خیلی رابطه خوبی دارید و دوستشون دارین به این فکر کنین که خدا هم شمارو دوست داره که این عشقو در وجودتون قرار داده..پس عاشق همسرتون باشین و قدر دان خدا

8. 7 کاربر از پست مفید ayine تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 08 بهمن 92), earth (سه شنبه 08 بهمن 92), toojih (سه شنبه 08 بهمن 92), فرشته مهربان (چهارشنبه 09 بهمن 92), میشل (چهارشنبه 09 بهمن 92), مصباح الهدی (چهارشنبه 09 بهمن 92), الهام20 (پنجشنبه 10 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 مهر 93 [ 10:33]
    سطح
    15
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    93

تشکرشده 105 در 44 پست

Array
    شما به هیچ وجه به همسرتون خیانت نکردید! خیالتون راحت!
    خیانت به این گفته میشه که یا رابطه ی جنسی با کسی غیراز همسرتون برقرار کنید یا از لحاظ عاطفی یا عشقی با کسی دیگه ارتباط برقرار کنید. که شما خوشبختانه هیچکدوم رو انجام ندادید. پس با خیال راحت به ادامه ی زندگی بپردازید!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)