به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 بهمن 92 [ 22:31]
    سطح
    1
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

Unhappy بدجوری گرفتار شدم کمکم کنید

راستش قضیه از اونجایی شروع شد که :
    یه دختری بود تو کلاسمون،ترم اول با یکی از پسرامون دوست شد،اینا تو این مدت خیلی همو میخاستن،دست تو دست هم،همش نو کلاس کنار هم مینشستن،طوری شد که کل دانشگاه اینارو به اسم هم میشناختن!!
    تا اینکه ترم سوم اینا به هم زدن و دیگه باهم نبودن! منِ دیوانه ام نمیدونم چه خریتی کردم اومدم به این دختره پیشنهادِ دوستی دادم!!!
    خلاصه باهم دوست شدیم،و الان تا الان که ترم 6 هستیم باهمیم!حدود یک سال و نیمه!
    تو این مدت تو رابطمون بالا و پایین زیاد داشتیم،دعوا زیاد کردیم ولی واقعا همو دوست داشتیم،الآنم داریم!!... اینطوری شد که بعداز یه مدت قرارگذاشتیم باهم بمونیم تا ازدواج کنیم!هردومون قبول کردیم
    راستش من پسر جلفی نیستم و اتفاقا خیلی ام مدهبی ام،ولی اون لحظه شیطان رفت تو جلدم!
    اون دخترم خداییش دختر خوبیه،خیلی از خصوصیتای خوبُ داره،ولی من بهش بی اعتمادم
    من الان فهمیدم که دوس دارم زنم چادری باشه،دوس دارم خانوم باشه،زیاد مو نزاره بیرون...ذاتا دختر مقید و با خدایی باشه نه اینکه به خاطر ((من)) نماز بخونه یا زیارن عاشورا بخونه یا...نمیدونم!!
    میدونم اشتباه از منم بوده،و شاید بیشتر اشتباه از من بوده
    حالا من مطمعنم که ما به درد هم نمیخوریم،هرچند که اون خیلی به من علاقه داره(آخه خداییش مشکل خاصی ندارم،باایمانم،اهل هیچ چی نیستم،خانواده دارم،تحصیل کردم و ...)... و یه جوری میخوام ای رابطه رو تموم کنم
    به نطر شما من چیکار کنم؟خیلی درموندم
    با اینکه 3ترم هنوز از درسمون مونده و چشممون به هم میخوره
    خواهش میکنم کمکم کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید soheil123 تشکرکرده است .

noamooz (شنبه 02 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام، خیلی روراست بهش میگی که به نظرت بدرد هم نمیخورین و نمیخوای این رابطه رو ادامه بدی. اگه خواستی بهش دلیل هم بگی صادقانه دلایلت رو میگی وگرنه هم که هیچی نمیگی. اگه سوالت اینه که چطور این کارو بکنی که راحت تر باشه به نظرم راحت تر از این امکان پذیر نیست.

این تاوانی است که هر کسی که وارد همچین رابطه هایی میشه به احتمال زیاد پس میده

4. 3 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 04 بهمن 92), noamooz (شنبه 02 فروردین 93), کامران (جمعه 04 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

وقتی میگن وارد این رابطه ها نشین واسه همینه(قابل توجه خانوم های محترمه) پسرا دیرتر از دخترا از نظر فکری آمادگی پیدا میکنن واسه تشکیل زندگی باید خدمت برن کار پیدا کنن یه سری پیش نیازا لازمه که پسرای امروزی هم یکم خوشگذران طول میکشه بدست بیارن.

بیایم الکی این شیطون بدبخت رو هی توی سرش نزنیم شیطون گولم زد یا خدا لعنتش کنه شیطان رو کارت اشتباه بوده ازش عذرخواهی کن و تمومش کن ولی لطف کن دیگه این اشتباه رو تکرار نکن

جدایی ازش بهترین کاره حتما انجامش بده

6. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

noamooz (شنبه 02 فروردین 93), sanjab (جمعه 04 بهمن 92), toojih (جمعه 04 بهمن 92), فرهنگ 27 (جمعه 04 بهمن 92), کامران (جمعه 04 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 04 بهمن 92 [ 14:37]
    سطح
    20
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    باسلام در باب سوال شما باید گفت قطع رابطه دوستی حدود 15 روش داره که مایل باشید براتون بگم و دوس دارن کمکتون کنم منتظر نظرتون هستم!

8. کاربر روبرو از پست مفید hoda124 تشکرکرده است .

khaleghezey (جمعه 04 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    آذه واقعت باید همین کارو کنم ولی خیلی سخته خیلی...
    خیلی ممنون از راهتماییت عزیز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط toojih نمایش پست ها
    سلام، خیلی روراست بهش میگی که به نظرت بدرد هم نمیخورین و نمیخوای این رابطه رو ادامه بدی. اگه خواستی بهش دلیل هم بگی صادقانه دلایلت رو میگی وگرنه هم که هیچی نمیگی. اگه سوالت اینه که چطور این کارو بکنی که راحت تر باشه به نظرم راحت تر از این امکان پذیر نیست.

این تاوانی است که هر کسی که وارد همچین رابطه هایی میشه به احتمال زیاد پس میده
    واقعا ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود

وقتی میگن وارد این رابطه ها نشین واسه همینه(قابل توجه خانوم های محترمه) پسرا دیرتر از دخترا از نظر فکری آمادگی پیدا میکنن واسه تشکیل زندگی باید خدمت برن کار پیدا کنن یه سری پیش نیازا لازمه که پسرای امروزی هم یکم خوشگذران طول میکشه بدست بیارن.

بیایم الکی این شیطون بدبخت رو هی توی سرش نزنیم شیطون گولم زد یا خدا لعنتش کنه شیطان رو کارت اشتباه بوده ازش عذرخواهی کن و تمومش کن ولی لطف کن دیگه این اشتباه رو تکرار نکن

جدایی ازش بهترین کاره حتما انجامش بده
    سلام دوست عزیز واقعاواسه وقتی که برام گذاشتید ممنونم
    حرفتون کاملا درسته،مشخصه که شما آدم منطقی ای هستید،اگه منو به عنوان دوست کوچیکترتون قابل بدونین،میشه کمکم کنید و یه ذره مشخص راهنماییم بکنید؟
    خواهش میکنم
    خیلی لطف کردید

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز hoda124 اگه این لطفو در حقم بکنید واقعا ممنون میشم و ایشالله بتونم جبران کنم

10. کاربر روبرو از پست مفید soheil123 تشکرکرده است .

khaleghezey (شنبه 05 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 27 مرداد 96 [ 02:11]
    سطح
    32
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    94

تشکرشده 76 در 26 پست

Array
    سلام
    یه تاپیکی مشابه همین داریم من اومدم نظر دادم که تو این رابطه ها هیچ تضمینی واسه به سر انجام رسیدن نیست و ممکنه طرفین از کسی دیگه خوشش بیاد یا بفهمه انتخابش درست نبوده حتی بعد از چند سال ولی دخترا ناراحت شدن از حرفام اما خب حقیقت همیشه تلخه
    دوست خوبم احساس می کنم شما هم نمیدونی چطوری به اون خانوم بگی که تمومش کنیم در واقع نگران ضزبه روحی ایشون هستی و می خوای جوری تموم شه که آسیب نبینه درسته؟

12. 4 کاربر از پست مفید nimaaa تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 05 بهمن 92), noamooz (شنبه 02 فروردین 93), toojih (جمعه 04 بهمن 92), کامران (جمعه 04 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    بهتره بهش بگی این دوران دوستی و اشنایی واسه همینه که طرفین ببینن میتونن ی عمر زیر ی سقف زندگی کنن یا خیر و هر کدوم از طرفین به هر نتیجه ای که رسیدن باید طرف مقابل احترام بذاره. با ذکر این مقدمه بگو تو این مدت بدور از احساسات فکر کردین و دیدین به درد هم نمیخورین. ولی دوستی معمولیمون میتونه همیشه ادامه پیدا کنه. خیلی ریلکسو خیلی بی مقدمه چینی اصل متلبو میگی و خلاص.

البته من معتقدم که ایمان افراد ذره ذره میتونه کامل بشه و حجاب وزیارت عاشورا و ... که مثال زدین میتونه بعد از گذر زطمان به عمق قلب ایشون نفوذ کنه و میتونین با کار کردن روش مشکلو حل کنید. من معتقدم عجله نکنید که بعدش پشیمون نشین...
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

14. 2 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

noamooz (شنبه 02 فروردین 93), toojih (جمعه 04 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaaa نمایش پست ها
    سلام
    یه تاپیکی مشابه همین داریم من اومدم نظر دادم که تو این رابطه ها هیچ تضمینی واسه به سر انجام رسیدن نیست و ممکنه طرفین از کسی دیگه خوشش بیاد یا بفهمه انتخابش درست نبوده حتی بعد از چند سال ولی دخترا ناراحت شدن از حرفام اما خب حقیقت همیشه تلخه
    دوست خوبم احساس می کنم شما هم نمیدونی چطوری به اون خانوم بگی که تمومش کنیم در واقع نگران ضزبه روحی ایشون هستی و می خوای جوری تموم شه که آسیب نبینه درسته؟
    سلام nimaaaی عزیز،بله دقیقا درسته،درست زدی وسط خال
    اگه میتونی کمکم کن دوست من

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrava نمایش پست ها
    بهتره بهش بگی این دوران دوستی و اشنایی واسه همینه که طرفین ببینن میتونن ی عمر زیر ی سقف زندگی کنن یا خیر و هر کدوم از طرفین به هر نتیجه ای که رسیدن باید طرف مقابل احترام بذاره. با ذکر این مقدمه بگو تو این مدت بدور از احساسات فکر کردین و دیدین به درد هم نمیخورین. ولی دوستی معمولیمون میتونه همیشه ادامه پیدا کنه. خیلی ریلکسو خیلی بی مقدمه چینی اصل متلبو میگی و خلاص.

البته من معتقدم که ایمان افراد ذره ذره میتونه کامل بشه و حجاب وزیارت عاشورا و ... که مثال زدین میتونه بعد از گذر زطمان به عمق قلب ایشون نفوذ کنه و میتونین با کار کردن روش مشکلو حل کنید. من معتقدم عجله نکنید که بعدش پشیمون نشین...
    سلام kamravaی عزیز
    آره دوست من دقیقا همین کارو باید بکنم ولی اوناییکه تو یه همچین شرایطی قرار گرفته بودن میدونن که چقدر شرایط بدیه
    راستش من با یه روانشناس صحبت کردک که میگفت اگه میخواید زندگی ای آرام و به دور از شک و بدبینی داشته باشین،سعی کنید کسانی رو انتخاب کنید که از پایه و همون اول شخصیتی رو داشته باشن که شما میخواید،نه اینکه شخصیت اصلی شون بخاطر شما تغییر کنه

- - - Updated - - -

دوستان خوبم خیلی ممنون که وقت ارزشمندتونو به من اختصاص دادین،ایشالله جبران میکنم
    من جواب تک تک شما دوستای عزیزو بصورت (( پاسخ به نقل قول )) دادم،اگه کمکم کنید که به یک وحدتِ فکری برسم واقعا ازتون ممنون میشم

16. 2 کاربر از پست مفید soheil123 تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 10 بهمن 92), کامران (شنبه 05 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil123 نمایش پست ها

راستش قضیه از اونجایی شروع شد که :
    یه دختری بود تو کلاسمون،ترم اول با یکی از پسرامون دوست شد،اینا تو این مدت خیلی همو میخاستن،دست تو دست هم،همش نو کلاس کنار هم مینشستن،طوری شد که کل دانشگاه اینارو به اسم هم میشناختن!!
    تا اینکه ترم سوم اینا به هم زدن و دیگه باهم نبودن! منِ دیوانه ام نمیدونم چه خریتی کردم اومدم به این دختره پیشنهادِ دوستی دادم!!!

خلاصه باهم دوست شدیم،و الان تا الان که ترم 6 هستیم باهمیم!حدود یک سال و نیمه!
    تو این مدت تو رابطمون بالا و پایین زیاد داشتیم،دعوا زیاد کردیم ولی واقعا همو دوست داشتیم،الآنم داریم!!...

پس الانم دوستش داری؟ چون یکم بعدتر فقط گفتی اون دوستت داره

اینطوری شد که بعداز یه مدت قرارگذاشتیم باهم بمونیم تا ازدواج کنیم!هردومون قبول کردیم
    راستش من پسر جلفی نیستم و اتفاقا خیلی ام مدهبی ام،ولی اون لحظه شیطان رفت تو جلدم!
    اون دخترم خداییش دختر خوبیه،خیلی از خصوصیتای خوبُ داره،ولی من بهش بی اعتمادم

بهش بی اعتمادی چون قبلا دوستیش رو با بک پسر دیگه دیدی؟ چطور انتظار داری با کسی ازدوا ج کنی که تا حالا با کسی دوست نبوده وقتی خودت همینکارو کردی؟ پس به نظرم اگر دختر قابل اعتماد با تعریفی که خودت کردی پیدا کنی نوبت اون دختره که بهت اعتماد نکنه.

من الان فهمیدم که دوس دارم زنم چادری باشه،دوس دارم خانوم باشه،زیاد مو نزاره بیرون...ذاتا دختر مقید و با خدایی باشه نه اینکه به خاطر ((من)) نماز بخونه یا زیارن عاشورا بخونه یا...نمیدونم!!

خوب فکر کن ببین واقعا چی دوست داری. برای دوستی و خوش گذرونی این دختر رو دوست داری و برای ازدواج دختر افتاب مهتاب ندیده؟ به نظرم کمی هم به این فکر کن که چنین دختری (افتاب مهتاب ندیده و پاک) هم دوست داره پسری مثل شما شوهرش بشه. البته من قصد توهین ندارم اما به نظرم مسولیت کارت رو اول باید بپذیری وگرنه تا وقتی سعی می کنی کارهات رو توجیه کین هم به خودت اسیب می زنی و هم به این دختر و هم به همسر ایندت.

میدونم اشتباه از منم بوده،و شاید بیشتر اشتباه از من بوده
    حالا من مطمعنم که ما به درد هم نمیخوریم،هرچند که اون خیلی به من علاقه داره(آخه خداییش مشکل خاصی ندارم،باایمانم،اهل هیچ چی نیستم،خانواده دارم،تحصیل کردم و ...)... و یه جوری میخوام ای رابطه رو تموم کنم.

خوب اگر فکر می کنی دلیل اینکه اون دختر دوستت داره اینه که مشکل خاصی نداری، فکر نمی کنم اون دختر هم مشکل خاصی داشته باشه.

به نطر شما من چیکار کنم؟خیلی درموندم
    با اینکه 3ترم هنوز از درسمون مونده و چشممون به هم میخوره
    خواهش میکنم کمکم کنید
    به نظر من اول باید بتونی بفهمی مشکل کجا بوده. خودت گفتی قبلا به هم گفتید با هم بمونید تا ازدواج. پس یک زمانی به ازدواج باهاش فکر کردی. پس الان با خودت رو راست باش. آیا تنها ترست از اینه که مثلا بهت وفادار نمونه؟ آیا تمایلت به دختر چادری و سنگین از ترس عدم تعهد دخترهای غیر چادری و غیر سنگینه؟ یا واقعا دنبال چنین شخصی برای ازدواج هستی ولی این دختر رو سر کار گذاشتی؟ یا اینکه یک نفر رو دیدی که این خصوصیات رو داره و ازش خوشت اومده و حالا دنبال بهانه ای هستی برای قطع رابطه کردن با این دختر؟ من هیچ پیش فرضی ندارم و لازمم نیست به ما جواب بدی. فقط سعی کن با خودت روراست باشی تا در اینده اگر برگشتی به گذشته به خاطر تصمیم امروزت شرمنده وجدان و عقلت نباشی
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

تشکرشده 35,973 در 7,399 پست

Array
    باسلام

لطفاً در پست بعدی عنوان مناسبی که گویای مسئله شما باشد برای جایگزین عنوان کنونی کردن ارسال فرمایید . در غیر اینصورت متأسفانه تاپیک قفل می شود

دوستان عزیز ( بخصوص پیش کسوتهای محترم !

لطفا به تاپیکهای با عنوان مبهم که نمیتوان از عنوان بطور واضح فهمید مشکل چیست پاسخ ندهید بلکه آنرا گزارش کنید و تنها با ارسال یک پست از سوی یکی از دوستان به مراجع یاد دهید که عنوان مناسب انتخاب کرده و گزارش کند تا جایگزین شود

با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)