به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 24 تیر 93 [ 09:39]
    سطح
    33
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    450

تشکرشده 491 در 147 پست

Array

آیا راهی برای اعتماد به کسی که در دوره آشنایی، با خانم دیگری ارتباط جنسی برقرار کرده وجود داره؟

بسم الله الرحمن الرحیمبه همه ی دوستان خوب همدردی سلام میکنملینک تاپیک قبلی من این بود:دریافت مشورت برای برخی از اشناییهای اینترنتیاز یزدانی،شیوا وسارا65 عزیز و آقای امین مچکرم که اونجا برام نوشتن.طبق توصیه ی شیوای عزیز و جناب مدیر محترم همدردی موضوع رو در تاپیک جدید دنبال میکنم که به نتیجه مشخصی برسم،کل ماجرا از این قراره:حدود 5 ماه پیش من در سایتی که کارهای بورس رو انجام میداد فعالیت میکردم و آقایی هم اونجا بودن که چند باری از من سؤالات تخصصی راجع به سرمایه گذاری پرسیدن(چون رشته من کاملاً مرتبط بود).من هم خیلی مأدبانه در حد دانشم راهنماییشون میکردم تا اینکه یه روز نوشته بود من حس میکنم شما دختر خیلی خوبی هستین،امیدوارم بتونم اگه شما راضی هستین زیارتتون بکنم،منم اعلام کردم که درسته من مقاطع کارشناسی و ارشدم رو در تهران بودم ولی الان ساکن شهرستان هستم و همینطور سر حرف باز شد و از قضا معلوم شد که ایشون هم اصالتاً اهل یه شهری هستن با فاصله یک ساعته از شهر ما ولی 14 ساله خودشون ساکن تهرانن،از زمانی که قبول شده دانشگاه تا الان که 10 ساله میره سر کار(در یکی از مشاغل لشکری و حساس!!!) تحصیلاتش هم در یک رشته مهندسی و تا فوق لیسانس بود.خلاصه اینکه من که برای انجام کارهای دانشگاهم رفتم تهران و ایشون رو هم از نزدیک دیدم،یه تیپ و قیافه کاملاً،کاملاً و کاملاً موجه،خیلی مؤدب و خوشرو و مهربون...چند ساعتی صحبت کردیم و من به این نتیجه رسیدم که بنا به خواسته ایشون خانواده م رو در جریان بذارم برای آشنایی بیشتر...(داخل پرانتز بگم که خیلی از من خوشش اومد و حتی اظهار کرد که همه چیز مافوق تصورشه! )با اطلاع خونواده ها این روند آشنایی ادامه پیدا کرد و من یک بار دیگه هم ایشون رو در تهران دیدم و توی این حدود 5 ماه هرچی تلاش کردم که عیبی یا ایرادی از این آدم،از اخلاقش از برخوردش با مسائل یا هر چیز دیگه ای پیدا کنم نشد. یعنی میخوام اینطور بگم که داشتیم با اعتماد 100 % این آقا رو قبول میکردیم تا اینکه غروب اربعین ما نیم ساعتی تلفنی حرف زدیم و بنا شد این آقا هفته بعد که چند روز تعطیلی داشت بره شهرشون و با خونواده ش صحبت کنه که تاریخ خواستگاری رسمی رو تعیین و به ما اعلام کنن... حدود یک ساعتی از این مکالمه تلفنی گذشت تا اینکه اسمس به دست من رسید از این آقا که فوری متوجه شدم اشتباه فرستادتش، یه اسمس با لحن مهربانانه و خطاب به یه خانم :من کلاً دوس دارم شبا بغل تو بخوابم،اگه میتونی....دیماه بیا تهران تا جمعه عصر،اگه واسه ت سخته همون جمعه صبح بیا تا عصر،هرطور خودت راحتی:-*یعنی قرار رو برای هفته بعدترش که دیگه از شهرستان برمیگشت گذاشته بود...اول خیلی جا خوردم و شوکه شدم و فوری زنگ زدم و پرسیدم که هول کرد و تلفنش رو قطع کرد و گفت نمیتونه از خجالت حرف بزنه و اسمسی برام توضیح میده،توضیحشم این شد که 2 سال پیش توی شهر خودشون با یه زن مطلقه آشنا شده و اون هروقت میخواد بیاد تهران واسه دکتر یا کارای دیگه ش شب پیش من میمونه!!! و بعدشم گوشیش رو خاموش کرد و چند روز بعد از طریق ایمیل عذرخواهی کرد و حلالیت خواست و گفت این ارتباط دیر به دیر بوده(هر دو سه ماه یه بار) و قرار بوده تا رابطه ما رسمی بشه ادامه پیدا کنه...ولی خوب ذهن من درگیر شد و از ماجرای نامزدی قبلیمم که حسابی چشمم ترسیده بود این بود که کژدار و مریض باهاش راه اومدم تا امتحانات ترمم تموم بشه و حالا موندم که تکلیف چیه؟؟؟؟برای کسایی که منو نمیشناسن بگم که من 29 سال دارم،فوق لسانس تهران و کارمند رسمی دولت،قیافه و ظاهر خیلی خوبی هم دارم خداروشکر،اصلاً هم اهل رابطه های دوستی با جنس مخالف نبودم و یه سال پیش از نامزد جدا شدم که شرحش در همین سایت هست....در ضمن اون آقا حدوداً 37 ساله هستن...ممنون میشم که مثل همیشه کمکم کنین.

2. کاربر روبرو از پست مفید maryam1363 تشکرکرده است .

مهربونی... (سه شنبه 24 دی 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 اردیبهشت 03 [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    یه آقایی اگر تا 37 سال ازدواج نکرده، تصور می کنید با نیاز جنسی اش چگونه تعامل داشته است؟
    اگر فکر می کنید که به هیچ وجه با خانمی رابطه نداشته ، صیغه نکرده یا .....، احتمال قوی وجود دارد که نقصی در قوه جنسی او باشد.
    وقتی با اقای در چنین سنی برای ازدواج آشنا می شوید، بهتر است بدانید که به نوعی به نیازهای جنسی اش تا کنون جواب داده است.
    سن بالای ازدواج تبعاتی در هر دو جنس دارد. که البته اینجا جای بحثش نیست. و باید نسبت به این موضوع آگاهی برای دختران و پسران وجود داشته باشد.

==============
    پاورقی:
    البته در علوم انسانی و روانشناسی صد در صد نداریم. و همیشه استثناء و موارد خاص هست که نیاز به بررسی دقیق و عمیق و گسترده دارد.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

4. 13 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

amirmahmood (شنبه 21 دی 92), ammin (یکشنبه 22 دی 92), asemaneabi222 (یکشنبه 22 دی 92), kamr (یکشنبه 22 دی 92), khaleghezey (چهارشنبه 25 دی 92), maryam1363 (یکشنبه 22 دی 92), mehrnegar (شنبه 21 دی 92), saied66 (سه شنبه 16 خرداد 96), فرشته مهربان (دوشنبه 23 دی 92), مهربونی... (سه شنبه 24 دی 92), مصباح الهدی (دوشنبه 23 دی 92), آزرم (شنبه 21 دی 92), شیدا. (شنبه 21 دی 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    450

تشکرشده 491 در 147 پست

Array
    بسیار سپاسگذارم جناب مدیر
    خیلی خوشحالم که برام نوشتین.آیا این راهنمایی شما به این معنیه که این اتفاق رو نباید جدی میگرفتم و میذاشتم به حساب اینکه واقعاً نیاز داشته و به رابطه م با ایشون ادمه میدادم؟
    پس نکنه من تند رفتم و نباید ارتباطم رو قطع میکردم!!!! خواهش میکنم روشن تر راهنماییم بفرمایید.

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    450

تشکرشده 491 در 147 پست

Array
    نمیدونم پرسیدن این سؤال چقدر منطقیه، ولی خواهش میکنم بهم جواب بدین، این سؤالیه که تمام ذهن من رو گرفته،به حدی که آرامشم رو گرفته: من فکر میکنم خدا توی روزای عادی سال هم حرمت و آبروی بنده هاش رو حفظ میکنه و حاظر نیست عیبها و گناهان اونهارو بر ملا بکنه، اونوقت توی روزی مثل اربعین حداقل به حرمت امام حسین این ویژگی ستار العیوب بودنش باید خیلی پر رنگتر باشه احتمالاً و حداقل به حرمت امام حسین ابروی کسی رو نریزه، ولی دقیقاً عصر این روز اون اسمس اومد و دست اون آقا رو شد!!! سؤال من اینه: آیا اومدن این اسمس بی دلیل بوده؟ آیا خدا میخواسته من چیزی بدونم؟ آیا لازم بوده آبروی این اقا پیش من بره؟
    انننقدر این مسئله ذهن من رو گرفته که نتونستم تصمیم درستی بگیرم و همه ش دارم فکر میکنم که خوب اگه قرار بوده من با این آقا خوشبخت باشم و قرار بوده این آقا همچین رابطه ای رو کنار بذاره پس چه لزومی داشته این راز اونم در دقایق نود که داشت همه چیز خوب پیش میرفت برملا بشه و خدا من رو بدبین بکنه به این مرد؟ چیه سر این اتفاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,370 در 1,793 پست

Array
    سلام.این بستگی به خودت داره که میخای سطح ازدواجت درچه حدی باشه.یه ازدواج خوب ورضایت بخش؟ازدواج نسبتا خوب؟ازدواج متوسط یاپایین تر ازمتوسط که فقط مردم بگن فلانی متأهله.یکی ازاشتباهات جوانان،درآشنایی باغریبه ها اینه که این اتفاق رو حکمت ومحاسبات معنی دار میدونن(شما تأکیدکردید ازقضا شهرمحل تولدش ۱ساعت باشهرشما فاصله داره) این "نشانه گرایی ها"علم مخصوص خودشو میخاد احتمال خطای ذهن برای ما هارو زیادمیکنه .سوال اینه آیابه روابط خارج ازقائده عادت داره؟اگه شما قبلا ازش درمورد اینکه تجربه جنسی یانامزدیاصیغه باکسی داشته وداره و جوابش قبلا منفی بوده،یا خودش تو حرفاش ادعاکرده که پروندش پاکه.پس الان دیگه حجت تمام شده و نمیشه اعتمادکرد.حتی به فرض که نیاز به رابطه جنسی داشته.حداقل تازمانی که باشمارابطه داشته باید به حرمت شماهم که شده قطع میکرده.اگه مثلا خانمش حامله باشه اون چند ماه روچکارمیکنه؟دوقلب توی سینه ی یه مردنیست.تمرکزش برشما در دوران رؤیایی آشنایی باعث نشده که به کسی دیگه فکرنکنه،به سرعت بعدشما پیامک یاجواب پیامک رابطه عمیق داشتن به کسی دیگه داده حالا فرض کن این دوران رویایی وحساس آشنایی بعدازازدواج تموم وعادی بشه بعد همون خانم یاکسی دیگه بهش پیامک بدهد.اون وقت آیادوباره فیلش یادهندوستان نخواهد کرد؟
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

8. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

maryam1363 (یکشنبه 22 دی 92), sanjab (یکشنبه 22 دی 92), unknown girl (چهارشنبه 25 دی 92), واحد (دوشنبه 23 دی 92), شیدا. (یکشنبه 22 دی 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 شهریور 93 [ 15:05]
    سطح
    18
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    178

تشکرشده 114 در 51 پست

Array
    سلام دوست عزیزم ، من فکر میکنم که این لطف خدا بود که شما که تو دقیقه ی نود و با اطمینان 100 % می خواستید جواب مثبت بدید، یه نشونه براتون فرستاده. مطمئنا خدا خیلی دوستون داشت که قبل از اینکه دیر بشه شما رو از یه تجربه ی تلخ دیگه برحذر داشته. این آقا وقتی شمارو انتخاب کرده و قرار بود به خواستگاری شما بیاد و تقریبا از جواب شما مطمئن بوده ،یعنی رابطه جدی با شمارو آغاز کرده، پس نباید اون رابطه رو ادامه میداد. اصلا توجیه خوبی برای شما نیاوردن.
    من واقعا وقتی این چیزا رو میشنوم هزار بار ترسم از ازدواج بیشتر میشه. کسی که ظاهری موجهی داره و به نظر از هر حیث ok هست اینطوری تو زرد از آب دربیاد. امیدوارم با دید بازی به این قضیه نگاه کنی عزیزم.

10. 4 کاربر از پست مفید aysu تشکرکرده اند .

maryam1363 (یکشنبه 22 دی 92), saraamini (دوشنبه 23 دی 92), واحد (دوشنبه 23 دی 92), شیدا. (یکشنبه 22 دی 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    450

تشکرشده 491 در 147 پست

Array
    جناب امین بسیار سپاسگذارم، بله این نکته ی خیلی مهمیه...در صحبتهاشون اصلاً از حدودش خارج نشد و عنوان کرد تو تنها دختری هستی که توی زندگیم ازش خوشم اومده!!! بعد این جریان ازش پرسیدم که پس چرا عنوان کردی که فقط منو دوس داشتی؟جواب داد: الانم میگم،من اون زن رو دوست ندارم،شاید اون منو دوس داشته باشه!دلخوری و ناراحتی من هم از این بابت بود وجالب قضیه اینجاست که وقتی بهش گفتم مطمئن باش چوب خدا صدا نداره و تاوان بازی با احساس و زندگی من رو میدی کلی هم حق به جانب حرف زد و محکوم هم شدمآقای امین با حکمت اون اسمس موافق هستید یا نه فکر میکنید شانسه یا هر چیز اتفاقی دیگه؟شما هم مثل من فکر میکنید حتماً دلیلی داشته که من باید میفهمیدم این جریان رو؟
    آیسوی عزیز به خدا خودمم گیج شدم، همه ش فکر میکنم این اسمس معجزه س ولی دلیل دو دل بودنم نمیدونم از کجا میاد؟؟؟

12. 2 کاربر از پست مفید maryam1363 تشکرکرده اند .

واحد (دوشنبه 23 دی 92), مهربونی... (سه شنبه 24 دی 92)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 93 [ 18:24]
    دستاوردها:
    250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    14

تشکرشده 148 در 55 پست

Array
    به اینکه چرا و کی این اس ام اس برای شما ارسال شده کار نداشته باشید. سعی کنید از اطلاعاتی که دارین بهترین تصمیم رو بگیرید و بهترین مسیر رو انتخاب کنید.

حرف مدیر همدردی منطقی هست مردی که تا 37 سالگی نیاز جنسی نداشته احتمالا مشکل جنسی داره ولی کسی که درگیر رابطه ی عاطفی با شما شده و هنوز بر همون روال قبل به نیاز جنسی ش پاسخ میده، شاید بعد از ازدواج هم این کار رو اشتباه ندونه و بخواد ادامه بده. هر چقدر هم که شما رو دوست داشته باشه و اون ها رو دوست نداشته باشه و بنابراین به نظرم این جوابش توجیه منطقی و قانع کننده ای برای عملش نیست.

- - - Updated - - -

به اینکه چرا و کی این اس ام اس برای شما ارسال شده کار نداشته باشید. سعی کنید از اطلاعاتی که دارین بهترین تصمیم رو بگیرید و بهترین مسیر رو انتخاب کنید.

حرف مدیر همدردی منطقی هست مردی که تا 37 سالگی نیاز جنسی نداشته احتمالا مشکل جنسی داره ولی کسی که درگیر رابطه ی عاطفی با شما شده و هنوز بر همون روال قبل به نیاز جنسی ش پاسخ میده، شاید بعد از ازدواج هم این کار رو اشتباه ندونه و بخواد ادامه بده. هر چقدر هم که شما رو دوست داشته باشه و اون ها رو دوست نداشته باشه و بنابراین به نظرم این جوابش توجیه منطقی و قانع کننده ای برای عملش نیست.

14. 10 کاربر از پست مفید Assertive Boy تشکرکرده اند .

maryam1363 (یکشنبه 22 دی 92), sara 65 (سه شنبه 24 دی 92), saraamini (دوشنبه 23 دی 92), unknown girl (چهارشنبه 25 دی 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 22 دی 92), واحد (دوشنبه 23 دی 92), مهربونی... (سه شنبه 24 دی 92), بی نهایت (یکشنبه 22 دی 92), دختر بیخیال (دوشنبه 23 دی 92), شیدا. (یکشنبه 22 دی 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,370 در 1,793 پست

Array
    . اما بهتره این اطلاعاتی که اتفاقی روشده رو خودت منطقی تفسیرکنی.خب درآینده هم باز زنهایی ممکنه اونو دوس داشته باشند!!ادب وحیا نشانه مومن هست.ولی ادب زیادی ازابرازمنطقی فرد درجامعه جلوگیری میکنه وممکنه طرف زیر زمینی خودشو خالی کنه.مردم شوکه میشن چرافلانی اینقد سربه زیر بود توزردازآب درومد احتمالا ریشه تعارض وشکت دیدن ادب زیاد اوبوده.(البته ادب زیادی وسربزیری دختروپسر درجلسه اول ودوم آشنایی طبیعیه ولی بعدش یادربرابربقیه طبیعی نیست)‏
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.
    ویرایش توسط ammin : یکشنبه 22 دی 92 در ساعت 13:24

16. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

maryam1363 (یکشنبه 22 دی 92), sanjab (یکشنبه 22 دی 92), مهربونی... (سه شنبه 24 دی 92), دختر بیخیال (دوشنبه 23 دی 92), شیدا. (یکشنبه 22 دی 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام مریم عزیز

به حکمت خدا شک نکن،خدا هوای بنده هایی که خلوص دارن رو داره،اینم یه نشونه بوده.اگه برات مشکلی نداره روابطش قبل از ازدواج که بگذر اما ایشون قرارش رو بعد از تعیین وقت خواستگاری با شما گذاشته که این فکر نمیکنم معنیه تعهد بده،اما اگه واقعا برات مهمه خواهشا روح خودت رو آزار نده با این چیزها ،شما توی دوره ی شناخت بودی پس اگه تموم هم بشه اتفاق خاصی نمیوفته .ترجیحا احساسی تصمیم نگیر

18. 7 کاربر از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده اند .

ammin (یکشنبه 22 دی 92), maryam1363 (یکشنبه 22 دی 92), sara 65 (سه شنبه 24 دی 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 22 دی 92), واحد (دوشنبه 23 دی 92), مهربونی... (سه شنبه 24 دی 92), شیدا. (یکشنبه 22 دی 92)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)