به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 خرداد 93 [ 20:20]
    سطح
    15
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

در رابطه با تاپیک tara 68 (مسایل جنسی )

سلام دوستان
    من مدت 3 سال که با آقای آشنا شدم هر 2 کارشناسی ارشد
    ایشون 30 ساله و من 24 سال سن دارم
    امروز که تاپیک دوست عزیزمن tara68 را خواندم و نظرات شما دوستان یک سوال ذهن مرا درگیر کرده است...
    من هم از آغاز آشنایی با این مشکل مواجه بودم .... سوال ها و صحبت های متوالی و پی در پی در رابطه با مسایل جنسی و اینکه میدانستم او فیلم های جنسی زیاد میبیند و البته بهتر است بگویم میدید...با این توضیح که خوب آدم ببینه تا از رابطه با همسرش بیشتر لذت ببره و اما سوال مهم من هم این که ایشون هم مرتب از من سوال در مورد معذرت میخام سایز و شکل اندام و حتی رنگ اندام من میکرد و هم چنیم تقاضاااای خیلللی زیاد در رابطه با اینکه عکس بگیر ببینیم که میدونم کاارم اشتباه بوده ولی بعد از یکسال اصرار ایشون راضی شدم یکبار عکس نشونش بدم و بعد ها مرتب ایشون اصرار میکرد که من راضی به عکس نشدم ولی الان این مسیله ذهن من درگیر کرده و حس بد ...با اینکه خانوادش از ما خاستگاری کردن و ما نزدیک به عقد هستیم ولی صحبت های شما دوستان ترس بدی را در من ایجاد کرده است...

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 تیر 94 [ 21:02]
    سطح
    27
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 141
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    28

تشکرشده 33 در 14 پست

Array
    سلام عشق ابدی عزیز....
    خدا رو شکر این مشکل فقط واسه من نیست.....منم همسن شمام و خاستگارمم 30 سالشه
    شما زمان زیادی هست با این اقا اشنایی دارید...ولی من 3 هفته است آشنا شدم یعنی از اولین دیدارمون تا الان...شما حد و مرزتون با این آقا چطوره؟؟؟
    دوستان بهتر راهنماییمون میکنن که چه کنیم.

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 فروردین 03 [ 13:16]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    ببینید حق انتخاب با شما عزیزان هست.
    از میان صدها معیار یا هزاران معیار در زندگی، حالا بعد از 3 سال ، وزن شما در انتخاب ایشون (معذرت می خواهم) قد و قواره اندام جنسی اتون هست.
    فکر می کنید در زندگی وزنتون برای این آقا چقدر هست.
    این اهمیت به مسائل جنسی به این صورت افراطی ، بعد از ازدواج خودش رو به صورت های دیگر نشان می دهد.
    مگر این آقایون چه تجاربی دارند از اندام جنسی خانم ها ، که حالا می خواهند با بررسی آنها دست به انتخاب بزنند.

خانه از پای و بست ویران است......
    از قدیم گفتند ارزش امامزاده را متولی اش نگه می دارد.
    شما خانمها چرا گاهی از این طرف غش می کنید تا مرز فیمنیست پیش می روید که حتی اگر کسی به شما بگه یه خانم هستید، آنرا فحش محسوب می کنید. و از طرفی آنقدر منفعل می شوید که ارزش خودتون را پایین می آورید تا جایی که کسی جسارت کند بعد از 3 سال آشنایی ، حالا بحث و گفتگو و چانه زنی خود را در مورد یک انسان ، به آلت تناسلی اش محدود کند.
    لطفا از بحث ازدواج منصرف شوید. مدتی را صرف شناسایی خودتون و معیارهایتان و ارزشهایتان و زندگیتان و اهداف خود بکنید. تا در آینده که خواستید ازدواج کنید ، مسیر برایتان روشن و هدف برایتان معین باشد. تا اینگونه با شما بازی نشود.

تبصره:
    در محیط مجازی واقعا ما شناخت قطعی نمی توانیم به مراجعان و سبک فکرشون به دست بیاوریم و شناختمون محدود به توضیحی هست که از خود می دهند.
    اگر کسی خواست ازدواج کند باید با فردی متناسب با خود ازدواج کند.
    اگر طرفین همین مسائل برایشان مهم هست پس تناسب دارند. اما اگر یکی ارزشهایش متعالی و دیگر ارزشهایش از همین نوع هست مسلما در زندگی دچار مشکل می شوند.
    برای اطلاع بیشتر از تناسب ها و ارزیابی خودتون و همسر آینده ایتان مقاله ذیل می تواند کمک کننده باشد:

انتخاب همسر در زیر نور قرآن از زبان مثنوی

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

4. 16 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 04 دی 92), asemaneabi222 (چهارشنبه 04 دی 92), ava.f (پنجشنبه 05 دی 92), Elena1994 (چهارشنبه 04 دی 92), kamran2007 (چهارشنبه 04 دی 92), majid_k (چهارشنبه 04 دی 92), noamooz (پنجشنبه 14 فروردین 93), Pooh (سه شنبه 11 آذر 93), rozaneh (چهارشنبه 04 دی 92), saraamini (چهارشنبه 04 دی 92), tara68 (چهارشنبه 04 دی 92), toojih (چهارشنبه 04 دی 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 04 دی 92), مصباح الهدی (چهارشنبه 04 دی 92), رزا (شنبه 01 شهریور 93), شیدا. (چهارشنبه 04 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 خرداد 93 [ 20:20]
    سطح
    15
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    واقعا ممنونم از شما مدیر همدردی عزیز
    نه بنده نگفتم که ایت صحبت ها برای الان است بلکه گفتم مربوط به پارسال است و حالا هم شده گفته عکست ببینم اما اصراری نکرده چون میدونه که من عکس نشون دادن دوست ندارم ویا دیگه صحبتی در این زمینه نداشتیم و یا شده صحبت کردیم و گفتم اگه تو خوشت نیاد گفته خب خوشم نیاد چی میشه مگه؟؟؟!!
    من همه حرفای شما قبول دارم که شان یک خانم بالاتر از این حرف هاست که بخاد با این مسایل سنجیده شه!
    اما یک نگاهد دیگه این که خب رضایت جنسی هم مهم و برای خیلی از آقایان شکل و ... اندام یک خانم مهمه!
    من حالا که فکر میکنم هم واقعااااا حس بدی بهم دست میده که مثلا چرا قبلن ها قبول کردم عکسم نشون بدم و یا بزارم راجب این مسایل صحبت کنه...ولی خوب این تفکر داشتم که مسیله جنسی مم و...
    الان این مسایل حل شدس و راجبش خیلی وقت صحبتی نکردیم ولی ...الان بعد از 3 سال پر از فراز و نشیب چون ایشون 6 ماه زحمت کشید و تلاش کرد تا خانوادش برای ازدواج راضی کنه و بعد از اینکه ما شاید کمتر از یه ماه تا ازدواجمون مونده خیلی ناراحتم از این اتفاقات و حتی صحبت های شما...
    ویرایش توسط عشق ابدی : چهارشنبه 04 دی 92 در ساعت 15:46

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 فروردین 03 [ 14:14]
    سطح
    100
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,385

تشکرشده 6,356 در 1,788 پست

Array
    خواهرخوب. بهتره یه بررسی جامع درمورد گذشتش براساس آنچه که واسه شما مهمه انجام بدهی.ازحساب فیس بوک،تا رفتار توی دانشگاه و... .اینها فقط نشانه های قابل تأمل هست نمیشه با قطعیت چیزی گفت...میتونی از خودش هم نگرانیهات روبپرسی.یا هردو به مشاورمراجعه کنید ...یه پسر مجرد عاقل بالب تشنه آب شور نمیخوره(منظورم دیدن یادیدن زیادفیلمهای پورنو چون افراد نسبتا بهنجارهم ممکنه کم وبیش نگاه کنندکما اینکه افرادی هم اصلا نگاه نمیکنند)...سه سؤال مطرح هست۱_آیاقبلا تجربه جنسی داشته(مهم بودن یانبودنش به شما بستگی داره)۲_آیا مبتلا به خودارضایی هست واین به شکل اعتیاد درومده یانه۳_آیا تمایل به سکس خشن و نامتعارف داردیاخیر.ولی راه مشاورمطمئن تره.امیدوارم بقیه دخترای درشرف ازدواج کاری که شما انجام دادید(عکس یانشون دادن)رو انجام ندهند.چون حداقلش اینه بعدازدواج،مرد ممکنه فکرکنه اون دخترضعیف وساده لوحه وبرای جبران این نقیصه سخت گیری هایی رو انجام بدهد.هرچند دوران مجردی باهزار دوزوکلک وحرفای روشنفکرانه وعلمی دخترو واداربه این اشتباه کند.. من یه معیار کاملاشخصی برای سنجش افراد دارم اونم"میزان فعال بودن"شخص هست.چقدرتوی جمع یا حرکات وسکناتش،زیادی مودب یامودب یا فعال یازیادی فعال هست.اینکه میگم زیادی مؤدب؛شاید باعث بشه انرژی های سرکوب شده ش روزیر زمینی خالی کنه.زیادی فعال هم بازنشانه خوبی نیست،چقدرشوخ طبع وبانشاط هست،چقد گرایش به سمت انسانهای بهنجار داره واونارودوس داره،شخصیت دوستاش چطوره وازکدوم تیپ وگروهها هستند. همانطورکه مدیرهمدردی گفتند معیارهاوارزشهای شماهم مهم هستند.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

7. 3 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

mercedes62 (پنجشنبه 05 دی 92), noamooz (پنجشنبه 14 فروردین 93), Pooh (سه شنبه 11 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    سلام. گاهی از ساده بودن بعضی خانمها تعجب میکنم.
    در اون لحظه که پاسخگوی سوال دور از عقلش شدید، با خودتون فکر نکردید بنیان اعتماد و اطمینان به نجابت خودتون در آینده رو در فکر طرف مقابل ویران می کنید. فکر میکنید ملاک یک مرد بیشتر به نجابت و پاکدامنی همسرش ربط پیدا میکنه یا به شکل و رنگ اندامش ؟
    متاسفم اما بپذیرید که شما هم از نظر فکری و جنسی دچار مشکلاتی هستید. و حالا که کار از کار گذشته نباید تقصیر را گردن اون پسرا بندازید.
    ازدواج نکردن و مجرد موندن تا آخر عمر بسیار بهتر از همراه شدن با یک فرد بیمار جنسی ست.
    متاسفم که لحن تندی بکار بردم. کمی به فکر بیایید.
    پندار نیک . گفتار نیک . کردار نیک

9. 2 کاربر از پست مفید majid_k تشکرکرده اند .

Pooh (سه شنبه 11 آذر 93), rainbow69 (چهارشنبه 04 دی 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    هیچ چیزی توی دنیا ارزش این را نداره که شان و منزلت خودت را بخاطرش زیر سوال ببری.
    کاری که فکر می کنی تحقیرت می کنه، برات سخته انجام بدی، ناراحتت می کنه و ... هیچوقت بخاطر کس دیگه ای، اصرارهاش، رسیدن بهش یا ... انجام نده.

هیچ چیزی نمی تونه اون حس تحقیری را که در شما بخاطر این عمل به وجود می آد
    و اون احساس (ببخشید) حماقتی که می کنید را ازتون بگیره.

شما الان به مرحله ازدواج رسیدید، اما این حس بد که عکس ... را به ایشون نشون دادید هنوز با شماست.

البته شما الان به مرحله ازدواج رسیدید و شاید بهتر باشه زیاد به این موضوع فکر نکنید،
    اما چون تارا هم اینجاست و یا دخترهای دیگه ای، گفتم بهتره بدونیم که این رفتارها نرمال نیست و تاثیر بدی بر ذهن و روان می ذاره.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

11. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Pooh (سه شنبه 11 آذر 93), rainbow69 (چهارشنبه 04 دی 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 04 دی 92), yasi_20 (چهارشنبه 04 دی 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 تیر 93 [ 16:36]
    سطح
    22
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 188 در 61 پست

Array
    من برخلاف سایر دوستان مخالف هستم که ایشون بیمارن!!
    بابا این دو نفر میخوان ازدواج کنن و چندین ساله همو میشناسن. خوب پسر هم نه به عنوان ملاک انتخاب بلکه به عنوان کنجکاوی یه چیزی پرسیده! همونطور که ممکنه دختر بپرسه !
    خوب پسرا معمولا فیلمای جنسی می بینن و احتمالا وقت ازدواج کنجکاو هست که ببینه طرف مقابلش ....

ببینین اگه به عنوان ملاک انتخابش همچین سوالی رو بکنه مثلا تو جلسه خواستگاری من مخالفم! اما بعد 3 سال ....
    خوبه که بیشتر دختر پسرا به عقد نرسیده باهم رابطه دارن .... حالا این بنده خدا بعد 2 سال که احتمالا کلی باهم حرف زدند بحث به مسایل جنسی کشیده شده و ایشون هم یه همچین چیزی گفته...
    البته من با مورد عکس خواستن مخالفم قبل ازدواج ....
    اما سوال اونم بعد اینهمه مدت نمی تونه نشون دهنده بیماری روان اون فرد باشه.... نه ملاک انتخاب بوده نه ملاک عدم انتخاب .... فقط یه سوال بوده که پرسیده ....
    مثل این میمونه که شوهر بخواد اندام زنشو ببینه بگیم مریضه !!
    قبول دارم شاید با عرف جامعه سنتی سازگار نیست اما متاسفانه جامعه ما دیگه سنتی نیست.
    خواهر من اگر در حد سوال بوده به نظر من نمی تونی مهر بد بودن روش بزنی اما خوب نشون میده که ایشون به مسایل جنسی خیلی اهمیت میده و گرم مزاج هست و احتمالا فیلم هم میبینه...
    خوشبخت باشید

الان که دوباره پست اول رو خوندم دیدم شما کلمه اصرار رو زیاد به کار بردین.
    به نظر من شما نباید میذاشتین قبح بحث های جنسی بریزه که بحث هاتون زیاد بشه راجع بهش...
    به هرحال این اصرار ها شاید نشون بده که شما هم راحت میذاشتین از این بحث ها بکنه و گرنه بحث رو می بستین...
    البته فکر نکنم گفتگوی مسایل جنسی و حتی گاها چت های سکسی بین دو نفر که میخوان باهم ازدواج کنن و 2 ساله همو میشناسن تو جامعه امروز ایران خیلی غیر عادی باشه !!!
    ویرایش توسط Mosbatfekrkon : چهارشنبه 04 دی 92 در ساعت 18:43

13. 2 کاربر از پست مفید Mosbatfekrkon تشکرکرده اند .

mercedes62 (پنجشنبه 05 دی 92), veis (چهارشنبه 04 دی 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    آقای مثبت فکر کن، انگار اسمتون خیلی روتون اثر گذاشته و زیاد مثبت فکر می کنید.
    این که بعد از مدتها دوستی و رابطه سوالی در حد نرمال و به شکل عادی در شرایط مناسب پرسیده بشه،
    خیلی فرق می کنه با این که "عشق ابدی" میگه همون اوایل و با اصرار و ... حتی کار به تقاضای عکس (و البته پاسخ مثبت ایشون) رسیده.
    تارا هم که می گه تازه آشنا شدیم.

البته من هنوز در مورد همون شرایط مناسب و زمان مناسب با خودم به نتیجه نرسیدم.
    یعنی زمان خاصی به نظرم مناسب این سوال نیست.
    کل سوال یه جوریه!!

اصلا تا به حال به همچین چیزی برنخورده بودم.
    درست روز قبل از تاپیک تارا، مدیر همدردی یک سایتی معرفی کردند که اتفاقی توی اون سایت مطالبی در این مورد دیدم و فرداش هم تارا تاپیک زد.
    اولین باره تو عمرم می شنوم و گیج شدم!!

اما به نظرم این که شما را بر این اساس ارزیابی کنند یا از شما بخوان که در مورد خصوصی ترین قسمت بدنتون صحبت کنید و عکس بدید و ... خیلی سخته و حس بدی به آدم دست می ده.
    فردی که این سوال را می کنه الزاما بیمار جنسی نیست
    ولی حداقلش اینه که به قول یکی از دوستان جنتلمن نیست.
    مرد عاقل و باشعوری نیست. حتی باهوش هم نیست که بدونه جواب سوالهاش را چطور پیدا کنه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    سلام دوستان
    من معمولا زیاد وارد بحث های این سایت نمیشم و همیشه از دور نظاره گر هستم
    اما وقتی نظر آقای mosbatfekrkon رو دیدم تصمیم گرفتم من هم نظرم رو بدم
    چون نظرم با وجود اینکه یه خانم هستم ، مشابه ایشون هست و حرفاشون رو قبول دارم .

ببینید مسئله اصلا این نیست که تصمیم گیری برای انتخاب ایشون بر مبنای دیدن اون اندام بوده . این مسلم و واضحه که هیچ آقایی معیار ازدواجش رو این موضوع قرار نمیده . مطمئنا نامزد خانم عشق ابدی معیارهای زیادی برای انتخاب ایشون داشته و اینو خود خانم هم می دونن . و اگر ممکن باشه در مورد اینکه چرا اون آقا شما رو انتخاب کردن برای ما هم توضیح بدین

با خوندن این تاپیک و پاسخ های دوستان داستان فیل در تاریکی مولانا افتادم که احتمالا همتون خوندین و یا شنیدین. داستان این بود که فیلی رو در تاریکی قرار داده بودن و مردم دسته دسته وارد می شدن و می خواستن حدس بزنن که چی هست . هر کسی بر مبنای اینکه کدوم قسمت از بدن فیل رو لمس کرده بود حدسش رو می زد. مثلا یکی می گفت ستون بوده و .....
    در نهایت بعد از روشن شدن همه فهمیدن که اون فیل بوده

حالا ماجرای این تاپیک هم همینه . خانم عشق ابدی فقط یه کوتاه توضیح دادن که این موضوع هم ازشون پرسیده شده . اما در مورد سایر معیارهای ازدواج اون آقا و سایر ویژگیهای خودشون حرفی نزدن. و همین باعث شد که همگی بر اساس میزان درک و فهمی که از این ماجرا داشتین سریعا شروع کنید به برچسب روانی زدن به اون آقا و برچسب ساده بودن و .... به این خانم.

این اصلا درست نیست. شما بدون اینکه هیچ سوال دیگه ای بپرسید سریعا ایشون رو متهم کردین.

در حالی که همه ما می دونیم جامعه امروز ما دیگه اون جامعه علیه السلام سنتی نیست . چیزهایی رواج پیدا کرده و دوستانی که می خوان مشاوره بدن باید این چیزها رو در نظر داشته باشن. مراجعه کننده در این سایت حرفهایی می بینه و می خونه و در جامعه واقعیت کاملا متمایزی با اون چیزی که در اینجا هست رو مشاهده می کنه .

اگر می خوایم مشاوره هامون آخوندوار (ببخشید واقعا این کلمه رو به کار می برم. توهین به کسی نشه ) نباشه و اگر واقعا داریم به قشر جوان این جامعه مشاوره می دیم ، بهتره که این جامعه جوان رو بشناسیم و بر مبنای اون مشاوره بدیم.
    مبادا به کسی که با معیارهایی درست انتخاب شده و در آستانه شروع یه زندگی هست ، فقط و فقط به خاطر اینکه دو طرف جوان بودن و کنجکاو بودن و سوالاتی هم از هم پرسیدن (که شاید به نظر ما درست نبوده ) انگ روانی و ساده لوحی و .... بزنیم.

من از مدت ها قبل ، قبل از آشنایی با این سایت با سایت قلم صنع آشنا بودم و تقریبا مشاوره های زناشوییش رو خوندم. اما این مسئله در اونجا این همه تعجب آور نیست که در اینجا هست. انگار اونجا جامعه نزدیک تریه به جامعه واقعی تا اینجا.

به هر حال به نظر من دوستان برن از مشاوره های دانشگاهها و حتی از مشاورهای مدارس و معاونین پرورشی و ..... سوالاتی بپرسن تا بدونن جامعه در چه وضعیتی به سر می بره و بعد مشاوره رو بدن.

دوست خوبم خانم عشق ابدی
    سوالی رو که کسی از شما نپرسید من می پرسم . امیدوارم بقیه هم به این موضوع توجه کنند.
    معیارهای اون آقا برای انتخاب شما چی بود؟ از روز اول چی شد که با هم آشنا شدید /؟ آیا از ابتدا بحث ازدواج بین شما بود یا کم کم علاقه ایجاد شد ؟ نامزد شما در مورد مقایسه بین شما و سایر خانمها به چه ویژگیهایی از شما اشاره دارن ؟ به خودتون از نظر زیبایی و اندام زیبا چه نمره ای میدین در جامعه ؟ سبک پوشش شما چطور هست ؟
    کمی در مورد زوایای دیگه رابطه صحبت کنید تا این موضوع روشن بشه و بعد در مورد اون اظهار نظر صورت بگیره

موفق باشید

16. 2 کاربر از پست مفید veis تشکرکرده اند .

tara68 (چهارشنبه 04 دی 92), toojih (چهارشنبه 04 دی 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)