به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 اسفند 97 [ 18:25]
    سطح
    46
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array

صبر برای پیدا کردن نفس یا ازدواجی بی روح ؟

تاپیک مبنا

کسی که باهاش هیچ رابطه نداشتم رو گم کردم

این دختر کی بود تو بدترین شرایط زندگیم ظهور کرد و بعد ناپدید شد

اون موقع پدرم زندان بود وضعیت مالیمون افتضاح بود 9 سال پیش حقوق ما 30 هزار تومن بود

به سختی زندگی می کردیم

این وارد زندگیم شد

=========

از 9 آذر 1385 دیگه ندیدمش

چقدر دوسش داشتم ایکاش همینجوری خشک و خالی میرفتم جلو - ولی با چه هدفی - یه پسر 16 ساله بیکار و بی پول و بی ......

الان کم مونده درسم تموم بشه سال بعد ارشدم رو میگیرم - از هفته بعد میرم سر کار یه کار موقت شیفت شب با 700 تومن حقوق

البته به پولش اصلا نیاز ندارم همینجوری میرم - سربازی هم ندارم - از لحاظ جنسی هم طبق معمول خیلی ها تحت فشار هستم {البته گناه نمی کنم و پورنو نگاه نمی کنم و خود ارضایی نمی کنم ولی خب نیازه دیگه هست اذیت کنندست سرکوب پی در پیش مخصوصا وقتی میتونم نامزد داشته باشم}

دارم به شرایط ازدواج که نه ولی نامزدی نزدیک میشم - ولی حیف که هیچ دختری به دلم نمیشینه

با یه دختر صبح تا غروب قرار داشتیم انگار با یه پسر قرار داشتم یه ابراز محبت کوچیک نکردم

تو خیابون تو کوچه تو دانشگاه از هیچ دختری یک درصدم خوشم نمیاد حتی خیلی از اون خوشگلتر ها - همش فکرم پیش اونه

اون دختر مایه پاکی برای من بود

چند سال پیش گرفتار خودارضایی بودم فقط وفقط به خاطر نذر رسیدن به اون راحت ترک کردم - ولی قبل از اون با هیچ توبه ای نمی تونستم ترک کنم

12 سال از 23 سال سنم فقط تو فکر اون بودم - شب قدر ها میگن تقدیر الهی نوشته میشه فقط آرزوم اون بود

هر روز قبل از سحر 2 ساعت نماز شب میخونم تمام دعام رسیدن به اونه

هر روز با کلی امید و آرزو و توکل به خدا از خونه میرم بیرون به مسجد محله اونا میرم بعد نماز میرم تو کوچشون تا به خدا نشون بدم که نمیدونم ونجا هستن یا نه ولی خدا من اومدم به امید تو اومدم با توکل به تو اومدم

من به خواب و فال و .... اعتقاد ندارم ولی بعد از 7 سال ندیدنش هیچ خوابی در موردش ندیده بودم با اینکه همشه با فکر به اون میخوابیدم

ولی جدیدا در عرض یک ماه 2 خواب در موردش دیدم نمیدونم رویا صادقه بودنن چی بودن تعبیرشون چیه

یکیشون 5 ثانیه بود - یه مرد یه تیپش مثل بازیگرای نقش عاشورا بود با لباس و زره و ... تو خواب دیدم ته دلم فکر کردم عباس هست ولی من که عباس رو ندیدم نمیدونم کی بود ولی ن خود آگاه بدون سلام و علیک ازش پرسیدم بهش میرسم سرشون به نشانه تایید آورد پایین تموم شد 5 ثانیه

خوا دوم خیلی عجیب بود - دیدم کنارش تو خونه خودمون نشستم من یه بار صورتشو وسیدم اونم تو جواب صورت منو بوسید بعد گفت میرم خونه خودمون بهت زنگ میزنم بیا بیرون منم گفتم باشه بعد رفت {حالا تو واقعیت بود خودم میرفتم میرسوندمش} ولی خواب بود دیگه رفت بعد اس ام اس داد ساعت 1:30 بیا سر قرار تو واب گفتم باشه - بعد ساعت 1:00 شد نرفتم در کمال تعجب - ساعت 1:30 شد برو بر داشتم ساعتو نگاه میکردم بازم نرفتم نمیدونم چرا - بعد ساعت 2:00 رفتم سر قرار دیدم نیست

نمیدونم شایدم این خواب کنایه از گذشته بود که اون دختر تا این حد به من نزدیک بود ولی من پا پیش نذاشتم

یه حسی به من میگه دعام مستجاب شده من 2 سال پیش خیلی زندگی رو سرسری گرفته بودم ولی الان زندگیم پشت سر هم داره فوق العاده جلو میره

من کارشناسی رو درست سر موقع تموم کردم و هنوز تموم نشده ارشد رو قبول شدم و الانم هنوز ترم یک تموم نشده کار برام جور شده شکی ندارم اینا کار خدا بوده و زندگی من رو یه غلطک افتاده و داره خیلی خوب جبو میره - احساس میکنم این چیزا تو مسیر رسیدن به اونه

یه حرفی دوست صمیمی من به من زد بدجور داغونم کرده بعد 4 سال دیدمش قبلا هم محله بودیم

اون پسر جز 2 نفری بود که در مورد اون دختر باهاش حرف میزدم - با هم دردودل کردیم گفتم تنها مشکل زندگی من اونه

خندید گفت تو بعد 10 سال هنوز تو فکر اونی این همه میری دانشگاه و ... از هیشکی خوشت نیومده گفتم اصلا از هیچکس !

آخه یه بازیگر خارجی بود خیلی نصفه بالایی صورتش شبیه اون دختره بود یعنی چشمهاش و پیشونیش و حتی مدل و زنگ موهاش - ولی بینی و دهنش خیلی بدترکیب بود فرق داشت

گفت فرشید عید شما یه سال 2 هفته رفته بودین مسافرت یه دختره اومده بود محله کپی همون عکسی که نشون داده بودی - اومد یه ساعت نشست تو محله ما فوتبال بازی می کردیم بعد رفت - دیگه فکر کنم زده بوده به سیم آخر

بدبختی هاردم چند سال پیش فرمت شد اون بازیگره هم درپیت یعنی مشهور نبود دیگه اون عکسم پیدا نشد !

==========

واقعا گیج گیجم نمیدونم چیکار باید کنم تمام راه ها بسته شده

جاهایی که جا برای تلاش داشته مثل درس که تلاش کردم کارم هم که جور شده - روزا میرم کلاس یا پروژه هام رو انجام میدم شب ها هم 12 ساعت باید شیفت شب کار کنم - یعنی خدا ! خداییش جنمش رو نداشتم که تو 23 سالگی دارم به شرایط ازدواج میرسم ؟

ولی اینو جدی میگم کمک خدا رو به شدت تو زندگیم احساس می کنم کاملا مشخص و خیلی تابلو داره کمکم میکنه کارها پشت سر هم داره جور میشه

اصلا نمیخوام حماقت کنم برم همینجوری یه زندگی بدون عشق رو فقط به هوای ارضای حلال نیاز جنسیم شروع کنم

==========

برای این پست تاپیک باز نکردم چون گره فقط به دست خدا باز میشه

اگر خدا اون رو به من برسونه یه عمر بندگیش رو از روی عشق و علاقه می کنم - فکر اون دختر باعث توبه من از گناهانه ببین خودش چی میشه

سوال من اینجاست بعضی روابط انسانی هستند یعنی یکی میره به یکی پیشنهاد میده بعد عاشق هم میشن

اما رابطه ما چرا خدایی بود

بقیه دلشون تنگ میشه اس ام اس مسزنن بیا همدیگرو ببینیم - من 3 روز نمیدیدمش به خدا میگفتم دلم براش تنگ شده - بدون رد خور فرداش میمدمش

من که به اون چیزی نگفتم چرا وقتی از کنارش رد میشدم همرا با چنتا از دوستام فقط منو نگاه میکرد

چرا اومده بوده محلمون ؟

سوال دوم اینه - من موقع مدرسه میدونستم ساعت 11:38 از خونه دربیام به احتمال قوی میبینمش این دیدن دست من بود

ولی نزدیک 10 بار شانسی تو خیابون های مختلف شهر همرا با دوستش یا مادرش یا تنها دیدمش

آخه به نظر شما امکان داره آدم شانسی تو شهر 3 میلیونی یک نفر رو 10 دفعه ببینه

آیا این دیدن عمدی از طرف خدا نبوده ؟

من پدرم رو شانسی یه بار ندیدم جای مختلف شهر هیچ فیمیلمون رو ندیدم شانسی - احتمال دیدن یه نفر 1 به 3000000 هست احتمال 10 بار دیدن یک نفر شانسی عمرا هست

===============

به نظر شما چیکار کنم ؟ من با این وضعیت برم دنبال ازدواج با یکی دیگه با دوست نداشتنش هم اونو بدبخت میکن هم خودمو - با اینکه خیلی مودب هستم و تقریبا مومن و .... ولی .....

میترسم صبر کنم برای اون دختره یهو چشم باز کنم ببینم 27 سالم شده من هنوز تو خیالات خودم هستم

- - - Updated - - -

حتی احساس می کنم آشنایی من با این دختر فقط یه آزمایش از سمت خدا بوده که ببینه با دیدن یه دختر فوق العاده دلم میلرزه یا نه

ولی دوست داشتن که به خوشگلی و هوش زیاد داشتن طرف نیست

2. 2 کاربر از پست مفید farshidnaji تشکرکرده اند .

Pooh (دوشنبه 25 آذر 92), reihane_b (شنبه 23 آذر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 مرداد 93 [ 19:26]
    سطح
    27
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    98

تشکرشده 139 در 65 پست

Array
    من به عمرم همچین پسری ندیده بودم! فقط آقای فرشید شما چقدر این دختر خانومو می شناسید؟!اصلا باهاش صحبت کردین؟شاید این خانوم ساخته تخیلتون باشه! از نظر رفتاری میگم! در این که عشق شما 1 عشق پاکه شکی نیست ولی من میگم شاید دارید زیادی به خیالاتتون بال و پر می دید.به هر حال امیدوارم پیداش کنید.

4. 4 کاربر از پست مفید mignonne تشکرکرده اند .

farshidnaji (جمعه 22 آذر 92), reihane_b (شنبه 23 آذر 92), فرهنگ 27 (جمعه 22 آذر 92), مصباح الهدی (جمعه 22 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    نه واقعیت محض بود ولی جلو نرفتم

باهاشم صحبت نکردم

یه چیزی بگم بخندیم

اون موقع ها چند بار با خودم دوربین عکاسی برداشتم ازش یه عکس بندازم

هر دفعه خجالت می کشیدم از توی تاکسی یا تو اتوبوس دوربین رو زوم کنم سمت خانوما تو ایستگاه و ازش عکس بندازم

از کسایی که بغل دستم تو تاکسی یا اتوبوس بودن خجالت می کشیدم

==========

نه من اصلا آدم خیال پردازی نیستم

الانم در موردش میخوام فکر کنم در مورد واقعیت ها روزهایی که پشتش راه میوفتادم و ... فکر میکنم نه به عنوان زن ایندم تو زندگی خیالی !!!!

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام آقا فرشید
    من فکر می کنم همینکه گفتین خدا داره آزمایشتون می کنه؛درسته.
    من می گم شما با خدا یک قرار مشخص بذارید.مثلا 40 روز.بعد بگید اگر من اون دختر را پیدا کردم که با اون ازدواج می کنم.تمام تلاش و دعاهاتون را هم انجام بدین.هر کاری که به ذهنتون می رسه .حتی اگه فال بین یا دعانویس باشه.....
    اینم یک لینک پیشنهادی برای دعا:
    دعا برای یافتن گمشده و غایب - وبلاگ اسلامی اسرار
    بعد از موعد مقرر اگر تلاش هاتون نتیجه نداد؛دیگه بدونید اون خانم حتما قسمتتون نیست و باید کم کم فراموشش کنید.حتما باید پیش یک مشاوره خوب برید و اصولی طی چند ماه فراموشش کنید.مطمئن باشید چون هنوز محبت اون خانم تو قلبتون هست؛محبت کس دیگه به دلتون نمیشینه!!!!
    اگه این مشکل حل بشه حتما یک ازدواج با حس دوست داشتن خواهید داشت!
    مطمئن باشید!

7. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

farshidnaji (جمعه 22 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    این عکس محله 7 سال پیش اینجا بوده

2 ایستگاه با خونه ما فاصله داره

یه محله کاملا فقیرنشین

الان دیگه نمیدونم همینجاست ؟ یا پولدارتر شدن رفتن جای دیگه ؟ یا اصلا ازدواج کرده ؟ نکرده ؟

کلا بیچاره ه جز مانتوی یونی فرم

2 تا کاپشن بیشتر نداشت

هیچ وقت لباساش تغییر نمی کرد مشخص بود فقیر بودن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    سلام آقا فرشید
    من فکر می کنم همینکه گفتین خدا داره آزمایشتون می کنه؛درسته.
    من می گم شما با خدا یک قرار مشخص بذارید.مثلا 40 روز.بعد بگید اگر من اون دختر را پیدا کردم که با اون ازدواج می کنم.تمام تلاش و دعاهاتون را هم انجام بدین.هر کاری که به ذهنتون می رسه .حتی اگه فال بین یا دعانویس باشه.....
    اینم یک لینک پیشنهادی برای دعا:
    دعا برای یافتن گمشده و غایب - وبلاگ اسلامی اسرار
    بعد از موعد مقرر اگر تلاش هاتون نتیجه نداد؛دیگه بدونید اون خانم حتما قسمتتون نیست و باید کم کم فراموشش کنید.حتما باید پیش یک مشاوره خوب برید و اصولی طی چند ماه فراموشش کنید.مطمئن باشید چون هنوز محبت اون خانم تو قلبتون هست؛محبت کس دیگه به دلتون نمیشینه!!!!
    اگه این مشکل حل بشه حتما یک ازدواج با حس دوست داشتن خواهید داشت!
    مطمئن باشید!

7 سال صبر کردم تازه بعد 7 سال زندگیم داره یواش یواش رنگ و بوی ازدواج میگیره

تازه تازه کمک خدا رو کاملا دارم تو زندگی خودم احساس می کنم

40 روز برای مراقبه خوبه

ولی خدا شان و منزلتش فکر میکنم بالاتر از این حرفاست که براش مهلت تعیین کنم

در ضمن من میتونم اونو فراموش کنم البته نه کامل

ولی نمی تون عاشق کس دیگه ای بشم و قطعا عشق زوری نیست

من تمام حرفم اینه چرا اون دختر اومده محلمون چرا خدا شانسی شانسی تو مسیر راهم قرار میداد ؟

اینا چیزی نیست ه خاطر 40 روز نابودشون کنم

تازه ازدواج من با یه دختر دیگه و از لحاظ محبت و عاطفی نیازاشو برطرف نکردن یه خیانته اون دنیا برام گرون تموم میشه

من حرفم اینه کار خدا بی حکمت نیست

اگر بدون داشتن رابطه 2 نفر رو درگیر هم میکنه حتما حکمتی داشته

===================

این دعا فوق اعاده بجا بود

بینهایت ممنونم من که شب روز دارم دعا می کنم شاید این یکی تخصصی تره جواب داد

خیلی خوشحالم کردین

- - - Updated - - -

شخصی از امیرالمومنین علی(ع) سوال کرد که خداوند در قرآن می فرماید:"ادعونی استجب لکم".(مرا بخوانید،دعا کنید،تا دعایتان را مستجاب کنم). اما دعای ما مستجاب نمی شود؟!!
    حضرت فرمود علتش در هشت مورد است:

1)این که خدا را شناختید، ولی حقش را بجا نیاوردید، ازاین رو آن شناخت به درد شما نخورد.

2)به پیغمبر خدا ایمان آوردید ولی با دستورات او مخالفت کردید و شریعت او را از بین بردید! پس نتیجه ایمان شما چه شد؟

3)قرآن را خواندید ولی به آن عمل نکردید و گفتید: قرآن را به گوش و دل میپذیریم ، اما به مخالفت با آن برخاستید.

4)گفتید ما از آتش جهنم میترسیم در عین حال با گناهان و معاصی به سوی جهنم می روید.

5)گفتید به بهشت علاقه مندیم اما در تمام حالات کارهایی انجام می دهید که شمارا از بهشت دور می سازد. پس علاقه و شوق شما به بهشت کجاست؟

6)نعمت خدارا خوردید ولی سپاسگذلری نکردید.

7)خداوند شمارا به دشمنی با شیطان دستور داد و فرمود: "شیطان دشمن شماست، پس شما او را دشمن بدارید". به زبان با او دشمنی کردید ولی در عمل به دوستی او برخاستید.

8)عیبهای مردم را در برابر دیدگانتان قرار دادید و از عیوب خود بی خبر ماندید(نادیده گرفتید) و درنتیجه کسی را سرزنش می کنید که خود به سرزنش سزاوارتر از او هستید.

9. کاربر روبرو از پست مفید farshidnaji تشکرکرده است .

مصباح الهدی (جمعه 22 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام آقا فرشید
    علاقه تون به اون خانوم ستودنیه
    فقط همین جمله رو میتونم بگم و از ته دلم آرزو میکنم خدا صدای دلتون رو بشنوه و انتظارتون تموم بشه و دقیقا همون چیزی که دوست دارید پیش بیاد.
    توکلتون فقط و فقط به خدا باشه که بهترین راه گشاست،و خیلی خوبه زندگیتون رو متوقف نکردید و روندتون رو به رشد هستش.
    موفق باشید

11. کاربر روبرو از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده است .

farshidnaji (جمعه 22 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneabi222 نمایش پست ها
    سلام آقا فرشید
    علاقه تون به اون خانوم ستودنیه
    فقط همین جمله رو میتونم بگم و از ته دلم آرزو میکنم خدا صدای دلتون رو بشنوه و انتظارتون تموم بشه و دقیقا همون چیزی که دوست دارید پیش بیاد.
    توکلتون فقط و فقط به خدا باشه که بهترین راه گشاست،و خیلی خوبه زندگیتون رو متوقف نکردید و روندتون رو به رشد هستش.
    موفق باشید
    منم اشتباهاتی تو زندگی داشتم

ول جلو نرفتن در مورد این دختر همش اشتباه من نبود - واقعا وضعیت زندگیمون داغون بود

ولی جدای از این اشتباه این که 7 سال حتی یه ارتباط عاشقانه کوچیک با هیچ کسی به خاطر اون دختر برقرار نکردم از این کارم خیلی راضیم

الان کسایی هستن که با وجود داشتن زن و زندگی به زنشون خیانت می کنن

بله واقعا این راه گشا بودن توکل رو از ته دل این چند ماه اخیر احساس کردم

واقعا کمک خدا رو از اعماق وجودم دارم احساس می کنم که از درس تا کار همه داره جور میشه

بازم خیلی ممنون از شما asemaneabi

13. کاربر روبرو از پست مفید farshidnaji تشکرکرده است .

asemaneabi222 (جمعه 22 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    آقا فرشید خودتون رو سرزنش نکنید شما اون زمان 16 ساله بودید سوای همه مشکلات زندگیتون اصلا سنی نبود که تشخیص بدید عشقه یا هیجان،و اینکه اصلا توانایی این رو نداشتید مسئولیت یک زندگی رو به دوش بکشید،به نظرم عشق اونیه باعث رشد و آرامش یک نفر بشه و خیلی خوبه که شما عشق رو تجربه کردید،عبادت کردید که نتیجه اش میشه آرامش و رشد کردید که توی سن 23 سالگی با شرایط الان کار و ... تونستید پیشرفت کنید،امیدوارم کسی که این تلنگرو زد و انگیزه رو توی شما بوجود اورد هم کنارتون قرار بگیره تا خوشبخت باشید.

15. کاربر روبرو از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده است .

farshidnaji (شنبه 23 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneabi222 نمایش پست ها
    آقا فرشید خودتون رو سرزنش نکنید شما اون زمان 16 ساله بودید سوای همه مشکلات زندگیتون اصلا سنی نبود که تشخیص بدید عشقه یا هیجان،و اینکه اصلا توانایی این رو نداشتید مسئولیت یک زندگی رو به دوش بکشید،به نظرم عشق اونیه باعث رشد و آرامش یک نفر بشه و خیلی خوبه که شما عشق رو تجربه کردید،عبادت کردید که نتیجه اش میشه آرامش و رشد کردید که توی سن 23 سالگی با شرایط الان کار و ... تونستید پیشرفت کنید،امیدوارم کسی که این تلنگرو زد و انگیزه رو توی شما بوجود اورد هم کنارتون قرار بگیره تا خوشبخت باشید.
    عجیبه حرفای شما خیلی به حقیقت نزدیکه

من اولین باری که دیدمش یه حس عیبی بهش داشتم اون موقع دوم راهنمایی بودم بیکاری داشتیم یک ساعت زودتر تعطیل شده بودیم دخترا هم تو ایستگاه اتوبوس بودن هیچی گذشت

بعد 6 ماه تابستون {تابستون ما قبل سوم راهنمایی} میرفتم سنگک بخرم پیش سنگکی دیدمش سرش تو کیفش بود متوجه من نبود بازم دیدم خیلی ازش خوشم میاد - به خودم گفتم این یه هوسه فرشید دنبالش راه نیوفت تو که دختر باز نیستی

بعد اول دبیرستانم یه بار دیدمش با اینکه مطمئن بودم این دیگه دوست داشتنه ول عکس العملی نشون ندادم

ولی امان از دوم دبیرستان که بابام افتاد زندان وضعیت زندگی بهم ریخت - دیگه اصلا پول نداشتیم - تو اون وضعیت من تقریبا هر روز یا یه روز در میون میدیدمش

دیگه مسته مستش شده بودم

این مستی تا الان برقرار بوده

============

4 سطر نوشته نوشتید همش راهگشا و به درد بخور

چون مشکل من خیلی مبهم هست

نمی خواستم تاپیک دوم باز کنم بعد 5 ماه

ولی الان میبینم بعضی نظرات خیلی قشنگه و با وجود بی در و پیکر بودن مشکل من و عجیب و غریب بودنش جوابای قشنگی گرفتم

ممنون

17. کاربر روبرو از پست مفید farshidnaji تشکرکرده است .

asemaneabi222 (جمعه 22 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    دقیقا همین کلمه منظورم بود "دختر بازی"ولی نگفتم ،منظورم اینه که جمله ای که گفتید یعنی دختر باز نیستم همون تلنگر لازمی بود که هر پسر توی دوران بلوغ باید به خودش بزنه،اون زمان اگه هیجان بود که کاملا هم اقتضای سنتون بود اما الان عشقه چون عامل پیشرفتتون شد،چون اگه مثلا باهاش دوست میشدید اون میشد اولین دوست دخترتون بعد از یه مدت هیجان از بین میرفت و دوست دختر بعدی و بعدی و بعدی و قبح اینکار براتون ریخته میشد و مثل اکثر جوونای دیگه یا زخم خورده میشدید یا خودتون زخم میزدید به بقیه و دلتون آلوده میشد،پس واقعا خداروشکر که برای بهتر شدن زندگیتون تلاش کردید انشالله ارشد هم تموم بشه و دکتری بخونید،بازهم میگم توکلتون به خدا باشه ،چون غیر ممکنه براش وجود نداره،بزرگترین آرزوی ما فقط به یه اشاره ی خدا بستگی داره

19. کاربر روبرو از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده است .

farshidnaji (شنبه 23 آذر 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)