به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 دی 92 [ 10:09]
    سطح
    2
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دو ماه از ازدواجم گذشته ولی پشیمونم کمکم کنید

من دختر 27 ساله هستم تحصیلکرده همسرم هم 26 ساله هستند و فرزند شهید هستند. 3.5 سال پیش در دانشگاه آشنا شدیم قصد ما فقط دوستی بود ولی رابطه مون طولانی شد بعد از 1سال و نیم که از دوستیمون می گذشت متوجه شدم که ایشون همزمان با چند خانم دیگه رابطه د اره که رابطه ش در حد ج ن س ی هم بوده . البته با من اون رابطه رو نداشت. بعد از فهمیدن این ماجرا من به مدت یک ماه رابطه م رو قطع کردم ولی ایشون اصرار خیلی شدیدی داشت و چندین نفر رو واسطه قرار داد سرخاک پدرش رفت که دیگه عوض میشه و یه فرصت بهش بدم و متاسفانه منم اینکارو کردم . در حالی باهاش رابطه رو ادامه دادم که کاملا نسبت به ایشون بی اعتماد بودم و تحت کنترل شدیدم بود ولی هیچی رو از ایشون ندیدم و بعد از یک سال و نیم به خواستگاری من اومدن و بعد از 9 ماه نامزدی الان دو ماهه که ازدواج کردیم. من روی رفت و آمد ایشون به سفره خونه ها خیلی حساسم چون میدونم اونجا دوستانی هستند که اکثرا با وجودی که ازدواج کردند دوست دختر دارن و کلا از قلیان و محیط سفره خونه ها خیلی بدم میاد قبل از ازدواج به من قول داد که دیگه هیچوقت اونجا نره و بعد از ازدواج هم بارها قسم خورد که از اون روزی که قول داده سفره خونه نرفته ولی چند روز پیش که ف ی س ب و ک ایشون رو چک کردم چتهاش با دوستهاش رو که خوندم متوجه شدم بعد از ازدواج بارها سفره خونه رفته و به من دروغ گفته همینطور متوجه شدم در اینترنت مدام مشغول دیدن فیلم های پورن و سایت مبتزل هستش
    به نظرم آدمی که اول ازدواجش اینطوری دروغ میگه و مدام به سایت های س ک س ی سر میزنه اصلا قابل اعتماد نیست و بعد از مدتی دوباره به سمت خیانت میره. یک سال و نیم طول کشید دوباره اعتمادم بهش جلب شه ولی دوباره اعتماده مو دارم بهش از دست میدم . حس میکنم ازش متنفرم خیلی پشیمونم که باهاش ازدواج کردم.چیکار کنم؟
    ویرایش توسط taraneh91 : سه شنبه 12 آذر 92 در ساعت 10:14

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    تاحالا مشاوره نرفتین؟
    چرا با خودشون ووستانه و محترمانه صحبت نمیکنین که چرا اینقد اعتنادی که با زحمت بدست اومده و راحت از بین میبره.
    بگین خط قرمزاتون تو زندگی چیه
    برین پیش مشاور.
    اگه تا حالا رابطه نداشتین دیگه نداشته باشین. تا قلبتون کامل مطمعن بشه از ادامه.
    البته این درصورتیه که قصد ادامه نداشته باشین وگرنه اوشون حقشونه که ازتون رابطه جنسی بخواین.

اما اگه الان دیگه دختر نیسی خیلی سخته که براحتی حرف جدایی بزنی.
    باید باهاش بحرفی و حتما پیش مشاور خوب بری.
    متاسفانه شما باید قبل ازدواج توجه میکردی به اینکه ایشون رفیق بازن و دوست دختر دارن.
    پسری که قبل ازدواج نتونسته خودشو نگه دازه و رابطه داشته مشخصه بعد ازدواج اصن نمیتونه . خیلی باید مراقب بود که خیانت نکنه. دیگه فیلم پ دیدن که چیزی نیس. بعید نبود از این آدم که همچین کارایی کرده بعد انتظار داشتی فیلم پ نبینه.

برو پیش مشاور بهتر میتونن کمکت کنن.
    یا اگه از بزرگتری حرف شنوی دارن به اوشنو بگو مثثلا مادرشون.
    ویرایش توسط دختر بیخیال : سه شنبه 12 آذر 92 در ساعت 10:47

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام ترانه جان تبریک میگم عزیزم

ببینید شما دلایل کافی برای اینکه بفهمید مورد اعتمادتون بوده یا نه رو قبل از ازدواج داشتید،پس الان که ازدواج کردید نمیتونید تازه به این نتیجه برسید که مورد اعتماد نیست،اینو میگم چون میخوام مسئولیت تصمیمت رو به عهده بگیری و بدونی یک طرف قضیه هم شما هستی،اما خب یه توصیه دیگه میکنم اگه میخوای شوهرت کنارت آرامش داشته باشه و دروغی بهت نگه دست از تجسس کردن بردار و به جای کنترل شدید سعی کن فضایی بوجود بیاری که اگه خواست خطایی کنه اعتماد شما شرمنده اش کنه،اون دوران دوستی بوده که تعهدی هم نداشته اما الان دوران متعهد بودنش به شماست چون همسرشون هستی،شما اگه اعتماد داشتی فیسبوک که پروفایل شخصی همسرتون هست رو چک نمیکردی تازه اونم قسمت پیام هاش رو،پس اعتماد نداشتی و نداری... ولی برای آرامش خودت میگم دیگه به خودت اجازه نده وارد حریم شخصی همسرت بشی،از محیط سفره خونه بدت میاد و قلیون دوست نداری درست مثل من که متنفرم ولی چون همسرت دوست داره باهاش صحبت کن طوری که متوجه نشه فیسبوکش رو چک کردی بهش بگو ماهی یکبار باهم میریم یه سفره خونه یا باغ خوشگل اطراف شهر هم غذایی میخوریم هم تو قلیون بکش،البته من خودم از دود متنفرم ولی وقتی کم کم سعی کنی همراه شوهرت باشی اونم وقتی میبینه به علایق ناسالمش احترام میذاری و باورش میکنی خودش به مرور براش لذتی نداره،راستی عزیزم شما تحصیلکرده هستی پس بهتره اینو بدونی اگه کسی بخواد خطا بکنه در هر حالی میکنه،گذشته همسرت رو فراموش کن چون توی رابطه ای که تعهد توش نیست انتظار همه چیز میره ولی وقتی پذیرفتی و موندی کنارش قرار نیست تا آخر عمرت فکر کنی شوهرت میخواد با کسی رابطه برقرار کنه،و اینو بدون به جای تجسس کردن توی حریم همسرت و کنترل کردنش،از روی رفتارش میتونی بفهمی داره چیکار میکنه،آدمی که با کسی دیگه رابطه برقرار میکنه شک نکن نمیتونه به هر دو طرف به یک میزان توجه کنه و در این حالت توجه ش به شما کم میشه امـــــــــــــــــــــــ ــــــــــا هر تغییر رفتار و کم توجهی رو برحسب خیانت نذار اول مطمئن شو ببین شاید کسالتی داره،شاید مشکل و درگیری کاری و مالی داره که بی حوصله و کم توجه شده،و ... یا حتی شاید نسبت به شما و زندگیش سرد شده و خیلی دلایل دیگه ولی وقتی به این یقین رسیدی هیچکدوم نیست اون زمان حداقل یه دلیل داری برای نگرانی ،ببین با این ذهنیت پیش بری هم روح و روان خودت داغون میشه هم همسر و زندگیت رو از دست میدی،مبنای یه رابطه اعتماده پس از خطای گذشته ی همسرت بگذر و اعتماد کن و اینکه کنارش باش نه دنبالش ...
    برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام برشما
    يه راه داري : باهاش خيلي صميمي وجدي حرف بزن وبدون اينکه توبيخش کني يا باهاش درگير بشي ويا سرزنش اش کني بهش بگو علت اين کارهاش چيه وبهش بفهمون وبگو که دوستش داري وبه اين زندگي علاقه داري بهش بگو ادامه اين رفتارها باعث سرد شدن شما اززندگي ميشه بهش بگو که به مسئوليت ايشون اعتقاد وايمان داري وکاملا بهش وفاداري ولي درعوض ديدن وفهيميدن اين رفتارها سبب ميشه که هيچ انگيزه اي براي اين زندگي نداشته باشي ازش مثل يه دوستت بخواه که تفريحاتش را ونيازهاي جنسي اش را درکانون خانواده که نقطه اوج وشکوفايي هر فرد هست هزينه کنه بهش بگو که ادامه اين رفتار پايه هاي زندگي مشترک را متزلزل خواهد کرد سعي کن مثل يه رفيق با هاش درد دل کني......وليبدون توبيخ وتحقير....موفق باشي

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بیخیال نمایش پست ها
    تاحالا مشاوره نرفتین؟
    چرا با خودشون ووستانه و محترمانه صحبت نمیکنین که چرا اینقد اعتنادی که با زحمت بدست اومده و راحت از بین میبره.
    بگین خط قرمزاتون تو زندگی چیه
    برین پیش مشاور.
    اگه تا حالا رابطه نداشتین دیگه نداشته باشین. تا قلبتون کامل مطمعن بشه از ادامه.
    البته این درصورتیه که قصد ادامه نداشته باشین وگرنه اوشون حقشونه که ازتون رابطه جنسی بخواین.

اما اگه الان دیگه دختر نیسی خیلی سخته که براحتی حرف جدایی بزنی.
    باید باهاش بحرفی و حتما پیش مشاور خوب بری.
    متاسفانه شما باید قبل ازدواج توجه میکردی به اینکه ایشون رفیق بازن و دوست دختر دارن.
    پسری که قبل ازدواج نتونسته خودشو نگه دازه و رابطه داشته مشخصه بعد ازدواج اصن نمیتونه . خیلی باید مراقب بود که خیانت نکنه. دیگه فیلم پ دیدن که چیزی نیس. بعید نبود از این آدم که همچین کارایی کرده بعد انتظار داشتی فیلم پ نبینه.

برو پیش مشاور بهتر میتونن کمکت کنن.
    یا اگه از بزرگتری حرف شنوی دارن به اوشنو بگو مثثلا مادرشون.
    ---------------------------------------------
    نه تاحالا مشاوره نرفتم. من به روش نیاوردم که میدونم فیلم های پورن میبینه یا اینکه چتشو خوندم فهمیدم رفته سفره خونه چون نمیخوام بفهمه اینکارو کردم ولی چندین بار قبل و بعد از ازدواج بهش خط قرمزهامو گفتم حتی گفتم اگه کسی به من خیانت کنه یا طلاق میگیرم یا منم بهش خیانت میکنم.تو دوران دوستی که مچش رو گرفتم برای تلافی و اینکه آروم بشم اقدام به رابطه با کسی دیگه کردم که تو همون 2-3 روز اول فهمید و اومد به پام افتاد که میدونم برای تلافی داری اینکارو میکنی توروخدا اینکارو نکن منم رابطه مو قطع کردم.بخاطر همون فکر میکنم خودش هم اینو میدونه که خیانت کردن دوباره ش اینبار یعنی یا طلاق یا تلافی که هیچکدوم رو نمیخواد
    اینکه میگی باید قبل از ادواج باید توجه میکردم که ایشون دوست دختر داشتن درسته ولی متاسفانه بین جوونهای الان بیشتر از 80% پسرها در دوران دوستی حداقل برای مقطعی وفادار نبودن حتی خیلی از دخترها هم!! پس نمیشه بگیم کسی که تو دوران دوستی چندتا دوست دختر یا دوست پسر داشت در زندگی زناشویی هم اینطوریه گرچه قبول دارم که اگه اینطور باشه ریسک بودنش بیشتره ولی کم نیستن آدمهایی که اصلا دوست دختر هم نداشتن ولی بعدا به زنشون خیانت کردن.
    با مشاور تلفنی 1480 صحبت کردم گفت خانوم فکر نکن بقیه مردها پیغمبرن و فیلم پورن نمیبینن گفت نمیگم کار خوبیه ولی متاسفانه اکثر مردها اینکارو میکنن و نشونه اینکه قراره خیانت کنن نیست ! نمیدونم! یه وقت حضوری پیش مشاور گرفتم . راستی ما دوماهه ازدواج کردیم بنابراین من دیگه باکره نیستم حرف از جدایی هم خیلی برام سخته ولی دروغ هاش اعتمادم رو داره از بین میبره

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 بهمن 94 [ 01:16]
    سطح
    31
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 271 در 111 پست

Array
    اگه هم مرد یا زنی قبل از ازدواجش با زن یا مرد دیگه ای در ارتباط باشه نباید از خطوط قرمز در این ارتباطها گذشته باشه و الا اصلا قابل اعتماد نیست. خطوط قرمز هم نداشتن رابطه جنسی و اینکه (نخواد که این رابطه رو باهاشون داشته باشه (طرز فکرش اینطور باشه و الا ذاتا خیانتکار هست) نه اینکه موقعیتش فراهم نشده باشه!) و همچنین اینکه چند ماه قبل از ازدواجش کاملا رابطه اش رو با همه قطع کرده باشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneabi222 نمایش پست ها
    سلام ترانه جان تبریک میگم عزیزم ببینید شما دلایل کافی برای اینکه بفهمید مورد اعتمادتون بوده یا نه رو قبل از ازدواج داشتید،پس الان که ازدواج کردید نمیتونید تازه به این نتیجه برسید که مورد اعتماد نیست،اینو میگم چون میخوام مسئولیت تصمیمت رو به عهده بگیری و بدونی یک طرف قضیه هم شما هستی،اما خب یه توصیه دیگه میکنم اگه میخوای شوهرت کنارت آرامش داشته باشه و دروغی بهت نگه دست از تجسس کردن بردار و به جای کنترل شدید سعی کن فضایی بوجود بیاری که اگه خواست خطایی کنه اعتماد شما شرمنده اش کنه،اون دوران دوستی بوده که تعهدی هم نداشته اما الان دوران متعهد بودنش به شماست چون همسرشون هستی،شما اگه اعتماد داشتی فیسبوک که پروفایل شخصی همسرتون هست رو چک نمیکردی تازه اونم قسمت پیام هاش رو،پس اعتماد نداشتی و نداری... ولی برای آرامش خودت میگم دیگه به خودت اجازه نده وارد حریم شخصی همسرت بشی،از محیط سفره خونه بدت میاد و قلیون دوست نداری درست مثل من که متنفرم ولی چون همسرت دوست داره باهاش صحبت کن طوری که متوجه نشه فیسبوکش رو چک کردی بهش بگو ماهی یکبار باهم میریم یه سفره خونه یا باغ خوشگل اطراف شهر هم غذایی میخوریم هم تو قلیون بکش،البته من خودم از دود متنفرم ولی وقتی کم کم سعی کنی همراه شوهرت باشی اونم وقتی میبینه به علایق ناسالمش احترام میذاری و باورش میکنی خودش به مرور براش لذتی نداره،راستی عزیزم شما تحصیلکرده هستی پس بهتره اینو بدونی اگه کسی بخواد خطا بکنه در هر حالی میکنه،گذشته همسرت رو فراموش کن چون توی رابطه ای که تعهد توش نیست انتظار همه چیز میره ولی وقتی پذیرفتی و موندی کنارش قرار نیست تا آخر عمرت فکر کنی شوهرت میخواد با کسی رابطه برقرار کنه،و اینو بدون به جای تجسس کردن توی حریم همسرت و کنترل کردنش،از روی رفتارش میتونی بفهمی داره چیکار میکنه،آدمی که با کسی دیگه رابطه برقرار میکنه شک نکن نمیتونه به هر دو طرف به یک میزان توجه کنه و در این حالت توجه ش به شما کم میشه امـــــــــــــــــــــــ ــــــــــا هر تغییر رفتار و کم توجهی رو برحسب خیانت نذار اول مطمئن شو ببین شاید کسالتی داره،شاید مشکل و درگیری کاری و مالی داره که بی حوصله و کم توجه شده،و ... یا حتی شاید نسبت به شما و زندگیش سرد شده و خیلی دلایل دیگه ولی وقتی به این یقین رسیدی هیچکدوم نیست اون زمان حداقل یه دلیل داری برای نگرانی ،ببین با این ذهنیت پیش بری هم روح و روان خودت داغون میشه هم همسر و زندگیت رو از دست میدی،مبنای یه رابطه اعتماده پس از خطای گذشته ی همسرت بگذر و اعتماد کن و اینکه کنارش باش نه دنبالش ... برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم
    ------------------------------------------------------ میدونم و مسئولیت تصمیمم رو به عهده میگیرم .من با این طرز فکر با ایشون ازدواج کردم که اگه کسی به طور سنتی هم به خواستگاری من بیاد معلوم نیست تو زندگی گذشته ش روابط موازی نداشته یا به دوست دخترش خیانت نکرده! هیچکی نمیتونه اینو بفهمه.من ده ها نفر میشناسم که خانوماشون فکر میکنن فرشته ن و قبل اونا با هیچکی نبودن درصورتی که من از گذشته شون خبر دارم . ده ها زن هم میشناسم که اینطوری بودن. البته خیلی از اونها بعد از ازدواج کاملا متعهد هستند به همسرشون. اینو میدونم که احترام به حریم شخصی واجبه ولی من 1سال و نیم اول دوستی برای حریم شخصی طرفم احترام قائل بودم گوشی و فیسبوکش رو چک نکردم و یک بار که اینکارو کردم مچشو گرفتم اگه اینکارو نمیکردم هیچوقت چیزی نمیفهمیدم . به نظرم نمیشه کاملا بیخیال بود و طرف رو رها کرد وگرنه یه موقع آدم به خودش میاد میبینه همه دنیا فهمیدن طرف چیکارس هنوز خود آدم نفهمیده به نظرم همه حتی اونایی که به زندگی و طرفشون مطمئنن هم باید حواسشون باشه گهگاهی وارد حریم خصوصی طرفشون بشن چون همیشه میگن وقتی متوجه خیانت میشیم که تو اوج اعتمادیم! من خیلی تاحالا باهاش دوستانه حرف زدم حتی اون روش که باهم ماهی یک بار بریم هم امتحان کردم ولی اگه من هم باهاش برم بازهم با دوستهاش میره چون متاسفانه همه دوستهاش اهل سفره خونه ن و اونجا یه جورایی پاتوقشون برای جمع شدنه که اکثرا هم آدم حسابی نیستن :( درست میگی آدم از تغییر رفتار متوجه میشه من میدونم که همسرم الان به هیچ عنوان با کسی نداره چون هییییییییییچ رفتار مشکوکی ازش ندیدم اصلا حتی یه لحظه هم گوشیش دستش نیست یا بعد از سرکار خیلی زود سعی میکنه بیاد خونه و خیلی برای خونه اومدن اشتیاق داره و میگه هیچ جا اندازه خونه و تو بقلت آرامش ندارم همیشه هم تو جمع نشستیم میگه متاهلی خیلی خوبه و فهمیدم مردا دروغ میگن که مجردی خوبه. من از اینکه دروغ گفتنش و فیلم پورن دیدنش منو یاد خیانتش تو دوران دوستی میندازه و اینکه که آینده هم این اتفاق بیوفته میترسم . این ترس باعث حس تنفر وپشیمونی شده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminn نمایش پست ها
    اگه هم مرد یا زنی قبل از ازدواجش با زن یا مرد دیگه ای در ارتباط باشه نباید از خطوط قرمز در این ارتباطها گذشته باشه و الا اصلا قابل اعتماد نیست. خطوط قرمز هم نداشتن رابطه جنسی و اینکه (نخواد که این رابطه رو باهاشون داشته باشه (طرز فکرش اینطور باشه و الا ذاتا خیانتکار هست) نه اینکه موقعیتش فراهم نشده باشه!) و همچنین اینکه چند ماه قبل از ازدواجش کاملا رابطه اش رو با همه قطع کرده باشه.
    من این حرف شما رو کاملا قبول دارم ایده آل هم همینه ولی واقعا چند درصد مردها هستند که نخوان رابطه جنسی داشته باشند؟!!! اصلا پایه و اساس ایجاد رابطه با جنس مخالف ایجاد رابطه جنسیه اگرهم محدودیتی در جامعه ما وجود داره که خیلی از دوستیهای دختر پسر بودن رابطه جنسی هستن این محدودیت همیشه از طرف دخترها بخاطر مسائلی چون ب ک ارت یا ترس و عغت زنانه و... بوده وگرنه من به ندرت دیدم پسری که با دختری دوست باشه و نخواد باهاش رابطه جنسی داشته باشه!

راستی شوهر من بعد از اینکه تو دوران دوستی خیانت کرد و توبه کرد 1سال و نیم با کسی ارتباط نداشت و همینطور 9 ماه دوران نامزدی. حالا نمیدونم این فرقی میکنه یا نه
    ویرایش توسط taraneh91 : سه شنبه 12 آذر 92 در ساعت 13:10

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام.
    عزیزم با حرف شما و مشاور کاملا موافقم. داشتن رابطه با جنس مخالف در دوران مجردی (اگر بیمارگونه نباشه) نشونه ای برای خیانت بعد از ازدواج نیست. تا اونجایی که از متنتون برداشت کردم شما بیش از اون که نگران خیانت همسرتون باشید؛ از دروغی که به شما گفته ناراحتید. اول بگم شما اشتباه کردین که سراغ مطالب خصوصی ایشون رفتین. اما حالا بهترین اینه که با خودشون صحبت کنید. اگر نگران بی اثر شدن تهدیدای قبلی و ریختن قبح مسئله هستین بهتره این گفت و گو مستقیم نباشه. مثلا اشاراتی بکنید که خوشحالین کارای قبلی رو کنار گذاشته و هرگز حاضر نمیشدین با آدمی که اراده تغییر خودش رو نداره(دست روی غرورش بزارین) زندگی کنید. همین طور سعی کنین رابطش با دوستای ناباب کمتر بشه. وقت بیشتری رو باهاش بگذرونید و کمتر تنهاش بزارید تا فرصتی برای این کارا نداشته باشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshirk نمایش پست ها
    سلام برشما
    يه راه داري : باهاش خيلي صميمي وجدي حرف بزن وبدون اينکه توبيخش کني يا باهاش درگير بشي ويا سرزنش اش کني بهش بگو علت اين کارهاش چيه وبهش بفهمون وبگو که دوستش داري وبه اين زندگي علاقه داري بهش بگو ادامه اين رفتارها باعث سرد شدن شما اززندگي ميشه بهش بگو که به مسئوليت ايشون اعتقاد وايمان داري وکاملا بهش وفاداري ولي درعوض ديدن وفهيميدن اين رفتارها سبب ميشه که هيچ انگيزه اي براي اين زندگي نداشته باشي ازش مثل يه دوستت بخواه که تفريحاتش را ونيازهاي جنسي اش را درکانون خانواده که نقطه اوج وشکوفايي هر فرد هست هزينه کنه بهش بگو که ادامه اين رفتار پايه هاي زندگي مشترک را متزلزل خواهد کرد سعي کن مثل يه رفيق با هاش درد دل کني......وليبدون توبيخ وتحقير....موفق باشي
    یعنی بهش بگم که فیسبوکشو چک کردم و فهمیدم؟ اخه حس میکنم اینطوری بدتر میشه حرمت بینمون هم از بین میره. اگه نخوام اینو بفهمه چطور باید باهاش حرف بزنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 01 تیر 98 [ 14:09]
    سطح
    43
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 31 در 18 پست

Array
    سلام عزيزم.نه بهش نگو افاشو چك كردي.در ضمن قبلا كه شما از او خيانت ديدي هنوز نامزد نبودين واو 1-تعهدي نداشت2-نياز جنسي داشت.
    شوهر من در دوران مجرديش سكس زياد داشته اوايل من از شنيدن اين موضوع آشفته ميشدم اما به مرور بهم ثابت شد كه اقتضاي سنش بوده وديگري هيچ خطري زندگي مرا تهديد نمي كند چون او تجربه سكس با زنهاي مختلف راداشته وكنجكاوي وعطشش از زنهاي ديگر حالا نشسته.(اگه سكس نداشت بعيد بود كه بعدها نخواد تجربه با زن ديگري را داشته باشد)از تو مي خواهم اون رابطه را به فال نيك بگيري ومدام بهش بگي :ميدانم چون قبلا رابطه داشتي ديگر جذابيتي برايت ندارد؛ومن از تو مطمعنم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)