به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 آذر 92 [ 20:12]
    سطح
    3
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

Bow خیانت و دست بزن و الانم اجبارم به بخشیدن مهریم

سلام،تازه با اینجا آشنا شدم،خیلی داغونم انقد که فقط دوست دارم قرص خواب بخورم تا بیدار نباشم دیگه شوهرم زندگیمو برام سیاه کرده خواهش می کنم کمکم کنید تو دوران نامزدی متوجه شدم با 2 تا دختر دوسته اما اومد معذرت خواست و البته کلی توجیه که واسه درس باهاش ارتباط داشتم و...2ماه بعد عروسی با یه دختر دیگه فهمیدم ارتباط داره دوباره این قضیه ادامه پیدا کرد و من هی می فهمیدم اما چون زندگیم نخواستم بهم بخوره فقط دعوا می کردم البته مامانش می دونست و پشتم بود وازمن دفاع می کرد،سر چیزهای خیلی کوچیک کتکم میزد من20 سالمه و اون 26 سالشه از لحاظ عاطفی و جنسی اصلا واسش کم نگذاشتم تا چندماه پیش که فهمیدم دوباره با یکی دیگه ارتباط داره و اندفعه از دفعه های قبل درگیریمون بالاتر گرفت اما بعدش دوباره معذرت خواست و به قران قسم خورد که دیگه دنبال این کارا نره اما الان دوباره فهمیدم که با یکی دیگه ارتباط داره دیگه امیدی به این زندگی ندارم تو این 1 سال همه دردارو ریختم تو خودم قلبم درد می کنه معدم داغون شده افسردگی گرفتم اما نمی دونم چرا نمی تونم ازش دل بکنم الانم که گیر داده که مهریه ام رو بهش ببخشم میگم با وجود این خیانتات چطور روت میشه این حرفو بزنی؟میگه اینارو باهم قاطی نکن،فقط بگید من چیکار کنم؟به خدا هر دقیقه آرزوی مرگمو می کنم.این کتک زدنشم به باباش گفتم حسابی باهاش دعوا کرد و از اون موقع دیگه نزدم اما قبلش بی نهیت بد کتکم میزد،الانم گفته اگه مهریتو نبخشی قول میدم زندگی نخواهی کردو... هردوتامونم لیسانس داریم و قیافمم همه تعریف می کنند

2. 2 کاربر از پست مفید مهگل تشکرکرده اند .

behroozsh (پنجشنبه 07 آذر 92), جاثیه (پنجشنبه 07 آذر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 شهریور 00 [ 00:15]
    سطح
    83
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 498
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,315

تشکرشده 3,200 در 813 پست

Array
    دوست عزیز

خیلی ناراحت شدم از شرایطی که در اون هستی.

لطفا توضیح بده نحوه آشنایتون به چه صورت بوده؟

آیا خانواده شما و ایشون راضی بودند؟ آیا خانواده ات از شرایط الانت و خصوصیات همسرت و کتکهاش آگاه هستند؟

چرا وقتی دیدی شرایط ایشون نرمال نیست عروسی کردید؟ آیا از لحاظ شغلی خودت و همسرت مستقلید؟

آیا اگر بخواهی به مشاوره حضوری مراجعه کنید همسرت همراهیت میکنه؟

علت عمده کتکاریاش چی بوده؟

علت خیانتهاش رو به شما و یا خانواده اش چه توضیحی میده؟

لطفا سولات رو جواب بده تا دوستان آگاهانه تر راهنمایت کنند.

موفق باشی

4. 3 کاربر از پست مفید sanjab تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (جمعه 08 آذر 92), مهگل (یکشنبه 10 آذر 92), شیدا. (پنجشنبه 07 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 دی 99 [ 19:06]
    سطح
    61
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 201 در 111 پست

Array

New 1 چرا می خواد مهریه ات رو ببخشی

سلام عزیزم
    برای چی میخواد مهریه ات رو ببخشی ، نکنه خدای نکرده می خواد طلاق ات بده و داره از الان آماده سازی میکنه که موقع....
    امیدوارم که اینطور نباشه . علت مهریه بخشیدن رو حتما ازش بپرس

6. کاربر روبرو از پست مفید بی همدم تشکرکرده است .

مهگل (یکشنبه 10 آذر 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    باسلام
    ميفهمم كه تاجه حدتحت فشارورنجيده خاطرهستي؛اماسعى كن باحفظ آرامش ازواكنش هاى ضعيف ومنفعلانه برهيزكنى؛جروبحث نكن؛شكايت نكن؛كريه نكن؛ موبايل وايميلش راجك نكن يعنى كلا تجسس نكن ؛اماقاطع ومصمم وبامحبت واحترام بااوصحبت كن واعلام كن كه تعهدخط قرمززندكى شماست وازآن كوتاه نخواهى أمدودرصورتى كه ازخط قرمزعبوركند؛ضمن مطالبه حق وحقوق بطوركامل؛ ازاوجداخواهى شد،
    بعدازاين اتمام جحت شمابه زندكى خودببرداز وذهن خودراازنكرانى خلاص كن وسعى كن درعين قوت واقتداراورابه سوى خودباظرافت حذب كنى
    عمده ترين قوت شما اين است كه نشان دهى به اووابسته نيستى وبدون اوهم قادر هستى زندكى خوبى براى خود داشته باشى

ن هست

8. 9 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (جمعه 08 آذر 92), del (شنبه 09 آذر 92), fahimeh.a (دوشنبه 14 تیر 95), tamanaye man (جمعه 08 آذر 92), فرهنگ 27 (جمعه 08 آذر 92), فرشته اردیبهشت (جمعه 08 آذر 92), ژینا (دوشنبه 11 آذر 92), مهگل (یکشنبه 10 آذر 92), داود.ت (جمعه 08 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 2 پست

Array
    ممنون که به پستم پاسخ دادید.ما 2سال باهم دوست بودیم و واسه این خیلی بهش وابسته شده بودم اولین نفری بود که باهاش دوست شدم بامن مشکلی نداشتند و راضی بودند تازه با این وجود که دوستم داشت خیلی زیاد این بلاهارو سرم آورد بعد از عقد مشکلاتی پیش اومد که دیگه شوهرم با خانوادم اصلا رفت و آمد نداره البته این مشکلات به طور عمده مادرم مقصرش بود اما اینم بگم که حتی تو اون دوران هم منو 2 دفعه زد و منم یه دفعه واسه اینکه بترسونمش ازش شکایت کردم اما قاضی بهش گفت که چون خانمت دوست داره نخاست که برات شکایتنامه بیاد و اونجا مقصر شناخته شد و ازش تعهد نامه گرفت اما بدتر شد که بهتر نشد و با پررویی تمام بعدش گفت که باید مهریمو ببخشم چون تو شاید پیشم نمونی و موندگار نیستی منظورش این بود هر زجزی دادم نباید دهنتو باز کنی.خانوادمم فقط تو این 1 سال و چندماه ازدواج ما فقط دفعه آخر چون خیلی بد کتکم زد طوری که داشت خفم میکرد یک لحظه درتر ولم میکرد دیگه نفسم بالا نمیومدرفتم خونه پدر بزرگم و گفتم شوهرم منو زده و فهمیدند که کتک خوردم اما اصلا از شرایط کلی من خبردار نیستند.تو رو میخندم تا کسی از شرایط بد زندگیم با خبر نشه.

اکثر کتک کاری هامون به دلیل های بیخود بود اما چندین دفعه اونم واسه اعتراض به مخفی کاریهاشو فیلم های سکسی دیدنش ومشروب و سیگار کشیدنش بود.البته فکر نکنید از اون آدمای لاابللیه نه وقتی ببینیش فکر می کنی فرشتس.این سیگار کشیدنشم همیشگی نیست گاهی اوقات اما من تحملشو ندارم چون انقد دوسش دارم که نمی تونم تحمل کنم که سیگارو حتی تو دستش ببینم.به من میگه زبون درازی چون منظورش اینه اگه کاری کرد دهنم نباید باز بشه.
    اون الان منو تنها دیده بدتر داره سرم میاره.اون دفعه ای که رفتم خونه بابابزرگم وقتی برگشتم با پررویی تمام فقط منو مقصر کرد ومیگه رفتارهای تو باعث میشه کتکت بزنم اما اینو فهمیدم که عصبیه و نمی تونه حرفی بشنوه واسه این دیگه سکوت می کنم حتی اگه مقصر من باشم که نتیجه داده و الان 1 ماهیست که دیگه نزدم.
    اصلا زیر بار نمیره که به مشاوره بریم.
    دلیل خیانتاشم اینه که میگه من خیانت رو تو رابطه جنسی میدونم و اینا برام مثل پسر هستن و من فقط باهاشون ارتباط تلفنی دارم.
    من هنوز کار ندارم چون ترم آخر لیسانسم و تا لیسانس نگیرم کار نمیتونم پیدا کنم. دلیل اینکه میگه مهریمو ببخشم اینه که میگه تو موندگار نیستی یعنی ممکنه طلاق بگیری ازم.ااولا می گفت که همشو ببخشم اما الان میگه نصفشو.
    با این همه بلاهایی که سرم آورده بازم هرروز میگه دوست دارم این حرف دیگه حالمو بهم میزنه چون یه دروغه محضه.البته به گریم خیلی حسایس بود اما الان دیگه نه.اگه غذانخورم اونم نمیخوره. به حرفاش اصلا نمیشه اعتماد کرد.و درضمن فقط تهدیدم می کنه و فرشته مهربان من مطمئنم اگه حرف شمارو بهش بزنم فقط مسخرم می کنه و تهدید. و میگه هیچوقت طلاقت نمیدم حتی اگه مهریتو بزاری اجرا.و منو نقد ترسونده با حرفاش که جرئت کاری ندارم دیگه.اگه بخواهم طلاق بگیرم و اون نده از طریق قانونی چه راهی براش هست؟
    ویرایش توسط مهگل : جمعه 08 آذر 92 در ساعت 12:59

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    چون کتکت میزنه حتی در حد خفگی میتونی شکایت کنی . بگی امنیت جانی نداری. مهریتم میتونی بگیری یعنی جز حقوقته. میتونی نبخشی.
    اگه تصمیمتو گرفتی برو پزشک قانونی نامه بگیر که کتک خوردی
    تازه میتوتی مشاور حقوقی بگیری.وکیل بگیر یه وکیل خوب و با انصاف. اون بهت میگه چه کنی.

اینا همه درصورتیه که واقعا امنیت نداشته باشی و قصدت جدایی باشه
    البته نباید ترستم بهش نشون بدی.چون باعث میشه احساس قدرت کنه و از این نقزه ضعفت سواستفاده کنه

11. کاربر روبرو از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده است .

مهگل (یکشنبه 10 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 2 پست

Array
    متاسفانه چند ماهی از کتکش گذشته و جاش نمونده اون موقع باید اینکارو می کردم که نکردم

- - - Updated - - -

الان چیکار کنم؟توروخدا کمکم کنید.به مرز خودکشی رسوندم بدتر ازهمه الان مجبورم کرده و تحت فشارم قرار داده که نصف مهریمو ببخشم که من نمیخام اما اون زندگی رو برام ازین سیاه تر می کنه.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 بهمن 94 [ 01:16]
    سطح
    31
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 271 در 111 پست

Array
    اولا بگم که شخصی که به خیانت عادت کرده و فکر میکنه یه چیز عادیه دیگه غیر ممکن هست شخص دیگه ای بتونه اون رو قانع کنه و یا خودش تغییر نظر بده (چون از دخترایی که باهاشون در ارتباطه داره استفاده می کنه برای چی نظرشو عوض کنه؟!!) شما باید تصمیم خودت رو بگیری که واقعا می خوای با این فرد زندگی کنی یا نه، اگه بخواد به همین روال ادامه بده واقعا ممکنه بطور ناخواسته در اثر عصبی بودن خدای نکرده یه بلایی سرتون بیاره. اگه نمی خواهید دیگه باهاش زندگی کنید پیشنهاد می کنم مهریه تون رو بذارید اجرا (اگه مقدار نسبتا مناسب و زیاد است) و برید خونه پدرتون یا اقوام دیگه تون اون تا زمانی که مهریه رو نپردازه نمیتونه بخاطر عدم تمکین از شما شکایت کنه. بنابراین یا مجبوره مهریه رو بپردازه یا شما در عوض نپرداختن مهریه (یا نپرداختن بخشی از مهریه) ازش می خواهید از شما طلاق بگیره. به هیچ وجه فریبش رو نخوری که مهریه رو ببخشی و چیزی هم گیرت نیاد از طرفی اینجوری هم بخوای باهاش زندگی کنی خیلی کار اشتباهیه. به هر حال تصمیم خودتونو در مورد جدا شدن یا نشدن باید بصورت قاطع بگیرید.
    ویرایش توسط Aminn : جمعه 08 آذر 92 در ساعت 17:02

14. کاربر روبرو از پست مفید Aminn تشکرکرده است .

مهگل (یکشنبه 10 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 2 پست

Array
    آخه اگه طلاق بگیرم از آیندش میترسم؟من سنم خیلی کمه آیندم تباه میشه بعد تازه میگه اگه مهریتم بخوای بزاری اجرا بازم طلاقتو نمیدم.البته شرایط مالیش درحد اینه که 100 سال طول میکشه کل مهریمو بده.یه سوال الان 110 تا سکه بیشتر نمیده دادگاه به من؟چطوری دل ازش بکنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 12:40]
    سطح
    28
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 130
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    46

تشکرشده 25 در 17 پست

Array
    مهگل جان يعني با اينكه خيانت ميكنه بهت و اينقدر كتكت ميزنه بازم دل كندن ازش برات سخته ؟
    من فكر ميكنم بيشتر به شوهرت وابسته هستي تا علاقه مند و همينطور ترس از اينده و تنهايي جدايي و برات سخت ميكنه سعي كن اعتماد به نفستو بيشتر كني خيلي بهت كمك ميكنه كه تصميم درستي بگيري

17. کاربر روبرو از پست مفید afsooon تشکرکرده است .

مهگل (یکشنبه 10 آذر 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)