به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 مرداد 96 [ 23:57]
    سطح
    32
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 141
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

New2 ازدواج برای بار سوم !!!!!!!!!!!!!!

سلام آرزو هستم و تازه عضو این سایت
    32 سال دارم و کارمند دولت هستم . داستان زندگی من پر از فراز و نشیبه و خواسته و ناخواسته تجربیات تلخی رو پشت سر گذاشتم . در سن 23 سالگی یک تجربه نا موفق عقد رو داشتم که در کمتر از یکسال جدا شدم در این عقد درگیر یک عشق آتشین و خیالی شده بودم که خیلی زود متوچه اشتباهم شدم و در حالی که همه حمایتم می کردم جدا شدم و تقریبا مشکلی برام پیش نیومد و چون دختر بودم شناسنامه ام رو هم عوض کردم . در سن 28 سالگی دوباره عقد کردم و یکسال بعد ازدواج حدود یکسال هم زندگی کردم و متاسفانه این بار هم انتخاب درستی نداشتم و همسرم به خاطر مهریه همسر قبلی اش در زندان افتاد و به خاطر رفتارهای بدش و دعوای بسیار زیادمان با هزار مصیبت ازش جدا شدم . اینبار هم همه حق رو به من می دادن حتی خانواده همسرم . این ضربه بسیار بزرگی برای من بود و بسیار از نظر عاطفی شکسته شدم . قبل از این ازدواج دوم یکی از همکارهام بود که در حال طلاق همسرش بود و بسیار به من ابراز علاقه می کرد که من توجهی نکردم . الان بعد از دو سال که از همسرم جدا شدم . این آقا اصرار به ازدواج با من دارد . شرایطش هم اینه که همسرش رو چند ساله طلاق داده و دو فرزند دارد که نزد همسرش است . از لحاظ مالی وضعش خوبه فوق لیسانس و استاد و هیئت علمی دانشگاه است هنرمند قابل و معروفی است و از لحاظ روحی و هنری بسیار شبیه هم هستیم اما تصمیم به ازدواج آن هم برای بار سوم برایم بسیار سخت است در واقع وحشت دارم .نمی خوام این بار بدون مشورت و سرخود تصمیمیی بگیرم از دوستان عزیز خواهش می کنم من رو راهنمایی کنند که بسیار مشتاقم نظر اتتون رو درباره زندگیم بشنوم

2. کاربر روبرو از پست مفید آرزوی رهایی تشکرکرده است .

الهام20 (سه شنبه 05 آذر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 10 آذر 96 [ 14:14]
    سطح
    51
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 16
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    36

تشکرشده 86 در 41 پست

Array
    سلام دوست عزیز خوش اومدی امیدوارم بتونید از تجربیات و مشاوره های دوستان در این سایت بهره مند شوید . دو ازدواج ناموفق بسیار دردناکه اما فاجعه نیست . به نظر من دقت بیشتری کن و هیچ عجله ای برای ازدواج نداشته باش و از تنهایی ات لذت ببر . اگر هم تصمیم به ازدواج با این فرد را داشتی بیشتر از این که روی خوبی هایش و موقعیت هایش زوم کنی به مشکلاتی که داره و ایرادها و اشکالهایش توجه کن قبل از ازدواج خوب فکر کن . به هر حال خیلی حواست رو جمع کن سعی کن از تجربیات قبلی ات در شناخت آدمها نهایت استفاده رو ببری

4. 2 کاربر از پست مفید rahaaaaaaa تشکرکرده اند .

Pooh (یکشنبه 03 آذر 92), shabnam z (دوشنبه 04 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 آذر 94 [ 10:10]
    سطح
    31
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,932

تشکرشده 348 در 164 پست

Array
    شما اول با خودت رو راست باش؟؟؟؟می تونی دو تا بچه رو قبول کنی؟؟؟؟؟؟وقتی خودت با افراد بدون بچه زندگی رو شروع کردی مشکلات خودتون رو داشتین حالا با دو تا بچه چه شکلی میشه البته نه این که نشه شما باید خودت به این نتیجه برسی
    آقا چند سالشه بچهاش چند سالشونه؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 دی 99 [ 19:06]
    سطح
    61
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 201 در 111 پست

Array
    سلام
    به نظرم اصلا برای ازدواج با ایشون عجله نکنید. و بیشتر فکرکنید و حتما دلیل طلاق شون رو بفهمید. من کسایی رو میشناسم که چند بار ازدواج کردن و شکست خوردن ما حالا با ازدواج درست زندگی شون رو دوباره ساخن.
    اما باید محطاطانه عمل کرد. و حتما بابزرگترها و مخصوصا با پدرتون در این باره مشورت کنید. و عجولانه تصمیمی نگیرید.

7. 2 کاربر از پست مفید بی همدم تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (دوشنبه 04 آذر 92), unknown girl (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    با سلام
    بايد با دقت ونهايت درايت وارد اين موضوع بشي ودرنظر داشته باشي اين اتفاق براي جبران شکست هاي شما نيست ونبايد تصورکني قراره دنياي ديگه اي به رويت بازبشه ... اين ازدواج واين آقا شرايط ومشکلان خودش رو داره ! شما هم مشکلات خودتون ..... يعني دونفري که تجربيات تلخ وناکامي هايي در گذشته به همراه دارند قراره با هم زندگي کنن ؛ پس هر دو توقع هايي از روابط نامناسب قبل دارند که سبب مشکلاتي خواهد شد قصد ترساندن شمارو ندارم فقط ميخوام با چشماني باز وبا درنظر گرفتن همه جوانب ومشکلات وبدون رويا وتوقع نا بجا به قضيه نگاه کني تازه بجاست که مشکلات از دواج هاي قبلي خودتون وچون وچرايي طلاق ايشون رو هم باز نگري کني تا مبادا دچار اشتباه در پندار وتصور بشي ... واقعا سعي کن با درايت وکمک ديگران وافراد پخته وآشنايان ودوستان اطرافتون و واکاوي مشکلات گذشته خودتون وبهره گيري از مشاور توانمندي پا به اين ميدان بذاري .......... يادت باشه که ديگه مجاز به اشتباه نيستي .......... دعا ميکنم بهترين مقدرات را خداوند مهربان برايتان تقدير نمايد

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 بهمن 92 [ 11:43]
    سطح
    16
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    67

تشکرشده 218 در 126 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    اول اينكه بايد ريشه مشكلتون رو پيدا كنيد
    ريشه و علت ازدواج و طلاق اولتون--
    علت ازدواج و طلاق دوم--
    علت طلاق اين اقا با خانومشون--مهم
    بايد ببينيد درايت و كفايت ازدواج سوم و همينطور كشش برخورد با مشكلات ونواسانات بعد از ازدواج رو داريد
    يعني اول ببينيد خودتون تا چه حد به پختگي رسيديد چون شما دوبار متحمل شكستي بوديد
    كه حق انتخاب هر دوبار با خودتون بوده
    خانوادتون توي انتخابهاي شما چه نقشي داشتند؟

10. 2 کاربر از پست مفید gisu تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (دوشنبه 04 آذر 92), کاغذ بی خط (دوشنبه 04 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 15 آذر 92 [ 23:08]
    سطح
    18
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points
    تشکرها
    136

تشکرشده 293 در 136 پست

Array
    سن این مرد چقدره؟

تحصیلات شما چیه؟ (مدرک منظورم نیست سطح تحصیلات مثلاً دیپلم فوق دیپلم و ...)

اشتباهات شما در آن 2 انتخاب قبلی چی بوده که میخواهید در این سومی آنرا تکرار نکنید؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خیلی دقت کن تا ببینی چرا یک زندگی با حضور دو بچه از هم پاشیده شده (زندگی همکارتون و همسرش)؟ چه کسی تقاضای طلاق داده؟ خیلی خیلی باید روی این مساله دقت و بررسی کنی و از منابع مختلف پرس و جو کنی.
    آیا می تونی به مردی که در حالیکه درگیر مسائل با همسرش هست و قانونا متاهل هست، توجه به یک زن دیگه نشون میده اعتماد کنی؟ (جریانی که تعریف کردی)
    ارتباط شما واون آقا در حال حاضر در چه حدی است؟
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 مرداد 96 [ 23:57]
    سطح
    32
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    ممنون از پاسخهای تان من لیسانس گرافیک دارم و اون اقا فوق لیسانس البته از دادانشگاه هنرهای زیبا در کل انسان هنرمند و نقاش اهری هست و من هم بسیار گرایشهای هنری دارم
    اشتباهات من در دو تا تجربه قبلی دقیقا شبیه به هم بود در هر دو مورد درگیر یک عشق و یا علاقه بی منطق شدم که در هردو توام با دلسوزی بود. چون من کارمند بودم و مستقل در هر دو مورد دو تا ادم بیکار و بی پول که ادعای عاشقی میکردن سر راهم قرار گرفتن و من هم بهشون کمک های مالی زیادی کردم اما از اونجایی که احساس انها دروغی بود خیلی زود به مشکل برخوردیم در ازدواج دومم همسرم درگیر مهریه همسر اولش بود وبه خاطر اون حتی به زندان هم افتاد و هر دو بار تمام مشکلات انها را قبل از ازدواج از همه و خانواده ام پنهان کردم خودم دقیقا میدونستم دارم اشتباه میکنم اما احساس میکردم میتونم درستش کنم که نشد
    و اما این اقا خودش تقاضای طلاق داد اما حق و حقوق زنش رو کامل داد الانم بچه ها با زنش زندگی می کنن و این اقا. دتنها زندگی می کند دلیلش هم تا جایی که به من گفته این بوده که روحیات او و همسرش هیچ شباهتی با هم نداشته. و او را درک نمی کرده و بسیار هم بد دل و بدبین بوده از همان زمان که هنوز زنش رو طلاق نداده بوده به شدت به من ابراز علاقه میکرد اما من هیچ توجهی نمی کردم الانم که دوباره پیشنهاد ازدواج داده میگه هیچ وقت منو فراموش نکرده البته اینو بگم من احساس خیلی شدید یا قوی به ایشون ندارم اما تنها چیزی که میدونم اینه که دیگه چشمداشتی به من از لحاظ مالی نداره و خودم رو میخوا. چون از این لحاظ تامینه
    ارتباطمون الان فقط در حد تلفن. و اس ام اسه چون در یک شهر دیگه که بسیار به ما دوره زندگی میکنن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 15 آذر 92 [ 23:08]
    سطح
    18
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points
    تشکرها
    136

تشکرشده 293 در 136 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرزوی رهایی نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    ممنون از پاسخهای تان من لیسانس گرافیک دارم و اون اقا فوق لیسانس البته از دادانشگاه هنرهای زیبا در کل انسان هنرمند و نقاش اهری هست و من هم بسیار گرایشهای هنری دارم
    اشتباهات من در دو تا تجربه قبلی دقیقا شبیه به هم بود در هر دو مورد درگیر یک عشق و یا علاقه بی منطق شدم که در هردو توام با دلسوزی بود. چون من کارمند بودم و مستقل در هر دو مورد دو تا ادم بیکار و بی پول که ادعای عاشقی میکردن سر راهم قرار گرفتن و من هم بهشون کمک های مالی زیادی کردم اما از اونجایی که احساس انها دروغی بود خیلی زود به مشکل برخوردیم در ازدواج دومم همسرم درگیر مهریه همسر اولش بود وبه خاطر اون حتی به زندان هم افتاد و هر دو بار تمام مشکلات انها را قبل از ازدواج از همه و خانواده ام پنهان کردم خودم دقیقا میدونستم دارم اشتباه میکنم اما احساس میکردم میتونم درستش کنم که نشد
    و اما این اقا خودش تقاضای طلاق داد اما حق و حقوق زنش رو کامل داد الانم بچه ها با زنش زندگی می کنن و این اقا. دتنها زندگی می کند دلیلش هم تا جایی که به من گفته این بوده که روحیات او و همسرش هیچ شباهتی با هم نداشته. و او را درک نمی کرده و بسیار هم بد دل و بدبین بوده از همان زمان که هنوز زنش رو طلاق نداده بوده به شدت به من ابراز علاقه میکرد اما من هیچ توجهی نمی کردم الانم که دوباره پیشنهاد ازدواج داده میگه هیچ وقت منو فراموش نکرده البته اینو بگم من احساس خیلی شدید یا قوی به ایشون ندارم اما تنها چیزی که میدونم اینه که دیگه چشمداشتی به من از لحاظ مالی نداره و خودم رو میخوا. چون از این لحاظ تامینه
    ارتباطمون الان فقط در حد تلفن. و اس ام اسه چون در یک شهر دیگه که بسیار به ما دوره زندگی میکنن
    این 2 مورد به نظر من جای صحبت داره!

مورد اول نشان میده ایشان پایبندی به همسرش نداره چون در زمانی که هنوز همسر داشته به شما ابراز علاقه میکرده!

مورد دوم هم ارتباط رو در روی شما را کم و در نتیجه امکان شناخت خودش و فامیلش و دسترسی به ان خانم را برای تحقیق کم میکنه (به نظر من شما باید حتماً با آن خانم صحبت کنید و صحت حرفهای او را بسنجید) (حالا زندگی کردن در یک شهر دور از خانواده و فامیل هم برای شما دردسرهای خودش را دارد)

مهمترین و فوری‌ترین کار شما هم مشاوره حضوری با یک شماوره باتجربه و باسابقه ازدواج است!

چون اونها ده‌ها مورد زندگی مثل شما را در طول کارشان از نزدیک دیده‌اند و میتوانند راهنمایی‌های خیلی خوبی به تو کنند!

وقتی رفتی مشاوره اگر مایل بودی بیا و اینجااعلام کن که مشاور چه توصیه کرده!

15. 3 کاربر از پست مفید ehsan_hamdardi تشکرکرده اند .

gisu (سه شنبه 05 آذر 92), کاغذ بی خط (جمعه 08 آذر 92), روژان20 (سه شنبه 05 آذر 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)