به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 اردیبهشت 93 [ 17:08]
    سطح
    13
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    32

تشکرشده 21 در 13 پست

Array

پس کجان دخترای خوب به قول خودشون پاک

سلام دوستان همدردی
    امیدوارم حالتون هر لحظه خوب و خوب تر باشه
    و بیشتر از این امیدوارم با عنوان تاپیک من مشکی دوستان نداشته باشند چرا که دوست ندارم کسی بگه که این عنوان جاش اینجا نیست چون مید ونم هست چرا که خیلی ها هستن مثل من می خوان یه مقدار حقایقی رو بدونن که تا به این سن نمی دونن

عذر خواهی می کنم که تند بیان کردم
    دوستان همدردی یا به قول معروف کارشناسای کوچک و بزرگ می خوام بدونم چرا دختر خوب اینقدر کم شده پس کجان اون کسایی که ادای دختر های خوب رو در میارن بله می دونم باید قبلش بگم از دیدگاه من دختر خوب یعنی چی
    من با سن کم خودم واقعا موندم بین دوراهی تموم دوستان خودم رو اوردن به این دوستی های قبل ازدواج همشون رو اوردن واقعا دلم میسوزه براشون که اینقدر خودشونو بازیچه قرار میدن
    من فقط فقط اومدم بنویسم تا یکم خودم اروم بشم و با منطقتون یکم منو اروم کنید تا بدونم و درست تصمیم بگیرم
    مشکل اینه که خودم رو تا به این سال (20 سالمه) کنترل کردم و خواهمم کرد ولی ترس دارم که دختر خوب کمه شه می دونم چرند گفتم ولی حقیقته
    هر روز که داره می گزره زندگی ببخشید داره تو باتلاق شناور تر میشه
    خودتون می بینید که چقدر خیانت چقدر دو رویی چقدر دروغ داره گسترده میشه تو همه ی زندگی ها
    خودتون می بینید که امروزه تو هر خانواده ای یه طلاق رخ داده
    منشا این موضع کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

بخدا نمی دونم چی بنویسم
    20 سال سنمه خیر سرم می خوام تا 5سال دیگه بیام وارد اجتماع شم و تا به اینجا هم شدم بعد بیام با یکی از این ادما ازدواج کنم همین الانشم احساس تنفر بهم دست داده احساس چندش
    کسی می دوئنه که چقدر برا یه مرد برا یه جنس نر سخته که روزی بفهمه طرفش با چه ادمایی هم بستر نشده

نمی دونم طرز فکر من اشتباه هست یا درست
    ولی حقایق با چشم دیده شده می دونم بد و خوب همه جاست ولی دیگه کو اون ادمای خوب ؟

خیلی ها شعار دادن پاک باش تا پاک گیرت بیاد خیی ها هم شعار دادن گرگ باش تا مثل بره نخورنت

نمی دونم گرگ بودن درسته یا بره بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان چرا اینقدر همه چی شده بازیچه
    تا به حال پیش خودتون فکر کردید که چرا اینقدر سن ازدواج رفته بالا
    اره بیشتر تون فکر می کنید مشکلات منشا اصلیشه ولی من میگم نیست مشکلات
    اصلی ترین مشکل پیدا کردن ادم درست و قابل اعتماده که اونم نیستش

ای خدا

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام برادر گرامی از یک نظر با شما موافقم!
    از این جهت که دختر بد یکیش هم زیاده ولی دختر خوب صدتاش هم کمه!!! همین طور در مورد پسر!

می دونید مشکل اینه که دختر خوب کمتر جلوه داره.مثلا به نظر من هنوز دختران محجبه زیادن ولی وقتی سطح شهر را نگاه می کنی بیشتر دختران خیلی بدحجاب به چشم میان!

مساله دیگه این که الان مثل سابق معرف دلسوز نیست و جوانان خودشون دنبال پیدا کردن همسرن!!!خب اگه یه آقا بخواد دنبال دختر بگرده؛آن هم تو اجتماع بیشتر با چه دخترانی برخورد می کند؟چه دخترانی بیشتر خودشون را به آقایون نزدیک می کنند؟
    به نظر من فرهنگ واسطه گری باید در جامعه احیا بشه. من و خیلی از دوستانم هستیم که واقعا مقیدیم و خیلی هم روی حجاب و حیا حساسیم.اما خب ما در مقایسه با خیلی از دخترای دیگه تو دانشگاه یا بیرون دنبال شوهر نیستیم.اصلا فکرمون هم به این سمت نمیره.
    ببینید من تمام خواستگارانم را واسطه های مختلف به من معرفی کردند! دختر خوب را نمیشه به راحتی دید ولی خیلی ها اونو می شناسن. دختر خوب را همیشه معرفی می کنند.خودش دنبال شوهر نیست.

من به شما قول می دم اگر خودتان پسر خوب و پاکی باشید در آینده وقتی دنبال دختر خوب می گردین؛ حتما به شما چند دختر پاک معرفی می کنند.چون پسر پاک هم کم است!!!(یعنی کمتر دیده می شود)
    همیشه شیطان به زشتی ها بیشتر جلوه می ده.در صورتی که در واقعیت انسان های خوب زیادن.

سعی کنید از طریق معرف و واسطه دلسوز و خوب دنبال دختر مناسب باشید. این طوری می بینید که چقدر اشتباه کردید.چقدر مورد هست!

- - - Updated - - -

یک پیشنهاد دیگه هم که الان به ذهنم رسید اینه که شما از الان با آدم های پاک و خوب رفت و آمد و دوستی داشته باش تا موقع ازدواج همین آدم های خوب خواهر یا دختر خوبشون را به شما معرفی کنند.
    اگر خودتون خوب باشید و به همه کمک کنید مطمئن باشید در آینده به شما کمک خواهدشد.
    از هر دست بدی از همون دست هم می گیری!

- - - Updated - - -

نکته مهمی که می خوام بهتون یاداوری کنم اینه که:
    اینجا یک سایت مشاوره هست.و کسانی که میان مشاوره طبیعتا تو زندگیشون مشکل داشتن.حالا خیلی ها هم متاسفانه از داشتن همسر ناپاک. خب این افراد در این محل مجازی جمع می شن و به طور ناخوداگاه فکر می کنیم که چقدر مشکلات زناشویی زیاد شده.چقدر خیانت زیاد شده....
    خب طبیعیه که کسی که پاکه نمیاد اینجا بگه آی مردم من پاکم!و یک تاپیک باز کنه!

ببینید وقتی شما وارد بیمارستان شدید طبیعیه بیشتر بیمار می بینید.شما می گیدچقدر بیمار زیاد شده؟
    نه شما وارد محیطی شدید که افراد بیمار بیشتر اونجا هستند!

اگر هم شما دنبال انسان های خوب هستید باید در محیط هایی باشید که انسان های خوب هستند.یک دوست خوب شما را به چند تا دوست خوب دیگه لینک می کنه و همین طور یک دوست بد شما را به آدم های بد لینک می کنه!!!

3. 10 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 11 آبان 92), del (سه شنبه 14 آبان 92), gisu (شنبه 11 آبان 92), meinoush (یکشنبه 12 آبان 92), Naashena (یکشنبه 12 آبان 92), reihane_b (شنبه 11 آبان 92), sadaf tanha (یکشنبه 12 آبان 92), toojih (شنبه 11 آبان 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 12 آبان 92), دختر مهربون (یکشنبه 12 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    دختر خوب را نمیشه به راحتی دید ولی خیلی ها اونو می شناسن. دختر خوب را همیشه معرفی می کنند.خودش دنبال شوهر نیست.

!
    مصباح جان با همه حرفات موافقم بجز این مورد!
    درسته که دختر خوب دنبال شوهر نمیره! ولی
    این که یه خانم به صورت مستقیم توسط یه آقا انتخاب بشه(بدون معرف) هیچ دلیلی بر بودن اون خانم نیست!
    پس نمیشه گفت همیشه از طریق معرف ازدواج میکنن

من خودم دختر و پسرای خوب و پاکدامنی رو دیدم که آشناییشون بدون واسطه بوده،ولی رابطشون در چارچوب خاصی بوده،زیر نظر خانواده ادامه پیدا کرده،و ازدواج موفقی داشتن
    البته اینکه چطور و کجا هم آشنا شده باشن مسلما مهمه!

و آقای رفیق فابریک!
    دختری که خوب و پاکدامن باشه رو باید پیدا کرد،چون کمه!
    اینجوری نیست که مدام سر راهتون سبز بشن، ولی میشه با تحقیقات این جور آدما رو پیدا کرد

و به نظرم شما سعی کنید بدبین نشید، به خودتون بگید همونطور که پسر حوب کم شده (ولی باز هم پیدا میشه) ،دختر خوب هم به موقعش براتون پیدا میشه انشاله
    توکلتون به خدا باشه و ازش بخواید راه درست رو همیشه بهتون نشون بده

5. 8 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 14 آبان 92), majid_k (شنبه 11 آبان 92), meinoush (یکشنبه 12 آبان 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 12 آبان 92), مصباح الهدی (شنبه 11 آبان 92), دختر مهربون (یکشنبه 12 آبان 92), سپیدقلب (یکشنبه 12 آبان 92), سنجاب بازیگوش (شنبه 11 آبان 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,037

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط reihane_b نمایش پست ها
    مصباح جان با همه حرفات موافقم بجز این مورد!
    درسته که دختر خوب دنبال شوهر نمیره! ولی
    این که یه خانم به صورت مستقیم توسط یه آقا انتخاب بشه(بدون معرف) هیچ دلیلی بر بودن اون خانم نیست!
    پس نمیشه گفت همیشه از طریق معرف ازدواج میکنن

من خودم دختر و پسرای خوب و پاکدامنی رو دیدم که آشناییشون بدون واسطه بوده،ولی رابطشون در چارچوب خاصی بوده،زیر نظر خانواده ادامه پیدا کرده،و ازدواج موفقی داشتن
    البته اینکه چطور و کجا هم آشنا شده باشن مسلما مهمه!
    ریحانه جان درست می گید.من هم منظورم این نبود که اگر ایشون یا هر پسری دختری را انتخاب کند اون دختر بد است.منظورم این بود چون الان رسم واسطه گری کم شده احتمال اینکه آدم تو انتخابش به دختران در ظاهر خوب ولی در باطن ناپاک بربخوره بیشتر میشه.و این دختران بیشتر به چشم میان.
    قید همیشه که به کار بردم هم منظورم به کلمه دختر نبود.منظورم به کلمه معرفی بود.(جمله بندیم افتضاح بود)منظورم این بود : اگر از معرف خوبی دنبال دختر باشید؛همیشه به شما دختر پاک معرفی می کنند.نه آنها که با چندین نفر بوده اند. از این جهت اصلا نگران آینده نباشید.(در واقع راه ایمن تر را پیشنهاد دادم)
    عکس این مساله لزوما صادق نیست که اگر یک دختری را مستقیم انتخاب کردند؛بد است.یا حتما دختر خانم یه کاری کرده.

7. 2 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

reihane_b (یکشنبه 12 آبان 92), رفیق فابریک (یکشنبه 12 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 02 مهر 95 [ 23:41]
    سطح
    39
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    128

تشکرشده 312 در 128 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط reihane_b نمایش پست ها
    درسته که دختر خوب دنبال شوهر نمیره!
    تو تمام پستهای این تاپیک چیزی که دیده میشه برچسب زدن به ادمها است...دختر خوب فلان میکنه دختر بد فلان هست...مثلا دختر اگه با حیا باشه دیگه دنبال شوهر نیست!!!

دوستان عزیز خوبه ادم تو زندگیش خودش رو کمی هم جای بقیه بگذاره .شمایی که الان به خاطر واسطه ها و معرفهایی که دور و برتون هست زیاد بهتون خواستگار معرفی میشه معلوم نیست که اگه اینها نبودن شاید شما هم مثه همین کسایی بودین که به قول خودتون همه جا به فکر پیدا کردن شوهر هستن(تازه از کجا معلوم شاید این نگاه و تفکر شما هست که فکر میکنین که اینها دنبال شوهر هستن!!) ...اینهمه با غرور و خودپسندی حرف زدن جالب نیست

9. 5 کاربر از پست مفید gisooo تشکرکرده اند .

bano (یکشنبه 12 آبان 92), reihane_b (یکشنبه 12 آبان 92), simai (شنبه 23 آذر 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 12 آبان 92), دختر مهربون (یکشنبه 12 آبان 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,037

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gisooo نمایش پست ها
    تو تمام پستهای این تاپیک چیزی که دیده میشه برچسب زدن به ادمها است...دختر خوب فلان میکنه دختر بد فلان هست...مثلا دختر اگه با حیا باشه دیگه دنبال شوهر نیست!!!

دوستان عزیز خوبه ادم تو زندگیش خودش رو کمی هم جای بقیه بگذاره .شمایی که الان به خاطر واسطه ها و معرفهایی که دور و برتون هست زیاد بهتون خواستگار معرفی میشه معلوم نیست که اگه اینها نبودن شاید شما هم مثه همین کسایی بودین که به قول خودتون همه جا به فکر پیدا کردن شوهر هستن(تازه از کجا معلوم شاید این نگاه و تفکر شما هست که فکر میکنین که اینها دنبال شوهر هستن!!) ...اینهمه با غرور و خودپسندی حرف زدن جالب نیست
    گیسوی عزیز با توجه به فضای این سایت فکر می کنم مشخصه که دنبال شوهر نبودن یعنی چی. طبیعتا منظور این نیست که کسی کاملا اخلاقی با آقایی آشنا بشه و تحت نظر خانواده ها ازدواج کنند.اگر توی این تالار مدتی بوده باشی متوجه منع رابطه دوستی بین دختر و پسر و آسیب هایی که به خصوص به دختران از این جهت وارد شده؛شدی.(خیلی ها به خاطر اینکه ازدواج کنند وارد رابطه دوستی شدن و....) الان هم واسطه گری کم شده.برای همه این طوره.انگار می ترسن که کسی را به کسی معرفی کنند.فکر می کنند مسئول زندگی آن دو هستند. باید فرهنگسازی بشه.
    اصلا هم پیشنهاد ازدواج از روی شناخت بد نیست.مثلا دو همکار.یا دو همکلاسی.البته پیشنهاد ازدواج .نه دوستی!یعنی کسی که از همون اول فرایند منطقی خواستگاری و آشنایی را شروع کنه.نه اینکه طرف مقابل را به خودش وابسته و احساساتی کنه .

11. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

reihane_b (یکشنبه 12 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 خرداد 94 [ 15:09]
    سطح
    27
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    145

تشکرشده 307 در 119 پست

Array
    اقای رفیق فابریک من نمی دونم تعریف شما از دختر خوب چیه ولی اگه منظورتون نداشتن رابطه هست من خودم دختران زیادی چه در فامیل و چه در دانشگاه و چه در اشنایان دیدم که مطمئنم اهل روابط جنسی قبل ازدواج نیستن
    شما بنظرم دچار بدبینی شدی یا فضای اطرافت زیادی الوده هست وگرنه من همچین حسی که شما داری ندارم
    نه اینکه همه چی گل و بلبله ولی به این سیاهی که می بینی نیست شما هنوز دنبال همسر نرفته بهش شک داری!!!
    من حتی نمیتونم یک لحظه تصور کنم همسرم همچین گذشته هایی داشته باشه از فکرشم توبه میکنم

13. 3 کاربر از پست مفید Naashena تشکرکرده اند .

reihane_b (یکشنبه 12 آبان 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 12 آبان 92), مصباح الهدی (یکشنبه 12 آبان 92)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 93 [ 18:24]
    دستاوردها:
    250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    14

تشکرشده 148 در 55 پست

Array
    دنبال هر جور آدمی که هستی، شبیه ش باش، خیلی راحت پیداش می کنی

15. 4 کاربر از پست مفید Assertive Boy تشکرکرده اند .

reihane_b (یکشنبه 12 آبان 92), مصباح الهدی (یکشنبه 12 آبان 92), رفیق فابریک (یکشنبه 12 آبان 92), سپیدقلب (یکشنبه 12 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    مصباح جان درست میگی، من برداشتم یه چیز دیگه بود از اون حرف
    جمله بندی خیلی خوب نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط gisooo نمایش پست ها

خدا بگم این مصباح رو چیکار نکنه که این همه شک و شبهه با پستش درست کرد حالا خودش و من باید رفع کنیم

گیسو جان منظور من این نبود! دنبال برچسب زدن هم نبودم! وگرنه که این قسمت هم گفتم پسر خوب بد
    همونطور که پسر حوب کم شده
    اینکه یه دختر بتونه همسر مناسب خودش رو پیدا کنه، خیلی شاهکار کرده!
    وگرنه که همونطور که پسر دنبال زن هست،این خیلی طبیعیه که یه دختر هم دنبال همسری مناسب برای خودش باشه(اینکه دنبالش باشی به این معنی نیست که تو خیابونا دنبالش باشی،یعنی به فکرش باشی)

دختری که خواستگار با واسطه نداره، می بینیم اینجا دوستان پیشنهادهایی میدن که چکار کنن و چطور عمل کنن و.... که شانسشون برای ازدواج بالاتر بره

خب همشون هم دخترای خوب وباحیایی هستن، اینا رو من منظورم نبود که!

من اون دسته از دخترا رو میگم که به طریق نادرست میخوان به خواسته شون که بعضا دوستی هست نه شوهر! برسن

میتونم برات مثال بزنم تا تفاوت این دوسته از دخترا رو ببینی و به تفاوت فاحش بینشون پی ببری(منظورم کسایی هست که دیدم)
    هر دو دسته شاید آخرش ازدواج کنن،ولی ازدواج داریم تا ازدواج!!

ببخشید آقای رفیق فابریک که تو تاپیک شما این بحث پیش اومد

17. 2 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

rozaneh (یکشنبه 12 آبان 92), مصباح الهدی (یکشنبه 12 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naashena نمایش پست ها
    اقای رفیق فابریک من نمی دونم تعریف شما از دختر خوب چیه ولی اگه منظورتون نداشتن رابطه هست من خودم دختران زیادی چه در فامیل و چه در دانشگاه و چه در اشنایان دیدم که مطمئنم اهل روابط جنسی قبل ازدواج نیستن
    شما بنظرم دچار بدبینی شدی یا فضای اطرافت زیادی الوده هست وگرنه من همچین حسی که شما داری ندارم
    نه اینکه همه چی گل و بلبله ولی به این سیاهی که می بینی نیست شما هنوز دنبال همسر نرفته بهش شک داری!!!
    من حتی نمیتونم یک لحظه تصور کنم همسرم همچین گذشته هایی داشته باشه از فکرشم توبه میکنم
    درسته که همه بد نیستن و هنوز دخترای زیادی خوب هستن اما به طور کل خیللی کم شده و یه جورایی کامل باید طرفتو بشناسی وگرنه خیلی راحت سرت کلاه میره،شما هم یکم به این اقا حق بدید،من نمیدونم اسمشو چی بذارم بدبینی،احتیاط یا هر چیز دیگه،اما ادم یه چیزایی این روزها میبینه و میشنوه که شاخ در میاره،برا همین یه جورایی محکوم به دست به عصا راه رفتن میشه توی انتخاب همسر
    ویرایش توسط samanft : یکشنبه 12 آبان 92 در ساعت 12:31

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)