به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 آبان 92 [ 08:03]
    سطح
    1
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

قهرهای طولانی و خیانت های سریالی همسرم

سلام و خسته نباشید.
    من از آمریکا تماس میگیرم و خوشحال میشم اگه بتنین منو راهنمائی کنین . من هم مثل این دوست عزیز با همین مشکل روبه رو هستم که شهرم هفته‌ها و ماه‌ها با من قهر میکنه ولی‌ مشکل من به اینجا ختم نمی‌شه. قضیه از این قراره که من و شهرم قبل ازدواج و دوران نامزدی که ۵ سال طول کشید هم همین مشکلات رو داشتیم ،اون قهر میکرد بدون دلیل و باز خوب میشد. و متاسفانه به خاطر دوست داشتن زیادی من ، و دونستن این مشکلات با وجود مخالفت خونه وعدم باهاش ازدواج کردم. در تل این ۵ سال دوران نامزدی ما کلی‌ مشکل داشتیم و این مشکلات به خیانت‌های سریالی شهرم می‌رسه، شاید بالغ بر ۲۰ نفر این مدت وارد زندگیش شدن که وقتی‌ من فهمیدم اون قهر میکرد. خلاصه من هم از روی دوست داشتنم ( یا حماقتم ) چشم‌مو میبستم و سعی‌ می‌کردم یادم بره. تا پارسال که نامزدم درسش اینجا تموم شد و چون تو آمریکا کار پیدا نکرد از اینجا رفت . باید بگم اون ۲ تا دکترا داره و الان استاد یه دانشگاه آمریکایی تو یه کشور دیگست. وقتی‌ از آمریکا رفت ، رفت که بره برای همیشه ولی‌ بد ۲ ماه که من کلی‌ التماس و خواهش کردم بر گشت. البته باید بگم که تموم این مدت ۱ سال گذشته اون هر چی‌ تهمت و حرفای زشته به من زده و خلاصه هیچ آبرویی نذاشته. ما ازدواج کردیم ۱۰ ماه گذشته و همه می‌گفتن که اون به خاطر اقامت اینجاست که ازدواج کرده، ولی‌ از حق نگذریم وقتی‌ هاله همسرم خوبه ، خیلی‌ خوبه و هیچ مشکلی‌ نداره. من که فکر می‌کنم دچاره بیماری بای‌پلار است. حالا من دقیقا ۲ ماهه که قهره و نه تلفن‌های منو جواب میده و نه اس‌ام‌اس‌های منو ، هر چی‌ که فحش و نسزه هم است بات=رم کرده. من شهرم و زندگیمو دوست دارم و نمی‌خوام کار به جدایی بکشه، من تو این کشور با کلی‌ مدرک میتنمسبت کنم که اون ( وربال ابیوز، سکشوال ابیوز و فایننشیال ابیوز)منو آذر داده که حتا نتونه بیاد اینجا چه برسه به اینکه بهش گرین کارت بدن ، الان هم دچاره بیماری افسردگی شدم ، همش گریه می‌کنم و قلبم درد میکنه. در بهم ۲ تا قرص افسردگی و یک قرص قالب داده. حالا می‌شه رهنماییم کنین چطوری شوهرمو به زندگیم بر گردونم ، حتا با وجودی که می‌دونم اون بهم وفادار نیست. ( همه خیانت‌های اون اینترنتی بده در ضمن) الان ما ۹ ماهه ازدواج کردیم ولی‌ همون چند ماهی‌ هم که اینجا بده حتا بهم دست نزده و من هنوز دخترم . میگه این کارا هیونیه و از این حرفا.

Behnevis: easy farsi transliteration (pinglish) editor ویرایشگر (ادیتور) مبدل فارسی‌ بهنویس

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 آبان 92 [ 16:31]
    سطح
    1
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 48
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    دوست عزيز من تمام متن خوندم بايد بگم با اين حالي كه الان داري فقط به فكر خودت باش اين جوري كه تو داري ادامه ميدي داري خودت رو داغون ميكني به من بگو چرا حاضري عمر خودت رو براي فردي حروم كني كه دوست نداره. تمام اين مدتي كه ازدواج كردي احساس خوشبختي كردي؟چرا به خودت و قلبت فرصت نميدي اگه ميبيني مرد زندگي نيست ازش جدا شو زندگي جديدي بساز خوشبختانه دختر هم هستي.به قلبت فرصت جديدي بده.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 اردیبهشت 93 [ 15:23]
    سطح
    33
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    227

تشکرشده 409 در 163 پست

Array
    شما به کمک روانپزشک نیاز دارید تا این احساس بیمارگونه (وابستگی) که در وجودتون هست تحلیل بشه و ریشه هاش مشخص بشه، غیر از روانکاو و روانپزشک شخص دیگه ای نمیتونه بهتون کمک کنه.

4. 2 کاربر از پست مفید samanis تشکرکرده اند .

del (دوشنبه 13 آبان 92), sara 65 (جمعه 10 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 آبان 92 [ 08:03]
    سطح
    1
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

همچنان منتظر راهنمايي هاي شما هستم

سلام
    من همچنان منتظر راهنمايي شما هستم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام بابت این همه مشکلات واقعا ناراحت شدم البته مانمیدونیم گذشته این رابطه چطوربوده، وشماباچه شناخت وانگیزه ای وارداین زندگی شدید ولی واضحه این زندگی مشکلات عاطفی ورفتاری پیچیده ای داره... موندن وچشم انتظاری اگربرای رسیدن به هدف باشه شایسته است ولی اگراز روی ناچاری باشه خوب اصلاخوب نیست، دوست گرامی این رفتارازطرف مردیه زندگی قابل قبول نیست این همه بی تفاوتی ودوری دراین مقطع ابتدایی زندگی که مملو ازعشق و وابستگی ست بسیارعیرقابل قبوله، درجایگاهی نیستم که قضاوتی بکنم ولی ضروری است برای تعیین تکلیف این زندگی وخودتان وجوانی وآینده تان حتما ازخانواده وبزرگترهای خودتان استفاده کنید.....موفق باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)