به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 آبان 92 [ 09:30]
    سطح
    1
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

6 چطور غیرمستقیم به شوهرم بفهمونم که متوجه روابطش میشم؟

سلام من و همسرم هردو27ساله هستیم و هفت ماهه که ازدواج کردیم شوهرم خیلی خوبه و بهم توجه میکنه ولی چند هفته است که یه موضوعی ذهنمو بدجور درگیر کرده یک روز یک اس ام اس به شوهرم اومد و ما کنار هم بودیم همیشه خودش اس هاشو چک میکنه ولی اونموقع خیلی تصادفی من گوشیشو باز کردم دیدم براش پیام اومده سلام جیگر مغازه ای فرستنده اون پیام اسم یک پسر دخیره شده بود همسرم تو سوپر مارکت کار میکنه گفت مغازه بغلیمون هست بعضی وقتا جنس میخوادبراش ببرم اینجوری بهم اس میده منم چیزی نگفتم بعد از چند روز دقت کردم دیدم همون اسمی که بهش پیام داده هر روز باهم در تماس هستن ولی تماسهاشون طولانی نیست در حدود 2دقیقه دیگه نهایتا 6 دقیقه بود بعضی هاش هم چند ثانیه ای بودن و حتی به دقیقه هم نمیکشید من اون شماره رو برداشتم و زنگ زدم دیدم دختر بود از اون روز تا الان همش گوشی شوهرمو چک میکنم طوری که خودش متوجه نشه همیشه اون اسم تو لیست تماسهاش هست اس ام اس هم به همدیگه میگن ولی بیشتر جوک واسه هم میفرستن دوست ندارم اطمینانی که بهش داشتم از بین بره ولی متاسفانه هر وقت که میبینم موقعیت هست یه نیرویی منو میکشونه سمت گوشی همسرم که چک کنم و متاسفانه اون شماره همیشه تو لیست تماسهاش هست
    نمیدونم چیکار کنم ولی میترسم رابطه شون محکمتر بشه دوست ندارم مستفیم به همسرم بگم چون اولا مطمئن نیستم رابطه شون چیه بعدشم نمیخوام رومون تو روی هم باز بشه ولی دوست دارم بفهمه که من متوجه این رابطه شدم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 مهر 92 [ 16:48]
    سطح
    3
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 18 در 8 پست

Array
    سلام باران خانم!
    شما یه کار ساده میبایست انجام بدی با یه شماره دیگه(ایرانسل باشه) به اون شماره اس ام اس بده و خودتو جای شوهرت جا بزن!
    بهش بگو دیگه به شماره اصلی شوهرت اس نده و به همین بده!
    از این طریق هم مطمءن میشی هم میتونی طرفو ببیننی و بگی هوی یارو دس از سر شوهرم بردار !
    موفق باشی

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 شهریور 93 [ 23:22]
    سطح
    15
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 17 در 6 پست

Array
    بنظر من درست اینه که اصلا کنجکاو نباشی و رابطتو با شوهرت بهترکنی وقتی بیرونه بهش بیشتر اس بده یه کمی شیطون باش براش اگه دیدی درست نشد شماره دخترو بده به یه پسر که مورد اعتمادت باشه مثلا داداشت که با دختره رابطه برقرار کنه و دخترو شیفته خودش کنه و اینطوری دختره بفکر ازدواج با اون باشه که دست از سر شوهرت برداره ولی یه کم طول میکشه بعد از یه مدت طولانی دخترو بکشید یه جایی و حسابی واسش خط و نشون بکش که اگه باز با شوهرت تماس داشت آبرشو میبری مثلا اس ام اساشو به پدرو برادرش نشون میدید

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    به نظر من هر دو راهنمایی بالا اشکال داره و بهتره که انجام ندی.

شاید دوستان دیگه راهنمایی های بهتری داشته باشند. منتظر باش.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

5. 6 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

del (چهارشنبه 01 آبان 92), faghat-KHODA (سه شنبه 23 مهر 92), gisu (سه شنبه 23 مهر 92), بابک 1369 (چهارشنبه 24 مهر 92), دختری تنها (چهارشنبه 24 مهر 92), سپیدقلب (پنجشنبه 25 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    میتونین عواقب کار همسرتونو غیر مستقیم بهش بگین شاید تموم کنه رابطشو مثلا دوستی کسی رو مثال بزنین که فهمیده شوهرش با کسی دوسته وجدا شده و...
    یا یه بار خیلی غیر منتظره وبه یه دلیلی شرایط رو جوری پیش بیارین که خط همسرتون برای چندین ساعت با شما باشه اینطوری احساس خطر میکنن یا مثلا بگین اس ام اس جک خوب چی داری واینا بعد از گوشیش برا خودتون سند کنین اس ام اسهای همون خانومو وحرف وبکشونین بهمون مغازه بغلی که میگن و... یجورائی غیر مستقیم یجوری حرف بزنین که حواستون هست اما مستقیم نگین مثلا به شوخی بگین پپسر ندیده بودم به پسر بگه جیگر چه پسر لوسی و... گوشی همسرتونو جلوی خودش نگاه کنین به بهانه شماره کسی رو ازش برداشتن یا اس ام اس جک خواستن و... بازم از یه شماره نا آشنا زنگ بزنین به شمارهه شاید اشتباه میکنین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 آبان 92 [ 09:30]
    سطح
    1
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza-Amiri نمایش پست ها
    سلام باران خانم!
    شما یه کار ساده میبایست انجام بدی با یه شماره دیگه(ایرانسل باشه) به اون شماره اس ام اس بده و خودتو جای شوهرت جا بزن!
    بهش بگو دیگه به شماره اصلی شوهرت اس نده و به همین بده!
    از این طریق هم مطمءن میشی هم میتونی طرفو ببیننی و بگی هوی یارو دس از سر شوهرم بردار !
    موفق باشی
    علیرضا عزیز
    خواستم اینکارو بکنم ولی ترسیدم دختره اول زنگ بزنه به همسرم تا مطمئن بشه بعد به اون شماره اس بده از طرفی چند ساعت بعدش احتمال داره همسرم با خط خودش با دختره تماس بگیره و تابلو بشم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mati نمایش پست ها
    میتونین عواقب کار همسرتونو غیر مستقیم بهش بگین شاید تموم کنه رابطشو مثلا دوستی کسی رو مثال بزنین که فهمیده شوهرش با کسی دوسته وجدا شده و...
    یا یه بار خیلی غیر منتظره وبه یه دلیلی شرایط رو جوری پیش بیارین که خط همسرتون برای چندین ساعت با شما باشه اینطوری احساس خطر میکنن یا مثلا بگین اس ام اس جک خوب چی داری واینا بعد از گوشیش برا خودتون سند کنین اس ام اسهای همون خانومو وحرف وبکشونین بهمون مغازه بغلی که میگن و... یجورائی غیر مستقیم یجوری حرف بزنین که حواستون هست اما مستقیم نگین مثلا به شوخی بگین پپسر ندیده بودم به پسر بگه جیگر چه پسر لوسی و... گوشی همسرتونو جلوی خودش نگاه کنین به بهانه شماره کسی رو ازش برداشتن یا اس ام اس جک خواستن و... بازم از یه شماره نا آشنا زنگ بزنین به شمارهه شاید اشتباه میکنین
    راستش چند بار اینکارو کردم و از عواقب خیانت براش گفتم بهش گفتم که زنها با هر چی کنار بیان خیانت رو نمیتونن تحمل کنن.الکی گفتم شوهر دوستم با کسی دوست شده و الان میخوان طلاق بگیرن ولی اون فکر نمیکنه من فهمیده باشم چون همیشه گوشیش پیش خودشه اصلا به من نمیده هیچوقت هم تو اینباکس اس ام اس نگه نمیداره تک وتوک اس هایی رو که خوشش بیاد نگه میداره بارها گفتم گوشیت و بده بازی کنم ولی بهانه میاره یا میگه شارژم تموم میشه یا میگه نمیدم
    دوبار هم از دو تا شماره مختلف باهاش تماس گرفتم ولی متاشفانه همون دختره برمیداره

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 تیر 93 [ 18:49]
    سطح
    14
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    86

تشکرشده 95 در 28 پست

Array
    سلام باران.
    میتونم نگرانیتونو درک کنم.
    لیکن شاید سوءتفاهمی پیش اومده باشه. کنجکاوی شما به نظرم هرچند عادی، اما امر صحیحی نیست. به عبارتی حتی اگر سوء تفاهم هم نباشه گره ای از کار شما باز نمیکنه و فقط شما رو حساس تر میکنه.

لیکن شما تازه عروس و داماد هستید و بعید میدونم توی 7 ماه ، آن موقع که هنوز طرفین سرمست عشق هستند و وارد مشکلات زندگی نشدن خیانتی شکل بگیره ، چه بسا اینکه به نظر میاد روابط شما خوب هست و میشینید واسه هم اس ام اس و جک میخونید و در کنار هم لذت میبرید.

من فکر میکنم حساسیت شما ، حساسیت ایشون رو هم افزایش خواهد داد و ابراز بی اعتمادی شما در حالی که با هم خوب هستید برای همسرتون سنگین خواهد بود.
    فلذا توصیه میکنم واکنشی نداشته باشید و البته از کنجکاوی بیشتر امتناع کنید.

باری در جو صمیمانه و دوستانه تون در میان ابراز محبت ها گاهی عنوان کنید: بس دوستش دارید حسود هستید و آرزو میکنید برای تمام عمر عشق او سهم شما باشه و برعکس ابراز کنید بهش بسیار اعتماد دارید و میدونید بی اندازه عاشق شماست.، تا اگر خدایی نکرده از سر وقت گذرانی با کسی هست غرورشون جریحه دار بشه و عذاب وجدان بگیرن و دست بردارن.

هرگز جوری القا نکنید که در واکنشی تدافعی به خودشون بگن حق با منه و سماجت پیشه کنن. چون آقایون هرگز از بازخواست شدن و بی اعتبار بودن خوششون نمیاد. باید پذیرفت که گاهی سردرگم میشن و میان احساساتشون دست و پا میزنن و اگر هم کنجکاوی و شیطنتی داشته باشند با محبت و توجه باز میگردند.

پس توصیه میکنم دیگه تو گوشیشون، توی جیبشون، توی وسایلشون کنجکاوی نکنید و در عوض آنقدر فضا رو صمیمانه کنید که چیزی برای پنهان کردن باقی نمونه. به عبارتی روی توانایی های خودتون متمرکز بشید. نه ضعف های او. انشاءاله هم که سوء تفاهمه.
    ویرایش توسط yalda.69 : پنجشنبه 25 مهر 92 در ساعت 11:00

9. کاربر روبرو از پست مفید yalda.69 تشکرکرده است .

del (چهارشنبه 01 آبان 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)