به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array

ای کاش زن زندگی ام این رازها را می دانست!

1. مرا تحسین کن.

2.
    می دانم که همیشه با من موافق نیستی و برخی از تصمیم هایم را نمی پسندی، اما همیشه تاکید کن که عاشقم هستی.

3.
    سعی کن نیازهای مهم مرا با صداقت برطرف کنی.

4.
    مرا همین طور که هستم بپذیر و سعی نکن مرا تغییر دهی.

5.
    طوری با من رفتار کن که احساس کنم بی همتا هستم. گاهی مردها مثل پسربچه ها می شوند.

6.
    اگر می خواهی با من حرف بزنی، اول از من بپرس که در حال و هوای گفت و گو هستم یا نه. اگر نیستم، اصرار نکن.

7.
    ما مردها گاهی به غار خودمان پناه می بریم. کمی به من زمان بده تا از غارم بیرون بیایم؛ آنگاه خودم به سوی تو خواهم آمد.

8.
    وقتی گیج و سردرگم هستم به من نگو چه کار باید بکنم. وقتی در این حالت هستم سعی کن به نحوی مرا به مسیر مناسب برگردانی.

9.
    هرگز مرا با شوهر دیگران مقایسه نکن.

10.
    کارم برایم مهم است و من به آن نیاز دارم. زمانی که از کارم رضایت دارم، درباره چیزهای دیگر نیز احساس خوبی دارم.

11.
    درک کن که برای کسب آرامش نیاز دارم تلویزیون تماشا کنم، به خصوص برنامه های مورد علاقه ام.

12.
    احساساتت را با من در میان بگذار و اجازه نده روی هم انباشته شوند، مبادا ناگهان منفجر شوند.

13.
    سعی نکن برای هر کاری که می کنم مرا سوال پیچ کنی و از من توضیح بخواهی. به قضاوتم احترام بگذار.

14.
    به پدر و مادرم و خانواده ام احترام بگذار.

15. زمانی که عصبانی می شوم، سعی کن صبور باشی.

16.
    هرگز تصور نکن از قبل درباره هر حرفی که به تو می زنم فکر کرده ام. از این رو، مرا سرزنش نکن چرا حرفی زده ام که تو را عصبانی کرده است.

17.
    نزد خانواده خودم و خانواده خودت و دوستانم از من بد گویی نکن.

18.
    بیشتر مسایلی که بین من و تو می گذرد، محرمانه است؛ قرار نیست دیگران از آن مطلع باشند.

19.
    وقتی با لحن پرتوقع حرف می زنی، چیزی جز این نمی شنوم که به اندازه کافی مفید نبوده ام و در راضی کردن تو ناکام شده ام.

20.
    تا زمانی که به طور مستقیم از تو درخواست توصیه نکرده ام، توصیه هایی که در این جور مواقع می کنی باعث می شود احساس کنم می خواهی برای من تعیین تکلیف کنی.

21.
    خواهشم از تو این است که هرچه را می خواهی، از من درخواست کن؛ چون به طور غریزی نیازهای تو را به یاد نمی آورم.

22.
    به یاد داشته باش که من دوست دارم کارهایی شخصی مختص خودم داشته باشم که تحت اختیار خودم باشد.

23.
    من بیشتر دوست دارم کارهایی را برایت انجام دهم که خودم آنها را انتخاب کرده باشم، نه این که مجبور باشم انجامش دهم.

24.
    اگر گاهی پیش می آید که از تو فاصله می گیرم و بی توجهم، خیال نکن تو را دوست ندارم بلکه بی توجهی ام شاید نشانه این باشد که تحت فشار و تنش هستم.

25.
    اگر در رفتارهایت رضایتم تأمین شود، هر نوع دلخوری و فشار عصبی و تنش که در من وجود دارد، ناپدید خواهد شد.

26.
    ما مردها فقط خواهان رابطه جنسی نیستیم بلکه خواهان عشق هستیم و تنها راهی که می توانیم عشقمان را ابراز کنیم، رابطه جنسی است.

27.
    وقتی به داشتن رابطه جنسی با من اشتیاق نشان می دهی، این پیام را به من می رسانی که پذیرای من هستی و به من اعتماد داری. بدین طریق می توانم احساس قدرت کنم.

28.
    اگر نتوانم "نه" بگویم احساس می کنم تحت سلطه هستم. وقتی آزادی "نه" گفتن را داشته باشم، احتمال "بله" گفتنم بیشتر می شود.

29.
    گاهی با هم جر و بحث و دعوا می کنیم؛ چنین چیزی طبیعی است. اما مراقب حرف هایی که به من می زنی باش و هرگز خیال نکن دیگر دوستت ندارم.

30.
    همان طور که تو عاشق گل گرفتن هستی، من هم دوست دارم چند ساعتی با دوستانم خوش باشم؛ اما مطمئن باش با شوق و ذوق و انرژی بیشتری نزد تو برخواهم گشت.

31.
    قرار نیست همه کارها را با هم انجام بدهیم. اگر من می خواهم تلویزیون تماشا کنم و تو دوست داری به سینما یا خرید بروی، بهتر است هرکدام به فعالیت مورد علاقه خودمان بپردازیم.

32.
    این حقیقت را بدان که من ذهن خوان نیستم. پس اگر خواسته و نیازی داری، به من بگو.

33.
    گاهی به طور غیرمنتظره بغلم کن و به من ابراز عشق و علاقه کن.

34.
    هرگز در حین ارتباط جنسی تحقیرم نکن، سرزنشم نکن، مرا ناتوان نخوان و نگو که مرد نیستم.

35.
    می دانم تو مادرم نیستی، اما گاهی دوست دارم بچه شوم و تو خواسته های مرا برآورده کنی.

36.
    هرگز خیال نکن من آدم کامل و بی نقصی هستم. اما بدان که تمام سعی ام را می کنم تا قهرمان زندگی ات باشم.

37.
    همیشه مرا منبع آرامش، شادی و سرگرمی ات ندان. گاهی هم باید بتوانی برای خودت شوهری کنی.

38.
    به یاد داشته باشد که من عاشق زنی قوی و توانمند و مستقل هستم، نه زنی نیازمند و وابسته.

39.
    هرگز سکوت مرا به اشتباه تفسیر نکن. سکوتم به معنای بی توجهی به تو نیست بلکه درواقع می خواهم بگویم: "هنوز نمی دانم چه بگویم. اما دارم درباره اش فکر می کنم."

40.
    وقتی در حال فکر کردنم یا در غارم فرو رفته ام، سعی نکن از من انتقاد کنی، به من راه حل نده، از من نخواه احساساتم را بیان کنم، به حالم تاسف نخور. فقط به من زمان بده.

41.
    گاهی احساس می کنی از تو فاصله گرفته ام. این امر طبیعی است چون من به استقلال نیاز دارم. اما پس از مدتی به سوی تو بازمی گردم چون به عشق و صمیمیت تو نیاز دارم.

42.
    درک کن که خیلی دوست دارم گاهی برای رابطه جنسی پیشقدم شوی.

43.
    برایم خیلی مهم است که به قدرت و توان مردانگی ام باور داشته باشی و بدانی که می توانم از پس مشکلات بربیایم.

44.
    به من برای رشد و تغییر کمک کن. این بدان معنا نیست که مرا سرزنش و در موردم قضاوت کنی، من زن زندگی می خواهم نه زن ایرادگیر.

45.
    برایم غذاهای خوشمزه درست کن، با این کار بیشتر احساس عشق می کنم.

46.
    به من اجازه بده گاهی به تنهایی یا با دوستانم به مسافرت بروم، همان طور که من چنین فرصتی به تو می دهم.

47.
    وقتی به بچه ها ویتامین می دهی، مرا هم فراموش نکن!

48.
    به من فرصت بده عشق ورزیدن را بیاموزم و در مورد تو به کار ببرم.

49.
    وقتی مشکلی داری به من بگو. درست نیست به من بگویی مشکلی ندارم و سپس از من توقع داشته باشی حدس بزنم مشکلت چیست.

ویرایش توسط abi.bikaran : پنجشنبه 11 مهر 92 در ساعت 19:58

2. 6 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 11 مهر 92), Opal (پنجشنبه 11 مهر 92), yalda.69 (پنجشنبه 11 مهر 92), اسکارلت (پنجشنبه 11 مهر 92), دختری تنها (جمعه 12 مهر 92), سپيده سادات (جمعه 12 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 11 شهریور 93 [ 17:24]
    سطح
    18
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    246

تشکرشده 257 در 104 پست

Array
    چی بگم والا من که از وقتی پستهای این انجمن و مشکلات را می خونم بیزار شدم از هر چی زندگی مشترک و مرد و تلاش کردن برای بهبود رابطه! هر چقدر بیشتر نازشونو بخری و محبت کنی اینا گستاخ تر می شن و به خیالشون کار درستی انجام دادن! اینا تئوری ماجرا هستن در عمل زن را به درجه ای از افسردگی و ناتوانی می رسه با بی مهارتیهای آقایون که اون زن هیچ انگیزه و اشتیاقی برای انجام دادن و رعایت کردن این موارد پیدا نمی کنه. برای من که شخصاً اینطوری هست که تا وقتی من شاد و سر حال هستم این رابطه توی عرش هست اما اگر یک روزی من از پا افتادم اون نمی تونه اوضاع را درست کنه و شرایط را به حالت عادی برگردونه. درست مثل یک چرخه باطل هست تا وقتی تجربه اش نکرده باشی فکر می کنی اینا راست می گن اما در عمل زندگی یه چیز دیگه است
    دوش شراب ریختی، وز بر ما گریختی
    چون خمشان بی گنه روی بر اسمان مکن

4. کاربر روبرو از پست مفید Opal تشکرکرده است .

بهار_68 (جمعه 12 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 مهر 92 [ 20:22]
    سطح
    29
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    64

تشکرشده 63 در 30 پست

Array
    چه خوب که یه همچین موضوعی راه انداختین میشه سوال هم از مردها بپرسیم؟
    1. همسر من سرکار خیلی خسته میشه گاهی پای تلویزیون خوابش میبره اما هر قدر هم خسته باشه ساعت 12 به بعد رو پای کامپیوتر میشینه و میگه میخواد به کارهای عقب افتاده اش برسه و نامه های سرکار رو جواب بده و سایتهای خبری رو چک کنه. با اینکه من دوست دارم شبا پیش من بخوابه اما اون شبا اکثرا یکی دوساعت بعد من میخوابه .این کارش معادل همون تلویزیون دیدن حساب میشه؟ حزو کارهایی که دوست داره انجام بده؟ میخوام مردها کمکم کنن

2. دوتا موبایل داره که هردوش رمز داره یکیش دوتارمز داره. چرا این کارو میکنه؟

3.برخی اوقات ناراحته و برخی اوقات شاد. در هر دوجالت اگه ازش بپرسم چرا ناراحتی؟چرا خوشحالی؟ شدیدا برخورد میکنه . هیچ حرفی نمیزنه. کلا راجع به کارش و اسنا هیچ حرفی نمیزنه. چرا؟؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array
    ممنون آبی بیکران.

کاش یه همچین تاپیکی هم باز بشه:

ای کاش مرد زندگی ام این رازها را می دانست!

نه برای اینکه بزنیم به در یخچال که آقای مرد زندگی بخونه. برای اینکه خودمون بخونیم و از حق و حقوق و نیازهای واقعی و منطقیمون خبردار بشیم.

من خودم به شخصه گاهی گیج میشم و نمیتونم تشخیص بدم الان من توقعم بالا رفته و انتظار بی مورد داشتم و شوهرم رو درک نکردم یا اینکه حق با منه و حقوقم داره پایمال میشه و خودم خبر ندارم !!!!!!!!!!!

7. کاربر روبرو از پست مفید گل آرا تشکرکرده است .

abi.bikaran (جمعه 12 مهر 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط گل آرا نمایش پست ها
    ممنون آبی بیکران.

کاش یه همچین تاپیکی هم باز بشه:

ای کاش مرد زندگی ام این رازها را می دانست!

نه برای اینکه بزنیم به در یخچال که آقای مرد زندگی بخونه. برای اینکه خودمون بخونیم و از حق و حقوق و نیازهای واقعی و منطقیمون خبردار بشیم.

من خودم به شخصه گاهی گیج میشم و نمیتونم تشخیص بدم الان من توقعم بالا رفته و انتظار بی مورد داشتم و شوهرم رو درک نکردم یا اینکه حق با منه و حقوقم داره پایمال میشه و خودم خبر ندارم !!!!!!!!!!!
    18 توصیـه همسـرانـه برای آقـایـان

1. در مقابل همسر خویش، گرفتاری های روزانه و حوادث تلخ و ناگوار زندگی را با اخم و چهره عبوس مطرح نکنید.

2. هدیه دادن مهرو محبت را زیاد می‌کند؛ به مناسبت های مختلف برای همسر خود هدیه ای هر چند کوچک خریداری و با چهره ای شاد و خندان به او تقدیم کنید.

3. چنانچه کمبودی در منزل مشاهده می‌شود، با کمال محبت و خوشرویی تذکر دهید.

4. در حضور همسر خود، به هیچ وجه از زنان دیگر تمجید نکنید و توانایی های آنا را به رخ او نکشید.

5. به بستگان همسر خود مانند پدر و مادر و سایر اقوام وی احترام بگذارید و برای دعوت آنان به خانه خود، قبل از همسر خود اقدام کنید.

6. هیچ وقت از معاشرت همسر خود با بستگان صالحش جلوگیری نکنید و در معاشرت و دید و بازدید با بستگان وی پیشقدم باشید.

7. با بستگان خود نزد همسرتان در گوشی نجوا نکنید.

8. هیچ گاه همسر خود را به ویژه نزد بستگانش تحقیر نکنید؛ توهین و بی احترامی به همسر از صفا و صمیمیت در زندگی زناشویی می‌کاهد.

9. هیچ گاه خود را برتر از همسر خود معرفی نکنید. سعی کنید "من" و "تو" در زندگی زناشویی نباشد کلمه "ما" زندگی را گرم و لذت بخش می‌کند.

10. وقتی که همسر شما عصبانی است، او را با مهر و محبت آرام کنید.

11. برای رفتن به مهمانی و گردش، سعی کنید همراه فرزندان و همسر خود باشید و پیشنهاد همسر خود را در این مورد به علت خستگی و کار رد نکنید.

12. امتیازات اجتماعی؛ فرهنگی و اقتصادی فامیل خود را در صورتی که با همسر شما فاصله اجتماعی و طبقاتی دارند مطرح نکنید.

13. کارهای همسر خود، هر چند کوچک را تحسین کنید. تمجید و ستایش زن به علت روح لطیف و مهربانی که دارد، کلید کامیابی در زندگی زناشویی است.

14. در قبال همسر خود، در امور مختلف قدرت نمایی نکنید.

15. زحمات و هزینه هایی را که برای پذیرایی خویشاوندان همسر خود صرف می‌کنید، هیچ گاه بر زبان نیاورید.

16. همسر خود را در خانه محصور و محدود نکنید و وی را از دست یابی به شادی ها محروم نسازید.

17. شادی و خنده های خود را در محل کار خود به جا نگذارید و فراموش نکنید که همسر شما در خانه هم نیازمند شادی و خنده های شماست.

18. کمک کردن در انجام کارهای منزل را فراموش نکنید و بدانید همان مقدار که شما در خارج از منزل خسته می‌شوید، زن هم در منزل از کارهای خانه خسته می‌شود و نیازمند مساعدت و قدردانی است.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 آذر 93 [ 02:54]
    سطح
    34
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    143

تشکرشده 599 در 247 پست

Array
    تو زندگیم خودمو گذاشته بودم کنار فقط همه چیز او بود فقط ازش خواستم به قولی که قبل ازدواج داده عمل کنه زندگیم نابود شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)