به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 03 [ 21:00]
    سطح
    62
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

برای جذب استاد خود که بهش علاقه دارم چیکار کنم؟

سلام
    من این تاپیک را چند بار گذاشتم تا اینکه رستگار به من گفتن یه تاپیک جدید بذارم
    لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
    من 24 سالمه دانشجو هستم.در دانشگاه به یکی از استادان مجرد خود که 31 ساله هستن علاقه مند شدم ایشون یک آدم مذهبی و منظم هستند.من هم آدم مذهبی هستم.
    طبق اخباری که از ایشون دارم ایشون قصد ازدواج دارند و احتمال اینکه از دانشجویان خود کسی را برای ازدواج انتخاب کنند زیاده.
    اگر باز هم از اخلاقیات ایشون بگم اینه که ایشون ادمی هستن که خیلی خوب با دانشجویان خود مخصوصا دخترها ارتباط نمیگیرن و من احساس میکنم آدم راحتی نیستن.
    میخواستم بدونم من باید چیکار کنم تا ایشون منو انتخاب کنن؟
    اگر ایشون ازدواج کنند من نمیدونم باید چیکار کنم ؟واقعا نمیتونم ببینم ایشون با کس دیگه ای ازدواج کنن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 مرداد 94 [ 15:58]
    سطح
    21
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 14 در 7 پست

Array
    عزیزم سلام.من به نظرم اگه مردی از دختری خوشش بیاد معطل نمیکنه و خودش میاد جلو...لازم نیست کار خاصی بکنید فقط جلوی چشمش باشید بدون جلب نظر و تابلو بازی کافیه... ضمناً شما باید شان خودتونو به عنوان یه دختر حفظ کنی و اینجوری نباشه که ایشون یا هر مرد دیگه ای بفهمن شما پیش قدم میشی...اگه واسطه ای مطمئن میشناسین که ظاهرا اخبار قصد ازدواج و ... را بهتون داده اگه انسان مطمئنی باشه میتونین غیرمستقیم نظر مثبتتونو از طرق ایشون به گوشش برسونین..به شرطی که استادتون نفهمه خودتون گفتین

3. کاربر روبرو از پست مفید sarah khasteh تشکرکرده است .

adelm (پنجشنبه 04 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarah khasteh نمایش پست ها
    عزیزم سلام.من به نظرم اگه مردی از دختری خوشش بیاد معطل نمیکنه و خودش میاد جلو...لازم نیست کار خاصی بکنید فقط جلوی چشمش باشید بدون جلب نظر و تابلو بازی کافیه... ضمناً شما باید شان خودتونو به عنوان یه دختر حفظ کنی و اینجوری نباشه که ایشون یا هر مرد دیگه ای بفهمن شما پیش قدم میشی...اگه واسطه ای مطمئن میشناسین که ظاهرا اخبار قصد ازدواج و ... را بهتون داده اگه انسان مطمئنی باشه میتونین غیرمستقیم نظر مثبتتونو از طرق ایشون به گوشش برسونین..به شرطی که استادتون نفهمه خودتون گفتین
    خیلی ممنون ازتون قبلا میخواستم خودم برم حضوری بهش بگم ولی نتونستم.ولی به نظرتون همچین آدمی امکان این هست که منو انتخاب بکنه؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 18:46]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,390

تشکرشده 6,364 در 1,791 پست

Array
    این سوال شمادو نوع جواب داره.جواب اول همون جوابی که دوستان بهت دادن ومطابق عرف گذشته ماست.تا او به شما علاقه مندنشه هیچ کاری نمیتونی انجام بدی.راحت زندگیتو کن پیشنهاد ازدواج یا علاقه مندی به او باعث میشه خودت سبک بشی،یا سرکارت بذاره وحتی اگه قبول هم کنه تامشکلی پیش بیادبهت میگه خودت خواستی و...اما جواب دوم؛بله شما میتونی بهش ابرازعلاقه کنی صرفابه منظورازدواج امابه شرط وشروط بسیار۱_آیا شرایط فرهنگی خانواده شما میطلبه دختر واسه ازدواج خودش پیشقدم بشه؟۲_درغیراین صورت میتونی صادقانه به خانوادت بگی خودت پیش قدم شدی واوناروقانع کنی۳_(مهم) آیا به اون سطح ازاعتمادبه نفس ومهارت های شخصیتی واجتماعی رسیدی که چنین ابراز علاقه ای واسه ازدواج به مردی روبدهی وتمام مسئولیت این پیشنهاد روبپذیری وازپسش بربیای؟یعنی بتونی قانعش کنی که طرزتفکرت اینطوره،ودوم به اون سطح از مهارتهای رفتارجرأت مندانه رسیده باشی که درصورت ازدواج،پیشنهاد ازدواج وعلاقه مندی ازطرف شما یک نقطه ضعف محسوب نشه؟پس به خودت بستگی داره.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

6. 4 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

earth (جمعه 05 مهر 92), sara 65 (جمعه 05 مهر 92), مهرااد (پنجشنبه 04 مهر 92), violet (جمعه 05 مهر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    میشه برامون بنویسی که این اطلاعات از ایشون رو چطور بدست اوردی؟ اینکه 31 سالشه ؟قصد ازدواج داره؟ مذهبیه؟ و یا حتی اینکه مجرده؟
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط deljoo_deltang نمایش پست ها
    میشه برامون بنویسی که این اطلاعات از ایشون رو چطور بدست اوردی؟ اینکه 31 سالشه ؟قصد ازدواج داره؟ مذهبیه؟ و یا حتی اینکه مجرده؟
    از طریف یه واسطه بدست آوردم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 08 آذر 92 [ 01:05]
    سطح
    7
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    140

تشکرشده 190 در 74 پست

Array
    ببینید این احساس شما خیلی زیاده بین دخترای دانشجو , که عاشق استادشون می شن , یا فکر می کنن استادشون عاشقشونه و یا دو تاشون عاشقه هم هستن ولی چیزی به هم نمیگن !
    کمک می خواید؟ به نظر من از این خیال واهی بیرون بیاید , چون مطمئن باشید استادتون قبول نمیکنه ! آخه مگه این که شما درس خون باشی برای یه استاد ملاک ازدواج محسوب میشه ( 3 بار واسه این موضوع تاپیک زدید اگه اشتباه نکنم )
    واقعا برای من عجیبه که دخترا چرا انقدر سعی میکنن برای استادشون دلبری کنن , نمی دونم چرا امثال شما فکر نمی کنید این آقایی که داره به شما درس می ده زندگیش فقط کلاس درس نیست و بعد این کلاس, یه زندگی واسه خودش داره , یه برنامه ای واسه زندگیش داره و ..!

تازه حلقه هم دستشون باشه باز شماها بیخیال نمیشید میگید واسه این حلقه دستش کرده که کسی طرفش نیاد !(این نمونه ی دوست خودم تو دانشگاه بود که عاشقه استادمون بود,چرا چون استادمون به این چند بار نگاه کرده بود)

(چون تاپیکتون قفل شد , فکر کردم شاید نخونده باشید و دوباره براتون copy , paste کردم , چون بنظرم لازمه که اینو بدونید و الکی خودتونو اذیت نکنید )

10. کاربر روبرو از پست مفید violet تشکرکرده است .

ammin (جمعه 05 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 شهریور 96 [ 02:54]
    سطح
    35
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 43 در 25 پست

Array
    سلام دوست جديد و عزيز
    اينجا هر كس بر اساس عرف و عقايد خودش برات نظرشو مي نويسه بايد ببيني چقدر به روحيات خودت نزديكه.
    به نظر من پيشنهاد مستقيم كار جالبي نيست، نهايتا اگه دوست داري اقدامي كني، فرصت بيشتري در اختيار ايشون قرار بده، مثلا درسونو خوب بخون و برو راجبه يه مبحث سوال يا بحث كن.
    در ضمن تا اونجايي كه مي توني سعي كن خيال پردازي نكني و هر حركتي از ايشون ديدي رو اون جوري كه دوست داري معني نكني.

- - - Updated - - -

سلام دوست جديد و عزيز
    اينجا هر كس بر اساس عرف و عقايد خودش برات نظرشو مي نويسه بايد ببيني چقدر به روحيات خودت نزديكه.
    به نظر من پيشنهاد مستقيم كار جالبي نيست، نهايتا اگه دوست داري اقدامي كني، فرصت بيشتري در اختيار ايشون قرار بده، مثلا درسونو خوب بخون و برو راجبه يه مبحث سوال يا بحث كن.
    در ضمن تا اونجايي كه مي توني سعي كن خيال پردازي نكني و هر حركتي از ايشون ديدي رو اون جوري كه دوست داري معني نكني.

12. کاربر روبرو از پست مفید Nina s تشکرکرده است .

earth (جمعه 05 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nina s نمایش پست ها
    سلام دوست جديد و عزيز

- - - Updated - - -

سلام دوست جديد و عزيز
    باشه خیلی ممنون که جواب دادید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط violet نمایش پست ها
    ببینید این احساس شما خیلی زیاده بین دخترای دانشجو , که عاشق استادشون می شن , یا فکر می کنن استادشون عاشقشونه و یا دو تاشون عاشقه هم هستن ولی چیزی به هم نمیگن !
    کمک می خواید؟ به نظر من از این خیال واهی بیرون بیاید , چون مطمئن باشید استادتون قبول نمیکنه ! آخه مگه این که شما درس خون باشی برای یه استاد ملاک ازدواج محسوب میشه ( 3 بار واسه این موضوع تاپیک زدید اگه اشتباه نکنم )
    واقعا برای من عجیبه که دخترا چرا انقدر سعی میکنن برای استادشون دلبری کنن , نمی دونم چرا امثال شما فکر نمی کنید این آقایی که داره به شما درس می ده زندگیش فقط کلاس درس نیست و بعد این کلاس, یه زندگی واسه خودش داره , یه برنامه ای واسه زندگیش داره و ..!

تازه حلقه هم دستشون باشه باز شماها بیخیال نمیشید میگید واسه این حلقه دستش کرده که کسی طرفش نیاد !(این نمونه ی دوست خودم تو دانشگاه بود که عاشقه استادمون بود,چرا چون استادمون به این چند بار نگاه کرده بود)

(چون تاپیکتون قفل شد , فکر کردم شاید نخونده باشید و دوباره براتون copy , paste کردم , چون بنظرم لازمه که اینو بدونید و الکی خودتونو اذیت نکنید )
    از شما هم تشکر میکنم.ولی خوب این استاد ما مجرد هستن و من هم یکسالی هست به ایشان علاقه دارم و چند وقت پیش هم شنیدم ایشون قصد ازدواج دارند و اصلا اهل دلبری کردن نیستم ولی چون علاقه ی زیادی به این فرد دارم میخوام بدستش بیارم حالا که خودشم قصد ازدواج داره . فقط میخواستم کمکم کنید تا این علاقه ی من به سرانجام برسه

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    اگر واسطتون قابل اعتماد هست و از خصوصیات این آقا مطمئنید می تونید با مشورت با خانوادتون از یک واسطه قابل اعتماد بخواهید که شما رو به این آقا به عنوان یک مورد ازدواج معرفی کنند و نظرشون رو جویا بشوند. چون به این نحو احتمال سوئ استفاده از شما به حد خیلی زیادی کم میشه.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)