به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 10 مهر 92 [ 23:45]
    سطح
    3
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 7 پست

Array

عشق دانشجو به استاد متأهل

سلام دوستان من دایان هستم؛27ساله زیبا وجذاب ازهرلحاظ هستم ولی نمیدونم چرا یه خواستگارخوب درحده خودم ندارم آخه دکتراهم دارم اهل رابطه با هیچ پسری نبودم تاالان؛2سال پیش إحساس کردم یکی ازاستادامون که متأهله بدجورنگام میکنه یه جورایی بهم نزدیک شد بهم پیشنهاد داد باهاش پایان نامه بردارم قبول کردم از اول سعی کردم مغرورباشم ونذاشتم پیشنهاد سوئی بهم بده ولی همیشه مثل آدمای ساده دل منتظربودم بهم ابرازعلاقه کنه ولی چون من سرد بودم اجازه پیشروی بهش ندادم الان پشیمونم چون عاشقانه دوسش دارم ولی نمیدونم حسی که بمن داشته پاک بود یا ازسر هوس بود و فقط منتظربود من پا بدم و وقتی دید من اهلش نیستم بیمحلم میکنه؛شنیدم زنشم خیلی خوشگله؛قبلا هم شکست عشقی خوردم واسه همین میترسم بهش ابراز علاقه کنم چون شکست قبلی نابودم کرد 1سال ازتحصیلم عقب افتادم؛همیشه هم تا الان احساساتم پاک بوده و هست؛چیکارکنم دوس دارم بمیرم شاید بهش برسم ضمنا شاعرم هستم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    متاهله دیگه!

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

3. 6 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (دوشنبه 01 مهر 92), kamr (سه شنبه 02 مهر 92), Opal (سه شنبه 02 مهر 92), Pooh (دوشنبه 01 مهر 92), yasi_20 (دوشنبه 01 مهر 92), دختر مهربون (شنبه 30 شهریور 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دایان نمایش پست ها
    اهل رابطه با هیچ پسری نبودم تاالان ... قبلا هم شکست عشقی خوردم ....
    ولی نمیدونم حسی که بمن داشته پاک بود یا ازسر هوس بود.... شنیدم زنشم خیلی خوشگله...

شاعرم هستم!!
    دایان خانم، ببخشید ولی آدم چیزهایی اینجا میبینه که فکر میکنه صد سالشه و دیگه نسل جدید رو نمیفهمه.

چرا یک دختر زیبا و جذاب به گفته خودتون و باکمالات و تحصیل کرده باید اینطوری دنبال شوهر باشه؟

5. 4 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

kamr (سه شنبه 02 مهر 92), مهرااد (شنبه 30 شهریور 92), violet (شنبه 30 شهریور 92), سپيده سادات (جمعه 05 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط toojih نمایش پست ها
    دایان خانم، ببخشید ولی آدم چیزهایی اینجا میبینه که فکر میکنه صد سالشه و دیگه نسل جدید رو نمیفهمه. چرا یک دختر زیبا و جذاب به گفته خودتون و باکمالات و تحصیل کرده باید اینطوری دنبال شوهر باشه؟
    خوب مگه دخترزیبا و باکمالات دل نداره؛احساس نداره عاشق نمیشه!‏!شکست عشقی خوردم ولی دوست کسی نبودم ازنظرمن دختر بایدپاک باشه؛اصلاچرا استادمون بخودش اجازه داد منو آزمایش کنه که ببینه پا میدم یانه؟ازیه طرف غرور دارم وپاکم ازطرفی احساسات عاشقانه بهم فشارمیاره؛دوس دارم بدونم دقیقا چه حسی بهم داشت یا داره هنوزم پایانامم تموم نشده میترسم تموم بشه دیگه بهانه ای نباشه ببینمش.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرااد نمایش پست ها
    متاهله دیگه!
    خوبه نوشتم زنشم خوشگله!!قاعدتا متأهل حساب میشه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خب دایان خانم کسی شما رو متهم نمی کنه به خاطر عشق. اما مطمینی این عشقه.

این بیشتر یه برانگیختگی جسمیه

یه وابستگیه

یه ترس از تنهاییه

یه کمبود اعتماد بنفسه: حالا چون استاده و پا داده و...

یه خیانته به یه زندگی

یه اسیر شدن در هوس یه ادمه متاهله.

ولی چی میشه که ما انقدر نمی تونیم ببینیم ؟ مگه شما

1) خودت رو نمی بینی. مگه شما نم یگی کمالات داری. پس حتما موقعیتهای خوب خاهی داشت

2) مگه زنش رو نمی بینی. مگه نمی گی زنش خوشکله. میگی مشکل داره باهاش؟ خب تو که دوست نداری این عشقت همزمان با اه شکستن دل یه نفر دیگه همراه باشه

3) چرا یه مرد متاهل باید چراغ سبز نشون بده! اگه مشکل داره بره حل کنه! ایا این مرد عاقله یا احساساتی؟ ایا منطقیه یا هوس باز؟

************************************************** **************************************

خانم نازنین: هیچ کدام از دلایل زیر
    1) تنهایی
    2) نداشتن خاستگار
    3) کمالات شما
    4) استاد بودن طرف

مجوزی نیست واسه اینکه شما به کسی که درگیر یه زندگیه پالس مثبت نشون بدی. مطیمن باش تا الان خ خوب عمل کردی. به خودت شک نکن

اصلا مهم نیست که احساس اون به تو چی بوده چرا کم شده ؟

دوست عزیز پست قبلی یه تلنگر بود به شما که شاید فراموش کردی ایشون متاهله

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

8. 10 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 30 شهریور 92), del (یکشنبه 31 شهریور 92), deljoo_deltang (دوشنبه 01 مهر 92), meinoush (شنبه 30 شهریور 92), Pooh (دوشنبه 01 مهر 92), toojih (شنبه 30 شهریور 92), فرشته مهربان (شنبه 30 شهریور 92), violet (شنبه 30 شهریور 92), دختر مهربون (شنبه 30 شهریور 92), سپيده سادات (جمعه 05 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 08 آذر 92 [ 01:05]
    سطح
    7
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    140

تشکرشده 190 در 74 پست

Array
    سلام
    شما خودت داری می گی متاهل هستش ! همین یه دلیل کافیه که کلا از فکر این آقا بیای بیرون .
    اینکه احساس کردی اون از تو خوشش اومده هم یه سری توهمات هستش که اکثر دخترا تو دانشگاه دچارش می شن , یه استادی زیاد تحویلشون میگیره فکر میکنن عاشقشون شده , در حالی که واقعا اینطوری نیست !

نمی دونم واقعا ! اینجور مواقع که این فکرا و احساسا نسبت به یه مرد متاهل میاد سراغتون , یه لحظه خودتونو جای همسر اون آقا بزارید , بعد ببینین چقدر زشته حتی فکر کردنتون به این مسئله ! چه برسه به اینکه بخواید شما به اون آقا پیشنهاد بدید !!!

10. 5 کاربر از پست مفید violet تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 30 شهریور 92), Arezoo._.jvh (دوشنبه 12 مهر 00), del (یکشنبه 31 شهریور 92), فرشته مهربان (شنبه 30 شهریور 92), مهرااد (شنبه 30 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرااد نمایش پست ها
    خب دایان خانم کسی شما رو متهم نمی کنه به خاطر عشق. اما مطمینی این عشقه. این بیشتر یه برانگیختگی جسمیه یه وابستگیه یه ترس از تنهاییه یه کمبود اعتماد بنفسه: حالا چون استاده و پا داده و... یه خیانته به یه زندگی یه اسیر شدن در هوس یه ادمه متاهله. ولی چی میشه که ما انقدر نمی تونیم ببینیم ؟ مگه شما 1) خودت رو نمی بینی. مگه شما نم یگی کمالات داری. پس حتما موقعیتهای خوب خاهی داشت 2) مگه زنش رو نمی بینی. مگه نمی گی زنش خوشکله. میگی مشکل داره باهاش؟ خب تو که دوست نداری این عشقت همزمان با اه شکستن دل یه نفر دیگه همراه باشه 3) چرا یه مرد متاهل باید چراغ سبز نشون بده! اگه مشکل داره بره حل کنه! ایا این مرد عاقله یا احساساتی؟ ایا منطقیه یا هوس باز؟ ************************************************** ************************************** خانم نازنین: هیچ کدام از دلایل زیر 1) تنهایی 2) نداشتن خاستگار 3) کمالات شما 4) استاد بودن طرف مجوزی نیست واسه اینکه شما به کسی که درگیر یه زندگیه پالس مثبت نشون بدی. مطیمن باش تا الان خ خوب عمل کردی. به خودت شک نکن اصلا مهم نیست که احساس اون به تو چی بوده چرا کم شده ؟ دوست عزیز پست قبلی یه تلنگر بود به شما که شاید فراموش کردی ایشون متاهله
    ازهمه تون متشکرم ولی لطفا آرومتر همه چی رو با دیدخودتون نبینید؛بخدا فقط عشقه کی گفته عشق ازازل تا ابد به شکل معمول ورایجش پیش میاد یعنی اگه یه انسان متأهل باشه دیگه خواستنی نیست یعنی تأهل بمعنای تضمینه؟بعدشم مطمئن باشید هیچوقت بهش ابراز علاقه نمیکنم چون جرأتشو ندارم ولی خودمو که نمیتونم گول بزنم تو دلم همیشه عاشقشم خودمم نمیدونم چرا ولی خیلی اذیت میشم ازین تکرار بیحاصل؛خیلی ازحرفای مهرادو قبول دارم؛روانشناسیت خوبه مهراد ولی عاشق نشدی تاحالا

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

دایان عزیز

به همدردی خوش آمدی

چقدر خوب که اجازه پیشروی ندادی ، چقدر خوب که از ذهن خوانیهایت پیروی نکردی ... وچقدر خوب که به همدردی آمدی و اینجاراهنمایی می خواهی .... خدا را خیلی شکر کن .

عزیزم ، آنچه ترا رنج می دهد ، نه احساس تنهایی هست ، نه خواستگار نداشتن و نه احساسی که به استاده پیدا کرده ای ، اصل ریشه رنج تو که نشناخته ای ،
    ضعف عزت نفس هست ..... وقتی می گویی به استادم علاقمندم و پشیمانی که چرا به او پا نداده ای ، وقتی نگرانی که چرا مورد توجه جنس مخالف قرار نگرفتی که خواستگاری کنند با اینکه کمالات داری و ..... نشون میده که به ارزشمندی وجودیت شک کرده ای ، احساس بی اعتباری در وجودت نفوذ کرده و خودت خودت را به قدر کفایت دوست نداری و نزد خودت عزیز نیستی و دنبال خلاء این کمبوددر توجه و نظر دیگران بخصوص جنس مخالف و حتی خواستگار می گردی . همین خودش باعث می شود اتفاقاً اگر کسی هم بهت توجه نشان دهد از روی هوس باشد چون هوسبازها سنسورهای قوی ای برای جذب افراد با عزت نفس پایین دارند و ....

به خودت توجه کن گلم و تجربه قبلی را بیاد بیاور که به احتمال قوی آن فرد متأهل هم نبوده ، و از این افکار که ای کاش توجه می نمودی بیرون بیا .... از تصور اینکه او شما را دوست داشته بیرون بیا که اگر در واقعیت هم خیلی واضح این را نشان می داد ، در حد متعارف بوده باشد باید ارادت استاد به شاگردی قوی تلقی کرد و محکم روی حریمها حساس بودن را واکنش داد و اگر رفتار غیر متعارف و خارج از حریمها مشاهده شود که قاطع باید بود و حتی برخورد شدید باید کرد و فاصله گرفت ، چه استاد باشد چه پسر پیغمبر .. که این معیار قطعی و اساسی است و کسی برای آن نباید استثناء شناخته شود و اگر دختران همین اصول قطعی و استثناء ناپذیر را درک کنند و معیار معاشرت قرار دهند هرگز به وادی خطا و به خود آسیب زدن نمی افتند چون بطور اتومات خود را در وادی حفاظت الهی هم قرار داده اند و البته همیشه باید متذکر و یادآور برای خود باشند که حرامیان جن و انس همیشه در کمین هستند و غفلت دختران روزنه ورود آنهاست ، پس هوشیاری را پیوستگی بایسته است .

13. 12 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 30 شهریور 92), del (یکشنبه 31 شهریور 92), deljoo_deltang (دوشنبه 01 مهر 92), meinoush (شنبه 30 شهریور 92), Pooh (دوشنبه 01 مهر 92), کامران (سه شنبه 02 مهر 92), مهرااد (شنبه 30 شهریور 92), مدیرهمدردی (شنبه 30 شهریور 92), violet (شنبه 30 شهریور 92), دایان (شنبه 30 شهریور 92), دختر مهربون (شنبه 30 شهریور 92), سپيده سادات (جمعه 05 مهر 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    ببین منطقی بشین با دلت حرف بزن. به دلت بگو که تهش چی میشه؟ این ادم زن داره. جدا که نشده از زنش. پس قاعدتا هم نمی خواد جدا شه حتی اگه مشکل هم داشته باشن. تو می شی نفر دوم یا میشی یکی از تعداد زیادی دختر که نفر دوم بودن و خواهند بود. پس این ادم به درد عاشقی نمی خوره. بذار همون احترام و روابط خوبی که بین شما هست به شکل استاد و دانشجو باقی بمونه. البته اگه به ازدواج و زندگی خانوادگی و این موارد فکر می کنی.

اگه هدفت معامله باشه یا اینکه خوشگذرونی باشه یا هرچیزی غیر از یه رابطه پایدار و دایم جوابت اون جوابی که دادم نمیشه. و اسیب هایی که می خوری هم باید در نظر داشته باشی.

به قول خودت زیبایی تحصیلکرده ای و مشکل و کمبودی نداری. پس می تونی ادم درست حسابی واسه خودت پیدا کنی. ضمنا اصلا هم نیازی نیست که رفتارت با این استادت بد بشه ها. نه. روابط خوبتو حفظ کن اما در حد و حدود یک استاد و دانشجو.

موفق باشی.

ویرایش توسط meinoush : شنبه 30 شهریور 92 در ساعت 16:08

15. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 30 شهریور 92), کامران (سه شنبه 02 مهر 92), مهرااد (شنبه 30 شهریور 92), دایان (شنبه 30 شهریور 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 اردیبهشت 03 [ 18:46]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,390

تشکرشده 6,365 در 1,791 پست

Array
    یه استاد دانشگاه دوست وهم اتاقم بود.مثلاآدم خوبی بودو سعی میکردخودشو نگه داره چندتایی شماره درهربرهه از زمان داشت وآخرشب باصدای بلند پیامکاشون رومیخوندوبهشون میخندید.اونوقت خودش درحال چانه زنی بایکی برای ازدواج بودکه اصلامحلش نمیذاشت.بیشترین کسی که شده بودملعبه ش یکی از دانشجوهاش بود.غروراستادی باحقارت دانشجویی.واسه خودت"ارزش"قائل باش دخترخوب. خدا"غیور"هست این یکی ازصفاتشه پس غیرت داشته باش.عشق میتونه ازوجودخود انسان‏ تراوش کنه وقائم به کسی دیگه نباشه.

- - - Updated - - -

به موقعش هرکی خدا سهمت کرده میاد خواستگاریت
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

17. 8 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 31 شهریور 92), hamtta (سه شنبه 02 مهر 92), Less Than Nothing (شنبه 20 مهر 92), Pooh (دوشنبه 01 مهر 92), فرشته مهربان (شنبه 30 شهریور 92), مهرااد (شنبه 30 شهریور 92), دختر مهربون (شنبه 30 شهریور 92), سپيده سادات (جمعه 05 مهر 92)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)