به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 شهریور 92 [ 20:12]
    سطح
    26
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    17

تشکرشده 21 در 14 پست

Array

با این همه اختلاف و درگیری جه کنم؟

با سلام به همه دوستان .من دوباره به اين تالار اومدم تا كمكم كنيد آدرس تاپيكهاي قبليمو ميذارم تا يادتون بياد چه مشكلاتي داشتم متاسفانه مشكلاتم به شوهرم با خونوادش و مشكلات خونواده خودم هنوز حل نشده چند وقت پيش بود كه باشوهرم يه دعواي حسابي كرديم و اون به اين نتيجه رسيد كه تو خونه بودن منو خسته و عصبي كرده و بايد دنبال كار بگردم چيزي كه از اول ازدواج خودم ميدونستم بخلاصه دو ماهي گشتيم يه جاهايي اونم باهام میومد تا يه كار پيدا شد ولي شوهرم دوباره به بهانه اينكه اين كار درآمدي نداره و ... به من گفت نرو اگرم ميخواي بري من باهات نميام صبح ها خودت بايد با بچه بري عصر خودت برگردي دوباره ساز مخالف زد منم كه خيلي ناراحت شدم دوباره داد وبيداد كردم و خيلي حرفا بهش زدم و الانم يك هفته است باهاش قهرم ديگه نميدونم بايد چيكار كنم دلم براي دخترم ميسوزه كه بايد از اين سن كم شاهد دعواهاي اينچنيني ما باشه.شوهرم نه تنها كه وابسگيشو به خونوادش كم نكرد بلكه الان دوروزه با هاشون رفته شهرستان.من خونه پدرم هستم ميدونم با گفتن مشكلاتم به اونا باعث ناراحتي و غصه خوردنشون ميشم دارم .نميگم منم توي دعواها مقصر نيستم اما تحملم يه حدي داره چقدر ببينم خودخواهي شوهرم رو باور كنيد روزي هزاربار از ازدواجم باهاش پشيمونم .جالب اينه كه شوهرم اصلا عيب و ايراداشو و رفتار بدشو قبول نميكنه و به من ميگه تو ناشكري زندگي به اين خوبي داري خونه خريدم ماشين خريدم در صورتي كه يك روزم ماشينشو به من نداده و با كمال بي انصافي بهم ميگه تو بلد نيستي.هيچ وقت نتونستم مثل خيلي زناي ديگه شوهرم رو اينقدر جذب خودم بكنم كه واقعا به خواسته هام اهميت بده احتراممو نگه داره .چيكار كنم تا بفهمه از وضعيت موجود ناراضيم ؟چيكار كنم تا اين زندگي سرد و بيروحم گرم بشه؟http://www.hamdardi.net/thread-27707.html

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 21 در 14 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ania نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان .من دوباره به اين تالار اومدم تا كمكم كنيد آدرس تاپيكهاي قبليمو ميذارم تا يادتون بياد چه مشكلاتي داشتم متاسفانه مشكلاتم به شوهرم با خونوادش و مشكلات خونواده خودم هنوز حل نشده چند وقت پيش بود كه باشوهرم يه دعواي حسابي كرديم و اون به اين نتيجه رسيد كه تو خونه بودن منو خسته و عصبي كرده و بايد دنبال كار بگردم چيزي كه از اول ازدواج خودم ميدونستم بخلاصه دو ماهي گشتيم يه جاهايي اونم باهام میومد تا يه كار پيدا شد ولي شوهرم دوباره به بهانه اينكه اين كار درآمدي نداره و ... به من گفت نرو اگرم ميخواي بري من باهات نميام صبح ها خودت بايد با بچه بري عصر خودت برگردي دوباره ساز مخالف زد منم كه خيلي ناراحت شدم دوباره داد وبيداد كردم و خيلي حرفا بهش زدم و الانم يك هفته است باهاش قهرم ديگه نميدونم بايد چيكار كنم دلم براي دخترم ميسوزه كه بايد از اين سن كم شاهد دعواهاي اينچنيني ما باشه.شوهرم نه تنها كه وابسگيشو به خونوادش كم نكرد بلكه الان دوروزه با هاشون رفته شهرستان.من خونه پدرم هستم ميدونم با گفتن مشكلاتم به اونا باعث ناراحتي و غصه خوردنشون ميشم دارم .نميگم منم توي دعواها مقصر نيستم اما تحملم يه حدي داره چقدر ببينم خودخواهي شوهرم رو باور كنيد روزي هزاربار از ازدواجم باهاش پشيمونم .جالب اينه كه شوهرم اصلا عيب و ايراداشو و رفتار بدشو قبول نميكنه و به من ميگه تو ناشكري زندگي به اين خوبي داري خونه خريدم ماشين خريدم در صورتي كه يك روزم ماشينشو به من نداده و با كمال بي انصافي بهم ميگه تو بلد نيستي.هيچ وقت نتونستم مثل خيلي زناي ديگه شوهرم رو اينقدر جذب خودم بكنم كه واقعا به خواسته هام اهميت بده احتراممو نگه داره .چيكار كنم تا بفهمه از وضعيت موجود ناراضيم ؟چيكار كنم تا اين زندگي سرد و بيروحم گرم بشه؟http://www.hamdardi.net/thread-27707.html
    کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟ خیلی به هم ریخته ام.نمیدونم جه برخوردی باید بکنم/

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 21 در 14 پست

Array
    http://www.hamdardi.net/thread-27568.html سلام دوستان عزیز این یه لینک دیگه از مشکلات قبلیمه لطفا راهنماییم کنید با شوهرم هنوز قهرم اونم خودشو زده به مظلوم نمایی در صورتی که خدا میدونه چقدرعذابم داده

- - - Updated - - -

http://www.hamdardi.net/thread-27707.html

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 مرداد 93 [ 09:55]
    سطح
    20
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 61
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    101

تشکرشده 64 در 37 پست

Array
    سلام.
    دوست عزیز....
    من تاپیک قبلیتون رو خوندم.وابستگی مردا به خانوادشون موضوع جدیدی نیست , به نظر من بعد از اعتیاد _که خودتون گفته بودید _ دومین بلای خانمانسوزه.
    من چون خودم شدیدا درگیر این مشکل هستم و به مرز جدایی رسیدم نمیتونم راهنمایی مفیدی بکنم.دوستان با تجربه تر همیشه راهنماییاشون مفیدتره اما باهات همدردی میکنم و برات دعا میکنم.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 21 در 14 پست

Array
    سلام ممنونم که حداقل دردو دلمو خوندین .واقعا همینطوره چرا این جور مردا ازدواج میکنن چرا با آینده یه زن و یه بچه بازی میکنن شوهر من در مقابل خونوادش یک فرشته است اما توی خونه تا من درخواستی داشته باشم که خلاف میلش با شه ....... نمیدونم چیکار کنم یه وقتایی میگم اینقدر بهش محبت میکن تا شرمنده بشه اما نمیتونم روحیه گذشتو در من کشته نمیتونم بدی ببینمو خوبی کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)