به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 92 [ 09:51]
    سطح
    7
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

6 با خواستگاري كه به شدت درگير كارش است چه كنم؟

بيش از حدوددو ماه قبل اقايي از طريق و وساطت يكي از دوستانم با من تماس گرفتند و به من پيشنهاد ازدواج دادند با توجه به اطلاعاتي كه واسطه داده بوند ايشان از نظر موقعيت خانوادگي و شغلي در سطح خوبي بوده و داراي تحصيلات عالي بوند و از اين نظر هيچ گونه تفاوتي به هم نداشتيم.وقتي من گفتم مانعي ندارد نابه خانواده تشريف بياورند ايشان اظهار داشتند كه قبلش اگه انمان دارد در جايي بيرون از خانه يك ملاقات ابتدايي داشته باشيم تا من هم ايشان را ببينم گويل ايشان قبلا به طور ناشناس به محل كار من آمده و مرا ديده بودند و قرار شد پس از تائيد اوليه من به اتفاق خانواده به منطل ما تشريف بياورند. ايشان بعد از حدود يك هفته بعد من پس از كسب اجازه از خانواده خود به ايشان گفتم كه زمان را ايشان تعيين كنند . ايشان به دليل مشغله خاص كاري در آن زمان خواستار به تعقويق افتادن موضوع تا اخر تير ماه نمودند. چند بعد از اين مهلت من از طريق دوستم دليل تاخير را پرسيدم ايشان گفتند كه مانعي نيست و زمان ار اعلام خواهند كرد. اما خبري نشد بعد از گذشت 15 روز بيخبري من از طريق پيامك از ايشان سوال كردم كه اگر موضوع منتفي است اعلام كنند ايشان ادوباره گفتند كه شماره مرا گم كرده بودند برا همين امكان تماس با من را نداشتند. سپس ايشان خواستتند اين ملاقات بعد از اتمام كارشان يعني شب باشد كه من مخالفت كردم.ادر نهايت بعد از گذشت يك هفته قرار شد كه ايشان در لابه لاي برنامه كاري خود در ساعت اداري وقتي را به اين موضوع اختصاص دهند تا به اتفاق به يك رستوران مناسب برا صرف نهار و صحبت كردم برويم .زماني كه من در محل كار خود منتظربودم ايشان بعد از نيم ساعت تاخير به سر قرار رسيدند. و بعد از حدود يك ربع با فرد ديگري براي ده دقيقه بعدش قرار كاري گذاشتند و از من خواستند اگه امكان دارد اين قرار به بعد از ظهر موكول شود. م مخالفت كردم و گفتم قرار دفعه بعد پس از رسمي شدن موضوع از طرف خانواده ايشان و آمدن به خواستگاري اين قرار صورت گيرد اين رفتار او بسيار متعجب شدند و ادعا كردند كه ايشان فرد بسيار محترمي بوده و چنين رفتاري عجيب است. از نظر من اين كارهاي ايشان به نوعي توهين بوده و من در مورد ايشان خيلي اغماض كرده ام . من در اين خصوص با شخص واسطه هم صحبت كردم ايشان هم احال از شما مي خواهم در اين خصوص مرا راهنمايي كنيد با ايشان چه برخوردي كنم آيا گذشت كنم يا ايشان را رد كنم و يا موضوع دلخوري خويش را صراحتا با ايشان درميان بگذارم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

خوش امدید به همدردی

مگه این قرار صرفا جهت این نبوده که شما هم ایشون رو ببینید و نظر مساعدتون رو بدید؟

پس قرار بعدی واسه چیه دیگه؟

بنده مخالف دیدن همدیگر قبل از رسمی شدن مراسم طی یکی دو جلسه نیستم.با توجه به واسطه ای بودن شاید این دیدار نیاز هم باشه.اما اگر این قرار گذاشتن ها به قصد رسیدن به شناخت از همدیگره که به نظرم بهترین راه بطور رسمیه.به هر حال شما در کنار خانواده ، با احساس امنیت بیشتر ،متونید به دور از مسائل حاشیه ای (مثل همینکه چرا زنگ نزد و .... )،صرفا روی مقوله شناخت تمرکز کنید.این جلسات شاید در حد همون به دل نشستن کفایت کنه.

به نظر من از ایشون بخواید اگه همچنان مصر به ادامه هستن بطور رسمی اقدام کنند.

فقط خدا

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 92 [ 09:51]
    سطح
    7
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام راستش من بعد از ديدن مطلب شما باهاش سه چهار بار تماس گرفتم و چندبار مسج دادم اما جواب نمي دن كم كم به اين نتيجه مي رسم كه اين خواستگاري سركاري بوده و بايد بيخيالش بشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)