به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 اسفند 97 [ 18:25]
    سطح
    46
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array

Post کسی که باهاش هیچ رابطه نداشتم رو گم کردم

سلام و خسته نباشد خدمت تیم همدردی

من آدم زیاد مذهبی نیستم ولی امیدوارم خیر دنیا و آخرت و دعای کسایی که مشکلشون اینجا حل میشه همیشه پشت سر شما باشه

من یه مشکل خیلی جدی دارم تو زندگیم

فرشید 23 سال هستم از سن اول راهنمایی چندین بار در خیابان شهر خود دختری رو دیدم که بدجور به دلم نشست چون سنم کم بود فکر میکردم فقط یه هوس باشه !
    ولی تو دوم راهنمایی هم 2 بار و سوم راهنمایی یک بار ایشون رو تو جاهایی مثل خیابان و داخل اوتوبوس و .. دیدم

از اول دبیرستان دیگه شک نداشتم عاشقش شدم اونم دیوانه وار

دوم دبیرستان اوج زندگی من بود

من 2 هفته بعد از شروع کلاسها از مهر ماه یک روز به طور اتفاقی 10 دقیقه زودتر از خونه بیرون اومدم

که تو مسیر این دختر رو دیدم باورتون نمیشه منی که نسبت به دخترا بی حس بودم و وقتی روزی سریع تز از مدرسه بیرون میومدیم دوستام میرفتن دختر بازی من یه راست میومدم خونه

ولی این تنها دختری بود که وقتی میدیدمش قلبم به تپش میوفتاد وقتی روزی میدیدمش میرسیدم خونه 2 رکعت نماز شکر میخوندم خدا رو شکر میکردم که اجازه داد ببینمش

روزی که اون رو میدیم تا آخر شب شارژ بودم و پر انرژی

خونه اونا 2 ایستگاه جلوتر از ما بود و من در دوران دبیرستان راس ساعت 11:38 که از خونه درمیومدم اون رو در مسیر بیشتر روزا میدیم اونم با اوتوبس میرفت مدرسه

شاید بخندین ولی من تلپاتی هم باهاش داشتم روزهایی قبل از رسیدن به ایستگاه اون دختر قلبم به تپش در میومد وقتی اتوبوس به ایستگاه میرسید میدیم اونجاست

بعضی روزها خیلی معمولی بود برام و هیچ حس خاصی نداشتم میفهمیدم قبل از رسیدن که اون اونجا نیست

به هر حال
    -1- من شرایط خونوادگی بدی داشتم
    -2- خودم کمی ترسو بودم
    -3-نمیتونستم با خانواده جریان دوستی رو تو اون سن در جریان بزارم

واسه همین دلایل نرفتم جلو بهش پیشنهاد دوستی بدم چون از همون سالها اونو برای ازدواج میخواستم نه برای دوستی !

دوم دبیرستان سال طلایی من گذشت و دیگه من اون دختر رو ندیدم

ولی تا موقعی که میدیدمش هم دنبالش کرده بودم هم میدونم محلش کجاست{ البته دقیقا خونه رو نمیدونم} هم میدونم مدرسش کجاست هم میدونم کتابخانه ای توش عضو بود

من بعد از پیشدانشگاهی مستقیما تو رشته معماری قبول شدم کاردانی تو یه شهر دیگه و کارشناسی هم که هفته بعد پایانامه میدم تموم

سال دیگه هم باید ارشد رو شروع کنم

===============

مسئله که هست من مطمئنم این عشق دو طرفه بود

همون طور که من دبال اون راه میوفتادم 2 بار متوجه شدم اون تا پشت محوطه اپارتمانی ما من رو دنبال کرده ولی خب منی که پسر بودم نرفتم جلو پیشنهاد بدم اون با غرور دخترانش ...

البته مسائل دیگه هم بود دال بر دوطرفه بودن این عشق که زیاد بحث رو طولانی نمیکنم

===============

من تو دانشگاه با وجود اینکه احساس تنهایی میکردم حتی به یک نفر پیشنهاد دوستی ندادم حتی به دخترای کلاس سلام هم نمی دادم فقط جواب سلام اکتفا می کردم همیشه تو فکر اون بودم
    با هیچ دختری نه شرعی نه غیرشرعی ابطه ای نداشتم

6 سال از دوم دبیرستان گذشته و من هر روز خدا رو دعا میکنم که من رو به اون برسونه
    هر چقدر جلوتر میره بیشتر میترسم که اون ازدواج کرده باشه

هر شب نماز شب میخونم هر روز 2 رکعت نماز اضافه میخونم از 24 ساعت از خدا میخوام من رو به اون برسونه

===============

الان تنها راه حل من اینه که ارشدم رو بگیرم یعنی 2 سال دیگه که من میشم 25 ساله ! بعد شروع به کار رسمی کنم به خاطر جانباز بودن پدرم از سربازی معاف هستم بعد برم یه حکم دادگستری بگیرم تا بتونم از طریق اون حکم برم کتابخونه دخترانه یا مدرسش و از طریق اونا اسم و آدرسش رو پیدا کنم

============

کم کم دارم از خدا نا امید میشم این همه دعا این همه شب زنده داری قسم میخورم تو عمرم به یک دختر تیکه ننداختم مزاحم نوامیس مردم نشدم

خدا تو زندگی برای من کم نذاشته یه پدر و مادر خوب یه زندگی خوب من کلا زندگی خیلی خیلی خوبی دارم الان - آدم خوشبخت و خوش شانسی بودم خدا همه جوره هوامو داشته همیشه کمکم کرده نمیدونم چرا تو این مورد کمک نمیکنه

خدا مگه نگفتی دعا کنید استجابت میکنم مگه نگفتی بعد نماز واجب هر چی بگین مستجابه مگه نگفتی دعای روزه دار به هنگام افطار مستجابه مگه نگفتی هر کی اول و اخر دعاش با صلوات همراه باشه مستجابه مگه نگفتی اول دعا با بسم الله شروع بشه مستجابه

خدا تو که دروغ گو نیستی من الان که شرایط ازدواج ندارم از خدا میخوام اون دختر رو یه جوری سر راه من قرار بده همون طوری که تو دوران راهنمایی قرار میدادم

2 حالت داره

1 - میرم جلو ازش میپرسم ازدواج کردی میگه ره من براش آرزوی خوشبختب میکنم
    2 - میرم جلو میگه ازدواج نکردم میگم بیا در چهر چوب اطلاع خانواده {من با خانوادم تو این مسائل راحتم از الان به من میگن تو چرا دوست دختر نداری !} با هم 2 سال دوست باشیم تا من ارشدم رو تموم کنم بعد شروع به کار ازدواج و ...

یه نهادی هست به من گفته به محض گرفتن مدرک بهت کار میدیم ولی تا 24 {از کتاب توی دستش فهمیدم یه سال از من کوچیکتره}سالگی خیلی از دخترا ازدواج میکنن

این شده کابوس روزها و شب های من

به خدا شب و روز میگم غلط کردم چرا اون موقع پیشنهاد ندادم یعنی با یک عدم اائه پیشنهاد باید یک عمر زندگی من تباه بشه

یعنی به خاطر یه عدم پیشنهاد باید از کسی که دیوانه وار دوسش داشتم جدا بشم و با یکی که اصلا دوسش ندارم ازدواج کنم هم خودمو بدبخت کنم هم اون رو ؟

چرا خدا کمکم نمیکنه چرا دستم رو نمیگیره

من الان چون شغل ندارم نمیتونم برم مدرسش یا کتاب خونش آدررسش رو بگیرم برم خاستگاری !

این یه عشق پاک بود بدون ذره ای مسائل جنسی و شهوت

حتی اگر میدیدمش و خانوادم مخالفت میکردن باز قطعا و قطعا باهاش ازدواج میکردم فقط حیف که نمیبینمش

هر روز میرم مسجد نماز رو به جماعت میخونم بعد تا 2 ایستگاه اون ورتر تا دم محله اونا پیاده میرم میگن شاید هنوز تو همون محله باشن شاید ببینمش شاید شاید شاید ولی افسوس هر روز با قلبی شکسته بر میگردم خونه

من همدم نمیخوام من دوست دختر نمیخوام من فقط اونو میخوام

===============

شاید من گناه کارم و درست خدا رو نمیشناسم و ... دعای من مستجاب نمیشه از بچه های این سایت ملتمسانه تقضا میکنم برای من دعا کنید که زندگیم خراب نشه

6 سله ندیدمش و 9 ساله دوسش دارم دیگه امونم رو بریده

Banned
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 آبان 92 [ 09:48]
    سطح
    11
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 194 در 88 پست

Array
    فکر میکردم اینجور مسائل واسه نسل بیچاره بی موبایل بی امکانات ما بود ولی میبینم که هنوزم اینجور مشکلات وجود داره

من کلا ادم لامذهبی هستم ولی حرفم ارتباطی به لامذهبی نداره و فکر میکنم افراد مذهبی هم قبول داشته باشن حرفمو
    با نماز اضافه خوندن و دعا کردن هرگز ادم به خواستش نمیرسه و باید تلاش و حرکت کرد
    که مثلش اینطور میگه "از تو حرکت از خدا برکت"

برادر بهت میگم
    1-اگر واقعا چیزی رو میخوای همین فردا صبح برو دنبالش و نزار واسه 3سال دیگه مدرک بگیری بعد کارت معافیت بیاد بعد کار پیدا کنی و ..... که هر یک لحظه یعنی یک عمر پشیمونی

2-با دوبار و صدبار دیدن یک ادم هرگز فکر نکن عاشق شدی و تا با کسی زندگی نکنی نمیتونی بفهمی واقعا عاشق هستی یا نه

3-من 11سال منتظر شدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و همه چیز مثل همون روز اول موند که موند، حالا دوست داری شما هم منتظر بشین ولی بدون بعدا خیلی پشیمون میشی

اگر واقعا احساس و خواستی درونت هست برو دنبالش و از هیچی نترس و به خودت بگو "هرچه پیش اید خوش اید"
    ولی اگر برنامه میچینی با خودت برای چندیدن سال بعد که ایا کاری انجام بدی، این یعنی میترسی کاری انجام بدی و مطمعن باش 100سال هم بگذره بازم همین ترس وجود داره و بازم میندازی برای 100سال بعد

پس یا همین فردا برو دنبال احساست یا همین فردا برو دنبال احساس و زندگی جدید
    ویرایش توسط Estaf : دوشنبه 21 مرداد 92 در ساعت 00:52

3. 4 کاربر از پست مفید Estaf تشکرکرده اند .

adelm (سه شنبه 29 مرداد 92), farshidnaji (دوشنبه 21 مرداد 92), sanjab (دوشنبه 21 مرداد 92), toojih (دوشنبه 21 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    نمیخوام بگم حقمه که ببینمش چون من هیچ حقی به گردن خدا ندارم

ولی این از عظمت خدا خارجه که یه آرزوی شرعی رو که بندش 6 ساله داره التماسش میکنه ارش دریغش کنه

من فقط میخوام ببینمش این آرزوی بزرگی نیست

فقط بدونم اگر ازدواج کرده تا حالا یه خاکی سر زندگیم بریزم

مگه این خواسته بزرگیه که خدا قبول نمیکنه

5. کاربر روبرو از پست مفید farshidnaji تشکرکرده است .

**سهیل ** (چهارشنبه 06 شهریور 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    میرم جلو میگه ازدواج نکردم میگم بیا در چهر چوب اطلاع خانواده {من با خانوادم تو این مسائل راحتم از الان به من میگن تو چرا دوست دختر نداری !} با هم 2 سال دوست باشیم تا من ارشدم رو تموم کنم بعد شروع به کار ازدواج و ...

همدردی در این خصوص مشاوره نمی ده.حکم دادگاه چطوری می خوای بگیری؟

7. 2 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (چهارشنبه 06 شهریور 92), farshidnaji (دوشنبه 21 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Estaf نمایش پست ها
    فکر میکردم اینجور مسائل واسه نسل بیچاره بی موبایل بی امکانات ما بود ولی میبینم که هنوزم اینجور مشکلات وجود داره

من کلا ادم لامذهبی هستم ولی حرفم ارتباطی به لامذهبی نداره و فکر میکنم افراد مذهبی هم قبول داشته باشن حرفمو
    با نماز اضافه خوندن و دعا کردن هرگز ادم به خواستش نمیرسه و باید تلاش و حرکت کرد
    که مثلش اینطور میگه "از تو حرکت از خدا برکت"

برادر بهت میگم
    1-اگر واقعا چیزی رو میخوای همین فردا صبح برو دنبالش و نزار واسه 3سال دیگه مدرک بگیری بعد کارت معافیت بیاد بعد کار پیدا کنی و ..... که هر یک لحظه یعنی یک عمر پشیمونی

2-با دوبار و صدبار دیدن یک ادم هرگز فکر نکن عاشق شدی و تا با کسی زندگی نکنی نمیتونی بفهمی واقعا عاشق هستی یا نه

3-من 11سال منتظر شدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و همه چیز مثل همون روز اول موند که موند، حالا دوست داری شما هم منتظر بشین ولی بدون بعدا خیلی پشیمون میشی

اگر واقعا احساس و خواستی درونت هست برو دنبالش و از هیچی نترس و به خودت بگو "هرچه پیش اید خوش اید"
    ولی اگر برنامه میچینی با خودت برای چندیدن سال بعد که ایا کاری انجام بدی، این یعنی میترسی کاری انجام بدی و مطمعن باش 100سال هم بگذره بازم همین ترس وجود داره و بازم میندازی برای 100سال بعد

پس یا همین فردا برو دنبال احساست یا همین فردا برو دنبال احساس و زندگی جدید

سلام داداش یا آبجی

چقدر حرفات منطقی و دوستداشتنی

ممنون یه جواب دادی

والله در مورد بند شماره یک کامنت شما منم خیلی بیتابم که برم جلو از طریق مدرسش یا کتابخونه ای که عضو بود اقدام کنم

ولی فکر کن من شمارش رو گفتم زنگ بزنم خونشون بگم من شغلی ندارم میتونم با دخترتون دوست بشم ؟

خب معلومه قبول نمیکنن میگن برو گمشو

من لازمه اون رو سر راه اتفاقی ببینم که اتفاقی پیشنهاد دوستی کوتاه مدت بدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27 نمایش پست ها

همدردی در این خصوص مشاوره نمی ده.حکم دادگاه چطوری می خوای بگیری؟
    سلام برای چی همدردی در این مورد مشاوره نمیده

میگم در چهر چوب اطلاع خانواده ها صیغه محرمیت هم بخونیم این مگه اشکالی داره فکر نمی کنم غیر شرعی باشه

من خانوادم رو میفرستم جلو با خانوادش {در صورتیکه ازدواج نکرده باشه} صحبت کنند !

میرم قوه قضایی میگم عاشق یه دختری شدم یه حکمی چیزی بدین برم تو مدرسه دختورنه از روی عکس پیداش کنم

آقا من شغل درست و حسابی داشته باشم این چیزاش برام مسئله ای نیست

من الان مشکلم ادامه تحصیل و کار نه رفتن به مدرسه اون !

- - - Updated - - -

آقایون و خانوما با توجه به شرایطی که براتون تعریف کردم شما میگید من این مسئله رو تو خونه مطرح کنم ؟

فکر میکنید بتونن کمکم کنند

آخه مسئله من الان گرفتن ارشد و شروع به کار هست آخه از دست اینا کاری بر نمیاد که
    ویرایش توسط farshidnaji : دوشنبه 21 مرداد 92 در ساعت 01:03

9. کاربر روبرو از پست مفید farshidnaji تشکرکرده است .

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    موضعتو مشخص کن اول می گی ازدواج بعد می گی دوست باشیم.اینجا م در مورد

دوستی به شما کمک نمی کنه که قصد شما م به نظر من همینه وگرنه برای ازدواج

خودت می دونی کافیه در مورد اون دختر لب تر کنی تا مادرت پیداش کنه.

دادگستری م به احساس شما حکم نمی ده.

11. 4 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (چهارشنبه 06 شهریور 92), asemani (دوشنبه 21 مرداد 92), farshidnaji (دوشنبه 21 مرداد 92), toojih (دوشنبه 21 مرداد 92)

Banned
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 آبان 92 [ 09:48]
    سطح
    11
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 194 در 88 پست

Array
    دوست عزیز من نمیدونم واقعا چطور توضیح بدم
    ولی دقیقا خودم همین شرایط شمارو 11سال تجربه کردم
    گفتم برم دانشگاه دانشجو باشم میرم میگم دانشجوم ولی رفتم دانشگاه گفتم خب هنوز خدمت نرفتم چی
    رفتم خدمت برگشتم گفتم حالا کار ندارم چی
    رفتم سر کار باز گفتم وقتی هنو هیچی پول ندارم چی
    پول جمع کردم یهو دیدم 11سال گذشته گفتم اگه الان ازدواج کرده باشه چی
    دیدم نمیشه و دیگه کلا بیخیال شدم و فقط پشت سرم نگاه کردم دیدم 11سال از بهترین سالهای زندگیم به معنای واقعی کلمه نابود شد

شما که میگی با خانواده راحت هست و همراهیت میکنن بر خلاف من که همراهی که نمیکردن بلکه خودشون کوهی بودن جلوی راهم

بحث پیدا کردن که سخته ولی نشدنی نیست و اگر تلاش کنین میتونین پیداش کنین و اصلا لازم نداره از دادگاه حکم قضایی بگیرین در حالی که اصلا بعید میدونم همچین حکمی بکسی بدن
    راحت با کمک یه دختر اشنا مثل خواهر و پرسوجو میتونین پیداش کنین

جواب گرفتن هم با پشتیبانی خانواده میتونین راحت مهلت بخوایت برای تموم شدن درس از خانواده دختر

جواب مثبت گرفتن از خوده دختر هم اگر واقعا عاشق باشید و طرف مقابل هم شمارو بخواد نباید مشکلی باشه

راه سختی هست ولی اگر واقعا میخواید باید الان اقدام کنید و اگر میخواید با خودتون تنهایی برنامه بچینید مطمعن باشید هرگز اتفاقی نخواهد افتاد

میترسم بخاطر این حرفم حتی بن بشم چون تعصب مذهبی اینجا داد میزنه
    ولی این تفکرات کمک خداوند رو کلا بریزید دور
    حتی اگر خدا بخواد کمکی به شما بکنه این شما هستین که باید قدم در راهی بزارید و خداوند هم در اون راه بشما کمک کنه
    ولی اگر بی حرکت بشینید هیچ خداوندی به شما کمک نخواهد کرد

13. 5 کاربر از پست مفید Estaf تشکرکرده اند .

**سهیل ** (چهارشنبه 06 شهریور 92), farshidnaji (دوشنبه 21 مرداد 92), sanjab (دوشنبه 21 مرداد 92), toojih (دوشنبه 21 مرداد 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 21 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    موضعتو مشخص کن اول می گی ازدواج بعد می گی دوست باشیم.اینجا م در مورد

دوستی به شما کمک نمی کنه که قصد شما م به نظر من همینه وگرنه برای ازدواج

خودت می دونی کافیه در مورد اون دختر لب تر کنی تا مادرت پیداش کنه.

دادگستری م به احساس شما حکم نمی ده.
    ببینید منظورم از دوستی - دوستی همرا با محرمیت و اطلاع خانواده ست

اصلا برای خوندن صیغه محرمیا اذن پدر اون لازمه

من خودم آدم نیمه مذهبی هستم و هیچ دختری رو بدون اطلاع خانوادش باهاش ارتباط برقرار نمی کنم

گفتم در چهرچوب خانواده و شرع - ولی موقعیت ازدواج ندارم

========

در مورد قسمت دوم حرفاتون میدونم مادرم پیداش میکنه ولی مادر من نمیگه تو الان موقعیت ازدواج نداری من چرا باید این کار رو بکنم

ا.ن چیزی که من احتیج دارم اینه که اتفاقی تو خیابونی جایی ببینمش بعد بگم اتفاقی آشنا شدیم یه فرصت 2 ساله میخوام برای ازدواج !

که اونم اتفاقی دیدن یک نفر تو خیابون تو شهر 3 میلیون نفری ما احتمالش یک در هزار هم نیست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Estaf نمایش پست ها
    دوست عزیز من نمیدونم واقعا چطور توضیح بدم
    ولی دقیقا خودم همین شرایط شمارو 11سال تجربه کردم
    گفتم برم دانشگاه دانشجو باشم میرم میگم دانشجوم ولی رفتم دانشگاه گفتم خب هنوز خدمت نرفتم چی
    رفتم خدمت برگشتم گفتم حالا کار ندارم چی
    رفتم سر کار باز گفتم وقتی هنو هیچی پول ندارم چی
    پول جمع کردم یهو دیدم 11سال گذشته گفتم اگه الان ازدواج کرده باشه چی
    دیدم نمیشه و دیگه کلا بیخیال شدم و فقط پشت سرم نگاه کردم دیدم 11سال از بهترین سالهای زندگیم به معنای واقعی کلمه نابود شد

شما که میگی با خانواده راحت هست و همراهیت میکنن بر خلاف من که همراهی که نمیکردن بلکه خودشون کوهی بودن جلوی راهم

بحث پیدا کردن که سخته ولی نشدنی نیست و اگر تلاش کنین میتونین پیداش کنین و اصلا لازم نداره از دادگاه حکم قضایی بگیرین در حالی که اصلا بعید میدونم همچین حکمی بکسی بدن
    راحت با کمک یه دختر اشنا مثل خواهر و پرسوجو میتونین پیداش کنین

جواب گرفتن هم با پشتیبانی خانواده میتونین راحت مهلت بخوایت برای تموم شدن درس از خانواده دختر

جواب مثبت گرفتن از خوده دختر هم اگر واقعا عاشق باشید و طرف مقابل هم شمارو بخواد نباید مشکلی باشه

راه سختی هست ولی اگر واقعا میخواید باید الان اقدام کنید و اگر میخواید با خودتون تنهایی برنامه بچینید مطمعن باشید هرگز اتفاقی نخواهد افتاد

میترسم بخاطر این حرفم حتی بن بشم چون تعصب مذهبی اینجا داد میزنه
    ولی این تفکرات کمک خداوند رو کلا بریزید دور
    حتی اگر خدا بخواد کمکی به شما بکنه این شما هستین که باید قدم در راهی بزارید و خداوند هم در اون راه بشما کمک کنه
    ولی اگر بی حرکت بشینید هیچ خداوندی به شما کمک نخواهد کرد

ببینید پیدا کردن اون نفر باری من مثل آب خوردن میمونه

چون راحت میتونم از طریق مدرسه و کتابخونه پیداش کنم

سال 86 جمعا یه مدرسه دختورنه 100 نفر دانش آموز اول دبیرستانی داشته مگه پیدا کردن یک نفر از 100 نفر چه کار سختی میتونه باشه ؟

==========

در ضمن خانواده من همیشه مثل کوه پشت سرم بودن و همیشه کمکم کردن تو ایم موردم مطمئنم وحشتناک کمکم میکنند ولی مسئله من مسئله درس و کار هست

دوست پدر من میگه فردای گرفتن ارشدت یه کار خوب برات جور می کنم 100 در 100

ولی کو تا 2 سال دیگه اون دختر الان 22 سالشه تا الان خیلی احتمال داره ازدواج کرده باشه تا 2 سال دیگه که احتمالش از 80 به اون ور هست

==========

در ضمن اعتقادات شما در مورد خدا نه تنها بد نیست خیلی هم منطقی و قشنگه

ما آیه قرآن داریم خدا سرنوشت هیچ قوم {یا فردی} رو عوض نمیکنه تا زمانی که خودشون یه حرکتی بکنند

والله منم زیاد مذهبی نیستم از موقعی که چشم باز کردم ماهواره داشتیم و تو خونه هم پاسور بازی و ... داشتیم

ولی دیگه مثلا مشروب و ... نداشتیم کلا خشکه مذهبی نیستم ولی بی اعتقاد هم نیستم

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 92 [ 13:08]
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    285

تشکرشده 366 در 142 پست

Array
    دوست عزیز، اون حسی که شما داری عشق نیست، ازش خوشت اومده، عشق اگر قرار بود در یک نگاه و با یک برخورد توی اتوبوس به وجود بیاد که دیگه خیلی اوضاع خراب می شد

موضعتو مشخص کن اول
    آقا مگه اینجا دادگاه تفتیش عقایده؟

نمی خوای کمکش کنی، نکن!

16. 4 کاربر از پست مفید Rude Boy تشکرکرده اند .

**سهیل ** (چهارشنبه 06 شهریور 92), farshidnaji (دوشنبه 21 مرداد 92), simai (چهارشنبه 27 آذر 92), toojih (دوشنبه 21 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    172

تشکرشده 194 در 95 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rude Boy نمایش پست ها
    دوست عزیز، اون حسی که شما داری عشق نیست، ازش خوشت اومده، عشق اگر قرار بود در یک نگاه و با یک برخورد توی اتوبوس به وجود بیاد که دیگه خیلی اوضاع خراب می شد

آقا مگه اینجا دادگاه تفتیش عقایده؟

نمی خوای کمکش کنی، نکن!
    اولا ممنونم که جواب دادی

قسم میخورم حسی که بهش داشتم به هیچ کسی نداشتم

بعد 6 سال قیافش کامل تو ذهنم هست

تو خیابون از بین 600 تا دختر رد میشم تو هر کلاس دانشگاه با 49 تا دختر همکلاسم به هیچ کدوم یک اپسیلون علاقه ندارم

ولی این دختر رو نزدیک 200 باری دیدم و هر موقع می دیدمش ضربان قلبم میرفت رو 3000 ! اونم چون فرشیدی که وقتی جلوی 70 نفر تو کلاس کنفرانس میدم هیچ استرسی ندارم

قسم میخورم اونو پشت سر خودم دیدم 2 بار تا پشت در محوطه آپرتمانمون دنبال من اومد

فقط چیزی که میدونم اینه که تا 2 سال آینده توانایی شروع به کار ندارم چون باید درسم تموم شه چون رشتم عملی هست حتی کار موقتی هم برام سخته مگر تابستون !

خانوادم مثل کوه پشتم هستن { به جز موارد مالی که بیچاره ها خرج زندگی خودشون رو در میارن شاهکار کردن }

خیلی راحت میتونم آدرس و شماره تلفن دختره رو پیدا کنم

ولی اینطوری که هیچ کار و شغلی ندارم نمی تونم برم خاستگاری

داداش من تو بگو امکان داره یه نفر رو اینقدر عجیب دوست داشته باشی بعد 6 سال تو ذهنت باشه

من بابام رو یک ماه نبینم قیافش از یادم میره

فقط اینو میدونم حس من به اون فقط یه خوش اومدن ساده نیست

18. کاربر روبرو از پست مفید farshidnaji تشکرکرده است .

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)