به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: خیلی دوریم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 آبان 87 [ 12:15]
    سطح
    35
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

خیلی دوریم

سلام
    من یه مشکلی دارم و میخوام که شما کمکم کنید سه سال پیش من با یه آقا پسری آشنا شدم که خواهر نداشت وقرار شد که من براش یه خواهر بشم البته باید اینو هم بگم که ما اتفاقی توی چت باهم آشنا شدیم الان وقتی اسم چت رو میارم احساس عذاب وجدان دارم چون واقعا روی این رابطه اسم اینترنتی گذاشتن...بی انصافیه اما میخوام همه چیزو بگم توی این مدت واقعا براش یه خواهر بودم و خوب خیلی صمیمی بودیم البته این رابطه زود از اینترنت قطع شد و ما فقط و فقط ارتباط تلفنی داشتیم این مدت خیلی زیاد روی هم شناخت پیدا کردیم از عقاید و خانواده و...تا وضع تحصیلی و...اخلاق و رفتار ...و خوب واقعا خیلی خیلی از نظر رفتار و عقیده تفاهم داشتیم البته خانواده های ما با هم متفاوتن اون یه خانواده ی مذهبی داره اما خانواده ی من در عین پایبندی باهاشون متفاوتن اما من از نظر فکری به خانواده ی اون نزدیکم.من به اون به چشم برادر نگاه میکردم با هم درددل میکردیم تنهایی همدیگرو پر میکردیم تا اینکه حدود 5ماه پیش با کلی مقدمه چینی به من گفت که دوستم داره من نمیدونستم چیکار بکنم احساس گناه میکردم بهش گفتم که حتما من کاری کردم که درست نبوده و از حالت خواهر بودن فاصله گرفتم ولی بهم گفت که اصلا دلیلش این نیست تو خواهر خوبی بودی ولی حالا از یه خواهر برام بیشتر شدی عزیز تر شدی...بهم گفت که خیلی با خودش کلنجار رفته تا اینو بهم نگه اما نتونسته گفت میترسیده ولش کنم و برم...گفت که چند ماهی میشه که این احساس رو به من پیدا کرده اما نمیخواسته بگه بلکه از بین بره اما...بهم گفت که این مسئله توی دانشگاه روی درسش خیلی اثر گذاشته و من میدونستم که مکررا درساشو میوفته و از نظر روحی خیلی خرابه .من خیلی فکر کردم اول تصمیم گرفتم از زندگیش برم بیرون اما بعد به عنوان یه خواهر یا کسیکه از تمام دردها و مسئله های اون که هیچکس نمیدونست باخبره و یا شاید علاقه ای که شاید بهش داشتم اما سرکوبش میکردم...برای اینکه مطمئن باشم حقیقتو میگه و هوس و گذرا نیست ازش خواستم این صحبتو فراموش کنیم و اون باز هم چند وقتی صبر کنه و اگه از سرش نپرید یه فکری بکنیم چون خیلی زوده بهش گفتم برا این حرفا خیلی بچه ام و اونم قبول کرد چند ماهی صبر کنه و حالا 5ماهی گذشته و ازم میخواد که جوابی بهش بدم من بهش گفتم که تو که تا حالا منو ندیدی...و اون بهم گفت که منو به خاطر قیافم نمیخواد پس چطور این یه هوسه؟البته من تهران زندگی میکنم و اون کرمان.میگه که میدونه سنگ بزرگی برداشته و خیلی ها باهامون مخالفت میکنن اما همه ی مشکلاتشو قبول میکنه و اگه منم قبول کنم...البته میشه حدس زد و خودشم گفته که خانوادش با دختری که توی شهر به این دوریه اونم تهران!مخالفت میکنن خانواده ی من هم همینطور اما به جز این ما مشکلی با هم نداریم من هم بهش علاقمندم اما اگه این مسئله رو با خانواده در میان بذاریم اسم آشنایی اینترنتی که بیاد همه چیز خراب میشه البته حق هم دارن این آشنایی مشروعی نیست اما رابطه ی ما حقیقتا اونطوری نیست
    ببخشید طولانی شد اگه سوالی باشه جواب میدم فقط خواهش میکنم کمکم کنید من به کمکتون نیاز دارم نمیتونم به کسی این موضوع رو بگم بازم ممنونم راهنماییم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 بهمن 87 [ 01:55]
    سطح
    36
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 149
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

RE: خیلی دوریم

شما نگفتی چند سالته و تحصیلات خودت و اون اقا در چه حده؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

هرچه زودتر تمامش کنید این زیان کاری را؛آن اطلاعاتی را که می گویید از او دارید،از مجرای اینترنت نمی توانید به آنها اطمینان داشته باشید.این جریان همه اش یک چت بازی نوجوانانه است و بس.
    تمامش کنید و هر چه زودتر بهتر.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام دوستان ممنون از جوابتون اول بگم که من 19 سالمه وامسال میرم دانشگاه اون آقا 22 سالشه ومهندسی میخونه
    گردآفرید عزیز شما نوشته ی منو درست خوندید؟!چت بازی نوجوانانه؟!من گفتم که فقط آشنایی ما از طریق اینترنت بود فقط آشنایی ما!و باز این ابهام برام وجود داره که آیا سن 22 سالگی هم نوجوانی محسوب میشه؟
    چیز دیگه ای که وجود داره و شما هم بهش اشاره کردی اینه که اطلاعات من از ایشون واقعی نیست اما باید این اطمینان رو بدم که من تقریبا کاملا از این جهت مطمئنم
    بازم از لطفتون ممنونم و بیشتر ممنون میشم اگه کمکم کنید

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 91 [ 17:29]
    سطح
    81
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 347
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 498 در 242 پست

Array

سلام عزیزم
    فکر نمی کنی واسه ازدواج سن هردوتون کمه و باید یه کم صبر کنید؟
    اول از احساستون مطمئن شید و بعد همو ببینید
    اجازه بدید زمان بگذره
    درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور

نکرده است\"

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 شهریور 87 [ 01:33]
    سطح
    35
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 80
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دلیلش که معلومه،خودتونم گفتین،مقصر که نمیشه گفت چون این یه احساس خوبه پس عیب نیست
    ولی ایشون همونطوریکه گفتید در یک خانواده مذهبی بزرگ شدن و احتمال اینکه شما اولین دختری بوده باشید که با اون آقا صحبت کرده زیاده و این بارها و بارها پیش اومده که پسرها عاشق این دخترها می شن.
    یه سری به سایت یکی از حاج آقاهایی ( آخوند یا شیخ) که در برنامه مردم ایران سلام برنامه داشتن بزنید(متاسفانه اسم ایشون رو هم فراموش کردم)،اونجا مطلب جالبی در این باره نوشته،درمورد عاشق شدن واقعی و اینکه از کجا بفهمیم واقعا عاشقیم،عنوان دقیق مطلب رو به خاطر نمی آرم،و می تونین اون لینک رو به آقا پسر بدید و بهتره که هردوتون بخونین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام kittle...!عزیز
    ممنون از راهنماییتون راستش نکته ی جالبی بود که تا حالا بهش فکر نکرده بودم میتونه خیلی مهم باشه اما یه مسئله ی که هست اینه که ایشون یه دختر عمه داره که از بچگی همبازی بودن و همسایه و خیلی نزدیک بنابر این فکر نمیکنم من اولین نفر باشم واتفاقا این خانوم چند باری تمایلشو به ایشون ابراز کرده...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)