به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 دی 94 [ 20:51]
    سطح
    29
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 116
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array

رابطه نامشروع

24 سال سن دارم و نمی تونم جلوی هوا و هوس های خودمو بگیرم از نظر جنسی فکر و خیال های زیادی به ذهنم میاد و میره که مثلا با فلانی کاش رابطه جنسی داشته باشم
    رابطه جنسی با جنس مخالفم نداشتم تا به حالا
    پسر عمه بنده تا حالا چند تا رابطه داشته و با تا به حال هدفش از ارتباط با جنس مخالف فقط جهت همبستری بوده
    من این کارو دوست ندارم یعنی با کسی دوست بشی که نه رو علاقه هست و فقط برای رابطه نامشروع و ارضا شدن نیازهاست.
    در شرایطی هستم که حتی اسم صیغه هم نمیشه آورد
    در حال حاضر برای ازدواج هم آماده نیستم
    جوانای تو سن من اکثرا رابطه نامشروع دارن حتی پسر عمه بنده اسرار بر این داره که بیا جوانیتو بکن و یکی رو عذر میخام مخشو بزن ببرش و باهاش رابطه داشته باش اصلا عقیده ای دارد که اصلا ازش خوشم نمیاد که میگه جنس مخالف تو کارش اینه یعنی رابطه نامشروع و لذتی که توش هست برای جنس مخالفته
    خیلی سعی میکنم جلوی خودمو بگیرم و فکرمو از این جور مسائل دور کنم
    ولی خوب نیازی که هست باید برطرف کنم
    چه راهی پیشنهاد میکند
    رابطه نامشروع؟

2. کاربر روبرو از پست مفید bb12 تشکرکرده است .

**سهیل ** (پنجشنبه 31 مرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    سلام مرد بزرگ

مرد بزرگی هستی دیگه 24 سالته و 2 سال ازم کوچکتری و مثل 2تا مرد می خوایم با هم صحبت کنیم موافقی مرد؟؟

ببین برادر عزیز

کسی این کارو انجام میده با دختری مطمئن باش اون دختر نه خانتواده درستی داره نه ادم درستی برای زندگی می تونه باشه چون یه دختر سالم هیچگاه تن به دوستی های قبل ازدواج نمیده مطمئن باش و دختر خانواده دار و سالم هیچ گاه دنبال رابطه نا مشروع نمی گرده حالا می خواد از روی احساس درونیش باشه یا میل جنسیش نسبت به اون اقا پسر

من یه خاطره ای ازم مونده شاید برات تعریف کنم جنبه ی سرگرمیت نباشه ولی ممکنه یکم ازش درس بگیری

من یه دوستی داشتم هم سن و سال من بود الانم 26 سالشه این رفیق ما مثل برادرم بود رفیق جینگ دوره کودکیم و نوجوانی ما وحتی الان ما هست اقای ما باشی من و اون خیلی رفقتمون فابریک بود مثل تو و پسر عمه ات

ما حدود 20 سالمون بود اوج دوستی های قبل ازدواج و اوحج دوستی های من و اون رفیقم

رفیق من مثل پسر عمت بود با 10000تا دختر بود اینو ول میکرد میرفت پی یکی دیگه خلاصه با همشون به قول معروف رابطه دوستی و عاشقی داشت

سنش شد 24 سال و تصمیم برای ازدواج گرفت مصمم هم بود از تصمیمش خلاصه میزنه ازدواج میکنه اینا با دختری منم اون خاتنومو نمی شناختم

خلاصه 3 4 ماه میگزره از ازدواجش میاد پیش من شرکت من و بحث سر ازدواج شد و از اینا دیدم بغض کرده گفتم چی شده و اینا تعریف کرد گفت من چوب اون کارمو خوردم گفتم چی شده؟؟؟
    گفت این دختره که من باش ازدواج کردم با 100 تا پسر بود با همه رابطه داشت و از این حرفا من جا خوردم و بهش گفتم دیدی بهت گفتم چوب این کارو می خوری

خلاصه بهت بگم تموم موهاش سفید شده بخاطر ضربه ای که خورد

داداش اگه برات زندگیت مهمه دنباله این راه نرو من هم تا به این سن با دختری نبودم چرا ؟چون از عاقبت این کار می ترسیدم واقعا هم میترسیدم نمی دونم ازت بپرسم یا نه
    ایا برات مهمه هنگام ازدواج زنت با کسی رابطه داشته باشه یا نه پاک زندگی کرده باشه؟"

اگه مهمه که پاک باشه پس نرو دنبالش اگه مهم نیست باید مثل پسر عمه ات روزی چوبشو بخوری

حالا نظر تو چیه ایا دوست داری زنت پاک باشه هنگام ازدواج یا نه؟

4. 13 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 31 مرداد 92), aysu (چهارشنبه 02 مرداد 92), bb12 (چهارشنبه 02 مرداد 92), del (شنبه 05 مرداد 92), dokhtare kordestan (سه شنبه 01 مرداد 92), mohammad6599 (چهارشنبه 09 مرداد 92), shapoor (سه شنبه 01 مرداد 92), tamanaye man (جمعه 04 مرداد 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 20 آذر 92), ویدا@ (سه شنبه 01 مرداد 92), مصباح الهدی (جمعه 04 مرداد 92), آســـــمان71 (جمعه 04 مرداد 92), اشنای قدیمی (یکشنبه 24 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    سلام پسر خوب
    آفرین که اومدی مشکلتوبگی معلومه که فهمیده ای و با داشتن نیاز شدیدتونستی مقاومت کنی و راه اشتباه رو نری
    ولا من تو این مسایل تجربه ندارم ولی خوب میدونم که هدف از سکس رسیدن به آرامشه.درسته؟
    ولی آیا این آرامش در سکس نامشروع پیدا میشه؟نه عزیزم پیدا نمیشه
    اگه فقط یه ذره ,فقط یه ذره انسانیت تو وجود یه آدم باقی مونده باشه اون آدم از سکس نامشروع به آرامش نمیرسه بلکه شدیدااااا احساس گناه و پشیمانی درش ایجاد میشه
    همین همدردی مملو از آدمایی است که رابطه ی نامشروع داشتن و الان موندن با احساس گناهش چه جوری کنار بیان
    دوست من نه تنها به حرف پسر عمت گوش نکن بلکه لازمه ازش دوری هم کنی چون یه کم سنت پایینه و نیاز هم داری شاید اون بتونه روت تاثیر بذاره و راه غلط رو بری
    دوست من نیاز جنسی یکی از نیازههای است که بدون استثنا در وجود همه است و اگه درست ارضا بشه قشنگه در غیر اینصورت یه کار زشتوناپسنده .پس شما که شرایط ازدواج رو ندارین باید سعی کنید کنترلش کنید
    واما راهکاااااااااااااربرای کنترل نفس:
    1:حتما حتما حتما نماز بخون.آرامشی که نماز بهت میده وصف ناپذیره
    2:از چیزهاییکه که تحریکت میکنه دوری من
    3:مطلقا به این فیلمای چرت و پرت نگاه نکن
    4:اگه این افکار به سراغت اومدن ذکر کن دوست من.100%میتونی به این افکار غلبه کنی
    5:ورزش عالیه,فراموش نکن
    6:حتما حتما حتما خودتو با یه کار مشغول کن.حتی اگه نیاز نداری یا حتی اگه کم درامده ارزششو داره چون فکرتو درگیر میکنه و میدونیکه بیکاری منشا هر گناهی
    امیدوارم مفید بوده باشه
    ویرایش توسط dokhtare kordestan : سه شنبه 01 مرداد 92 در ساعت 16:29

6. 13 کاربر از پست مفید dokhtare kordestan تشکرکرده اند .

bahar.65 (شنبه 03 خرداد 93), bb12 (چهارشنبه 02 مرداد 92), del (شنبه 05 مرداد 92), hedye63 (چهارشنبه 07 خرداد 93), mohammad6599 (چهارشنبه 09 مرداد 92), shahrivar (چهارشنبه 25 تیر 93), shapoor (سه شنبه 01 مرداد 92), shervin (یکشنبه 06 مرداد 92), sima.aass (شنبه 03 خرداد 93), ویدا@ (سه شنبه 01 مرداد 92), مصباح الهدی (جمعه 04 مرداد 92), آســـــمان71 (جمعه 04 مرداد 92), اشنای قدیمی (یکشنبه 24 شهریور 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 فروردین 03 [ 14:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,385

تشکرشده 6,356 در 1,788 پست

Array
    دوست خوب من دیگه ازعوارض روابط نامشروع نمیگم دوستان جوابای کاملی بهت دادن؛فقط میمونه اون میل جنسی قبل ازازدواج وانرژیش که چطورخرجش کنی"باجامعه گرایی،کار،ورزش،شوخی،شادی وکلا تفریح سالم وجینگولک بازی،،،راههای دیگه ای هم هست سیگارموادمخدرو...انتخاب باخودته ؛؛؛آزمون مردبودنه اگه مردیتو نگه داشتی تا ازدواج حق داشتن زندگی خوب هم قطعاداری

8. 6 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

bahar.65 (شنبه 03 خرداد 93), bb12 (چهارشنبه 02 مرداد 92), del (شنبه 05 مرداد 92), shapoor (سه شنبه 01 مرداد 92), sima.aass (شنبه 03 خرداد 93), مصباح الهدی (جمعه 04 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    سلام مرد بزرگ

مرد بزرگی هستی دیگه 24 سالته و 2 سال ازم کوچکتری و مثل 2تا مرد می خوایم با هم صحبت کنیم موافقی مرد؟؟

ببین برادر عزیز

کسی این کارو انجام میده با دختری مطمئن باش اون دختر نه خانتواده درستی داره نه ادم درستی برای زندگی می تونه باشه چون یه دختر سالم هیچگاه تن به دوستی های قبل ازدواج نمیده مطمئن باش و دختر خانواده دار و سالم هیچ گاه دنبال رابطه نا مشروع نمی گرده حالا می خواد از روی احساس درونیش باشه یا میل جنسیش نسبت به اون اقا پسر

من یه خاطره ای ازم مونده شاید برات تعریف کنم جنبه ی سرگرمیت نباشه ولی ممکنه یکم ازش درس بگیری

من یه دوستی داشتم هم سن و سال من بود الانم 26 سالشه این رفیق ما مثل برادرم بود رفیق جینگ دوره کودکیم و نوجوانی ما وحتی الان ما هست اقای ما باشی من و اون خیلی رفقتمون فابریک بود مثل تو و پسر عمه ات

ما حدود 20 سالمون بود اوج دوستی های قبل ازدواج و اوحج دوستی های من و اون رفیقم

رفیق من مثل پسر عمت بود با 10000تا دختر بود اینو ول میکرد میرفت پی یکی دیگه خلاصه با همشون به قول معروف رابطه دوستی و عاشقی داشت

سنش شد 24 سال و تصمیم برای ازدواج گرفت مصمم هم بود از تصمیمش خلاصه میزنه ازدواج میکنه اینا با دختری منم اون خاتنومو نمی شناختم

خلاصه 3 4 ماه میگزره از ازدواجش میاد پیش من شرکت من و بحث سر ازدواج شد و از اینا دیدم بغض کرده گفتم چی شده و اینا تعریف کرد گفت من چوب اون کارمو خوردم گفتم چی شده؟؟؟
    گفت این دختره که من باش ازدواج کردم با 100 تا پسر بود با همه رابطه داشت و از این حرفا من جا خوردم و بهش گفتم دیدی بهت گفتم چوب این کارو می خوری

خلاصه بهت بگم تموم موهاش سفید شده بخاطر ضربه ای که خورد

داداش اگه برات زندگیت مهمه دنباله این راه نرو من هم تا به این سن با دختری نبودم چرا ؟چون از عاقبت این کار می ترسیدم واقعا هم میترسیدم نمی دونم ازت بپرسم یا نه
    ایا برات مهمه هنگام ازدواج زنت با کسی رابطه داشته باشه یا نه پاک زندگی کرده باشه؟"

اگه مهمه که پاک باشه پس نرو دنبالش اگه مهم نیست باید مثل پسر عمه ات روزی چوبشو بخوری

حالا نظر تو چیه ایا دوست داری زنت پاک باشه هنگام ازدواج یا نه؟
    باور کن منم همین عقیده رو دارم که از هر دست بگیری از اون یکی پس میدی یعنی برای من پیش آمده .
    واسه پسرعمم هم تا حالا جرات نکردم بگم چوبشو میبینی چون خودم شک دارم به کاری که باید بکنم و نمیکنم و یا شاید نکنم چون توی جامعه تمام کسانی که میبینم هم سن و سال خودم همشون از رابطه حرف میزنن و کارشون بازی با جنس مخالف و روابط نامشروعه شماها که بهتر از من میدونید که جامعه به چه سمتی پیش میره چند سال دیگه میشه عین ترکیه البته در مورد مقوله و بحث ارتباطات با جنس مخالف ولی به کی به چی کجا کی به چه کسی بیام بفهمونم
    با دختری حالا به دلایل شخصی و مجبورا ارتباط داشتم ایشون با چند صد نفر ارتباط دوستی و نامشروع داشته و منو به خار سالم بودنم میخاست با من ازدواج کنه که من از اول مدیدونستم این کاره هست و همش میزد زیرش و به داشتن دو سه تا دوستی اعتراف میکرد و به سالم بودنش حالا خلاصه کنم قصدم هیچ وقت نبود که باهاش ازدواج کنم یه روزی برگشت گفت تو فک میکنی سالمی و با یه زن سالم ازدواج میکنی? همه الوده سدن دختر سالم کم پیدا میشه ...
    نمیدونم تا حالا سمت ارتباط نامشروع نرفتم پشیمانی میاره اینو مطمئنم ولی اون لذت لحظه ای که هست درصدش خیلی بیشتر شده تا پشیمونی بعد کار
    شما بگینخوب برطرف کردن نیاز جنسی فواید زیادی داره البته از راه درست برطرف کردن .در این سنم چطوری برطرف کنم? منتظر ازدواجم بمونم? میگین مشغول کنم خودمو با کار و فکرم مشغول باشه که این نمیشه خوب نیاز جنسی هم مثل خوردن غذاست شما فرض کن وعده های غذایی رو کلا حذف کنید . میشه ? خوب نه .
    جلوی خودمو خیلی گرفتم سمت رابطه نرم بازم میگیرم ولی تا کی ? راه درستی برا رفع هست!!!!

10. 2 کاربر از پست مفید bb12 تشکرکرده اند .

shahrivar (چهارشنبه 25 تیر 93), sima.aass (شنبه 03 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    اینو بخونید امدوارم کمک کنه.

http://www.hamdardi.net/thread-26926.html

12. کاربر روبرو از پست مفید shapoor تشکرکرده است .

مصباح الهدی (جمعه 04 مرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bb12 نمایش پست ها
    باور کن منم همین عقیده رو دارم که از هر دست بگیری از اون یکی پس میدی یعنی برای من پیش آمده .
    واسه پسرعمم هم تا حالا جرات نکردم بگم چوبشو میبینی چون خودم شک دارم به کاری که باید بکنم و نمیکنم و یا شاید نکنم چون توی جامعه تمام کسانی که میبینم هم سن و سال خودم همشون از رابطه حرف میزنن و کارشون بازی با جنس مخالف و روابط نامشروعه شماها که بهتر از من میدونید که جامعه به چه سمتی پیش میره چند سال دیگه میشه عین ترکیه البته در مورد مقوله و بحث ارتباطات با جنس مخالف ولی به کی به چی کجا کی به چه کسی بیام بفهمونم
    با دختری حالا به دلایل شخصی و مجبورا ارتباط داشتم ایشون با چند صد نفر ارتباط دوستی و نامشروع داشته و منو به خار سالم بودنم میخاست با من ازدواج کنه که من از اول مدیدونستم این کاره هست و همش میزد زیرش و به داشتن دو سه تا دوستی اعتراف میکرد و به سالم بودنش حالا خلاصه کنم قصدم هیچ وقت نبود که باهاش ازدواج کنم یه روزی برگشت گفت تو فک میکنی سالمی و با یه زن سالم ازدواج میکنی? همه الوده سدن دختر سالم کم پیدا میشه ...
    نمیدونم تا حالا سمت ارتباط نامشروع نرفتم پشیمانی میاره اینو مطمئنم ولی اون لذت لحظه ای که هست درصدش خیلی بیشتر شده تا پشیمونی بعد کار
    شما بگینخوب برطرف کردن نیاز جنسی فواید زیادی داره البته از راه درست برطرف کردن .در این سنم چطوری برطرف کنم? منتظر ازدواجم بمونم? میگین مشغول کنم خودمو با کار و فکرم مشغول باشه که این نمیشه خوب نیاز جنسی هم مثل خوردن غذاست شما فرض کن وعده های غذایی رو کلا حذف کنید . میشه ? خوب نه .
    جلوی خودمو خیلی گرفتم سمت رابطه نرم بازم میگیرم ولی تا کی ? راه درستی برا رفع هست!!!!

برادر ما باشی افرین که عقیده منو داری و ازش پیروی میکنی داداش عزیزم مشکل ما اینه یا مشکل شما یا هر پسری که در این سن هستش اینه که ما فقط فقط زود قضاوت می کنیم برات مثال میزنتم مثلا جوونیم و دوران مجردی 24 ساعته 5شنبه ها خیابونیم درست!ما میریم خیابون با دوستا و رفقا دورو بر ساعت 10 شب میریم می بینیم که دختر زیاده اونم دخترای فشن و اپدیت شده و بیکار .....سریع قضاوت می کنیم که که دختر خوب چه می دونم نیست یا اصلا پیدا نمی شه درسته؟

ببین عزیزم دختر خوب زیاده اگه نبود کسی مطمئن باش با کسی ازدواج نمی کرد درسته سن ازدواج رفته بالا ولی در کل اگر نبود کسی با کسی ازدواج نمی کرد الانه هم ماشالله هر پسری که با 500تا دخترم باشه دنبال دختر پاک میگرده ما دختری که با 3 4 تا پسر بوده باشه نمی تونه با کسی ازدواج کنه حالا حالا ها چون من به شخصه با این ادم ارتباط برقرار نمی کنم حالا می خواد هر کی باشه دختر خوبی هم باشه چرا؟چون قبل ازدواج نخواستم با کسی دوست شم می خوام بعد ازدواج فکرم اروم باشه که هر لحظه این دختره که من باهاشم می تونه با کی بوده باشه خداییش فکر و خیال روح و روان ادمو از بین میبره
    هر جور که زندگی کنی خدا باهات کنار میاد خوب زندگی کنی بردی اما نه اگه می خوای زیر ابی بری خدا یه جا خیرتو میگیره مطمئن باش

هیچ گاه یه دختر خوب و متین همونجوری که یه ادم برای ازدواج باهاش میمونه تن به دوستی های قبل ازدواج نمی ده جدی دارم میگم هیچوقت یه دختر پاک اونجوری نمی گرده هیچ وقت یه دختر خانواده دار تازه ساعت 10 شب نمی ره بیرون ما نیمه خالی رو می بینیم ای کاش میشد نیمه ی دیگرش رو هم دید

داداش در وحله ی اول شما من به عنوان کسی که بزرگتر از تو هستم و تو این اجتماع بودم عرض می کنم که اولا خودتو گول نزن و به حرف پسر عمه ات هم گوش نده و بیچاره نکن

پسر جماعت به 3 دلیل میره پی یه دختر:
    1:برای ازدواج که بعید می دونم الانه برن
    2:برای ارضای مسائل جنسی (دختر خوب تن نمی ده به این کارا اصلا این کارارو انجام نخواهد داد پسر خوب و متین هم انجام نمی ده)
    3:بخاطر کلاس گذاشتن بین دوستانش که اینو همه میرن دنبالش

ما هم دوستانی داشتیم که از صبح بیدار میشدن میگفتن دختر دختر خسته کرده بودن دوره دانشجویی مارو بابا ولی الان کسی نیست بره ببینه که داره چیکار میکنه نه کاری نه زندگی بیکار دارن خیابونارو متر میکنن

اما پرسیدی که برای رفع نیاز های جنسی چیکار کنیم اخ گفتی خیلی فشار میاره به ادم منم مثل تو بودم

- برو دنبال یه کار اگه شاغلی که چه بهتر بیشتر تمرکزتو بذار رو کارت و زندگیت
    -کمتر به فکر دختر و ازدواج باهاش باش ازدواج ممکنه یک ان پیش بیاد اصلا ربطی نداره که تو از کی خوشت میاد ممکنه با یه نگاه عاشق شی یا سالها عاشق نشی
    -بیشتر با رفیقات سرگرم شو اس ام اس بده و برو باهاشون استخر...سینما...پارک(البته رفیقای خوب ها نه این ژیگول و از این حرفا)
    -به چیز های خوب فکر کن به زندگی که بعد ها می خوای تشکیلش بدی
    -اگر امکانشو داری برو به خاواده بگو که برات برن خواستگاری
    -وقت خودتو بیشتر با خونوادت بگذرون و باهاشون لذت ببر
    و....

امیدوارم پاره ای از ابهامات رفع شده باشه
    بازم سوالی بود در خدمتم عزیز

14. 5 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

bahar.65 (شنبه 03 خرداد 93), hedye63 (چهارشنبه 07 خرداد 93), mohammad6599 (چهارشنبه 09 مرداد 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 20 آذر 92), مصباح الهدی (جمعه 04 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    برادر ما باشی افرین که عقیده منو داری و ازش پیروی میکنی داداش عزیزم مشکل ما اینه یا مشکل شما یا هر پسری که در این سن هستش اینه که ما فقط فقط زود قضاوت می کنیم برات مثال میزنتم مثلا جوونیم و دوران مجردی 24 ساعته 5شنبه ها خیابونیم درست!ما میریم خیابون با دوستا و رفقا دورو بر ساعت 10 شب میریم می بینیم که دختر زیاده اونم دخترای فشن و اپدیت شده و بیکار .....سریع قضاوت می کنیم که که دختر خوب چه می دونم نیست یا اصلا پیدا نمی شه درسته؟
    خوب این درست 5شنبه نیست برای من خیابان هم نیست حالا هر جایی باشه صحرایی ٰ فضای سبزی یا حالا هر چی ولی کدم رفیق الان بیشتر هم سن و سالای من یا تو این خطن یا میخان بران تو این خط یا تو این خط نیستن ولی به جهت کم نیاوردن مثلا ( یه جور مریضیه دیگه)‌ هی تعریف میکنن که فلان کردم بهمان کردم که بنده اصلا متنرم با بودن با چنین افرادی

اصلا اعتقادی دارم کاش دوستی باشه ولی از نوع سالم که مهاله شاید

ببین عزیزم دختر خوب زیاده اگه نبود کسی مطمئن باش با کسی ازدواج نمی کرد درسته سن ازدواج رفته بالا ولی در کل اگر نبود کسی با کسی ازدواج نمی کرد الانه هم ماشالله هر پسری که با 500تا دخترم باشه دنبال دختر پاک میگرده ما دختری که با 3 4 تا پسر بوده باشه نمی تونه با کسی ازدواج کنه حالا حالا ها چون من به شخصه با این ادم ارتباط برقرار نمی کنم حالا می خواد هر کی باشه دختر خوبی هم باشه چرا؟چون قبل ازدواج نخواستم با کسی دوست شم می خوام بعد ازدواج فکرم اروم باشه که هر لحظه این دختره که من باهاشم می تونه با کی بوده باشه خداییش فکر و خیال روح و روان ادمو از بین میبره
    هر جور که زندگی کنی خدا باهات کنار میاد خوب زندگی کنی بردی اما نه اگه می خوای زیر ابی بری خدا یه جا خیرتو میگیره مطمئن باش

هیچ گاه یه دختر خوب و متین همونجوری که یه ادم برای ازدواج باهاش میمونه تن به دوستی های قبل ازدواج نمی ده جدی دارم میگم هیچوقت یه دختر پاک اونجوری نمی گرده هیچ وقت یه دختر خانواده دار تازه ساعت 10 شب نمی ره بیرون ما نیمه خالی رو می بینیم ای کاش میشد نیمه ی دیگرش رو هم دید

داداش در وحله ی اول شما من به عنوان کسی که بزرگتر از تو هستم و تو این اجتماع بودم عرض می کنم که اولا خودتو گول نزن و به حرف پسر عمه ات هم گوش نده و بیچاره نکن

پسر جماعت به 3 دلیل میره پی یه دختر:
    1:برای ازدواج که بعید می دونم الانه برن
    2:برای ارضای مسائل جنسی (دختر خوب تن نمی ده به این کارا اصلا این کارارو انجام نخواهد داد پسر خوب و متین هم انجام نمی ده)
    3:بخاطر کلاس گذاشتن بین دوستانش که اینو همه میرن دنبالش

ما هم دوستانی داشتیم که از صبح بیدار میشدن میگفتن دختر دختر خسته کرده بودن دوره دانشجویی مارو بابا ولی الان کسی نیست بره ببینه که داره چیکار میکنه نه کاری نه زندگی بیکار دارن خیابونارو متر میکنن

اما پرسیدی که برای رفع نیاز های جنسی چیکار کنیم اخ گفتی خیلی فشار میاره به ادم منم مثل تو بودم

- برو دنبال یه کار اگه شاغلی که چه بهتر بیشتر تمرکزتو بذار رو کارت و زندگیت
    -کمتر به فکر دختر و ازدواج باهاش باش ازدواج ممکنه یک ان پیش بیاد اصلا ربطی نداره که تو از کی خوشت میاد ممکنه با یه نگاه عاشق شی یا سالها عاشق نشی
    -بیشتر با رفیقات سرگرم شو اس ام اس بده و برو باهاشون استخر...سینما...پارک(البته رفیقای خوب ها نه این ژیگول و از این حرفا)
    -به چیز های خوب فکر کن به زندگی که بعد ها می خوای تشکیلش بدی
    -اگر امکانشو داری برو به خاواده بگو که برات برن خواستگاری
    -وقت خودتو بیشتر با خونوادت بگذرون و باهاشون لذت ببر
    و....

امیدوارم پاره ای از ابهامات رفع شده باشه
    بازم سوالی بود در خدمتم عزیز
    بزرگوار بنده حالا من سوالی یا بحثی در مورد بودن یا نبودن دختر خوب نکردم یا سوالی در این مورد نداشتم ولی خوب حقایقی هست که می دونیم و منم می دونم شما هم میدونید بله دختر خوب رو نمیشه توی خیابون ‍یافت ولی خوب قربون خدا برم ..... دیدم کسی که تو این خط بوده و روابط زیادی داشته میاد بعدا با یه دختر خوب ازدواج میکنه و دختره بله رو با لبخند جواب میده و همین طوری به زندگی ادامه می دن ظاهرا هم زندگی خوبی دارن اون جور که دیده میشه....
    شانسه .... بخته .... قسمته ..... خدا میدونه
    بله خوب خودمو مشغول کاری میکنم ولی در اون کاری که مشغولی سر و کار داری حداقل با رابطه گر ها اونایی که رابطه دارن و میان تو محیط تعریف میکنن یا خودشونو اونجوری نشون میدن یا جلوه میدن
    خجالت هم نمی کشم از اینکه میگم نیاز جنسی مثل نیاز غذا خوردن در روز واجبه
    ولی خوب برای برطرف کردنش اونم در این سن چی کار میشه کرد کار زشت که گناه زیادی داره = ارضا خود که عوارض خیلی زیادی داره .....
    وقتی در جامعه ما جلو جون یه جای راه حل سنگ می ندازن به جای راهنمایی کردن گمراهون میکنن ....
    ....
    من با ازدواج هیچ مشکلی ندارم بهتره بگم از هر لحاظ آماده ام به غیر از اینکه از لحاظ مالی و خونه و شغل و موقعیت
    ازدواج به نظر من قسمته اینکه بیای ‍بری خاستگاری و این ور و اون ور از یکی خوشت بیاد و بگی فقط این و این اگه قسمت نباشه نمیشه برا همین هر موقع خدا قسمتمو اون روز جلو راهم سبز کنه ( البته اون لحظه هم از خود بی خود میشی و زمان و مکان و عقل از سر آدم میره یعنی تجربه کردم برای بار اول و شایدم آخر شایدم دوباره قسمت شد دوباره عاشق شم شاید .... از خدامه )
    ای کاش چشم ها از کودکی باز باشه تا به این مرحله همه چیز عادی باشه و فساد شاید کم میشد ولی نیست یعنی بعضی مواقع زندگی رو نمی شه بدلخواه خود سواخت
    سرنوشت هم کلمه خوبیه ....
    سرتون رو به درد نیارم
    در کل خودمو نگه می دارم شاید نتونستم نگه دارم شاید رابطه ای داشته باشم شایدم نه ......

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    این دنیا محل رقابته پسر خوب

همه ی ادما نباید خوب باشن که عزیز
    خدا عقل داده یکی ازش درست استفاده میکنه یکی هم نه از گردن به بالا خلاصه همه قرار نیست تو این دنیا خوب زندگی کنن و خوب باشند ناخالصی هم توشون هست که این جور ادما جزء ناخالصی محسوب میشن

اما حرفتو قبول دارم که میگی طرف با 100 نفر بوده دنبال یه دختر خوب میگرده ولی بهت بگم بلاخره چوب کاراشو میخوره عزیز مثل همون رفیقم. از زنش نخورد از جای دیگه می خوره مطمئن باش

اما قبول ندارم میگی الان همه رفتن تو این راه یعنی چی الان یه بی احترامی به من و امثال تو که تو این تالار هستن که کم هم نیستن.یعنی ما مشکل داشتیم نرفتیم سمت این جور مسائل.؟

من خودمو مثل خودت نگه داشتم رفیقامم همه مثل رفیقات بودن اما مهم اونه که خودت با اونا یکی نشی الان بیشتر دخترایی که میان تو این تالار در مورد مشکلات ازدواجشون اعم از بی خواستگاری و اینا بحث میکنن که امیدوارم دیدی بر تاپیک هاشون داشته باشی اینا هیچ کدومشون با پسر نبودن و خواستگار ندارن چرا چون سن ازدواج رفته بالا مشکلات کاری و اجتماعی باعث شده که جوونی مثل شما قدم برای ازدواج نزاره. ما نباید قضاوت بیجا کنیم منم نه کارشناسم نه حرفه ام در این هستش نظر شخصیم و با 26 سال زندگی در اجتماع برات عرض می کنم

دوستانت فقط برای کلاس گذاشتن که خودتم گفتی میان از این حرفا می زنن که تو فکر کنی اونا یا چقدر دختر باز ناهری هیتن یا بزرگ جامعه ولی یادت باشه بزرگ اونیه که عقلش کار کنه خودت بگو اونا عقلشون کار میکنه؟

مطمئنا نه چون اگه کار میکرد دنبال زندگیشون بودن الانه میری خیابون پسر همسن بچمه دوم ابتدایی میگه دختر دختر تو بعد میگی 24 ساله ها مشکل از بالاست پسر خوب مهم اینه که تو پاک زندگی کنی و تن به این دوستی ها ندی و به همین پاک زندگی کردنت افتخار کنی و برای ازدواج هم به دنبال کسی برو که مثل خودت باشه تا بعد از زندگیتون دچار خیال پردازی نشی که زن من می تونه با کی بوده باشه و از این حرفا این فکر ها خیلی بده خیلی عصبی میکنه ادمو

اما اون چیزی که مهمه اینه که افکارت عوض بشه بعدش فشار جنسی چی بگم نمی شه دریغ کرد نمیشه پنهانش کرد یا باید خودتو خالی کنی که خودت هم بهتر میدونی از عوارضش یا اینکه تحمل که سخته و ولی چاره نیست تا وقتی که ازدواج نکردی و بعدیش ازدواج که اونم میگی موقعیت و پول و اینا .....

ولی دوستانه بهت می گم ول کن ذهنتو از این حرفا که دختر خوب نیست یا کم شده با اطمینان خاطر توکل کن به خدا اون کسی که با افکار عقیده خودت داره زندگی میکنه که کم هم نیستن تو راه سرنوشتت قرار بده و بهترین ارزو هارو باهاش به ارمغان برسونی

در ضمن اگر یه موقعاتی که اون دوستات و پسر عمه ات اومدن و در مورد دختر و دوستی هاشون گفتن شما جدی نگیر اینا برای کلاس گذاشتنه و تنها کاری هم که انجام بده کلتو تکون بده و حرفاشونو تایید کن بزار حال کنن

17. 3 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

bb12 (جمعه 04 مرداد 92), مصباح الهدی (جمعه 04 مرداد 92), اشنای قدیمی (یکشنبه 24 شهریور 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام برادر گرامی
    یک بار از یک مشاور شنیدم که ورزش های رزمی به کنترل میل جنسی به شدت کمک می کند.
    به نظرم اگر در تغذیه خودتان ازخوراکی های سرد کننده مانند کاسنی و... استفاده کنید کمکتان خواهد کرد.همچنین از خوردن غذاهای گرم مانند فلفل و... اجتناب کنید.(می تونید از اینترنت جستجو کنید.)
    مقید بودن نسبت به مسائل اخلاقی و دینی سبب می شود که حتی ذهن آدم به سمت گناه کردن نره چه برسه به گناه کبیره زنا!.
    روزه واقعا تمرین بسیار خوبی برای کنترل نفسه.از این فرصت ماه رمضان استفاده کنید.حتی توصیه شده در سایر ماه ها برای کنترل نفس و کاهش شهوت هفته ای یک روز روزه بگیریم.
    امیدوارم زحماتی که تا الان برای پاک ماندنتان کشیدید یک شبه هدر ندهید ! چرا که این لذت لحظه ای به عذاب وجدان دائمی و شرمساری پیش خودتان و خدایتان نمی ارزه.
    پاک و موفق باشید.

19. 5 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

bb12 (جمعه 04 مرداد 92), del (شنبه 05 مرداد 92), کاغذ بی خط (چهارشنبه 20 آذر 92), اشنای قدیمی (یکشنبه 24 شهریور 92), بی وفا (جمعه 04 مرداد 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)