به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 بهمن 92 [ 17:31]
    سطح
    11
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class500 Experience Points
    تشکرها
    43

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

Gadid طرفداری بی منطق ازمادرش داره دیونم میکنه

سلام دوستان من خدایش تا جایی که بتونم برای مادر همسرم کم نمیذارم و همین طور خانوادم تو هیچی کم نمیذارن برای اینکه من حرف نشنوم ازخانواده ی همسرم ولی اونا هرچی ما کوتاه میایم بیشتر اذیت میکنن و فقط میخوان مارو دست کم بگیرن پدرو مادر من برای فوت یکی ازاقوام خانواده ی همسرم برای مسجد به شهر دیگه سفر کردند ولی اونا برای اقوام ما که مراسم تو شهر خودشونه نمیان به همسرم که گلایه میکنم میگه به من چه مشکل خودتونه من چه کارکنم و ازاونا به نا حق طرفداری میکنه و حتی میره پیششون تمام حرفایی که من تو خفا بهش گفتم میذاره کف دست مامانش با اونا که هست پشت سرم راحت حرف میزنن و وقتی میاد میگه من پشتتم نمیذارم ازت حرفی زده بشه همش دروغ بابا خودم بارها یه دفعه ای اومدم و دیدم چیا میگفتن دارم کلافه میشم بیشتر طرفداری نکردنای همسرم برام خیلی سخته تحملش آخه این که اینطوریه من دلم به کی گرم باشه و تحملشون کنم خواهشا برادری و خواهری کنید برام راه حل درست جلو پام بذارین ممنونم التماس دعا.

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مرداد 94 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    11,614

تشکرشده 12,542 در 2,269 پست

Array
    سلام
    در خصوص رفتارهای پدر و مادر و کلا خانواده همسر ، چون رفتار اونها دست همسرتون نیست پاسخش درست بوده اینکه پدر ومادرش تو ختم فامیل شما نمیان به همسرتون مربوط نمیشه. گلایه کردن شما در این موارد بدتر اونو کلافه میکنه. چون نمی تونه کار اونها رو توجیه کنه ممکنه به نوعی بخواد قضیه رو توضیح بده که شما حمل بر جانبداری غیر منطقی میکنید.

بنابراین رفتارهای خوب و بد هرشخصی ای رو از همون شخص ببینید و با همون فرد مطرح کنید.
    حتی به پدر و مادرتون هم بگید که اگه از برخورد یا فعل فامیل همسرتون ناراحت شدند ، خودشان به هرنحوی که می دانند مطرح کنند. شما خودتون و همسرتون - کلا زندگی تون - رو از این گله گذاریها خارج کنید . اینطوری زندگی تون مصون می مونه.

شما هم بهتره تا مدتی پیش همسرت کمتر از خانواده اش گله گذاری کنی ، یه مقداری خویشتن داری کن تا
    حساسیت همسرت کم بشه.

اینکه پشت سر شما حرف می زنن و اسرار خونه رو بیرون می برن ، نیاز به راهنمائی دارن که این حرکت آسیب زاست.

- - - Updated - - -

سلام
    در خصوص رفتارهای پدر و مادر و کلا خانواده همسر ، چون رفتار اونها دست همسرتون نیست پاسخش درست بوده اینکه پدر ومادرش تو ختم فامیل شما نمیان به همسرتون مربوط نمیشه. گلایه کردن شما در این موارد بدتر اونو کلافه میکنه. چون نمی تونه کار اونها رو توجیه کنه ممکنه به نوعی بخواد قضیه رو توضیح بده که شما حمل بر جانبداری غیر منطقی میکنید.

بنابراین رفتارهای خوب و بد هرشخصی ای رو از همون شخص ببینید و با همون فرد مطرح کنید.
    حتی به پدر و مادرتون هم بگید که اگه از برخورد یا فعل فامیل همسرتون ناراحت شدند ، خودشان به هرنحوی که می دانند مطرح کنند. شما خودتون و همسرتون - کلا زندگی تون - رو از این گله گذاریها خارج کنید . اینطوری زندگی تون مصون می مونه.

شما هم بهتره تا مدتی پیش همسرت کمتر از خانواده اش گله گذاری کنی ، یه مقداری خویشتن داری کن تا
    حساسیت همسرت کم بشه.

اینکه پشت سر شما حرف می زنن و اسرار خونه رو بیرون می برن ، نیاز به راهنمائی دارن که این حرکت آسیب زاست.

«خدا گوید:تو ای زیباتر از خورشید زیبایم،
    تو ای والاترین مهمان دنیایم،
    بدان آغوش من باز است،
    شروع کن، یک قدم با تو،
    تمام گامهای مانده اش با من…»

3. 2 کاربر از پست مفید baby تشکرکرده اند .

Pooh (دوشنبه 06 آبان 92), roze sepid (سه شنبه 01 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    پس
    چی شد؟هیچ کسی نیست ب جز بی بی ی جواب خواستمااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا

- - - Updated - - -

پس
    چی شد؟هیچ کسی نیست ب جز بی بی ی جواب خواستمااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 08 آذر 92 [ 01:05]
    سطح
    7
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    140

تشکرشده 190 در 74 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    می شه بگید شما و همسرتون چند سالتونه ؟
    ببینید برای اکثر افراد پدر و مادر و در کل خانواده جایگاه خودشو داره , اینکه شما می یای و کارهای خانواده همسرتو هرچقدر بد , به همسرتون می گید و اصولا حتی اگه قبول هم داشته باشه , اگر به خانوادش خیلی تعصب داشته باشه طرف اونارو می گیره نه شما ! در حالی که واقعا شوهر شما حرف بدی هم نزده گفته به من چه! خب واقعا به اون چه ربطی داره رفتار خانوادش !
    و از این دید هم به قضیه نگاه کنید که شاید واسه این میره میگه به خانوادش که شما از چه چیزی ناراحت شدید که اونا بفهمن و دیگه شمارو نرنجونن . دوست عزیز مردا اصولا مثل خانم ها سیاست ندارن که چه حرفی باید زده شه چه حرفی نه ! فکر می کنه اگه بگه کمکی به شما کرده ! دوستتون داره و می خواد که اونا بفهمن و دیگه آرامش شما بهم نخوره .. فکر می کنه اینجوری کمکی کرده به شما . (البته این مثالی که زدید واقعا گیر الکی شماست ! خب شاید مشکلی پیش اومده تو خانوادشون و نتونستن اون روز برای مراسم ختم اقوام شما بیان! باقی مسائل رو نمی دونم ..)

شما یه بار با مهربونی به همسرتون بگید عزیزم من می دونم که وقتی تو میری به خانوادت می گی حرفایی که من می زنم بهت , از دلخوریام , به خاطر اینه که فکر می کنی اینجوری کمکم کردی , اما من دوست دارم فقط این حرفا بین خودمون باشه و فقط گفتن این حرفا واسه من حکم درد و دل داره وگرنه من خانواده ی تو رو , مثل خانواده خودم دوست دارم!

اینجوری تا به حال صحبت کردی با همسرت ؟
    ویرایش توسط violet : سه شنبه 01 مرداد 92 در ساعت 17:23

6. کاربر روبرو از پست مفید violet تشکرکرده است .

roze sepid (سه شنبه 01 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    سلام دوست من بله بهش گفتم دارم باهاش دردودل میکنم خوبه خوبه خوبه تا وقتی اونجا نره تا میره شخصیته خیلی بدی پیدا میکنه نمیگم نره نه........ولی تاثیر پذیر نباشه چون مادرش ب شدت پشت سرم حرفای کوبنده میزنه مثل اینکه زنت زشته بی ادبه صورتش جوش داره و.....دارم کم میارم دیگه ما 10سال اختلاف سنی داریم ایشون 32ومن22 کمکم کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)