به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 07 آذر 98 [ 22:56]
    سطح
    44
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 96
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

یه گناه و هزار جور دردسر

یه سلام به گرمی هوای این روز ها

یه راست میرم سر اصل مطلب
    من یه آقا 26 ساله متاهل هستم حدود 4 ساله ازدواج کردم و دارای یه فرزند 2 ساله مشکل ، گناه ، نمیدونم چی بهش بگم اصل موضوع اینه که من خود ارضایی می کنم نمی تونم از این کار دست بردارم لذتی که تو خود ارضایی بهم دست میده از نزدیکی با همسرم بیشتره هزار بار تا حالا پشیمون شدم ولی دوباره رفتم طرفش وقتی که از سن 14 سالگی خود ارضایی میکنم تا الان که 26 سالم هستش یه طوری تو وجود من مونده اصلا نمی تونم خودم رو کنترل کنم تا فضاء خونه مناسب میشه شروع می کنم به خود ارضایی خودم رو با عکس ، فیلم مشغول می کنم .
    خانومم کارمند هستش و من بیکارم از موقعی هم که ازدواج کردم نتونستم شغل ثابت و مناسبی گیر بیارم تو شهری هم که ساکن هستم هیچ اشنایی ندارم فقط به خاطر همسرم از شهر خودم و پدر و مادرم دور شدم اومد به شهر همسرم و از اون موقع تا حالا بیکار هستم و همین بیکاری بیشتر منو کشونده به سمت گناه خود ارضایی یه احساسی بهم میگه خدا داره منو تنبیه می کنه به خاطر گناهی که انجام میدم ولی دست خودم نیست نمی تونم خودم رو کنترل کنم بیشترین روزی که خودم رو کنترل کردم 11 روز بوده اونم به خاطر اینکه تو یه ارگانی داشت شرایط کاری جور میشد قرار شد 11 روزه دیگه خبر بدن منم اینقدر راز و نیاز کردم با خدا گفتم خدایا 11 روز قول میدم گناهی نکنم خیلی التماسش کردم این 11 روز گذشت و خبری نشد و من روز 12 دست به گناه زدم و قولی که به خدا دام رو شکستم و روز 13 خبر اومد که کارم درست شده و برای یک سال به عنوان پیمانکار با اون ارگان قرار داد بستم هنوز 3 ماه از قرار داد نگذشته بود که بدون اطلاع من با یه پیمان کار دیگه قرار داد بستن قرار داد من رو بدون هیچ ایرادی فسخ کردن تنها مشکل من این بود که بهشون رشوه ندادم از من خوششون نیومد بازم میگم خدا داره تلافی گناه هایی که انجام دادم رو میگیره بر عکس همه خونه ها جای من و همسرم با هم عوض شده خانومم میره سر کار و من شب و روز تو خونه هستم بچه داری می کنم از حقوقی که خانومم میگیره فقط 80 تومنش می مونه برای خرجی بعقه اش میره برای وام و بدهی به خدا خسته شدم فکر نکنید که من جوان بی فکر و بی غیرتی هستم به خدا تو این چند سال که اومدم تو این شهر چند جا تا حالا کار کردم از رانندگی گرفته تا شاگرد مغازه کار تو خونه منظورم بیرون کار میگرفتم میاوردم تو خونه انجام میدادم همه این کار ها به 2 ماه نمی کشید دوباره بیکار می شدم وقتی که راننده بودم فقط ماهی 300 تومان میگرفتم از ساعت 6 صبح میرفتم تا 7 شب اصلا ارزش نداشت به خاطر 300 تومان این قدر زحمت بکشم اون موقعی هم که شاگرد یه مفازه بودم ماهی 250 میگرفتم که کلش 180 تومان دستم رو میگرفت بعقه اش میشد پول تاکسی خیلی دارم رنج میکشم وقتی که حال و روز خودم رو می بینم به قول خانومم این قدر ناشکر نباش شاید یه خیریتی تو کار هست وقتی که خانومم میگفتم فلان جا برای کار برات سپردم اینقدر به خدا التماس میکردم همیشه خانومم میگه اینقدر برای یه کار به خدا التماس نکن و به زور چیزی رو نخواه اگه مصلحت باشه خدا خودش درست می کنه الان کار من شده یه وقت هایی راز و نیاز و بیشتر وقت ها هم خود ارضایی دارم دیوونه میشم اینقدر به خودم ناسزا میگم خدا هم دیگه منو به حال خودم رها کرده 4 ساله که اومدم اهواز حتی یه دوستی هم ندارم باورتون نمیشه فقط سوپری محله و آپارتمانی که توش زندگی می کنیم منو میشناسن و دیگه هیچ آشنایی از طرف من این جا نیست بیشتر وقتها که تو خونه تنهام اینقدر گریه می کنم دلم به حال بدبختی هایی که دارم میسوزه
    تورو خدا یکی کمکم کنه

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 28 تیر 92 [ 14:43]
    سطح
    1
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    9

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    دوست نازنین ... در مورد مشکل جنسی ای که داری باید از یک روانشناس یا متخصص سکسولوژی یا هر کی دیگه که بتونه کمکت کنه کمک بخوای ...

در مورد کار و زندگیت هم من که موندم چی بگم ... واقعا الان که اینا رو خوندم خودم رو یه لحظه جات گذاشتم ... میفهمم چی میکشی مرد ... تف به این روزگار ... توی یه مملکتی باشی که روی ثروت خوابیده و حال و روز مردمش اینه ... با تمام وجود غمگینم کشورم نفت به جهان میده شهرونداش مثل سربازند همه چی بوی پادگان میده...

اینجوری که من متوجه شدم مثل اینکه توی یه شهر کوچیک هم ساکنی که کار هم کمه ....

- - - Updated - - -

البته تا جاییکه بنده میدونم خودارضایی از نظر روان شناسی ضرری نداره ... اما چون عقاید مذهبی دارید و بخاطر انجامش خودتونو ملامت میکنید همین باعث میشه که از نظر روحی هم آسیب ببینید ....

- - - Updated - - -

البته تا جاییکه بنده میدونم خودارضایی از نظر روان شناسی ضرری نداره ... اما چون عقاید مذهبی دارید و بخاطر انجامش خودتونو ملامت میکنید همین باعث میشه که از نظر روحی هم آسیب ببینید ....
    ویرایش توسط ozouow : جمعه 28 تیر 92 در ساعت 02:12

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 12 مرداد 92 [ 15:31]
    سطح
    2
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 14 در 5 پست

Array
    سلام. جناب علیزاده عزیز. اولا که بریک من رو بپذیرید که از انجام عملوتن احساس پشیمانی دارید که این یعنی 90 درصد راه.دوما دوست من مسلما شرایط شما خ سخت و خودت بهتر از من می دونی که خود سختی . شرایط نامناسب باعث میشه ادم به مسکن های زودگدر پناه بیاره. این مسکنها برای کوتاهی حواس ادم رو پرت می کنن اما کماکان مشکل به قوتش باقی اس.دوست عزیز من اولا که واقعا بیکار بودن خ خ سخت. اما خداروشکر شما هنوز سنی ندارین برای ناامید شدن. شمایی که تونستی 11 روز ترک کنی پس 12 روز ....1 سال و برای همیشه هم می تونی ترک کنی. مطمین باش. یکی از علتای بزرگی که می رین سراغ این کار بودن شرایط مناسب ( خلوت و بیکاری شما) و از طرف دیگه عادت کردنای شماست. هر عادتی هر چقدر قوی رو میشه ترک کرد.دوست عزیز من من توصیه می کنم که حتما سعی کنین با توجه به محل زندگیتون و نیازهایی که تو اون شهر احساس میشه به کسب مهارتهایی رو بیارین که می تونن خودشون یه فرصت شغلی براتون جور کنن. مطمین باشین این معضل بیکاری به خ ها فشار می اره ولی کسی که پشتکارش زیاد باشه و روحیه قوی داشته باشه ختما می تونه با یه فکر خوب یه شغل خوب دست و پا کنه. این خ خ مهم. شا انرژی جوانی رو دارین نباید این رو صرف غصه خوردن و تخریب خودتون کنین.مطمین باشین دوست من خدا بسیار مهربان است درست کارتون درست نیست ولی این دلیل نمیشه که خدا رحمتش رو از شما برداشته باشه عزیزم. پس خودت رو دوست داشته باش. حالا این کارم کردی دلیل نداره که تا ابد این کاره باشین که. واقعا اوضاع کار خوب نیست و این به دلیل محردم بودن شما از لطف خدا نیست که.سعی کنین هوشمندانه به دنبال کسب مهارت باشین. من می شناسم میلیاردری رو که در 30 سالگی پشت ژیانش بار تو محله ها می برده و الان با ریس جمهور دیدار خصوصی داره و در کشورهای خارجی مثل امریکا سرمایه گداری کرده.ایشون کار خودشون رو این جوری شروع کردن که : به دنبال چیزی بودن که در شهر نبوده و نیاز مبرمی هم حس می شده. مثلا ایشون دیدن که در اون سالها شرکت نفت نیاز به ماشینهایی داره که نماینده خاصی برای اوردن این قطعات به جنوب نبوده. ایشون اغازگر این کار می شن.دوست من بیکاریبرای همیشه باقی نخاهد ماند اگر شما با اراده و پشتکار و البته نیروی تفکرتون به مبارزه با اون برین.خودتون رو هم مدام با افسوس خوردن و پشیمان یودن و سرزنش کردن له نکنین. ارزش شما خ بیشتر از این چیزهاست. من مطمینم با بهتر شده اوضاع کاریتون و افزایش مشغله هاتون این گناه هم در شما کم میشه.

- - - Updated - - -

در ضمن دوست من یکی از عوامل بدست اوردن کار ارتباطات قوی هست. مسلم که وقتی تو خونه نشستین از بچه مراقبت می کنین کسی شما رو نمیبینه. پس بچه رو بسپارین به مهد یا فامیل و خودتون سعی کنین بیشتر در جامعه باشین.در مورد مشکل جنسیتون: اولا گفتین فیلم و عکس و.. دارین سعی کنین همین الان همین جا برین همه رو نابود کنین که اگرم خاستین نداشته باشیندوما سعی کنین از تنهایی دور باشین کلا از شرایط مناسب برای این کار. دوست من ملت دست از اعتیاد به مواد مخدر برمی دارن قطعا شما هم می تونی.بعد سعی کنین هر چه مشکل در ارتباط جسی با خانمتون دارین برطرف کنین و سعی کنین کاملا از این ارتباط لذت ببرینسوما خودتون رو دوست داشته باشین این عادت چند ساله که در شما وجود داشته پس انتظار نداشته باشین یکی دوروزه برطرف شه. اول سعی کنین مثلا اگه یه بار در ورز می کنین کمش کنین به دوروز یکبار و بعد سه روز یکبار و به جاش یه فعالیت جایگزین انتخاب کنین. اگه در این بین موفق نبودین اشکالی نداره دوباره شروع کنین. به خودتون حق بدین از 14 تا الان زیاده . مطمینا شروع کنین تا سال اینده از شرش خلاص شدی.در مورد کار هم سعی کنین فعلا از یه کار دم دست و حتی سطح پایین شروع کنین. در کنارش سواد علمی و عملیتون رو افزایش بدین حتما موفق می شین. ماشالله جوان و پدر. شما یه مشکل بزرگ که داری اینکه هر روز و هر لحظه یه ندا ازدرونت داره بهت می گه بی ارزشی و لابق چیزای بد... اون رو برای همیشه خفش کن. برای خفه کردنش به تاپیک مشاوره خصوصی بهار زندگی با جناب sci و یا نازنین اریایی با جناب sci برین من نمی دونم الان کجاست.برای اخرین بار می گم شما شایسته بهترینهایی برای بدست اوردنش تلاشت رو هدفدارتر غصه خوردنهاتو کمتر اعتماد بنفستم بیشتر کن. هم تو برهه ای از زندگیشون خراب می کنن این دلیل نداره که تا ابد خراب باشن.اینده ای بساز که گدشتت جلوش زانو بزنه عزیز

- - - Updated - - -

در ضمن دوست من یکی از عوامل بدست اوردن کار ارتباطات قوی هست. مسلم که وقتی تو خونه نشستین از بچه مراقبت می کنین کسی شما رو نمیبینه. پس بچه رو بسپارین به مهد یا فامیل و خودتون سعی کنین بیشتر در جامعه باشین.در مورد مشکل جنسیتون: اولا گفتین فیلم و عکس و.. دارین سعی کنین همین الان همین جا برین همه رو نابود کنین که اگرم خاستین نداشته باشیندوما سعی کنین از تنهایی دور باشین کلا از شرایط مناسب برای این کار. دوست من ملت دست از اعتیاد به مواد مخدر برمی دارن قطعا شما هم می تونی.بعد سعی کنین هر چه مشکل در ارتباط جسی با خانمتون دارین برطرف کنین و سعی کنین کاملا از این ارتباط لذت ببرینسوما خودتون رو دوست داشته باشین این عادت چند ساله که در شما وجود داشته پس انتظار نداشته باشین یکی دوروزه برطرف شه. اول سعی کنین مثلا اگه یه بار در ورز می کنین کمش کنین به دوروز یکبار و بعد سه روز یکبار و به جاش یه فعالیت جایگزین انتخاب کنین. اگه در این بین موفق نبودین اشکالی نداره دوباره شروع کنین. به خودتون حق بدین از 14 تا الان زیاده . مطمینا شروع کنین تا سال اینده از شرش خلاص شدی.در مورد کار هم سعی کنین فعلا از یه کار دم دست و حتی سطح پایین شروع کنین. در کنارش سواد علمی و عملیتون رو افزایش بدین حتما موفق می شین. ماشالله جوان و پدر. شما یه مشکل بزرگ که داری اینکه هر روز و هر لحظه یه ندا ازدرونت داره بهت می گه بی ارزشی و لابق چیزای بد... اون رو برای همیشه خفش کن. برای خفه کردنش به تاپیک مشاوره خصوصی بهار زندگی با جناب sci و یا نازنین اریایی با جناب sci برین من نمی دونم الان کجاست.برای اخرین بار می گم شما شایسته بهترینهایی برای بدست اوردنش تلاشت رو هدفدارتر غصه خوردنهاتو کمتر اعتماد بنفستم بیشتر کن. هم تو برهه ای از زندگیشون خراب می کنن این دلیل نداره که تا ابد خراب باشن.اینده ای بساز که گدشتت جلوش زانو بزنه عزیز

4. 2 کاربر از پست مفید acute تشکرکرده اند .

alizadeeh (شنبه 29 تیر 92), شیدا. (جمعه 28 تیر 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست عزیز،

بیکاری منشا یا تقویت کننده خیلی مشکلات هست. مساله فقط بعد اقتصادی نیست.
    مدتی به طور مداوم تمزکزتون را بذارید روی شروع یک کار برای خودتون.
    توی اینترنت سرچ کنید و امکانات مختلف کارآفرینی را ببینید. ایده هایی توی سایتهای مختلف ایرانی و خارجی هست که می تونید پیدا کنید.
    بعد با توجه به توانایی و امکاناتتون یکی را شروع کنید.

6. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

del (شنبه 29 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array
    سلام دوست گرامی.

من نه انسان خیلی مذهبی هستم نه خرافاتی اما اینکه میگی در رحمت خدا با گناهت بسته میشه رو جدی بگیر.
    من خودم به شخصه تجربه کردم.
    تو بازه هایی که نمازم رو از تنبلی ترک میکنم، یا دل کسی رو میشکنم، اتفاقات ناگواری برام میفته...هر خیری میرم سمتش، بال در میاره و میپره.
    اما به محض اینکه توبه میکنم و نمازم رو سر وقت میخونم یا دل کسی رو به دست میارم، همه کارا میفته رو غلطک.
    به نظرم خدا خیلی دوستت داره.
    این نشون میده که تورو به حال خودت رها نکرده و داره با نشونه هاش بهت میفهمونه که کار غلطی انجام ندی.

8. 3 کاربر از پست مفید گل آرا تشکرکرده اند .

alizadeeh (شنبه 29 تیر 92), del (شنبه 29 تیر 92), شمیم الزهرا (دوشنبه 31 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    4
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ممنونم از همه دوستانی که راهنمایی کردن
    من ساکن مشهد بودم ازموقعی که ازدواج کردم به خاطر شرایط کاری همسرم مجبور شدم برای زندگی برم اهواز
    در مورد کار تا دلتون بخواد به هر کس و ناکسی رو زدیم همه فقط قول دادن خبری نشد
    نا گفته نماند موقعی که اومدم اهواز ابتدا یه شرکت تاسیس کردم ولی بدون دفتر ..... فقط اسم شرکت بود که بتونم کار بگیرم فقط تونستم برای 3 ماه با یه ارگانی کار کنم بعدش هم فسخ قرار داد همون حرف های بالا ...
    مدرک تحصیلی که دارم فوق دیپلم ساختمان هستش ولی بیشتر علاقه دارم به کار های کامپیوتری سخت افزاری شرکتی هم که زدم تو همین زمینه فعلایت داره که فقط خودم نیروی کاریش هستم فعلا چند ماهی هستش که خودم رو سرگرم ورزش کردن کردم حداقل روزی یه ساعت رو ورزش می کنم تو این 5 ماه تونستم یه 18 کیلویی کم کنم
    خدایش بیکاری خیلی بده همش سنگینی نگاه اطرافیان رو احساس می کنم همه فک و فامیل تو مشهد فکر می کنن من کار میکنم ولی خبر ندارن 4 ساله ازدواج کردم هنوز نتونستم برم یه کار مناسبی پیدا کنم بعضی آدم ها خیلی پستن منی که سر کار می رفتم و همه از من راضی بودن فقط مسول بخش امور مالی که زن بود از من بدش می اومد به همین خاطر نون منو برید و از کار بیکار شدم ...
    من سال 86 با این سایت آشنا شدم و عضوش شدم شاید براتون جالب باشه بدونید از طریق همین سایت با خانومم آشنا شدم و بعدش ازدواج کردیم و الانم 4 ساله زندگی مشترکی داریم خدا رو شکر با همدیگه مشکل آنچنانی هم نداریم فقط از لحاظ بیکاری من و اقتصادی خیلی تحت فشار هستیم باور نمی کنید وقتی که برای یه کرایه تاکسی می مونم مجبور میشم پیادره برم و برگرم تو این هوای گرم اهواز خیلی بهم فشار میاد تا حدی که از ازدواج کردنم پشیمون میشم ولی بعدش میگم خدا اگه نمی خواست که من اینجا نبودم
    از تو حــرکــت .. از خدا چاله چوله و دست انداز و پیـچ ِخطـرناک

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    4
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    دوستانی که یه روانشناس یا مشاوره در زمینه سکسولوژی یا سکس تراپی در اهواز میشناسن لطف کنن آدرس بدن
    خواهشا برام دعا کنید

دلم گرفته اي خدا كجايي..........دلم ميخواد دست تو رو بگيرم
    ميدونم اين كفره ولي خدا جون.......ساده ميگم دلم ميخواد بميرم

دنياي زيبايي كه ساختي خدا.....چيزي به جز غم واسه من نداره

عاشق ابراي بهارم اما............بيشتر از اون چشماي من ميباره

خدا همه ميگن تو مهربوني........ميگن كه تو عاشق بنده هاتي

پس چرا وقتي اشكامو ميديدي........جواب قلب خستمو ندادي

خدا به جز تو هيچ كسو ندارم......كه گوش بده حرف دل خستمو

يا وقتي توي سختيا جون ميدم........بهم بگه كه ميگيره دستمو

غمام ديگه خيلي شده اي خدا........نميدونم غصه واسه كدومه

چه حسي داره وقتي كه يه بنده....بهت ميگه كه مرگم آرزومه

يه ثانيه خوشي توي زندگي.......اين روزا واسه من مث يه خوابه

چرا بايد اين باشه سرنوشتم.........تموم اين چراها بي جوابه

خدا چرا تموم نميشه عمرم........ميدونم هيچ كسي منو نميخواد

خودت نوشتي توي سرنوشتم.....كه واسه من يه روز خوش نمياد

خدا چقدر ناله كنم پيش تو............خدا فقط يه بار بده جوابم

بهم بگو تموم اينا خوابه................يا كاري كن كه تا ابد بخوابم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)