به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 68
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 اسفند 97 [ 07:26]
    سطح
    45
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 181
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    149

تشکرشده 40 در 22 پست

Array

شوهرم اختلال شخصیت داره ثبات نداره بمونم یاطلاق بگیرم؟

من غزل 28 ساله همسرم 30 ساله هست.ازدلایل طلاقم اینه که ثبات ندارد .دست بزن شدیدداره. تن پروره وتن به کارنمیده .بچه ننه است تک پسره وهمه کاراشومادرش براش می کنه وتصمیم میگیره. قاضی ماروفرستادپزشکی قانونی وروانپزشک نامه دادکه همسرم دچاراختلال شخصیت هست ولی درحدجنون نیست.
    3 ماهه خونه پدرم هستم هرروزمیادالتماس می کنه برگردم امااصلاقابل اعتمادنیست غیرقابل پیش بینیه.پدم کاملاموافق طلاقم هست ونمیذاره برگردم..

- - - Updated - - -

خواهش می کنم کمکم کنیددارم برای طلاق توافقی میرم .
    میترسم پشیمون بشم
    ویرایش توسط sahelneshin : پنجشنبه 27 تیر 92 در ساعت 14:00

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    سلام . چند سال باهاش زندگی کردی ؟ نوع اختلال شخصیتی که پزشک تشخیص داد چی بود؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 بهمن 95 [ 11:36]
    سطح
    42
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    141

تشکرشده 70 در 40 پست

Array
    سلام غزل میشه بیشتر توضیح بدی ؟ازدواجتون چطوری بود؟ بچه هم دارین؟سر چه موضوعی دعوا میکنید که به کتک کاری میرسه؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    149

تشکرشده 40 در 22 پست

Array
    همسرم بساربهم ابرازعشق می کنه هرکاری میکردم بسیارقدردان بوددست وپاموباعشق می بوسیدامادرعمل تامی خواست تصمیمی برای کاروزندگیش بگیره فقط حرف مادرشوگوش میکرد.
    نمی تونه تعادل بین عشق ونفرت رونگه دداره درعین حال که بسیاربه من ابرازعلاقه میکردولی اصلابهم اعتمادنداشت .
    هیچی روبه نام خودش نمیکردازاول مادرش همش بهش می گفت هیچی به نامت نمی کنیم مبادازنت مهریه بگیره .
    من خیلی ازاین موضوع ناراحت میشدم واینویه توهین می دونستم به خودم همسرم توحرف همه حق هاروبه من میدادواین حرفای مادرشومحکوم میکردولی درعمل حرف اوناروگوش میداد.دوسال ازازدواجم می گذره ویکسالم عقدبودم ولی هرچی تلاش کردم مستقل بشه نشد

- - - Updated - - -

فقط نوشت اختلال داره توضیح نداد ولی من می گفتم ثبات نداره خودم باتحقیقاتی که کردم فکرمی کنم اختلال مرزی داره یادوقطبی

- - - Updated - - -

نه بچه ندارم .سرهرچیزی که مخافت کنم مخصوصاسراینکه استقلال نداشت وازلحاظ مالی کتملن وابسته خانواده ش بودهرکارمی خواست بکنه بایدازمادرش اجازه می گرفت چون همه ملک ومغازه ش به نام مادرشه

- - - Updated - - -

ماهمدیگه رویه جایی دیدیم حتی بهم شماره دادولی یک سال گذشت من تماس نگرفتم. بعدیه معرف به من زنگ زدگفت اون آقاخیلی سراغتونومیگیره شماره مودادبهش من یک جلسه رفتم بیرون باهم حرف زدیم هفته بعداومدخواستگاری ومن خیلی بهش ابرازعشق کردم اونم خیلی آدم برونگراییه توجمع انقدرازمن تعریف می کنه که همه به من حسودی می کردن ازلحاظ ظاهرخیلی خوشگله منم همینطور همه حسرت مارومی خوردن اما کسی نمی دونست توخونه چقدرعذابم میداد

- - - Updated - - -

یه اخلاقی که داره همش می خوادزهرچشم بگیره منوبترسونه. وقتی به شدت منوکتک زدباکمربند پرت کردن لیوان دستم خون اومد و داشت خفه ام میکرد اومدم خونهه بابام عوض معذرت خواهی تایک هفته می گفت طلاقم میده چون می دونست من خیلی دوستش دارم وازطلاق متنفرم ولی بعدازیک هفته افتادبه التماس کردن که برگردم

- - - Updated - - -

وقتی کتکم میزدبعدش بلافاصله تغییرحالت میدادمیومدبغلم میکردولی هیچ وقت حرفموگوش نمی کردوکارخودشومیکرد.

هرروزیه حرف میزنه گاهی التماس می کنه برگردم گاهی هم میگه طلاق توافقی کلن مشکلش اینه که سرحرفش نمی مونه وبه شدت بدبینه.

- - - Updated - - -

دوستان لطفاراهنماییم کنید

- - - Updated - - -

فقط نوشت اختلال داره توضیح نداد ولی من می گفتم ثبات نداره خودم باتحقیقاتی که کردم فکرمی کنم اختلال مرزی داره یادوقطب

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 بهمن 95 [ 11:36]
    سطح
    42
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    141

تشکرشده 70 در 40 پست

Array
    تابحال با مادرش پدرش صحبت کردی ؟ شاید اگه بهشون بگی مشکل اصلیت دخالت اوناست به استقلال شوهرت کمک کنن!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    149

تشکرشده 40 در 22 پست

Array
    دوستان هستید؟من منتظرراهنماییمون هستم

- - - Updated - - -

آره حتی پدرمم صحبت کرده بارهاقول شرف دادن اماخیلی آدمای دروغگویی هستن وبسیارمادی وبدبین هستن.پدرومادرش خودشون خیلی مشکل دارن پارسال طلاق گرفتن اصلانمی خوام واردمشکلات اونابشم چون خیلی آدمهای دروغگویی هستن من فقط دلم به همسرم خوش بودکه اونم مثل اینکه مثل هموناست وبااوناهمدسته جلوی من حقشوازاونامی خواست که مستقل بشه ولی فرداش یادش میرفت وتوعمل هیچ کاری نمیکرد

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    سر چه چیزایی بدبینه ؟ سر چه چیزایی حساسه ؟ از روی چه اخلاقیاتی تشخیص دادی که ممکنه دو قطبی یا مرزی باشه ؟ یک مثال از دعواهاتون رو که تو ذهنته برامون بگو. از شروعش ، علتش ، برخورد اون ، برخورد شما و تموم شدنش .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    149

تشکرشده 40 در 22 پست

Array
    البته دکترگفت دوقطبی نیست وخودمم فکرمی کنم دوقطبی نباشه .آدم ناسازگاریه هیچ دوستی نداره البته خیلی اجتماعی وخوش صحبته ولی یه دفعه ازیکی خیلی خوشش میادویه دفعه نسبت بهش سردوبدبین میشه. سربازیش 4 سال طول کشیده .همش ازاین شاخه به اون شاخه میپره

- - - Updated - - -

سرمسایل مادی خیلی بد بینه .البته همیشه هم منوچک میکردتواین 2 سال حتی یه بارنشدکه جایی برم بهش نگم یاجوااب تلفن ندم همیشه گوشیم دستم بود خونه بابامم بودم چندباربهم زنگ میزدکه من بااین قضیه هیچ مشکلی ندارم وبه حساب علاقه وتوجه میزاشتم.
    تحصیلاتش دیپلمه ومن لیسانسم. وضعیت درسیش خیلی افتضاح بوده.مامانش مشقاشومینوشته.اصلن نمی تونست تمرکزکنه یه کتاب بخونه ولی انقدرتوحرف زدن تبحرداره که اصلن بهش نمیادتحصیلات نداره.
    آدمیه که خیلی قشنگ حرف میزنه ولی توخالی

- - - Updated - - -

مثلن دوروزمی رفت یه جاسرکاربعدمی گفت نمیرم چندرغازپول میدن من میلیاردم بالاخره بابام سهم منومیده احتیاج به کارندارم.
    خیلی گنده حرف میزدمثلن 2 سال مایه ماشین نداشتیم ولی توجمع که حرف میزدکمترازمیلیون حردف نمیزد.

میگم چون آدم ناسازگاریه نمی تونست یه جاوایسته کارکنه حرف شنوی داشته باشه روزاول میومدمی گفت بهترین کاردنیاست روزدوم کلی بهونه میاوردکه نره

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 مهر 92 [ 14:53]
    سطح
    14
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    139

تشکرشده 82 در 51 پست

Array
    از این بابت خیلی متاسفم ولی هیچی غیر از خودت نمی تونه تصمیم بگیره دست بزن داره و دکتر گفته مورد داره بشین فکر کن ببین نقاط مثبتش بیشتره یا منفیش سبک سنگینش کن اگه دیدی مثبت هاش بیشتره و می تونی خودت رو با منفیش هماهنگ کنی و باهاش راه بیای طلاق نگیر اگه دیدی واقعا منفی هاش بیشتره مخصوصا دست بزنش و نداشتن ثبات خیلی مهمه اینو خیلی جدی بگیر یک مرد تو زندگیش وقتی ثبات نداشته باشه به چه دردی می خوره مجبور نیستی باهاش زندگی کنی تو خوشکلی و اگه صبور هم باشی بهترین ازدواج رو خواهی داشت افرین که بچه دار هم نشدی چون بچه بزرگترین معضل زندگیه برای طلاق یک خانم 28 ساله قدرت تشخیص خوب و بد زندگیشو قعا داره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    149

تشکرشده 40 در 22 پست

Array
    خیلی زودروهیجان تصمیم میگیره زودم پشیمون میشد
    خیلی دهن بین بودوحرف همه روش تاثیرمیزاشت مخصوصامادرش

وقتی منوکتک میزدگاهی به خودشم آسیب میزد سرشومی کوبیدتوکمد یایه بارخودزنی کرده باچاقو

- - - Updated - - -

ممنونم سان آی عزیز
    دقیقامشکلم عدم ثبات ودست بزنشه چون میادمیگه اشتباه کردم دیگه ناخنم هم بهت نمی خوره پیش قاضی هم تعهدمیدم برگرد اما من نمی تونم بهش اعتما دکنم چون ثبات نداره غیرقابل پیش بینیه
    بهش میگم یادته منوازخونه بیرون میکردی یادته التماست میکردم منونزن گوش نمیکردی یادته چقدرتن وبدنم روباواژه طلاق می لرزوندی چون میددونستی ارطلاق متنفرم همش میگه دیگه اینکارارونمی کنم حتی من برای اینکه امتحانش کنم براش شرط گذاشتم البته نمیدونم شرط درستیه یانه اماقبول نکرد

- - - Updated - - -

البته همه خانواده ام حمایتم می کنن ومیگن بااین آدم که هرروزیه حرف میزنه ودست بزن داره نمیشه زندگی کردواصلن نمیزارن برگردم مخصوصاکه اختلالشم ثابت شد.

امامن باتمام بدیهایی که کرده ته دلم دوستش دارم وگاهی دلم براش میسوزه ودلم می خواست بهش یه فرصت بدم وامتحانش کنم واسه همین شرط کردم که اگه واقعاعوض شدی ومطمینی که دیگه منونمیزنی حق طلاق روبده به من. گفتم الان پدرم کاملن مخالفه اگه من برگردم منوطردمیکنن ودیگه اگه منوازخونه بیرون کنی یابزنی جایی ندارم که برم واسه همین سه دونگ خونه توبنامم کن که من یه جا داشته باشم اماهیچ کدوموقبول نمیکنه. تازه میگه تومهریه توببخش وبیااگه توببخشی من میرم مستقل میشم وهمه دارایی هاموبنامم می کنم وازخانواده ام جدامیشم .

- - - Updated - - -

مثلن یکی ازدعواهامون سراین بودکه باهم تصمیم گرفتیم ماشینمونوبفروشیم وپول خونه مونوبریزیم. باهم این تصمیم روگرفتیم فرداش رفت ماشین روفروخت وتمام پولشم دادبه مامانش من اعتراض کردم مگه ماباهم مشورت نکردیم چرابه حرف مامانت گوش میدی اول گفت قرض دادم بعدزدزیرش گفت اصلن به توچه دادم احتیاج داشتن دادم بعدهم من میرفتم توقیافه میومدمی گفت چراتوقیافه ای وشروع میکردبه زدن می گفت حالاکه حرف نمی فهمی بایدبزنمت تابفهمی ودیگه تکرارنکنی چرابه مامانم پولمودادم

- - - Updated - - -

asemani عزیز
    کلن سرعدم استقلالش وسرکارنرفتن و اینکه یه درامدثابت نداشت ووابسته بوددعوامون میشدوبه کتک زدن من ختم میشدوآخرشم میومدبغلم میکردوپامومیبوسیدولی مشکل اصلی روحل نمی کرد

- - - Updated - - -

خواهش میکنم اگرکسی میتونه بیشترکمکم کنه

- - - Updated - - -

دوستان خواهش می کنم اگه میتونیدکمکم کنید من درآستانه طلاقم خیلی میترسم

- - - Updated - - -

هیچ وقت فکرنمی کردم کارم به طلاق بکشه خیلی ازخودم خجالت میکشم دلم می خواست یه معجزه میشددوباره سرخونه زندگیم بودم کاش عوض میشدکاش اونقدردوستم داشت که همه شرط هاموقبول میکرد....

- - - Updated - - -

یعنی کس دیگه ای نیست کمک کنه؟
    دوستانی که سوال پرسیدن چراوقتی جواب دادم رفتن؟

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)