به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    یکشنبه 23 تیر 92 [ 03:21]
    سطح
    1
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

مرد زیبا من و مشکلات من در زندگیم

سلام دوستان
    راستش اولش که مشکلات دیگران رو تو سایت میخوندم ،روم نمیشد مشکلم بنویسم.قبول دارم مشکلم اصلا حاد نیست ولی زندگیمو بهم زده.
    موضوع اینه من حدود 2 ساله با همسرم ازدواج کردیم.من 27 و اقای همسر 29.اقای همسر چهره بسیار مردانه و زیبایی دارن(زیبایی ها ی مردونه نه زنونه).روز اول که من باهاش اشنا شدم.خودمم جذب ظاهرش شدم.تقریبا بلا استثنا تمام خانم ها جذب میشن
    از طرفی هم تحصیلات بالاش فن بیان خوبی براش رقم زده و کسانی که از ظاهر جذب نمشن،از گوش جذب میشن مطمئنا.اعتماد به نفس بالا هم این وسط همه کار ها رو ردیف تر میکنه به طوری که وقتی تو جمع و مراسم هستیم کاملا متوجه نگاه ها عاشقانه اطرافیانم میشم.شاید باورتون نشه اما بیتشر وقت ها جوری بهش خیره میشن که من خجالت میکشم
    من خودمم از لجاظ ظاهری خیلی خوبم وتقریبا با همسری یکی هستم.
    چند وقت پیش هم یکی از صمیمی ترین و قدیمی ترین دوستام سر همین موضوع از دست دادم.بعد ازدواجم،چند با اومد خونمون،بعد مدتها که دیگه نمیدیدمش،بهم میل زد که عاشق همسرم شده و از اونجایی که هیچ وقت نمیتونسته در حق من خیانت کنه،رابطشو با من قطع کرده تا این عشق شیطانی رو فراموش کنه.

من تو دانشگاه تدریس میکنم،چند بار اومده دانشگاه سر زده(معمولا اگر خبر داشته باشم نمیذارم بیاد تو،خودم میرم جلو در دانشگاه).دانشجو های دخترم جوری نگاه میکنن که آتیش میگیرم.

متاسفانه یا خوشبختانه ما هر دو مون از نظر خانوادگی تقریبا غیر مذهبی هستیم و مراسم و عروسی و... مختلط برگزار میشن.تو مراسم های این مدلی که دیگه واویلاست.یک مدت تصمیم گرفتم نرم،اما خوب نشد.کلی حرف و حدیث در اومد پشتمون.

با خودش هم مشورت کردم،میگه حساس شدی،اصلا بذار اتقدر نگاه کنن تا کور بشن.ولی من چند بار دیدم که طرف که خیلی نگاه میکرده همسرم هم یک فیدبک بهش داده و همچین بی تمایل نبوده.خوب بعضی وقتی خودمو میذارم جاش میگم منم شاید اینجوری بشم پام بلغزه.
    این چند وقت مغزمو مشغول کرده این موضوع و کلا زندگیمون رو یکم بهم زده.خدا رو شکر من هیچ مشکل دیگه ای ندارم و میشه گفت بهترین همسر دنیا رو دارم.همه جوره

یک بارم بهش پیشنهاد دادم از لحاظ تیپ و لباس کمی معمولی تر بپوشه،بدتر شد.چون شلختگی بیشتر بهش میومد

چه طوری تمرکز نکنم روی این موضوع؟من که نمیتونم چشمای مردم رو کنترل کنم

2. کاربر روبرو از پست مفید باران تند تشکرکرده است .

سان آی (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 تیر 93 [ 21:39]
    سطح
    15
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    بقول دکتر فرهنگ کسانی باهم ازدواج کنن که بهره هاشون از زیبائی یکسان باشه که اگه کسی اینطور نباشه وقتی تو خیابون به اون طرفی که خوشگله نگاه میکنن بعد از یه مدت تازه هوا ورش میداره که آره من با این چرا ازدواج کردم؟حالا که میگی شما هم زیبائی..پس خداروشکر هر کی بخواد شمارو نگاه کنه(آدمای بیتربیتو میگما) خانوما به همسرت نگاه میکنن آقایونم به شما! سعی کن رو اعتماد به نفست کار کنی...اگرم نداری وانمود کن که اعتماد به نفست بالاس..اینکه خانوما به شوهرت نگاه میکنن واست مهم نباشه..و اگه بهش بگی بدتر میشه...اینم بدون..همونطور که خودت گفتی..همونجور که شوهرت خوشتیپه..شما هم زیبا و دلفریبی...

4. 4 کاربر از پست مفید dokhtare_asemoon تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 25 تیر 92), sookoot (یکشنبه 23 تیر 92), باران تند (یکشنبه 23 تیر 92), سان آی (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 مهر 92 [ 14:53]
    سطح
    14
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    139

تشکرشده 82 در 51 پست

Array
    خدای من چقدر سخته مردهای خوشکل خیلی تو چشم هستن باید از حساسیتت کم کنی و یه مقدار بی اهیمت باشی چون کاری از دستت بر نمی اد ولی خوب خدا رو شکر خودت هم خوشکلی پس دیگه حساس نباش اگه زشت بودی یا قیافه ای نداشتی چیکار می کردی برو خدا رو شکر کن که خودت هم زیبایی و اصلا خودتو دسته کم نگیر بزار نگاش کن خیالت نباشه خانمی

6. 2 کاربر از پست مفید سان آی تشکرکرده اند .

باران تند (یکشنبه 23 تیر 92), دریا233 (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 دی 99 [ 14:51]
    سطح
    57
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 112
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    531

تشکرشده 81 در 42 پست

Array

Lightbulb

سلام دوست عزیز این مساله را برای خودت و همسرتون اینقدر بزرگش نکن که حتی ایشونم باورشون بشه که همه چشم ها دنبالشونن و این ترس شما رو ببینن ... یکم بیشتر اعتماد بنفس داشته باش دوست خوووب واز مساله ای نترس و اونقدر با اعتماد بنس و با ایمان به اینکه شما خودتون هم بهترینی هم از نظر ظاهر هم از نوع برخورد و رفتار که همسرتون هیچ وقت اشتباهی نمی کنند ... این مساله را اونقدر بزرگ نکنید که به قول خودتون زندگیتون خدایی نکرده بهم بریزه و غااااااااااااااااااافل بشید از زندگیتون ... شما نمی تونید با چشمای مردم کاری کنید اما میتونید حواستونو جمع کنید و در کنارش بیشتر اعتماد بنفس داشته باشید به همون میزان هم به شما توجه می کنن و بگذارید همسرتون هم اینو بفهمن که هر دو شما از لحاظ ظاهری کمبودی ندارید .. بیشتر رو اعتماد بنفستون کار کنید و سعی کنید نسبت به نگاه مردم بی تفاوت باشید و به همسرتون نزدیک باشید نکنه این فکرا تمام روزتون و پر کنه و از خودتونو همسرتونو زندگیتون غافل شید ...

8. 5 کاربر از پست مفید sookoot تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 25 تیر 92), setareh (یکشنبه 30 تیر 92), فرانک بانو (دوشنبه 31 تیر 92), هم صحبت (یکشنبه 23 تیر 92), باران تند (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 شهریور 92 [ 22:14]
    سطح
    11
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    63

تشکرشده 164 در 76 پست

Array
    خانم باران تند به همدردى خوش اومدى
    نبايد انقدر خودتو دست كم بگيرى چون هر جور خودتو ببينى توى چشم شوهرت همون ميشى
    تنها چيزى كه ميتونم بگم به انحراف كشيده شدن به زيبايى كارى نداره اى كاش شوهر آدم خودش از نظر اخلاقى سالم باشه و سر به راهو عاشقانه همسرشو بخواد
    اونموقع اگه حور و پرى هم باشه به انحراف نميره.

10. 4 کاربر از پست مفید هم صحبت تشکرکرده اند .

setareh (یکشنبه 30 تیر 92), shapoor (یکشنبه 23 تیر 92), sookoot (یکشنبه 23 تیر 92), باران تند (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    دوست عزیز خب به جنبه ی خوب قضیه نگاه کن
    اینکه هر چقدر زیبا بوده و چشم ها دنبالشه و .... فقط و فقط شمارو انتخاب کرده و دوست داره فقط شمایی که توی خلوتشی و اون کسایی که نگاش میکنن به شما غبطه می خورن.بزار این موضوع مایه افتخارت بشه نه مایه عذاب.

12. 3 کاربر از پست مفید shapoor تشکرکرده اند .

setareh (یکشنبه 30 تیر 92), sookoot (یکشنبه 23 تیر 92), باران تند (یکشنبه 23 تیر 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    یکشنبه 23 تیر 92 [ 03:21]
    سطح
    1
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 37
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ممنونم دوستای گلم...اولش که تاپیک گذاشتم پشیمون شدم.گفتم حالا هرکی بخونه بهم میخنده میگه این بی درد رو نگاه کن.اومده پز شوهرشو بده.ممنون که خوندید

راستش همتون راست میگید،من اعتماد به نفسم قبل ازدواج خوب بود،اما بعدش خیلی افت کردم.دلیلشم همین شوهر گرامی هست.خیلی فعاله،تو همه چی از من سر تره.تو مطالعه ،تو ورزش و... دیگه.تو روابط احتماعی(با همه و فک فامیل ما رفیق صمیمی شده).تو درس بهرتین نمره دفاع دکترا تو دوستاش گرفته.
    قبل ازدواج فکر میکردم خودم خیلی فعالم،اما از وقتی خودمو باهاش مقایسه میکنم احساس میکنم،بهش نمیرسم.نه که به چشم رقیب ببینمش،اصلا.منظورم اینه که اتفاقا خیلی خوشحال میشم این جنب و جوش میبینم.اما مثلاا وارد یه جمع میشیم،انقدر سریع با افراد ارتباط برقرا رمیکنه که من ساکت ساکت میمونم!نمیتونم پا به پا با هاش برم. بعد نا خودآگاه حس بی اعتماد نفس بودن بهم دست میده و یکم کم حرف و گوشه گیر میشم.این یک مورد بود حالا.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط @@@ نمایش پست ها
    دوست عزیز خب به جنبه ی خوب قضیه نگاه کن
    اینکه هر چقدر زیبا بوده و چشم ها دنبالشه و .... فقط و فقط شمارو انتخاب کرده و دوست داره فقط شمایی که توی خلوتشی و اون کسایی که نگاش میکنن به شما غبطه می خورن.بزار این موضوع مایه افتخارت بشه نه مایه عذاب.
    مرسی عزیزم از توجهت.راستش اولش من هم همین فکر میکردم و با همین دید به موضوع نگاه میکردم.اما نمیدونم ازدواج کردی یا نه؟ولی این حس خیلی خیلی بدیه میبینی یک سری ادم دارن به همسرت ،عشقت این مدلی نگاه میکنن.اونم در حضور تو.میخوان نظرشو جلب کنن.فقط و فط 1 هزارم درصدم احتمالش بدی که نکنه همسری هم جواب نگاهشو بده...

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 آبان 92 [ 23:58]
    سطح
    8
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    17

تشکرشده 68 در 33 پست

Array
    تا حالا شده شوهرتونم رو شما غیرتی شده باشن ؟ از نگاهای خیره ی بقیه مردا رو شما احساس گلگی کردن تا حالا؟

- - - Updated - - -

تا حالا شده شوهرتونم رو شما غیرتی شده باشن ؟ از نگاهای خیره ی بقیه مردا رو شما احساس گلگی کردن تا حالا؟

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 19:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    سوء ظن شما به دیگران در مورد همسرتان ناشی از فرافکنی احساسی هست که نسبت به همسرتان دارید.

به هر حال هر میزان خوشگلی باشد، هر میزان تحصیلات، هر میزان جذابیت های کلامی، هر میزان سرمایه ، هر میزان توانایی های دیگر کسی داشته باشد، باز هم ممکنه که کسی جایی پیدا بشه و احساس خوب به آن فرد پیدا کنه، اما این مقوله جدا از این است که ما را نگران کند.

البته اگر مرز و حریمی شما و همسرتان در ارتباط با دیگران نداشته باشید و برای تعهدتان احترام قائل نباشید بله ترس دارد.
    یعنی ترس را وقتی داشته باش که هر دوتون خیلی پایبند به حریم خانواده نباشید.

اما اینکه خانمهای دیگر بتوانند مشکلی برای زندگی شما پیش بیاورند فقط انگاره ذهنی شماست. و در واقعیت خطری برای زندگی شما نیست.
    خطر بزرگ نحوه تحلیل شما، سوء ظن و پیگیری آنها از طرف شماست.

معمولا افرادی که سوء ظن دارند مرتب در حال جمع کردن سرنخ هستند و شما هم همین کار را می کنید.
    برای درمان سوء ظن می توانید به روانشناس بالینی مراجعه کنید یا مقالاتی در این باره را مطالعه کنید.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

16. 4 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 06 مرداد 92), hamrahi (یکشنبه 30 تیر 92), rozaneh (یکشنبه 30 تیر 92), ویدا@ (یکشنبه 30 تیر 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 19:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    سوء ظن شما به دیگران در مورد همسرتان ناشی از فرافکنی احساسی هست که نسبت به همسرتان دارید.

به هر حال هر میزان خوشگلی باشد، هر میزان تحصیلات، هر میزان جذابیت های کلامی، هر میزان سرمایه ، هر میزان توانایی های دیگر کسی داشته باشد، باز هم ممکنه که کسی جایی پیدا بشه و احساس خوب به آن فرد پیدا کنه، اما این مقوله جدا از این است که ما را نگران کند.

البته اگر مرز و حریمی شما و همسرتان در ارتباط با دیگران نداشته باشید و برای تعهدتان احترام قائل نباشید بله ترس دارد.
    یعنی ترس را وقتی داشته باش که هر دوتون خیلی پایبند به حریم خانواده نباشید.

اما اینکه خانمهای دیگر بتوانند مشکلی برای زندگی شما پیش بیاورند فقط انگاره ذهنی شماست. و در واقعیت خطری برای زندگی شما نیست.
    خطر بزرگ نحوه تحلیل شما، سوء ظن و پیگیری آنها از طرف شماست.

معمولا افرادی که سوء ظن دارند مرتب در حال جمع کردن سرنخ هستند و شما هم همین کار را می کنید.
    برای درمان سوء ظن می توانید به روانشناس بالینی مراجعه کنید یا مقالاتی در این باره را مطالعه کنید.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)