به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 آذر 92 [ 23:00]
    سطح
    3
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 15 در 5 پست

Array

6 همسر درونگرا و نیازهای من بعنوان یک زن

سلام به همه دوستان و آرزوی قبولی طاعات
    من وشوهرم حدود 4 ساله ازدواج کردیم و یه کوچولوی نازم داریم. شوهرم خصوصیات خوب زیادی داره ولی یه سری ایراداتی داره که کلافم کرده.
    1)صحبت کردن و بگوبخند بلد نیس. کم پیش میاد بتونه تو مواقع ناراحتی به من آرامش و دلداری بده.اصلن فکر میکنم ناراحتی من براش مهم نیس.وقتایی که من خوشحالم تریپ جدی میگیره.خودش اهل شوخی نیس منم شوخی کنم تو ذوقم میزنه.
    2)تفریح و مهمونی که میریم با بقیه نمیشینه وارد بحث مردا نمیشه اکثر وقتام یه چیزی میشه که بینمون دلخوری پیش میاد.دیگه دوس دارم تنهایی برم مهمونی و تفریح
    3)زیاد عصبانی میشه و از کارام ایراد میگیره. قبلنا فوری آروم میشد و معذرت خواهی میکرد ولی جدیدن ناراحتیش ادامه دار میشه.
    4)محبت کلامی نداره (البته من بدترم) و به من و احساساتم توجه نمیکنه. اهل هدیه دادن تو مناسبتها نیس حتی تبریکم نمیگه تولدم روز زن ....
    دلم محبت و صمیمیت میخواد. انتظار زیادیه؟
    ما مشکل خاصی باهم نداریم ولی نمیدونم چرا نمیتونیم باهم خوش باشیم؟؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید golnar تشکرکرده است .

rozaneh (شنبه 22 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    دوست عزیز سلام
    خودتون چجوری هستید برون گرا یا درون گرا یا میون گرا؟؟؟؟

من خودم برون گرا هستم تمام کارایی که شوهرتون انجام میدن من 180درجه برعکسشو انجام میدم ولی اینو می دونم که یه فرد درون گرا نمیشه به برون گرا تبدیل شه ولی شما باید محیطی شاد و مفرح رو برای شوهرتون و بچتون ایجاد کنید

ولی در مقابل سوالتون که گفتید انتظار زیادیه باید عرض کنم نه چرا زیاد باید باشه ولی شما می تونید به شوهرتون خواسته هاتون اعلام کنید تا ببینید نظر ایشون چی می تونه باشه

یا علی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 15 در 5 پست

Array
    ممنون از جوابت بی وفای عزیز(چرا بیوفا؟)
    من تقریبن میون گرا هستم. اگه پایه داشته باشم اکتیوم وگرنه در حالت عادی آرومم ونسبت به آدمای دور و برم کم حرفترم. خیلی باهاش صحبت کردم اوایل میگفت درست میشم حالا میگه چیکار کنم من حرف زدن بلد نیسم.
    وقتیم که ازش دلخورم نمیاد ازم دلیلشو بپرسه و بی محلی میکنه منم تا نگم آروم نمیشم بعضی وقتا یه موضوع کوچک پیش میاد و ازش ناراحت میشم ولی وقتی میبینم نمیاد از دلم در بیاره و بی توجهی میکنه ناراحتیم ده برابر میشه هزاز بارم بهش گفتم فقط با یه جمله من آروم میشدم میگه اوقاتت تلخ بود نمیشد باهات حرف زد.
    در ضمن ایشون بشدت سرد مزاجه اولا خیلی اذیت میشدم الان منم دیگه برام مهم نیس ولی فکر میکنم تو سردی روابطمون و عدم صمیمییتمون اثر داره.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    سلام گلنار

بی وفا راستشو بخوای نمی دونم توسط قوه ی فکری بنده طرح شده و دلیل بر بی وفایی از سوی خود بنده یا شخص دیگری وجود نداشته

ببین قاعده برون گرایی و درون گرایی 2چیز کاملا مخالف هستند مثلا خود من وقتی که وارد یه جمعی میشم که هیچ کس و نمی شناسم تو چند دقیقه با طرفم مچ میشم ولی یه فرد میون گرا و درون گرا براش سخته نمی تونه نه که نمی خواد ها نمی تونه بعد از این درون گرا ها واقعا اعتماد به نفسشون کمه ولی برعکس اینا برون گرا ها اعتماد به نفس فوق العاده ای دارند این بود تعریفی از این 2گروه میون گرا ها هم بین این ها سیر می کنه مثل شما

و اما شوهرتون از اون جایی که من پی بردم باز هم عارض میشم نظر نظر کارشناسی نمی تونه باشه نظر شخصی هست به عنوان یه مرد برون گرا می تونم بهتون پیشنهاد کنم که بیشتر به شوهرتون محبت کلامی که طبق گفته خودتون بلد هم نیستید انجام بدید نه این که نمکشو زیاد کنید و شوهرتون مصخره تون کنه بعد از این کار شوهرتونو تشویق کنید به انجام کار هایی مثل بازی با کوچولوتون کمک تو اشپزی و .....و توی اوقاتی که پیش همین براش جک بخون باهاش معما حل کن نمی دونم اگه سر کار میره براش روزی یه جک خنده دار بفرست تا با اینه انگیزه درش پیدا بشه مطمئن باش اگه این کارو کنی ایشون هم اعتماد به نفسش بالا میره و علاقه شدید پیدا میکنه هم به شما هم به جک هاتون به طوری که اگه یه روزی حواست نباشه براش جک بفرستی ازت گله می کنه و اینا

اما نکته پایانی مخصوص شما
    شما نباید اعتماد به نفست کم بشه و باید هم قبول کنی دست این بنده خدا نیست یه نوع شخصیته دیگه مثل من که اصلا نمی تونم حرف نزنم ...و باید هم به خودت کمک کنی و هم به شوهرت و هم به کوچولوتون
    یادت نره باید برای رسیدن به هدفت تلاش کنی و استارت کار هم با خودته

امیدوارم سریع تر به هدفت برسی
    با ارزوی بهترین ها برای تو دوست عزیز

یا علی
    ویرایش توسط بی وفا : شنبه 22 تیر 92 در ساعت 14:59

6. کاربر روبرو از پست مفید بی وفا تشکرکرده است .

golnar (شنبه 22 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 15 در 5 پست

Array
    بازم ممنون آقای بی وفا
    خدا رو شکر شوهرم برای بچه حیلی وقت میذاره ولی برای کمک تو کارای خونه اصلن. متاسفانه من آدم مهرطلبی هسم و عقیده دارم به "نیاز مرد و ناز زن" و باید محبت ببینم تا بتونم محبت کنم.باید دوست داشته شدنو حس کنم تا بتونم دوست بدارم.البته میدونم انتظار نابجاییه و باید خودمو اصلاح کنم ولی نمیدونم چجوری.در مورد فرستادن روزانه جک حتمن انجام میدم ولی تعریف کردنش... آخه گفتم بیشتر وقتا تو ذوقم میزنه با تحویل دادن یه لبخند خشک.عوضش به چیزایی میخنده که از نظر من و بقیه خنده دار نیس مثلن با مسخره کردن یه موقعیت یا حرف یه مسأول و تکرار اون. حالا این چیزا تاحد زیادی جزو شخصیتشه و شاید تغییر دادنش سالها زمان نیاز داره.الآن بیشترین دغدغه من عدم توجهش به خودمو احساساتمه منو درک نمیکنه, تلاشی برای آب کرذن یخ بینمون نمیکنه.بعضی وقتا فکر میکنم دیگه دوستم نداره که ناراحتیم براش مهم نیس.جدیدن زیاد غر میزنه و ایراد میگیره همش باید حواسم باشه کاری نکنم ,حرفی نزنم که عصبانی بشه.اگه یه سؤالو دو بار بپرسم عصبانی میشه.خودم رفتم مشاوره گفت باید بره پیش روانکاو ولی حاضر نشد بره میگه من مشکلی ندارم. با اومدن بچه خیلی فاصلمون زیاد شده. روابط زناشوییم تقریبن به صفر رسیده. لطفن نگید که شاید وارد رابطه خلاف شده که بهش اعتماد کامل دارمو هیچ نشونه ایم وجود نداره .چند بارم دیدم داره یواشکی فیلمای مزخرف میبینه خیلی خیلی ناراحت شدم ولی به روم نیاوردم.من حتی با ترانه غیرمجازم مخالفم و وقتی میخاد گوش کنه هدفون میزاره.خانواده مذهبی داره خودشم آدم معتقدیه نمیدونم چرا اون فیلما رو میبینه البته پورنو نیسن ولی رقصای افتضاح.

- - - Updated - - -

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    سلام گلنار عزیز

ببین بذار یچی بگم به عنوان مرد و هم جنس شوهرتون که از شک برکنارتون کنم

ببینید اگه یه مرد از یه زن خوشش نیاد یا احساسش نسبت بهش به صفر برسه حاضر نیست باهاش هم بستر و هم خواب بشه اینو مطمئن باش که دوستون داره اما چرا ابراز نمی کنه نه؟؟؟؟//خودتون جوابتونو دادید ایشون سرد مزاج هستن و منم هممین انتظار و داشتم چون ایشون درون گرا هستند و کم پیش میاد که یه درون گرا گرم مزاج باشه اما کوچولوتون روزی میرسه که با همین کارایی که گفتم اگر انجام بدید موجب بهتر شدن و بهبودی روابط زناشوییتون می شن

اما گفتید مهر طلب یعنی چی این سخن و از شما نشنیده میگیرما ببین خواهر من زن و مرد تکمیل کننده هم هستن وقتی یکی کم اورد باید اون یکی تا جایی که می تونه تکیه گاهش باشه شما باید به شوهرتون کمک کنید ایشون خیلی شما رو هم دوست دارند مطمئن باش ولی لوسش نکن حواست باشه ها چون مردا ماشالله امروزه بر عکس شده زناشون باید نازشونو بکشن ولی مهر طلب و بزار کنار از همین امروز تلاش کن برای زندگیت حتی بخاطر کوچولوتونم شده

اما در اخر باید متذکر بشم شما حتما جک و بخون براش یعنی چجوری بگم اخه یجور بخون که فکر کنه داری برای اون نمی خونی و خودتم بخند بلند بلند تا یکم جلب توجه کنه و اینا ولی روزی براش بفرست چون مردا خوششون میاد از جک

اما درونگرا ها یکم شخصییت غیر قابل پیش بینی دارند یکی از دوستان بنده هستن که درونگرا هستن و وقت و عمرشونو طلف کردن با کتاب خوندن و فقط میگه می خوام بشم یکی مثل دکتر علی شریعتی و صادق هدایت و اینا یکمی از گردن به بالا خلاصه و منم مصخرش می کنم

و فیلم هارو هم ول کن دوست داره یکم شاد باشه شادیشو نگیر ازش می خوره تو ذوقش و یه وقت لج میکنه ولی می تونی تشویقش کنی بگی عزیزم ببین کوچولومون یاد میگیره و بلای جونمون میشه و ها و اونم که عاشق بچشه و مطمئنا عاشق زنش و گوش میکنه اگه نکرد اسم ایدیمو از بی وفا میکنمش باوفا خوبه؟

اما در مورد عصبانیت همه ی مردا همین گونه هستن و غر غر و طعنه زدن گوشه کنایه میزنند برون گرا درون گرا و میون گرا نداره خودمم همین جوری هستم ولی شوهرتون نیاز داره به محبت شما

امیدوارم کمکت کرده باشم تا حدودی خواهر عزیز

یا حق
    ویرایش توسط بی وفا : شنبه 22 تیر 92 در ساعت 17:30

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 15 در 5 پست

Array
    آقای بیوفا خیلی ممنون که برام وقت گذاشتین
    چشم تلاشمو میکنم تا از این غرور کاذب دست بردارم. کلی بهم روحیه دادین. راستش از اینکه دوستم داره مطمءنم ولی گاهی خوشم میاد منفی بافی بکنم.
    هیچ کس دیگه ای نیس راهنمایی کنه؟ از این سایت انتظار بیشتری داشتم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط golnar نمایش پست ها
    آقای بیوفا خیلی ممنون که برام وقت گذاشتین
    چشم تلاشمو میکنم تا از این غرور کاذب دست بردارم. کلی بهم روحیه دادین. راستش از اینکه دوستم داره مطمءنم ولی گاهی خوشم میاد منفی بافی بکنم.
    هیچ کس دیگه ای نیس راهنمایی کنه؟ از این سایت انتظار بیشتری داشتم

منم امیدوارم به هدفت برسی ولی می دونم میرسی منفی بازی چیه اخه به چیزای خوب مخصوصا اینده بچتون فکر کنید و این هم به شوهرتون گوش زد کنید در کنا جک گفتن یکم بشینید خیال بافی کنید که این بچمون بره دانشگاه روزی میرسه ازدواج میکنه و اینا اگه شوهرتون احساساتی نشد اسم ایدیمو از بی وفا میکنم باوفا
    در کل مارو هم بی خبر نذار خیلی خوش حال میشیم که مشکل یکی از دوستانمون حل میشه

دوستان دیگر هم همه درگیر مشکلات خودشون هستند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)