به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سه شنبه 08 مرداد 92 [ 13:33]
    سطح
    15
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 259 در 109 پست

Array

Posticon (1) کمک فوری ا(ادامه تاپیک های سامان صنایع)مشکلم داره حل میشه

سلامی دوباره.من سامان هستم امیدوارم تاپیک هامو دنبال کرده باشین.عاشق یه دختر شدم و بعد از چند بار تلاش و شنیدن جواب - مایوش نشدم.
    آخرش مثله اینکه داره خوب میشه.امروز دختر خالم(الته با عرض معذرت بازم دختر خاله خودم نیست دروغکی بهش گفته دختر خالشم) با خانم *** حرف زده شنبه باهاش قرار گذاشته حضوری بریم صحبت کنیم.اونم با قراره با یکی از فامیلاش بیاد.یه قرار ملاقات شاید واسه آشنایی.چیکار کنم؟ چی بگم؟
    راستش درباره قرار ملاقات زیاد حساس نیستم ولی اگه اطلاع داشته باشین جواب این خانم قبلا - بود.باید هر جوری شده تو این قرار یه جورایی جواب + رو بگیرم.چیکار کنم.ممنون از همتون

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 شهریور 92 [ 19:42]
    سطح
    4
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

New 2

سلام اقا سامان پس شماهم عاشق شدین
    یه چیزی بگم من نمیدونم چه جورعضو انجمن یا شما رودنبال کنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    سلام سامان خان. تبریک منو از حالا بپذیر.

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

آیا شما با خانواده اتان صحبت کرده اید ؟ آنها مخالفتی ندارند ؟

امیدوارم اینگونه نباشد که خانواده شما مطلع نباشند و بعد مخالف شوند و شما هم نخواسته باشید بابا آشنایی و دوستی را

باز کرده باشید تا روزی اگر شد با هم ازدواج کنید . چون قبلاض به شما این هشدار را داده بودیم که فقط در صورتی که آمادگی

ازدواج دارید و اقدام رسمی خواهید کرد به فکر باشید . غیر از این را همدردی مشاوره و یاری نمی دهد . لطفاًشفاف موضع

و هدف خود را روشن نمایید

ویرایش توسط فرشته مهربان : جمعه 21 تیر 92 در ساعت 02:31

5. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

taraneh89 (پنجشنبه 20 تیر 92), نگاه (جمعه 21 تیر 92)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 259 در 109 پست

Array
    ممنون فرشته مهربان.خانواده کامل تو جریانن.حتی بابام گیر داده بود با اینکه جواب خانم *** منفیه ولی باید بریم خواستگاری و جواب مثبت بگیریم.آخه بابام کاری رو که باید بکنه رو میکنه(کلا تو عقیده خودش آدم موفقیه).هدف من ازدواجه.البته اگه خدا بخواد.
    اینکه آمادگی ازدواج رو دارم یا نه:بلی دارم.یعنی همین الان میتونم ازدواج کنم.شرایطم طوریه که میتونم حتی تا سقف 3زن هم بگیرم!ولی ازدواج بدون آَشنایی یا حداقل نامزدی هرگز.الان من در حد سطحی میشناسم.حالا بگین چیکار کنم فرشته مهربان یا شما دوستان عزیز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_k نمایش پست ها
    سلام سامان خان. تبریک منو از حالا بپذیر.
    ممنوم مجید جان درد ما ماله خیلی وقت پیشه.حالا دوست دارم آداب صحبت برای جواب گیری رو دوستان بهم بگند که متاسفانه دوستان به ما محل نمیذارند

- - - Updated - - -

کسی از دوستای خوبم نیست؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 08 آذر 93 [ 14:58]
    سطح
    20
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    25
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    سامان جان تبریک

چند سوال داشتم

چند سالت هست + از لحاظ وضعیت مالی چطور هستی + دیدگاهت از ازدواج چیه + علت جواب منفی چیه ؟؟

بعد سامان جان فقط مواظب باش مهریه نجومی نزنند

یک راهنمائی کلی در مورد مهریه به دوستان بکنم که کسانی که میخواند برند خواستگاری قبل خواستگاری با طرف مقابل ( عروس خانم آینده ) در موردش حرف بزنند و به توافق برسند بعد برند خواستگاری

دختری که یم نفر رو دوست داشته باشد مهریه رو ملاک قرار نمیده نه کم نه نجومی ( نه سیخ بسوزه نه کباب )

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,367 در 1,792 پست

Array
    سلام،سامان جان،امیدوارم موفق بشی جواب مثبت روبگیری،چون میخای واقعا برا زندگیت بری جلو تپش قلب وبالاپایین شدن فشارخون،تغییررنگهای مختلف پوست وخروج بخارسفید رنگ ازگوش طبیعیه بااعتمادبه نفسی که من ازپستهای مختلفت دیدم همون دو دقیقه اول حضور، این ویبره ها تنظیم میشه اگه خیلی خندت می گرفت یادانواع بادهای استوایی جغرافی بیفت که هیچ وقت نمیشدهمشو حفظ کرداگه دیدی خیلی خشک برخوردشدی یاد "داستان کباب غاز"جمالزاده بیفت.............. من چندنکته میگم باصحبتهای بقیه دوستان جمع بندیش کن ،قبلش سعی کن نیمرخی ازشخصیتش بدست بیاری تاراحتتربتونی باهاش ارتباط برقرارکنی میتونی ازواسطه هم درمورد شخصیتش سوال کنی،جلسه اول نه خیلی شوخی کن نه زیادجدی باش،اما صادقانه وراحت برخوردکن،جلسه اول زیادی پرسش نکن،هدفهای مهمت روبیان کن،به حرفاش خوب گوش کن وحرفشو قطع نکن.اینارواحتمالاخودت میدونستی اماچندنکته ظریف:نمیدونم کجا قراره ببینیش ولی اگه روی صندلی نشسته بودیدواوسمت راست توبود هیچوقت پای راستتو روی پای چپ ننداز وزیادی دستاتو چفت نکن،وبرعکس .زیرچشمی نگاش نکن یا اگه عینکی هستی تریپ عاقل اندرسفیه نیا.بقیه مواردو دوستان بهت میگن.(تافراموش نکردم اگه انشا الله بعدن رفتید سرخونه زندگیتون،هیچ وقت این تالاروتایپیکو نشونش نده،چون اگه این یه جملتوببینه"شرایطم طوری که میتونم حتی تاسقف سه زن بگیرم"تاسه هفته مجبوری کارتون خوابی روبا اعمال شاقه تجربه کنی روابط اقتصادی اجتماعیت هم باخانواده خودت وخودش ظرف این سه هفته تحریم میشه،ضمن اینکه سه هفته شب وروزفلافل وساندویج خوردن تصورش هم وحشتناکه!)

- - - Updated - - -

سلام،سامان جان،امیدوارم موفق بشی جواب مثبت روبگیری،چون میخای واقعا برا زندگیت بری جلو تپش قلب وبالاپایین شدن فشارخون،تغییررنگهای مختلف پوست وخروج بخارسفید رنگ ازگوش طبیعیه بااعتمادبه نفسی که من ازپستهای مختلفت دیدم همون دو دقیقه اول حضور، این ویبره ها تنظیم میشه اگه خیلی خندت می گرفت یادانواع بادهای استوایی جغرافی بیفت که هیچ وقت نمیشدهمشو حفظ کرداگه دیدی خیلی خشک برخوردشدی یاد "داستان کباب غاز"جمالزاده بیفت.............. من چندنکته میگم باصحبتهای بقیه دوستان جمع بندیش کن ،قبلش سعی کن نیمرخی ازشخصیتش بدست بیاری تاراحتتربتونی باهاش ارتباط برقرارکنی میتونی ازواسطه هم درمورد شخصیتش سوال کنی،جلسه اول نه خیلی شوخی کن نه زیادجدی باش،اما صادقانه وراحت برخوردکن،جلسه اول زیادی پرسش نکن،هدفهای مهمت روبیان کن،به حرفاش خوب گوش کن وحرفشو قطع نکن.اینارواحتمالاخودت میدونستی اماچندنکته ظریف:نمیدونم کجا قراره ببینیش ولی اگه روی صندلی نشسته بودیدواوسمت راست توبود هیچوقت پای راستتو روی پای چپ ننداز وزیادی دستاتو چفت نکن،وبرعکس .زیرچشمی نگاش نکن یا اگه عینکی هستی تریپ عاقل اندرسفیه نیا.بقیه مواردو دوستان بهت میگن.(تافراموش نکردم اگه انشا الله بعدن رفتید سرخونه زندگیتون،هیچ وقت این تالاروتایپیکو نشونش نده،چون اگه این یه جملتوببینه"شرایطم طوری که میتونم حتی تاسقف سه زن بگیرم"تاسه هفته مجبوری کارتون خوابی روبا اعمال شاقه تجربه کنی روابط اقتصادی اجتماعیت هم باخانواده خودت وخودش ظرف این سه هفته تحریم میشه،ضمن اینکه سه هفته شب وروزفلافل وساندویج خوردن تصورش هم وحشتناکه!)

9. 2 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

fahimeh.a (سه شنبه 05 مرداد 95), saman sanaye (پنجشنبه 20 تیر 92)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 259 در 109 پست

Array
    ممنون از هردو دوست گرامی.من 23 سالمه .دارم درسمو تموم میکنم.(چون ترم پیش یکی از امتحانارو نرفتم و جزو دروس اصلی هستش تموم نشد وگرنه تموم بود.از لحاظ مالی خودم چیز چندان بزرگی ندارم.کار میکنم ولی چون در حال تحصیل هستم بیشتر برای سابقه و رزومه هستش.ولی پدرم مثل کوه پشتمه.
    امین جان ممنونم از حرف های خوبت مرسی دوست گلم.ببینم دوستان دیگه ای هم کمک میکنند؟!

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 10 اسفند 92 [ 21:31]
    سطح
    14
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 76
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 76 در 56 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام
    تا جای که من یادم شما یک تایپیک زده بودید که تنهایید و بعد گفتین شرایط ازدواج تا یک سال اینده رو ندارید و قول داده بودید به مربیتون که با خانومی اشنا نشید و دوستی نکنید. ولی فکر کنم تنهایی زیاد فشار اورد شما همه رو فراموش کردید.ولی خوب چرا میخواید بی برو برگرد جواب بگیرید این خانم چه نکته مثبتی داره بعدم اینجوری نیست که شما دو کلمه بنویسید چیکار کنم ما بگیم خوب حسابی تیپ بزن یک شاخه گل بخر اگه با ماشینی شما در براش باز کن حسابی ول خرجی کن هرچی گفت کم نیاره بگو اره حق با شماست اگه اون میگه بابام جوردن خونه داره بگو بابای منم اونجا یک ویلای دوبلکس داره این جور حرفها شما باید ببینی چرا شما رو نمیخواده چرا نظرش - شاید دلیل قانع کنندهی داره برادر من

12. کاربر روبرو از پست مفید niloo1 تشکرکرده است .

saman sanaye (پنجشنبه 20 تیر 92)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 259 در 109 پست

Array
    ممنون nilooجان عزیز.شما معلمید؟چرا اینهمه گیر میدید؟گفتم شرایط ازدواج رو ندارم ولی تا سال آینده رو که دارم.اگه الان دست به کار شم تا سال آینده همین عروسی میشه دیگه.
    در ضمن اگه این ***خانم قبول کنه با من ازدواج کنه حاضرم حتی کلیمو بفروشم.خب مگه چی میشه؟گروه خونیمم O-.دیگه کلیه گرانتر از این میشناسین؟پیدا نمیشه که.
    قبول دارم احساسی تصمیم میگیرم ولی قبل اینکه اینطوری احساسی یشم همه جوانبو در نظر گرفتم و پا پیش گذاشتم.
    راستش اگه خانمی مثل *** خانم بیاد تو زندگی من نه تنها احساس تنهایی نمیکنم بلکه به "درجات رشد و تعالی میرسم"(خوشتون اومد از جملم خانم معلم)

- - - Updated - - -

دوستان بذارین کمی در مورد خودم با جزئیات بگم.زیاد به گفته هام که با شوخی میگم نگاه نکنین.وضع مالی پدرم خوبه شایدم عالیه ولی بنا به شرایطی که من توش بزرگ شدم همیشه روی پای خودمون بودیم.من که تهران دانشجو ام تابستونا هم به شهر خودمون نمیرفتم(الان هم کم میرم) و تهران کار میکردم تا کمتر از خانواده کمک مالی بگیرم.یادمه یه بار تابستون بخاطر پول تو مسابقات بوکس آزاد(که مسابقه زیر زمینیه و غیر قانونیه) شرکت کردم.ورودیشو از صاحب کارم که میدونست شانس بردم بیشتره گرفتم.تو اون مسابقه باختم(حرف 3 سال پیشه.من ترم دوم دانشگاه رو تموم کرده بودم)و با هزار زحمت و کارگری و حتی پخش کردن اعلامیه و تبلیغات پول اونو دادم.خلاصه سرتون رو درد نیارم.خیلی زحمت بوده برامون.اگه الان از شکم پری حرف میزنیم امیدوارم بهتون بر نخوره

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)