به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: انتظار

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 تیر 90 [ 23:16]
    سطح
    45
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    696

تشکرشده 713 در 214 پست

Array

انتظار

حتما براتون اتفاق افتاده که با کسي قراري گذاشته باشيد اگر اون شخص دير کند هر لحظه منتظريد که او برسد و تا رسيدن او بي قراريد هر لحظه چشم به راهيد مگر نشاني از او بيابيد و گوش هايتان را براي هرگونه صدايي تيز مي کنيد تا مگر صداي پايي يا دري يا ... نشاني ازاو بدهد .
    اگر شخص مذکور برايتان عزيز باشد با ديرکردنش نگران مي شويد و دل به هر راهي مي سپاريد تا مگر نشاني از او بيابيد نکند اتفاقي افتاده باشد !! نه فکر بد نمي کنم . انشاالله که چيزي نيست و ... اما هر لحظه که بيشتر مي گذرد اضطرابتان افزون مي شود نمي توانيد بنشينيد قدم ميزنيد و دائم نگاه مي کنيد مگر نشانه اي بيابيد . در دل آرزو مي کنيد که اي کاش نشاني از او بيابيد يا بدانيد مي آيد يا نمي آيد ؟ اي کاش ...
    ليت شعري اين استقرت بک النوي
    باز دير مي شود ديگر طاقت نداريد نمي مانيد با خود مي گوييد حتما چيزي شده است پس راه مي افتيد و به هر کجا که مي رسيد سراغ از او مي گيريد کجاست آن کسي که ...
    و چون هيچ خبري نمي يابيد سرگشته و زار مي مانيد تا در کجا خبري از او بگيريد . اگر خيلي برايتان عزيز باشد ديگر ياراي انجام هيچ کاري نداريد تمام ذهن و فکرتان مي شود او، آن که تمامي روح و جان شما را به خود گرفته است و حيران مي مانيد در اين حيراني خويش
    الي متي احار فيک
    تا کي در تو سرگردان باشم .

اگر منتظر يار عزيزي باشيد و او دير کند چنين سرگردان و سرگشته مي شويد اما اگر شخص مذکور بر سر در خانه ايستاده تا ببيند اين قدر دوستش داريد که نگرانش شويد و از خانه بيرون بياييد يا نه چه ؟ اگر از پشت پنجره اي شما را بنگرد تا ببيند آيا لحظه اي دل ناگران نبودنش مي شويد يا خير چه ؟ و چه مي شود اگر شما به جاي آن که سر به بيابان بگذاريد با خود بگوئيد "نيامد که نيامد من چه کنم ؟ " و برويد و غافل شويد از آن يار پشت در .
    منتظر واقعي آن چنان است که در انتظار عزيز خويش از خود بي خود مي شود اما ما حتي تا دم در نيز نمي رويم و به راستي تا دم در رفته ايم تا ببينيم اماممان را که بر در ايستاده است براي مهمانان خانه را برق مي اندازند و ما خانه دل خويش را گرد گيري کرده ايم ؟
    و امام کجا بيايد هنگامي که منتظري ندارد ؟
    منم بچه مسلمان !!! کتابم هست قرآن رسولم داده فرمان .. که وقت صحبگاهی .... کنم شکر الهی ..

2. 3 کاربر از پست مفید مسلمان تشکرکرده اند .

مسلمان (شنبه 26 مرداد 87)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)