به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 اسفند 93 [ 00:58]
    سطح
    20
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    10
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

پیامک های بیمحتوای همسرم از سوی خواهرش

سلام .من و همسرم هم سن هستیم 26 سالمونه.

همسرم بسیار آدم حساس و مهربونیه.منتها احساس میکنم گاهی اوقات از این مهربونیش بقیه سوء استفاده میکنن.همسر من خواهری داره که یکبار طلاق گرفته دقیقا بعد از 4 ماه از عقدمون خواهرش طلاق گرفت.همسری سعی میکرد بهش محبت کنه تا ناراحت نباشه که کم کم دیدم خواهر همسری یک سری پیامک های نامرتبط به همسرم میده که ساده ترین پیامک هاش اینهاست.

در ضمن همسرم میگفت خواهرایه من هیچ کدوم بلد نیستن زندگی کنن زیاد بهشون نزدیک نشو ! چون بد دهنن و حتی دست به زن دارند شوهرانشونو میزنند چرا که شوهرانشون معتاد هستند.
    همسر من مهندس کامپیوتره و در شرکت نفت کار میکنه.کلا از نظر طرز فکر و برخورد و ... با خانوادش بسیار متفاوت و بروزتر هست.

البته در یک سالی که عقد بودیم هرگز ندیدم چنین پیامک هائی از طرف خواهرش ارسال بشه !

ولی بعد از مراسم عروسی پیامک ها شروع شد :

فاصله نمیتونه ما رو از هم جدا کنه !
    نو تنها عشق منی !جای تو همیشه در قلب منه !
    یا صبح زود داداش کوچولوم خوب خوابیدی دیشب ؟خوبی ؟و ...

در آخر هر هفته
    یه سری پیامک های خاص مخصوا روزهای 5 شنبه !

میبوسمت عزیزم - سفارشی دوستت دارم و نامرتبط ترین موارد( س . ک . س . ی ) به صورت جک و ...

خواهرشوهرم بعد از 6 ماه از عروسی ما ازدواج کرد .

ولی بعد از گذشتن 3 ماه از زندگی مجددش دوباره شروع کرده به فرستادن این پیامک ها !!!

- حالا سوال من اینه که چه باید کرد؟ با همسری صحبت کردم اینا چیه تویه گوشیت میگه بهش گفتم نده ولی میگه دوستت دارم بهت میدم !!!

اینو هم اضافه کنم خواهر همسرم جلویه شوهر جدیدش اصلا جرات دست داذن به همسر منو نداره !!! و تا حائی که میدونم مجددا با همسر جدیدش بحث دارند و حدودا 1 سال که از زندگی جدیدش میگذره !!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 خرداد 93 [ 18:10]
    سطح
    16
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    216

تشکرشده 138 در 59 پست

Array
    ببین من نمی دونم موقعیت یه چیز هایی به ادم القا می کنه که شاید توی این کلمات اینجا نگنجه مخصوصا که خانما خیلی تیزن..ولی حالا شاید زیادی حساسیت به خرج میدی خواهرشه دیگه از نظر من که از بیرون دارم نگاه می کنم به صورت عام و کلی بد نیست خواهر به برادر بگه می بوسمت ته اس ام اس ..

3. کاربر روبرو از پست مفید unknown girl تشکرکرده است .

نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    شما وقتی با ایشان ازدواج کردی قبول کردی که او چنین خانواده ای دارد حالا هر چه قدر هم متفاوت باشد باز هم ارتباط با خانواده اش دارد و مایه هایی از تفکر آنها در وجودش هست. مثلا این جک ها آنقدر که از نظر شما زشت است برای او اهمیت ندارد و خواهرش هم کاملا برایش عادی است. این می شود شباهت با خانواده. اما شما او را با همین خانواده و همین ته مایه های شباهت قبول کرده ای. حساسیت نشان دادن شما او را ناراحت می کند و به رفتارهایی مانند لجبازی ، پرخاشگری و از این قبیل منجر می شود.
    ظاهرا او خودش مواظب رابطه خانوادگی هست. چون کاملا تفاوت شما و خانواده اش را می فهمد و از ارتباط شما جلوگیری می کند. به نظر من این کارش یک وجه مثبت است.
    پس من اگر جای تو بودم این موضوع را به خودش واگذار می کردم مگر اینکه پای خانواده اش به زندگی شما باز می شد که ظاهرا این طور نبوده است.
    اگر هم نگرانی مهم تری در این مورد داری بیا و صریحا مطرح کن.

5. 3 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 07 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92), میشل (شنبه 08 تیر 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    اس ام اس هایی که گفتی در مورد بیان علاقه اش به برادرش خیلی غیرمتعارف نیست.

جوکها هم، بستگی به شخصیت و فرهنگ افراد داره. به نظر من هم درست نیست جوک س/ک-سی و زشت برای برادرش بفرسته.
    اما شاید برای اون خانم عادی است، کما این که همسر شما تا حدودی در این زمینه به شما اشاره کردند.

7. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 07 تیر 92), she (شنبه 08 تیر 92), کامران (شنبه 08 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    اصلا واسه چی میری سر اس ام اس ها و میخونی!؟!؟ مگه موبایل مثل مسواک وسیله خصوصی افراد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

9. 4 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 08 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92), میشل (شنبه 08 تیر 92), ایوب (شنبه 08 تیر 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    آقای کامروا،

این همه علامت سوال واسه چیه؟

خیلی ها معتقدند موبایل وسیله خصوصی است.
    ولی من فکر می کنم بین زن و شوهر، اگر قرار باشه موبایل و اس ام اس و تماسها و دوستان و زندگی اجتماعی یه چیز خصوصی باشه
    و اطلاع داشتن از اونها تجاوز به حریم خصوصی محسوب بشه،
    اون رابطه اسمش زناشویی و همسری نیست.

نه این که لازم باشه هر شب موبایل همدیگه را چک کنند، ولی به طور کلی چیز پنهانی در این زمینه نباید داشته باشند.
    می دونم سیاست این تالار مخالف نظر من هست، ولی از بس علامت سوال گذاشتید دلم خواست نظرم را بگم.

11. 8 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

saraamini (چهارشنبه 12 تیر 92), گل آرا (یکشنبه 09 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92), مريم بانو (سه شنبه 18 تیر 92), بابک 1369 (شنبه 08 تیر 92), دریا72 (شنبه 08 تیر 92), ساحل75 (شنبه 08 تیر 92), شمیم الزهرا (شنبه 08 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    آقای کامروا،

این همه علامت سوال واسه چیه؟

خیلی ها معتقدند موبایل وسیله خصوصی است.
    ولی من فکر می کنم بین زن و شوهر، اگر قرار باشه موبایل و اس ام اس و تماسها و دوستان و زندگی اجتماعی یه چیز خصوصی باشه
    و اطلاع داشتن از اونها تجاوز به حریم خصوصی محسوب بشه،
    اون رابطه اسمش زناشویی و همسری نیست.

نه این که لازم باشه هر شب موبایل همدیگه را چک کنند، ولی به طور کلی چیز پنهانی در این زمینه نباید داشته باشند.
    می دونم سیاست این تالار مخالف نظر من هست، ولی از بس علامت سوال گذاشتید دلم خواست نظرم را بگم.
    پس طبق نظر شما زن و شوهر حق دارن موقعی که یکیشون با تلفن حرف میزنه اون یکی بره ی گوشیه دیگه برداره و حرفاشو بشنوه! درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

توجیه محکمه پسندی وجود نداره که زن و شوهر بخوان ایمیل یا گوشیه همو چک کنن و ....! افراد حریم خصوصی دارن! متوجهید؟؟؟؟؟ ح ر ی م خ ص و ص ی!!!!!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *
    ویرایش توسط کامران : شنبه 08 تیر 92 در ساعت 02:04

13. 4 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 08 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92), میشل (شنبه 08 تیر 92), ایوب (شنبه 08 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام نارگل جان.

چیزیکه اینجا ایجاد مشکل کرده، مسیج های خواهر همسرتون نیست، بلکه اولا اطلاع یافتن شما از اون مسیج ها، و ثانیا تحلیل اونها با منطق خودتون هست.

همونطور که می بینی همسرت نسبت به این مسیج ها احساس خطر نمی کنه! این معنیش اینه که می تونه منطقی که پشت اینکار هست رو درک کنه، چون خودش هم از اون خونوادست.

وقتی همسرتون جای نگرانی ای در این مورد نمی بینه، شما هم به حسش اعتماد کن.

نگران چیزی نباش، گوشی همسرت رو هم دیگه چک نکن. در این مورد سوال دیگه ای هم ازش نپرس.

اینکه می گن برای حریم خصوصی همسرتون احترام قائل بشید، دلایل محکمی پشتش هست. خیلی مسائل ممکنه تو زندگی یک فرد پیش بیان که به خودی خود هیچ آسیبی به زندگی مشترکش نزنن، یعنی بیان و برن بدون هیچ آسیبی... اما اطلاع یافتن همسر از اون مسائل لطمه های جبران ناپذیری به زندگیشون بزنه.

پس از الان تمرین کن که تحت هیچ کنجکاوی ای نسبت به فهمیدن محتویات موبایل یا ایمیل یا ... همسرت نداشته باشی. این نکته ایه که روانت رو از خیلی از تنش ها در امان نگهمیداره.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

15. 7 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 08 تیر 92), del (شنبه 08 تیر 92), hamrahi (سه شنبه 18 تیر 92), کامران (شنبه 08 تیر 92), نوروزیان. (شنبه 08 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92), ایوب (شنبه 08 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 مرداد 92 [ 22:09]
    سطح
    2
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    خانم منم قبلا رابطه داشته و ولی بلعکس به جای شرم و حیا بعد عقد تا حالا حساس شده روی من ،من که نه با کسی را بطه دارم و نه ...
    من پیامک کاری زیاد روی گوشیم میاد و طبیعیه یک بار که پیامک اومد خواستم برش دارم بخودنم با عجله پرید رو گوشی و پیام را خوند من هم گوشی را از دستش گرفتم بدون اینکه پیام را بخونم گوشی را زدم توی دیوار که کاشی دیوار ترک خرد.
    گذشت و گذشت یک بار دیگه این کار تکرار شد و من باز گوشی دوم را هم متوفی کردم.شادی روحش صلوات!(البته هنوز مشکل رابطه ما با هم حل نشده و در همین انجمن در حال بررسیه)
    بنظرم همسرم کار اشتباهی میکنه اون می تونست خیلی اروم و هر موقع می خواست گوشی را برداره و بخونه.

- - - Updated - - -

خانم منم قبلا رابطه داشته و ولی بلعکس به جای شرم و حیا بعد عقد تا حالا حساس شده روی من ،من که نه با کسی را بطه دارم و نه ...
    من پیامک کاری زیاد روی گوشیم میاد و طبیعیه یک بار که پیامک اومد خواستم برش دارم بخودنم با عجله پرید رو گوشی و پیام را خوند من هم گوشی را از دستش گرفتم بدون اینکه پیام را بخونم گوشی را زدم توی دیوار که کاشی دیوار ترک خرد.
    گذشت و گذشت یک بار دیگه این کار تکرار شد و من باز گوشی دوم را هم متوفی کردم.شادی روحش صلوات!(البته هنوز مشکل رابطه ما با هم حل نشده و در همین انجمن در حال بررسیه)
    بنظرم همسرم کار اشتباهی میکنه اون می تونست خیلی اروم و هر موقع می خواست گوشی را برداره و بخونه.

- - - Updated - - -

17. کاربر روبرو از پست مفید کاپیتان تشکرکرده است .

نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    به نظر من که اگه یکی دوبار همسران گوشیه هم رو نگاه کنن بد نیست
    هیچ مشکلی نیست .. تازه اعتمادشون به هم صد برابر میشه
    واگر کسی واقعا ریگی به کفشش نباشه ناراحت نمیشه
    اما در مورد موضوع این تاپیک بعضی از خواهر برادرا به هم اس ام اس .. میدن توی دوستان دیدم
    من هم اصلا خوشم نمییاد ولی اونا هم همیشه میگن ما هیچ منظوری نداریم و در زمینه اس ام اس راحتن از بچگی پیش هم جوک میگفتن اما چیز نگران کننده ای نیست
    چون شخصیتشون اینطوری شکل گرفته و اینو بد نمیدونن

- - - Updated - - -

به نظر من که اگه یکی دوبار همسران گوشیه هم رو نگاه کنن بد نیست
    هیچ مشکلی نیست .. تازه اعتمادشون به هم صد برابر میشه
    واگر کسی واقعا ریگی به کفشش نباشه ناراحت نمیشه
    اما در مورد موضوع این تاپیک بعضی از خواهر برادرا به هم اس ام اس .. میدن توی دوستان دیدم
    من هم اصلا خوشم نمییاد ولی اونا هم همیشه میگن ما هیچ منظوری نداریم و در زمینه اس ام اس راحتن از بچگی پیش هم جوک میگفتن اما چیز نگران کننده ای نیست
    چون شخصیتشون اینطوری شکل گرفته و اینو بد نمیدونن

19. 3 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

گل آرا (یکشنبه 09 تیر 92), نارگل65 (چهارشنبه 12 تیر 92), دریا72 (شنبه 08 تیر 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)