به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 92 [ 10:14]
    سطح
    18
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 5 پست

Array

Icon18 از شوهرم جدا شده ام نیاز به راهنمایی دارم

سلام دوستان من قبل از عید عضو سایت بودم ولی زمانی که سایت تغییر کرد تا به امروز که مدیر همدردی توانستند به من کمک کنند ( که جا دارد از ایشان تشکر کنم ) نتوانسته بودم داخل سایت شوم و الان خیلی خوشحالم . حال می خواهم کمی از خودم بگویم قبلا گفته بودم که یکبار از شوهرم جدا شدم یعنی 8 سال پیش که خیلی احمقانه برگشتم ولی به دلائل زیادی مجبور شدم برای بار دوم تو اسفند ازش جدا شم دوستان دارم دیوانه می شم نه بخاطر طلاقی که گرفتم بخاطر اینکه توی شهر غریب ( شیراز ) تنهای تنها هستم پسرم دانشجوی زاهدانه اون کوچیکه از روزی که مدرسه اش تعطیل شده رفته پیش پدرش شهرستان می ترسم از آینده ام می ترسم می ترسم که ناخودآگاه بیفتم تو دام خیلی ها اذیتم می کنند خواستار دوستی با من هستند با وجودی که در سن 40 سالگی هستم ولی از خودم هیچ اراده ای ندارم بخاطر شغلم مجبورم که توی این شهر باشم وقتی میرم شهرستان انگار تمام دنیا را به من داده اند با دوستانم خیلی خوبه ولی به محض اومدن به این شهر دغدغه هایم شروع می شه کاش دوستانی که طلاق گرفته اند از تجاربشان برایم بگویند چگونه می توانم به آرامش برسم با همکارانم راحت نیستم می ترسم جور دیگه به من نگاه کنند هنوز وقت زیادی از طلاقم نگذشته و با وجود دو پسر بزرگ خانواده ام می گویند باید ازدواج کنی هر شب با قرص خواب چند ساعت می خوابم لحظات بدی را می گذرانم از خودم به کلی ناامید شدم ناگفته نماند خاطرات بد گذشته بدجور داره بهم آسیب می رسونه به روانپزشک هم مراجعه کردم ولی ایشان هم نتوانستند کمکی به من کنند گفتن بیش از انچه باید به شما آسیب وارد شده . ممنون می شم راهنماییم کنید .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 5 پست

Array

New از شوهرم جدا شده ام نیا به راهنمایی دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط فرح123 نمایش پست ها
    سلام دوستان من قبل از عید عضو سایت بودم ولی زمانی که سایت تغییر کرد تا به امروز که مدیر همدردی توانستند به من کمک کنند ( که جا دارد از ایشان تشکر کنم ) نتوانسته بودم داخل سایت شوم و الان خیلی خوشحالم . حال می خواهم کمی از خودم بگویم قبلا گفته بودم که یکبار از شوهرم جدا شدم یعنی 8 سال پیش که خیلی احمقانه برگشتم ولی به دلائل زیادی مجبور شدم برای بار دوم تو اسفند ازش جدا شم دوستان دارم دیوانه می شم نه بخاطر طلاقی که گرفتم بخاطر اینکه توی شهر غریب ( شیراز ) تنهای تنها هستم پسرم دانشجوی زاهدانه اون کوچیکه از روزی که مدرسه اش تعطیل شده رفته پیش پدرش شهرستان می ترسم از آینده ام می ترسم می ترسم که ناخودآگاه بیفتم تو دام خیلی ها اذیتم می کنند خواستار دوستی با من هستند با وجودی که در سن 40 سالگی هستم ولی از خودم هیچ اراده ای ندارم بخاطر شغلم مجبورم که توی این شهر باشم وقتی میرم شهرستان انگار تمام دنیا را به من داده اند با دوستانم خیلی خوبه ولی به محض اومدن به این شهر دغدغه هایم شروع می شه کاش دوستانی که طلاق گرفته اند از تجاربشان برایم بگویند چگونه می توانم به آرامش برسم با همکارانم راحت نیستم می ترسم جور دیگه به من نگاه کنند هنوز وقت زیادی از طلاقم نگذشته و با وجود دو پسر بزرگ خانواده ام می گویند باید ازدواج کنی هر شب با قرص خواب چند ساعت می خوابم لحظات بدی را می گذرانم از خودم به کلی ناامید شدم ناگفته نماند خاطرات بد گذشته بدجور داره بهم آسیب می رسونه به روانپزشک هم مراجعه کردم ولی ایشان هم نتوانستند کمکی به من کنند گفتن بیش از انچه باید به شما آسیب وارد شده . ممنون می شم راهنماییم کنید .
    سلام مجدد
    دوستان چرا یکی بهم جواب نمی ده همش منتظرم نظر شما دوستان رو هم بدونم ممنون می شم از نظراتتون استفاده کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 12 بهمن 92 [ 11:56]
    سطح
    42
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    182

تشکرشده 174 در 86 پست

Array
    سلام
    ميشه از دلايل طلاق اول و برگشت و طلاق دوم بگين؟
    علت اصلي نگراني شما چيه؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 5 پست

Array
    س شوهرم اعتیاد به مواد مخدر داشت آنهم تزریق دفعه اول بخاطر اعتیادش ازش جداشدم یعنی 8 سال زمانی که صلح کردیم یکسال از پاک شدنش گذشته بود یعنی در همان حینی که من دنبال کارای طلاق بودم او نیز در کمپ بود زمانی که با ایشان صلح کردم ایشان فقط از اعتیاد پاک شده بودند نه هیچ کاری نه خانه ای ایشان تعهد کردند که هم سرکار بروند و خانه اجاره کنند و خلاصه همه مسئولیتهای زندگی .... در همان حین کار من به شیراز منتقل شد و ما به شیراز آمدیم آمدن ما به شیراز همانا و از سرگیری شدت اختلافات چندتا کار برایش پیدا کردیم غافل از اینکه ایشان دوست نداشتند سرکار بروند 8 سال دوام آوردم توی تمام این سالها همیشه با هم دعوا داشتیم سال گذشته کلاً طلاق عاطفی گرفتیم که منجر به طلاق رسمی شد . علت اصلی نگرانی من دید بدی که نسبت به مردان پیدا کردم همش احساس می کنم همه ی جور خاص بهم نگاه می کنند با منظورند چه می دونم عصبیم خودم چون بشدت عاطفی هستم می ترسم که خدای نکرده ضربه بخورم کسی تو زندگیم وارد بشه و نابودتر بشم همین دیروز پسر کوچیکم اصرار می کرد که با پدرم صلح کن اون عوض شده و این حرفا و همه تو شهرستان می گویند که مادرت چرا نمی خواد با پدرت صلح کند لابد قصد ازدواج دارد بخدا ازش متنفرم چرا اینو بچه های خودم درک نمی کنند دیگه نمی تونم حتی سایه اش رو هم ببینم

- - - Updated - - -

س شوهرم اعتیاد به مواد مخدر داشت آنهم تزریق دفعه اول بخاطر اعتیادش ازش جداشدم یعنی 8 سال زمانی که صلح کردیم یکسال از پاک شدنش گذشته بود یعنی در همان حینی که من دنبال کارای طلاق بودم او نیز در کمپ بود زمانی که با ایشان صلح کردم ایشان فقط از اعتیاد پاک شده بودند نه هیچ کاری نه خانه ای ایشان تعهد کردند که هم سرکار بروند و خانه اجاره کنند و خلاصه همه مسئولیتهای زندگی .... در همان حین کار من به شیراز منتقل شد و ما به شیراز آمدیم آمدن ما به شیراز همانا و از سرگیری شدت اختلافات چندتا کار برایش پیدا کردیم غافل از اینکه ایشان دوست نداشتند سرکار بروند 8 سال دوام آوردم توی تمام این سالها همیشه با هم دعوا داشتیم سال گذشته کلاً طلاق عاطفی گرفتیم که منجر به طلاق رسمی شد . علت اصلی نگرانی من دید بدی که نسبت به مردان پیدا کردم همش احساس می کنم همه ی جور خاص بهم نگاه می کنند با منظورند چه می دونم عصبیم خودم چون بشدت عاطفی هستم می ترسم که خدای نکرده ضربه بخورم کسی تو زندگیم وارد بشه و نابودتر بشم همین دیروز پسر کوچیکم اصرار می کرد که با پدرم صلح کن اون عوض شده و این حرفا و همه تو شهرستان می گویند که مادرت چرا نمی خواد با پدرت صلح کند لابد قصد ازدواج دارد بخدا ازش متنفرم چرا اینو بچه های خودم درک نمی کنند دیگه نمی تونم حتی سایه اش رو هم ببینم

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 12 بهمن 92 [ 11:56]
    سطح
    42
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    182

تشکرشده 174 در 86 پست

Array
    به نظر من ديگه اصلا به همسر سابقت فكر نكن و در جواب كسايي كه پيشنهاد برگشت مجدد ميدن قاطعانه بگو نه يك بار فرصت دادم برام كافيه.الان بچه هات با خودت زندگي ميكنن؟
    يه چيزي بهت بگم ما مسئول رفتارهاي ديگران نيستيم.فقط مسئول رفتار خودمونيم.تا وقتي عاقل و هوشيار باشي و عزت نفس داشنه باشي نبايد نگران آدمهاي سواستفاده چي باشي.
    روي اعتماد به نفست بيشتر كار كن و فعلا توي رابطه ديگه اي وارد نشو.

6. کاربر روبرو از پست مفید khoshkhabar تشکرکرده است .

del (دوشنبه 10 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array
    به عنوان یه مرد بگم ، زنی که بخواد راه کج بره ( به اصطلاح پا بده ) کاملا مشخص هست و خانمی که سر و سنگین حتی ( مطلقه ) قابل تشخیص هست .
    ولی به هر حال آدم های کثیف هم دور و اطرافمون کم نیستند ، ما نمی تونیم وقت برای اصلاح بقیه بزاریم ولی وقت برای حریم خودمون می تونیم بزاریم
    همه اینها کاملا به خود آدم بر می گرده که بقیه چجور رفتار می کنند .
    دور و اطراف تو محل کار و... خانم مطلقه کم نیست ولی از رفتار هرکدام مشخص هست چه طرز فکری پشت شخصیت اون خانم هست .
    شما خودتون باشید ، نگران چیز دیگه نباشید

8. کاربر روبرو از پست مفید داود.ت تشکرکرده است .

del (دوشنبه 10 تیر 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)