به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 تیر 92 [ 12:03]
    سطح
    6
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class250 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

Icon88888 بچه ها ،شوهرم میگه باید مهریتو الان ببخشی.چی کار کنم؟!!!!!!!!!!

امروز سر سفره اتفاقی حرف از این شد که خارج از ایران موقع طلاق اموال تقسیم به دو میشه.این بحث رو پیش اورد ،فکر کردم می خواد همینطوری با هم صحبت کنیم. منم عادی نظرمو دادم گفتم فکر خوبیه چون زن ومرد به هر جا برسن با زحمت هم رسیدن.

و اون شروع کرد: چه زحمتی؟ مردا همه زحمتارو میکشن ،زنا فقط میخورن می خوابن. زن هیچ حقی نداره همین که یه جا داره برای خوردن و خوابیدن ،همین که یکی خرجشو میده بسه .دیگه چه سهمی؟
    منم الان هر روز به این فکر میکنم که به تو بدهکارم و باید مهریتو بدم.من هر روز دارم زجر میکشم هر روز دارم کنده میشم.با این فکر دیگه نمیتونم..... دارم عذاب میکشم ....تو یه روز میری اجرا میزاری و میگیری......برای همینه نمیتونم امیدوار باشم به زندگی .دلیل بد رفتارام باهات همینه....و وو

بهش گفتم :مگه من از تو مهریه خواستم ؟ مگه مامان من گرفته که من بگیرم؟ ... باز شروع کرد و محکم میگفت یه روز میگیری....

اونقدر حرفا زد اونقدر تحقیرم کرد که اگه همون لحظه میتونستم برای رهایی از حرفاش رسما می بخشیدم...
    بهش گفتم به خدا ازت نمیخوام .و گفت من به حرف نمیتونم اعتبار کنم دیگه هم اینطوری نمیتونم تحمل کنم که هر روز خودمو بدهکار بدونم.و حاضرم همه چی تموم شه ولی من دیگه زجر نکشم!!!!!!!!!

بچه ها فکر کنم شوهرم دیوونه شده..... اونقدر حرفای تلخ زد که تمام بدنم میلرزید البته کلی هم گریه کردم. اومده میگه همچین میکنی انگار خیلی بد بختی مگه چی شده!!!!!!!!!!!!!!! آخرشم قهر کرد رفت بیرون!
    مهریه من 114 سکه هست زیادم نیست ولی نمیدونم چی کار کنم یعنی ببخشم آرووم میشه و رفتاراش خوب میشه؟چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید chatr تشکرکرده است .

tamanaye man (یکشنبه 02 تیر 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array
    خب يه سري در مورد اتفاقاتي كه بينتون گذشته حرف بزن ببينيم قبلا اتفاقي افتاده يا نه ؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 95 [ 16:53]
    سطح
    62
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,594

تشکرشده 1,946 در 612 پست

Array
    اصلا نبخش اما گاردم نگیر در این باره جلوی شوهرت( یعنی هی نگو نمیبخشم)

زن نفقه بهش تعلق میگیره بااضافه اجرت المثل( برای کارهای خونه و اینا) و تازه رابطه جنسی هم هست
    من فکر میکنم باید یکی باشه به شوهرت بگه
    زن گرفتی کارگر که نگرفتی

من خودم یه بار حساب کردم اگه مرد بخواد حق زنو بده
    کارگر الان ساعتی 3 تومن میگیره زن حداقل 8 تا 10 ساعت وقتش تو خونه صرف کاره( حدودا میشه روزی 30 تومن)
    و برای اون مورد خاص هم حداقل شبی 50 تومن ( سه بار تو هفته هم حساب کنی)
    در ماه میشه 900 + 500= 1400 یعنی ماهیانه یک میلیون و چهارصد هزارتومن
    که تازه بارداری و زایمان و شیر دادن بچه هاشونم هست
    و کلی رفتار خوب با خانوادشون و احترام و شخصیتی که با ازدواج تو جامعه دارنو عشق و مهر و نگهداری بچه و!!! حالا میگیم اینا هیچی چون دو طرفه است و زنم خودش دوس داره

واقعا مردا ماهی 1400 به زنهاشون میدن و براشون خرج میکنن؟؟؟؟ (تازه من با کلی تخفیف حساب کردم)

اینا فانتزی های منه ها

شما باید با مهربونی و عشق و سایت زنونه به شوهرت بفهمونی که عاشق خودش و زندگی هستی
    بش بگو وقتی اینجوری حرف میزنی ناراحت میشی و فکر میکنی داره به طلاق فکر میکنه
    و چیزهایی که تو این تاپیک فرشته به نازنین یاد داده رو انجام بدی و بگی دیگه شوهرت از شوهر اون بدبین تر و قهر قهرو تر نیست که
    مدیریت وضع موجود ( قهر همسرم بر اثر سو تفاهم شدید)

راهنماییم کنید همسرم را برگردونم

دارم می میرم فرشته مهربان

شوهرش قهر کرده بود و میگفت مهریتو ببخش
    [align=center]ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم ...از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم[/align]

5. 5 کاربر از پست مفید جوانه؟؟؟ تشکرکرده اند .

barani (شنبه 01 تیر 92), shapoor (شنبه 01 تیر 92), she (شنبه 08 تیر 92), فرانک بانو (شنبه 08 تیر 92), شیدا. (شنبه 01 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    جوانه عزیز ایشون میگن کارگر ماهی دویست ،سی صدو اون یکی هم که تو خیابون پره! به حساب ایشون ضرره و با همه اینا دیگه نباید سهمی از اداراییها ببره و مهریه هم مسخرست!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omid65 نمایش پست ها
    خب يه سري در مورد اتفاقاتي كه بينتون گذشته حرف بزن ببينيم قبلا اتفاقي افتاده يا نه ؟
    ایشون از قبل از ازدواج این طوری بود قبل از ازدواج همش میپرسید مهریه چقدره مهریه چقدره؟ منم میگفتم ما رسم نداریم بگیریم منم هیچ وقت فکر نکردم .آخرشم خودش گفت 114 خوبه و ما هم دیگه چیزی نگفتیم.در مورد مشکلات هم تاپیکام هست همش از محدودیتا و قوانین نفس گیر ایشون وبد بینیشون نشات میگیره

7. کاربر روبرو از پست مفید chatr تشکرکرده است .

omid65 (شنبه 01 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آذر 96 [ 13:21]
    سطح
    48
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    108

تشکرشده 352 در 163 پست

Array
    اصلاً به ظاهر حرفاش نگاه نكن اگر تو حرف مهريه پيش نكشيدي و نخواستي و ايشون تنها اهرم متعهدانش همين مهريه است اين نباشد هيچ تعهدي احساس نخواهد كرد . ديدگاهش خيلي بي كلاسيه تو خيابون چي پره اگر در زندگي نيازي هست مگر زن يعني تو نميخواي همكاري و كمك كني .
    مهريه حق قانوني منطقي و شرعي تو هست و از همه چي حلالتر است . مقدارش هم انصافاً معقول و منطقيه هيچ دليلي به گذشت و بخشش نيست مگر حقه زدن به تو به هيچ وجه من الوجوه و حتي قهر و دعوا راه انداختن زير بارش نرو و مطمئن باش كه هر چه اصرار بيشتر باشد كلك و حقه قطعي تر است . بروي خودت نيار جبهه گيري هم نكن بعنوان مزاح و شوخي باهاش خنده كن و خوش باش. مديوني اگر احساسي يا ترسو بشي .

9. 7 کاربر از پست مفید حسين40 تشکرکرده اند .

chatr (شنبه 08 تیر 92), shapoor (شنبه 01 تیر 92), tamanaye man (یکشنبه 02 تیر 92), toojih (شنبه 08 تیر 92), unknown girl (شنبه 08 تیر 92), فرانک بانو (شنبه 08 تیر 92), شیدا. (شنبه 01 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 شهریور 92 [ 22:14]
    سطح
    11
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    63

تشکرشده 164 در 76 پست

Array
    سلام
    عزيزم به هيچ وجهى مهريتو نبخش تنها حقى هست كه زن به گردن مرد داره اگه مهريه نباشه كه با خيال راحت ديگه تعهدى هم بهت نداره و خدايى نكرده هر وقت دلش خواست راحتو بى دردسر ازت جدا ميشه .
    هروقت حرفى پيش كشيد تو به روى خودت نيار اگه پافشارى كرد بهش بگو تو چه تضمينى تو اين زندگى ميدى حاضرى تعهد كتبى و قانونى بهم بدى كه بدون مهريه به زندگيمون پايبندى و اگه خيانت كردى تمام زندگيت مال من بشه اگه اينكارو كردى منم مهريمو ميبخشم.

11. کاربر روبرو از پست مفید هم صحبت تشکرکرده است .

tamanaye man (یکشنبه 02 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 تیر 92 [ 13:33]
    سطح
    1
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 12
    تشکرها
    0

تشکرشده 24 در 13 پست

Array
    چرا پست ها ديده نميشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!حذف كردين؟؟؟؟

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array
    chatr عزیز اصلا مهریت رو نبخشی ، حتی اگر مهریه رو هیچ وقت نگیری حقته ، یک جور پشتوانه زنه . هر مردی قبل از اینکه بخواد هر کاری بکنه باید یادش بیاد که یک روز سند ازدواجش رو امضا کرده و قول داده که یک زن رو خوشبخت کنه ، باید پای تعهدش وایسه ، اگر قرار باشه با کوچکترین مشکلی که پیش بیاد بخواد بزنه زیر همه چیز چی ؟
    مهریه یادش میندازه که این به خاطر تعهدی هست که یک روز با لبخندی که به لب داشتی امدی قلب یک دختر رو مال خودت کردی .

همان طور که مرد حق طلاق رو داره ، زن هم حق مهریه رو داره ... این جوری نه زن میتونه هر وقت دلش خواست مهریه اش رو بگیره و بره و نه مرد میتونه هر وقت دلش خواست زنش رو طلاق بده . باعث میشه زن و شوهر با کوچکترین مشکلی از هم دل نکنند ، وایسن و با مشکلات بجنگنند ، چون دل کنند راحت نیست .
    خیلی از ماها اوایل زندگیمون با مشکلات زیادی روبه رو شدیم، ولی وایسادیم و مبارزه کردیم تا الان که احساس خوشبختی میکنیم . ولی اون موقعی که عصبانی بودیم و غرق در مشکلمون اگر اجازه داشتیم که هر وقت دلمون میخواد ول کنیم و بریم که دیگه هیچ کدوم از زندگی ها پایدار نمونده بود .

زندگی که مشکلاتش حل نشده هم در نهایت به طلاق منجر شده . نگران نباشید اگر زن یا مرد نخواد ، اون زندگی دیگه زندگی نمیشه ، آقای کوه درد

14. کاربر روبرو از پست مفید tamanaye man تشکرکرده است .

toojih (شنبه 08 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 تیر 92 [ 13:33]
    سطح
    1
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 12
    تشکرها
    0

تشکرشده 24 در 13 پست

Array
    واقعا متاسفم براي مديران سايت. فكر مي كردم فضايه بازي باشه. مي بينم سانسور اينجام حاكمه.واقعا جايه تاسفه.خدانگهدار. بازهم با اين حال، دوستان عزيز.تا زمانيكه اين جو حاكمه اين مملكت هيچي نمي شه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط koohe dard نمایش پست ها
    واقعا متاسفم براي مديران سايت. فكر مي كردم فضايه بازي باشه. مي بينم سانسور اينجام حاكمه.واقعا جايه تاسفه.خدانگهدار. بازهم با اين حال، دوستان عزيز.تا زمانيكه اين جو حاكمه اين مملكت هيچي نمي شه.

چه چیزی سانسور شده؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط حسين40 نمایش پست ها
    ..... مديوني اگر احساسي يا ترسو بشي .
    متاسفانه من خیلی ازش میترسم. خیلی از حرفامو و ناراحتیامو از ترس عصبانیتاش و حرفای تلخش نمیزنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط tamanaye man نمایش پست ها
    chatr

خیلی از ماها اوایل زندگیمون با مشکلات زیادی روبه رو شدیم، ولی وایسادیم و مبارزه کردیم تا الان که احساس خوشبختی میکنیم . ولی اون موقعی که عصبانی بودیم و غرق در مشکلمون اگر اجازه داشتیم که هر وقت دلمون میخواد ول کنیم و بریم که دیگه هیچ کدوم از زندگی ها پایدار نمونده بود .
    واقعا احساس خوشبختی میکنید؟ میشه کسی خوشبخت باشه؟ اصلا خوشبختی وجود داره؟...........

- - - Updated - - -

دوستان خواستم علت تاخیرم رو در پاسخ به نظرات خوبتون بگم و اینه که مادر بزرگم فوت کرد و نتونستم چند روزی بیام. به هر حال صمیمانه متشکرم از تک تک شما عزیزان

- - - Updated - - -

دوستان خواستم علت تاخیرم رو در پاسخ به نظرات خوبتون بگم و اینه که مادر بزرگم فوت کرد و نتونستم چند روزی بیام. به هر حال صمیمانه متشکرم از تک تک شما عزیزان

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط koohe dard نمایش پست ها

چه چیزی سانسور شده؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)