به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 31 مرداد 87 [ 17:08]
    سطح
    36
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 144
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

+وقتی دلم از تنهایی می گیره، چه کار باید کرد؟

[font=Arial]سلام
    من مجردم و سالیان سال هم مجرد بودم الان 26 سالم و سالها در خارج و در تنهایی زندگی کردم کلا تنهایی را خیلی حس کردم و خیلی هم اذیتم کرده
    من عاشق بودم 7 سال عاشق پسری بودم که هیچ گاه بهش نرسیدم پس از اون بحرانهای زیاد روحی را پشت سر گذاشتم و حالا از نظر روحی خیلی قوی تر شدم ولی خب بعضی وقتها تنهایی ادم را می کشه
    من الان دوباره در خارج بسر می برم ولی می دونم که خیلی از دخترهای داخل ایران هم مثل من تنها هستند. به نظر شما ادم در حالی که هنوز دوست و شریک مناسبی پیدا نکرده و موقعیتی برای ازدواج و یا یک دوستی پاک نداره، با تنهایش چه کار باید بکنه؟
    چطور باید خودم را سرگرم بکنم؟ خودتون می دانید که من اینجا اگر می خواستم می توانستم مثل خیلی از دختر ها راحت از تنهایی در بیام چیزی که سالیان سال من را ازاد داده و چیزی که اصلا با روحیه شلوغ و شاد من سازگار نیست.
    اینجا خودم را با خیلی چیزها سرگرم کردم ولی راستش دیگه قران خواندن، کلیسا رفتن، وبلاگ نوشتن، با درس و مشق سر و کله زدن، کار پیدا کردن، مسافرت رفتن و همه و همه داره برام قدیمی و یکنواخت می شه باید تا این کارها خاصیتشون را از دست نداندن یک روشی برای سرگرم کردن خودم پیدا بکنم وگرنه دوباره به حالت روحی سالیان قبل بر می گردم. خداوند من را بعد از اون شکست عشقی به سختی نجات داد و من دوست ندارم روحیه خوب و قوی الانم را از دست بدم لطفا من را راهنمایی کنید.
    خدا را شکر را سپاس می گوییم که همیشه لطف بی کرانش دلهای تنهایان را به هم پیوند می دهد و تمام این تنهایی ها ازمایشی از جانب مقام جبروتی اوست تا ریشه هایمان قوی شود.[/font]

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 شهریور 90 [ 18:24]
    سطح
    44
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    47

تشکرشده 49 در 25 پست

Array

RE: وقتی دلم از تنهایی می گیره، چه کار باید کرد؟

سلام ايراني عزيزم
    چرا بايد احساس تنهايي بكني . اگه سن وسالت رو ننوشته بودي من فكر مي كردم يه دختر 37و38 ساله هستي كه احساس ناميدي داره. چرا به جاي اينكه به تنهايي خودت فكر كني سعي نمي كني كه از اين موقعيت خودت بهترين استفاده رو ببري.به كارهاي عقب مانده ات بپردازي و اگه امكان داره تحصيلاتت رو ادامه بدي ودنبال يه شغل كه علاقه داري بري .به نظر از اينكه توي اين مرحله از زندگيت مال خودت هستي خيلي خوشحال باش .دير يا زود يارت سراغت مي آيد و گرفتاري هاي جديد ولي شيرين هم باهاش مي ياد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)