به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 10 خرداد 93 [ 07:40]
    سطح
    22
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    3

تشکرشده 69 در 39 پست

Array

شوهرم دیگه مثل سابق نمیشه.. آیا من مقصر بودم؟؟

با سلام
    من قبلا هم دو تا تاپیک اینجا باز کرده بودم گرچه مشکلاتم هنوز حل نشده ولی مشکلات جدید هم دارم
    قبلا گفته بودم خانواده همسرم اصلا به ما نمیخورن و باهاشون رفت و آمدی نداریم و اینکه خودم فکر میکنم تو ازدواج عجله کردم و موقعیت های بهتری میتونست برام پیش بیاد گفته بودم به خاطر مشکلاتمون بیشتر من حرص میخورم و همسرم آدم خونسردیه و اینکه به خاطر اینکه فکر میکنم از ایشون سرترم مدام بهش سرکوفت میزنم. یادمه همه دوستان گفتن اینکارو نکن ولی من ادامه دادم تا به اینجا رسید.... هرچند زمانی هم که شما میگفتین کار از کار گذشته بودم من از روز اول نامزدی همینطور بودم و الان دو ساله که عقد کردم.

شوهرم دیگه مثل سابق نیست عصبی شده سرد و بی حوصله شده حتی برمیگرده جوابمو میده در صورتیکه قبلا آروم و صبور متین و مودب هرچی من میگفتم سکوت میکرد شاید رفتار خودم باعث شده شایدم صبر اون تموم شده ولی چیزی که منو زجر میده اینه که فکر میکنم اون از اول همینطور بوده ولی در دوران نامزدی برای اینکه منو به دست بیاره انقدر خوب رفتار میکرده حتی چندبار اینو بهش گفتم. حتی دیشب سر یه موضوعی بحث کردم و من به من توهین کرد که اصلا برام قابل قبول نبود و بعد ازون دیگه باهاش حرف نزدم.
    نمیتونم همسرم رو اینجوری ببینم و تحمل کنم روز اول که دیدمش هیچی نداشت از همه نظر از من پایین تر بود تحصیلات (اون لیسانسه و من ارشد) پول (البته تا الان خدا روشکر همه چی خریدیم) و خصوصا خانواده ش ولی فقط به خاطر شخصیتش من و خانواده م قبول کردیم و الان پشیمونم چون میبینم اونی که فکر میکردم نیست و فقط اینطوری نشون میداده.

و اما موضوع بحث دیشب رفتیم تو یه مغازه همکار همسرم و خانمش اونجا بودن قبل از اینکه همکارش بهش سلام کنه یهو خانمه برگشت با یه لحن کشدار و یه طوری که انگار 300ساله همسرم رو میشناسه گفت سسسسسسلاااااااام آقاااااای مهنددددددددددس من هاج و واج مونده بودم برگشتم اومدم دم در مغازه و به جنسها نگاه میکردم بعد که اومدیم بیرون به شوهرم گفتم تو عمرم زن به این بی شخصیتی ندیده بودم این چه طرز صحبت کردن بود خواهرت انقد از دیدنت ذوق زده نمیشد
    گفت اون دفتر بیمه داره بازاریابها اخلاقشون همینه. گفتم چه ربطی داره منم 10 ساله تو اجتماعم 6سال دانشگاه بودم و 4سال سرکار تو یه رشته کاملا مردونه که تنها خانم اینجا بین100نفر پرسنل منم ولی همه ازم میترسن با هیچکس تا حالا اینطوری برخورد نکردم گفتم اگه خیلی خوش معاشرته چرا بمن یه نگاهم نکرد نه سلام نه هیچی فقط با تو اینجوری بود تازه تو که با شوهرش فقط همکارین نه دوست این صمیمیت واسه چیه گفت من فقط 2بار واسه بیمه ماشین رفتم دفترشون گفتم خوبه دیگه اینجا که پیش من و شوهرش اینجوری برخورد کرد خدا میدو.نه اونجا چکار کرده گفت اون هرکی میخواد باشه دیدی که من مثل همیشه سنگین برخورد کردم (شوهرم من خداییش از لحاظ پاکی و سنگینی زبانزده) و خلاصه بحث کردیم و برگشت گفت پس تو هم با فلان همکارت خوش و بش میکنی هیچی نیست؟؟ گفتم همکار من 40سالشه بچه داره با خانمش آشنام تازه خود همکارم دوست توام هست همه همدیگه رو میشناسیم و من فقط گاهی باهاش مشورت درد دل یا بحث کاری میکنیم نه شوخی و خنده تازه هر حرفی میزنیم میام بهت میگم
    خیلی از حرفش ناراحت شدم دست آخر گفتم ازین به بعد مثل بقیه هزار کار میکنم و به توام هیچی نمیگم توام برو هرکار دوس داری بکن وسط دعوا چندین بار به هم توهین کردیم و بعدشم باهاش قهر کردم و دیگه دلم نمیخواد ببینمش

دیشب که گریه میکردم میگفتم خدایا فقط به من اشک بده چون خیلی گریه دارم واسه بی اعتنایی های خانواده م به خانواده همسرم واسه خرج و مخارج عروسی و قسط خونه واسه رفتارهای همسرم که انقدر عوض شده واسه اینکه فکر میکنم راهمو اشتباه رفتم و دیگه بازگشت نداره......

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 12 شهریور 93 [ 23:29]
    سطح
    27
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    دستاوردها:
    تشکرها
    67

تشکرشده 166 در 77 پست

Array
    اگر به دنبال پاسختون هستید این است که :

شوهرتون مثل سابق میشه به شرطی که شما مثل سابق نباشی ! و در رفتارت تغییر ایجاد کنی

در مورد مقصر بودن هم ... فکر کنم در متنی که نوشتی خودتون پاسخ خودتون رو دادین ...

3. 3 کاربر از پست مفید دلپذیراد تشکرکرده اند .

reihane_b (چهارشنبه 22 خرداد 92), tamanaye man (چهارشنبه 22 خرداد 92), بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    شکوفه خانم،

شما همچنان داری مسیر خودت را می ری و فقط اینجا گزارش می نویسی.

تاکید داری که شوهرت به چشم پاکی و سنگینی زبانزده، اون روز هم برخوردش با اون خانم متین و سنگین بوده،
    ولی شما تا تونستی بحث را بزرگ کردی و با شوهرت در مورد هیچی دعوا کردی.
    آیا شوهرت می تونه به همه خانمهای اطرافش دستور بده که چطوری باهاش رفتار کنند؟
    شوهرت فقط اختیار رفتار خودش را داره که درست برخورد کرده.
    اون خانم هم احتمالا برای جذب و یا نگهداشتن مشتریش ( شرکت بیمه ) گرم برخورد می کنه. به هر حال اصلا مهم نیست.

قسمت دوم:
    صمیمیت و درد دل کردن یک خانم متاهل با یک مرد 40 ساله متاهل هیچ توجیهی نداره.
    این دوستی و رفتار شما خیلی بیشتر از سلام کردن اون خانم به همسرتون جای سوال داره.

5. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

reihane_b (چهارشنبه 22 خرداد 92), tamanaye man (چهارشنبه 22 خرداد 92), بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92), تهمتن (چهارشنبه 22 خرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array
    تا خودتون رو تغییر ندید هیچی درست نمی شه
    وقتی مردی سنگین و موجه رفتار می کنه باید قدرشو دانست ، چیزی که الان خیلی کم وجود داره
    کاملا حق با همسر شما بوده و جواب منطقی هم داده ، خود من هم مرد هستم و تو جامعه ، نمی تونم بگم خانم فلانی اینجور صحبت نکن
    تمام مشکلات از رفتار شما منشا می گیره
    به فکر پر کردن نقاط ضعف خودتون باشید

7. 4 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

tamanaye man (چهارشنبه 22 خرداد 92), بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92), سنجاب بازیگوش (چهارشنبه 22 خرداد 92), شیدا. (چهارشنبه 22 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 69 در 39 پست

Array
    ممنون از جواب همگی
    همسرم از نظر خودش سنگین برخورد کرد. راستش من انقد از رفتار اون زن حالم بهم خورد که رفتم اونطرف و برخورد شوهرم رو ندیدم ولی میدونم اونجوری که من میخواستم نبود من دلم میخواد شوهرم بدون خنده و لبخند با خانمها اونم چنین کسانی برخورد کنه درست مثل خود من که با جنس مخالف همینطور برخورد میکنم

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array
    شکوفه جان در بحث دیشبت که جای هیچ شکی نیست که شما مقصر بودید . البته میفهمم کمی حسودی کردی ، این حسادت زنانه در اکثر زن ها وجود داره ، اما درست نبود که بروزش بدی . فقط باید از این مساله که اصلا مهم نبوده میگذشتی . چون همسرت مقصر رفتار دیگران نیست ، همان طور که تو نیستی .

در مورد اینکه میگی از همسرت سر هستی ، مثلا توی تحصیلات ، خیلی خندم گرفت ، آخه تو همچی گفتی من فکر کردم مثلا تو فوق لیسانش هستی و همسرت دیپلم ، اصلا اصلا یک مدرک فوق لیسانش نشانه برتری در تحصیلات و یا سر تر بودن نیست . به خودت مغرور شدی .

یکم واقع بین باش ، و سعی کن روی خودت کار کنی ... انقدر با همسرت مهربان باش و بهش محبت کن که وقتی همچین رفتاری از یک زن دیدی در برابر همسرت ، انقدر زود موضع نگیری ، این نتیجه اختلافاتی که با هم داشتید هست .

به نظرم قهر رو بزار کنار و موضوع رو کشش نده، زندگی 2 روز ارزش این رو نداره که به خاطر سلام کردن یک زن ( اون هم به خاطر بازار یابیش ) بخوای اوقات خودت و همسرت رو تلخ کنی .

10. 4 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

reihane_b (چهارشنبه 22 خرداد 92), بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92), سنجاب بازیگوش (چهارشنبه 22 خرداد 92), شیدا. (چهارشنبه 22 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 تیر 93 [ 22:29]
    سطح
    22
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    123

تشکرشده 231 در 92 پست

Array
    خودتون مقصری خوب اون درس خونده و زحمت کشیده حالا شما دو سال بیشتر خوندی مگه کار شاقی کردی اون مرد زودتر وارد کار شده آخه یعنی چی این حرفا که شما میزنی. نه میخواید شما هر توهینی بکنه اون نگاهت بکنه و ازت هم تشکر بکنه باعث این رفتار همسرت خوبه تو مجبور کردی که باهات اونجوری برخورد بکنه چون که دیده واسه احترامش ارزش قائل نیستی .
    (شوهرم من خداییش از لحاظ پاکی و سنگینی زبانزده خودتون اینو میدونید و باز دعوا راه میندازی و انقد رکش میدی خوب بهش میگفتی از رفتارش خوشم نیومدش تمام .دیگه این حرفا چیه
    اون توهینا چیه که میکنی و در جوابش هم میشنوید خیلی ببخشید پول شخصیت نمیده شما توهین میکردی و سرکوفت میزدی خودتو دست بالا میگرفتی و بعدم میگی ما سرتر بودیم سرتر بودن و تو پول و تحصیلات میبینید فقط ؟؟؟ بعد توقع شوهر خوب و زندگی آروم را هم دارید

12. 4 کاربر از پست مفید nosh nosh تشکرکرده اند .

tamanaye man (چهارشنبه 22 خرداد 92), بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92), سنجاب بازیگوش (چهارشنبه 22 خرداد 92), شیدا. (چهارشنبه 22 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 69 در 39 پست

Array
    دوستای خوبم مسئله پیچیده تر از این حرفاست
    من گفتم به خاطر رفتارهای من یا هرچیز دیگه شوهرم دیگه اونجوری که من میخوام نیست فکر میکنم منم دیگه اونی نیستم که اون فکر میکرده از رفتاراش فهمیدم. به نظر شما این زندگی درست میشه؟ شاید بگین آره ولی به نظر من زندگی که کار به توهین بکشه و حرمتها بشکنه دیگه زندگی نمیشه فرضا هم که درست بشه با اتفاقاتی که افتاده من تمایلی ندارم چون زندگی که توی ذهن من بود اصلا این نیست
    در مورد بحث دیشبمون چیزی که خیلی واسم سنگین بود این بود که من هر حرفی که توی محل کار یا هرجا با یه آقا میزدم جمله به جمله به شوهرم گزارش میدادم ولی حالا ازین سادگی خودم اعصابم خورد شد من فکر نمیکردم شوهرم انقد بی جنبه باشه که آتو بگیره و اگه یه بار مثل دیشب که خودش با یه نفر خوش و بش کرد من نتونم حرفی بزنم و بگه خودتم همینطوری با بقیه

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 14 شهریور 94 [ 22:55]
    سطح
    31
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    33

تشکرشده 50 در 27 پست

Array
    خانم شکوفه کویری شما که اینقدر خودتو سرتر از شوهرت میدونی حالا که رفتار اون خانم رو دیدی بدون که همسرت هم واسه خودش خواهان داره و از نظر خیلی از خانمهای دیگه آدم قابل احترامیه. شما همش داری بهش سرکوفت میزنی. از نظر شما شوهرتون از شما پایین تره ولی از نظر خانم های دیگه ممکنه اینطور نباشه! در ضمن سر بودن به تحصیلات و پول نیست به درک و شعوره

- - - Updated - - -

اینو گفتم که یه کم به خودت بیای

15. 3 کاربر از پست مفید maria_smile تشکرکرده اند .

nosh nosh (چهارشنبه 22 خرداد 92), tamanaye man (چهارشنبه 22 خرداد 92), بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه کویری نمایش پست ها
    ممنون از جواب همگی
    همسرم از نظر خودش سنگین برخورد کرد. راستش من انقد از رفتار اون زن حالم بهم خورد که رفتم اونطرف و برخورد شوهرم رو ندیدم ولی میدونم اونجوری که من میخواستم نبود من دلم میخواد شوهرم بدون خنده و لبخند با خانمها اونم چنین کسانی برخورد کنه درست مثل خود من که با جنس مخالف همینطور برخورد میکنم
    شما این تاپیک رو حتما بخونید
    http://www.hamdardi.net/thread-28142.html
    این جا هم یه جواب داشتیم بابت تحصیلات و پول
    http://www.hamdardi.net/thread28142-5.html#post270875

17. کاربر روبرو از پست مفید داود.ت تشکرکرده است .

بالهای صداقت (چهارشنبه 22 خرداد 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)