به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 خرداد 92 [ 22:03]
    سطح
    1
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

طولانی شدن رابطه من را سردرگم کرده لطفا راهنمایی کنید

حدود یک سال و شش ماه است که با اقایی اشنا شده ام (34 ساله/من خودم 29 سالمه) در این مدت با شناخت نسبی که از هم پیدا کردیم از لحاظ خانوادگی -فرهنگی و اخلاقی در سطح مشابهی هستیم. ضمن این که در این مدت من رفتار ناشایستی و نامناسبی از او ندیدم (فردی منطقی - اهل کار و سالمی است) تنها مشکل من این است که احساس میکنم زمان این اشنایی بیش از اندازه دارد طولانی میشود با توجه به این که در ابتدای اشنایی هدف هردویمان اشنا شدن جهت ازدواج بود! این قضیه منو نگران میکند مسایلی که نگرانم میکنه:
    1. ایشون هیچ مشکل مالی یا منع دیگری مثل سربازی برای ازدواج ندارند(تنها مشکل نداشتن خانه است که میدونم مدتی قبل قصد داشت اپارتمانی بخرد که گران شد و نشد) و هدفش رو از طولانی کردن این رابطه متوجه نمیشوم؟؟
    2. نمی دونم این قضیه رو به چه شکل مطرح کنم ؟؟( نمیدونم به چه شکلی مطرح کنم که تکلیف این رابطه رو مشخص کنه و اگر قصد ازدواج نداره بی دلیل این رابطه رو طولانی نکنه؟؟)3.خودم هم از این رابطه خسته شدم و دوست دارم هر چه سریعتر تکلیف این رابطه مشخص بشه این سردرگمی منو کلافه و عصبی کرده چون سنم داره روز به روز بالاترمیره و فشار های اطرافیان برای ازدواج بیشتر میشه .ممنون میشم راهنمایی ایم کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

خوش امدید به همدردی

خیلی مستقیم به ایشون بگید که تکلیف رو مشخص کنه.قطعا کسی که باید کاری بکنه ایشونه(اقدام جهت خواستگاری).

این مدت برای دو نفر که عقد هم هستن هم مدت زیادیه.حالا در دوستی که همه چیز عملا رو هواست.

شما به ایشون بگید ادامه رابطه فقط فقط با اقدام رسمی ایشون ممکنه و بس.حالا دو حالت داره.

اول اینکه ایشون می پذیره.بحثی نمی مونه

دوم اینکه هزار و یک بهونه میاره.که در این صورت با عرض پوزش فراوان، شما عملا سر کارید.ایشون داره نیازهای روحی و (شاید روزی هم جسمی) خودش رو در کنار شما با روشی غلط برطرف می کنه.

ببخشید اگه رک گفتم.

فقط خدا
    ویرایش توسط faghat-KHODA : سه شنبه 14 خرداد 92 در ساعت 22:44

3. 2 کاربر از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده اند .

sanjab (سه شنبه 14 خرداد 92), شیدا. (چهارشنبه 15 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 مهر 92 [ 12:47]
    سطح
    12
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 202 در 91 پست

Array
    کاملا دوستمون درست می گن. بدون هیچ رودربایستی و صادقانه خواسته هاتون رو بگین. از اینکه طرفتون هم برداشت سو کن اصلا نگران نباشید( مثلا عجله دارین و بیشتر راغبین و...) اولا که هر چه این جریان بیشتر طول بکشه شما کیس هایی رو که می تونستن براتون مناسب باشن از دست می دین . و این رو هم بدونین که با افزایش سنتون و سن ایشون ایشون متضرر نمی شن ، ولی شما حتما خواهین شد. شک نکنین. اصلا منفعلانه برخورد نکنین. این زندگی شماست اون رو به راحتی دست دیگران ندین.
    این نظر من : جایی خ افسوس می خوریم که تصمیم به نادیده گرفتن خودمون می کنیم. این قضیه هر چه زودتر تکلیفش مشخص شه به نفع شماست( البته با هر نتیجه ای)

نقل قول نوشته اصلی توسط faghat-KHODA نمایش پست ها
    سلام

خوش امدید به همدردی

خیلی مستقیم به ایشون بگید که تکلیف رو مشخص کنه.قطعا کسی که باید کاری بکنه ایشونه(اقدام جهت خواستگاری).

این مدت برای دو نفر که عقد هم هستن هم مدت زیادیه.حالا در دوستی که همه چیز عملا رو هواست.

شما به ایشون بگید ادامه رابطه فقط فقط با اقدام رسمی ایشون ممکنه و بس.حالا دو حالت داره.

اول اینکه ایشون می پذیره.بحثی نمی مونه

دوم اینکه هزار و یک بهونه میاره.که در این صورت با عرض پوزش فراوان، شما عملا سر کارید.ایشون داره نیازهای روحی و (شاید روزی هم جسمی) خودش رو در کنار شما با روشی غلط برطرف می کنه.

ببخشید اگه رک گفتم.

فقط خدا
    - - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2013 نمایش پست ها
    حدود یک سال و شش ماه است که با اقایی اشنا شده ام (34 ساله/من خودم 29 سالمه) در این مدت با شناخت نسبی که از هم پیدا کردیم از لحاظ خانوادگی -فرهنگی و اخلاقی در سطح مشابهی هستیم. ضمن این که در این مدت من رفتار ناشایستی و نامناسبی از او ندیدم (فردی منطقی - اهل کار و سالمی است) تنها مشکل من این است که احساس میکنم زمان این اشنایی بیش از اندازه دارد طولانی میشود با توجه به این که در ابتدای اشنایی هدف هردویمان اشنا شدن جهت ازدواج بود! این قضیه منو نگران میکند مسایلی که نگرانم میکنه:
    1. ایشون هیچ مشکل مالی یا منع دیگری مثل سربازی برای ازدواج ندارند(تنها مشکل نداشتن خانه است که میدونم مدتی قبل قصد داشت اپارتمانی بخرد که گران شد و نشد) و هدفش رو از طولانی کردن این رابطه متوجه نمیشوم؟؟
    2. نمی دونم این قضیه رو به چه شکل مطرح کنم ؟؟( نمیدونم به چه شکلی مطرح کنم که تکلیف این رابطه رو مشخص کنه و اگر قصد ازدواج نداره بی دلیل این رابطه رو طولانی نکنه؟؟)3.خودم هم از این رابطه خسته شدم و دوست دارم هر چه سریعتر تکلیف این رابطه مشخص بشه این سردرگمی منو کلافه و عصبی کرده چون سنم داره روز به روز بالاترمیره و فشار های اطرافیان برای ازدواج بیشتر میشه .ممنون میشم راهنمایی ایم کنید
    من نظرم رو گفتم ولی باز که این جمله شما رو خوندم نتونستم چیزی نگم. خانمم این چه سوالی!!!! شما هزار دلیل موجه داری برا این کارت. تو رو خدا خودتم ببین این وسط:mad:
    هر قدیسی گذشته ای و هر گنهکاری آینده ای دارد.....اسکار جووون
    ویرایش توسط چنار : چهارشنبه 15 خرداد 92 در ساعت 11:11

5. کاربر روبرو از پست مفید چنار تشکرکرده است .

faghat-KHODA (چهارشنبه 15 خرداد 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)