به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 35 12345678910112131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 348
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array

Rainbow تصویر ذهنی شما از این کاربر چیست؟

موضوع تاپیک : تصویر ذهنی شما از این کاربر چیست؟

مقدمه :

با سلام خدمت همه دوستان و کاربران عزیز تالار همدردی
    :)

چندی پیش در تاپیک نسبت به این کاربر چه حس و دیدی دارین ؟ ( چه سیگنالی میده) ایده ای رو به بحث گذاشتیم و نهایتاً با اجازه مدیر محترم تالار همدردی، نتایج تاپیک مذکور جمع بندی شد و این تاپیک با هدف آشنایی با تصویر ذهنی کاربران از یکدیگر ، و تجربه شرایطی که بفهمیم دیگران در دنیای مجازی و از پشت مانیتورهاشون ، از روی نوشته ها ، صحبت ها و نظرات ما در تاپیک های مختلف تالار، چه احساس و برداشتی از ما پیدا می کنند یا به قول عامیانه ، چه حسی و چه سیگنالی از طرف ما دریافت می کنند ایجاد شد.

بنابراین در این تاپیک از اعضا و دوستان و یاران تالار دعوت می کنیم که تصویر ذهنی و نظراتشان را درباره کاربرانی که به ترتیب لیست( تهیه شده توسط مدیر تاپیک (خودم
    :)) ) به عنوان " کاربر مورد توجه" معرفی می شوند ارائه کنند . البته ارسال پست در این تاپیک به منزله مطالعه و قبول قوانین مطرح شده زیر می باشد لذا از کلیه اعضاء محترم درخواست می شود در صورتی که قوانین را با دقت مطالعه و پذیرفته اند نسبت به ارسال پست اقدام کنند.

هدف تاپیک اینه که بدونیم چطور دیده می شیم، و چه اثری روی ذهن و روان دیگران داریم. و در نهایت با استفاده از دیدگاه های دیگران بتونیم رفتارهامون رو اصلاح کنیم. علاوه بر این دلمون می خواد به شناخت بهتر و درست تری از دیگران هم برسیم

بنابراین اون شناخت مجازی و فکر و تصویری که از " کاربر مورد توجه" دارید ، اینکه
    چه سیگنالی از صحبت های اون کاربر در انجمن ها و تاپیک ها میگیرین ؟ مثبت یا منفی؟ حرفاش به دل میشینه یا حس خوبی بهتون نمیده را رک و راست و بی رو در بایستی بیان کنید. البته فضای محترمانه تالار حتماً حتماً باید به همراه قوانین زیر حفظ شود.

قوانین :

1) کاربر مورد توجه حق ارسال پست را تا پایان بیان تصاویر ذهنی دیگر کاربران ، نخواهد داشت و پس از اعلام مدیر تاپیک می تواند نظر خودش را درباره تایید یا عدم تایید تصاویر ذهنی بیان نماید. از این رو فردی که داوطلب می شود تعهد می کند که حداکثر ظرفیت و تحمل را از خودش نشان خواهد داد.

2) ارسال پستی که حاوی مطالبی به غیر از بیان تصویر ذهنی از کاربر باشد اکیداً ممنوع است. لذا از ارسال هر گونه پست چت گونه، یا سوال گونه جداً پرهیز کنید.

3) انتخاب فرد متقاضی به ترتیب درخواست انجام خواهد شد

4) در ارسال پست ها ، صرفاً باید تصویر ذهنی و آنچه که از کاربر در ذهن مجسم شده است صورت پذیرد و هر گونه بی احترامی به کاربر مورد توجه ممنوع می باشد.

5) تنها کاربرانی اجازه ارسال نظر و بیان تصویر ذهنی خویش از کاربر مورد توجه د را دارند که او را طی پست ها و صحبت هایش در تالار می شناسند و یا وی در تاپیک آنان نظر و راهنمایی خویش را اعلام نموده است و لذا به نوعی امکان حدس زدن روحیات و رفتار و اخلاق آن فرد را دارند.

6) اگر کاربری، شیوه و روش بیان نظرش اشتباه باشد یعنی شکل انتقاد سازنده نباشد
    مدیر تالار و کارشناسان افتخاری می توانند در جهت تصحیح و آموزش شکل و روش صحیح انتقاد در مورد پست مذکور اظهار نظر کنند.

در صورتیکه مدیران نیازی به اصلاح یک پست، یا جمله ای از یک پست دیدن، اصل جمله رو نگهدارندو زیر پست اصلاح خودشان را بنویسند. به این شکل هم آموزش بهتری ارائه می شود، و هم فردی که پست را گذاشته حس نمی کند نظرش مورد تحریف قرار گرفته... بلکه خوشحال می شه که نقد نظرش زیر پستش آورده شده است.

از اونجا که به قول حضرت علی(ع)، هر چه را برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسند اول خودم داوطلب شدم

================
    نقل قول نوشته اصلی توسط اثر راشومون

به دوستان عزیز پیشنهاد موکد میکنیم که تنها تصاویر ذهنی ای را که از روی پستها و فعالیتهای هر کاربر, برایشان ایجاد شده است, بیان کنند و چه بهتر که اشاراتی به نوع تاپیکها و فعالیتهایی که منجر به ایجاد چنان تصاویری برایشان شده است, به شکل کلی و اجمالی و نه خیلی جزیی و یک به یک, داشته باشند.
    در این صورت است که این تاپیک جنبه اصلاحی نیز به خود خواهد گرفت. زیرا کاربران شاید برای فهمیدن بازخورد فعالیتهایشان احتیاج به دانستن دیدگاه های بیرونی, داشته باشند و با خواندن چنین دیدگاه هایی از دوستان, هم مقایسه ای بین آنچه مدنظرشان بوده است با آنچه نتیجه کارشان بوده است داشته باشند و هم اگر این نتیجه را در مواردی نپسندیدند, تغییراتی در مشی فعالیتها و پستهایشان ایجاد کنند.
    کاملا بدیهی است که این مهم, با دادن تصاویری از مواردی که هیچ کس توانایی اصلاح روی آنها ندارد از قبیل جزئیات ظاهر فرد, قابل حصول نیست.
    در انتها تاکید دوباره میشود که این پست, یک پیشنهاد موکد است نه یک تکلیف ابلاغی مدیریتی.

کاربر مورد توجه : روزنه

خوب دوستان بفرمائید و شروع کنید
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

ویرایش توسط rozaneh : جمعه 10 خرداد 92 در ساعت 10:49

2. 12 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

milad08 (یکشنبه 23 تیر 92), reihane_b (جمعه 10 خرداد 92), roze sepid (یکشنبه 12 خرداد 92), taraneh89 (جمعه 10 خرداد 92), کامران (شنبه 11 خرداد 92), ویدا@ (جمعه 10 خرداد 92), هم آوا (سه شنبه 18 شهریور 93), میشل (جمعه 10 خرداد 92), مسافر زمان (جمعه 10 خرداد 92), بی دل (جمعه 10 خرداد 92), باران بهاری11 (جمعه 10 خرداد 92), صاعد (جمعه 10 خرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ 11:57]
    سطح
    73
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 253
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,016

تشکرشده 2,383 در 431 پست

Array
    ســــــــــــــــــــــــ ــــــــلام
    خوشحالم که به عنوان اولین نفر شروع میکنم
    جنابroozaneh:
    شخصیتشون از نظر من:
    دلسوز و خلاق و منضبط و شوخ طبع
    دوست دار خانواده و سخت کوش
    تلاششونو میکنن بهترین باشن
    انگار نیاز دارن که تایید بشن تا به درستی کارشون یقین پیدا کنن
    تو پستاشون بعضی اوقات احساس حرف اولو میزنه!
    در مورد روابط دختر و پسر سختگیرن وبه سرعت ناراحت و عصبانی میشن , و از پستاشون مشخصه
    یه کم تو برخوردبا مراجعینی که اشتباه تو انجمن مقالات تایپیک میسازن تندن
    زیادی like میزنن.

من اوایل به نظرم میومد که ایشون به شدت عصبانی و منضبط و قانون مدارو انعطاف ناپذیرن,شکلشون هم اینجوری باشه:
    ولی با گذشت زمان و فعالیت و تلاششون متوجه شدم آدم دلسوز و مهربونین فقط مثله همه ی ماها متاسفانه گاهی رفتارشون احساس محور میشه و امیدوارم این مسئله رو هم حل کنن

موفق باشید

4. 15 کاربر از پست مفید taraneh89 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (شنبه 11 خرداد 92), barani (شنبه 11 خرداد 92), reihane_b (شنبه 11 خرداد 92), rozaneh (جمعه 10 خرداد 92), roze sepid (یکشنبه 12 خرداد 92), کامران (شنبه 11 خرداد 92), پرنده غريب (شنبه 11 خرداد 92), ویدا@ (شنبه 11 خرداد 92), میشل (یکشنبه 12 خرداد 92), مسافر زمان (شنبه 11 خرداد 92), باران بهاری11 (شنبه 11 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92), شیدا. (جمعه 10 خرداد 92), صاعد (شنبه 11 خرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    سلام

انسان پایبند به اصول و مبانی انسانی هستید!

معترض به بی عدالتی و پشتیبان مظلومان!

دارای فکری از هم گسیخته و مملو از هزاران هزار چیز مختلف (فکرت شلوغه!)

دوست دارید روابط همه انسانها خیلی بی مشکل پیش بره و خودتونم دنبال رابطه ایده آل در زندگی خودتون هستید لذا از کوچکترین ناهارمونیکی بشدت ملول و نگران میشید!

یکمی روحیه ماجرا جویی درتون هست ولی بعد ازدواج فکر میکنید دیگه از شما گذشته و همش سرکوبش میکنید!

گذشته بدی نداشتید ولی چندانم عالی نبوده ! یعنی میتونسته خیلی بهتر باشه واستون اما الان دیگه خیلی بهش فکر نمیکنید و خودتون را به دست زمانه سپردید و راضی هستید به رضای او

در خودتون منبع سرشاری از انرژی و توانت کمک و دگرگون سازی اوضاع مردم را میبینید اما چون دست و بالتون بستس تنها در محدوده کمی میتونید اثرگذار باشید و مقدار کمی از این انرژی را به بیرون تراووش کنید! اینه که اسم روزنه را واسه خودتون انتخاب کردید!( یعنی اگه نمیتونید واسه دیگران معجزه کنید میتونید واسشون روزنه امیدی باشید!)

تا حدودی مقرراتی و منضبط و ناظم مآب
    (مثلا بعدها رو تکلیف انجام دادن فرزندتون از اون پدرای پدر درار میشید!) ولی در عین حال نمیتونید این رفتار را از پدرتون نسبت به خودتون بپذیرید!!

قدتون 170 -175 سانته! وزنتون 70 کیلو گرمه! رنگ چشمتون قهوه ای تیره و موهای مشکی که وقتی بلند میشه یکمی فر هم میشه! پوستتون جو گندمی مایل به سفیده و لبهای نازکی دارید! معمولا یکمی ته ریش میذارید و هیچوقت شلوار جین نمیپوشید! همیشه لباسای اتو کردن و رسمی با کفشای مجلسی!

وقتی ناراحت یا عصبانی هستید بیشتر خودخوری میکنید و سعی دارید هیچکس از دستتون ناراحت و دلخور نشه!

از نظر مالی و ادامه تحصیل به نقطه ای که لیاقتشو داشتید و آرزوشو نرسیدید!
    فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

6. 12 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (شنبه 11 خرداد 92), barani (شنبه 11 خرداد 92), reihane_b (شنبه 11 خرداد 92), rozaneh (شنبه 11 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), ویدا@ (شنبه 11 خرداد 92), میشل (یکشنبه 12 خرداد 92), مسافر زمان (شنبه 11 خرداد 92), باران بهاری11 (شنبه 11 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92), شیدا. (شنبه 11 خرداد 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array
    با سلام و احترام

نقد
    روزنه عزیز باید جالب و خواندنی باشه......

آواتار قشنگ با نوشتاری مخصوص به خودش همراه با روی خوش تصویر ذهنی من از
    روزنه هست.....

نقد با این مختصر اطلاعات و شناخت یه خورده سخته!!

ولی با توجه به این شناخت مختصر فکر میکنم گاهی نیاز به تایید داره در یه جاهایی رک و بی رودروایسی نظر یا راهکار میزاره....

کاربری قابل اعتماد هست که توجه اش به همه اعضا و فعالیتاشون هست.

من خیلی تلاش کردم
    روزنه رو نقد کنم اما بیشتر خصوصیات مثبتش برام پررنگ هست و این نشون دهنده شخصیت مثبت ایشونه!!

پست هاش در قصار خودمانی برای من جالب و خواندنی هست....

در آخر از خلاقیت و ایجاد تاپیک های قوی و سازنده ایشان در تالار تشکر ویژه دارم.

برای شما
    روزنه گرامی موفقیت و شادی در تمام مراحل زندگی آرزومندم:)

O.o°•♥خـــٌـدایــا راز دل با تــو چـہ گویَـم ڪِہ تــو خــود راز دِلــــی ♥•°o.O

http://gifportal.ru/data/smiles/cveta-674.gif

8. 13 کاربر از پست مفید ویدا@ تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (شنبه 11 خرداد 92), barani (شنبه 11 خرداد 92), reihane_b (شنبه 11 خرداد 92), rozaneh (شنبه 11 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), کامران (شنبه 11 خرداد 92), میشل (یکشنبه 12 خرداد 92), مسافر زمان (شنبه 11 خرداد 92), باران بهاری11 (یکشنبه 12 خرداد 92), دلنشین (شنبه 11 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92), شیدا. (شنبه 11 خرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    71
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    اظهار نظر کسی بعدا بر علیهش استفاده نمیشه! نترسید بیاین تو....................

- - - Updated - - -

اظهار نظر کسی بعدا بر علیهش استفاده نمیشه! نترسید بیاین تو....................
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

10. 8 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (یکشنبه 12 خرداد 92), barani (یکشنبه 12 خرداد 92), rozaneh (یکشنبه 12 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), ویدا@ (یکشنبه 12 خرداد 92), میشل (یکشنبه 12 خرداد 92), باران بهاری11 (یکشنبه 12 خرداد 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 93 [ 21:26]
    سطح
    31
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,715

تشکرشده 2,343 در 504 پست

Array
    سلام
    بهلههههههههههه بهلهههههههههههههههه منم تشریف آوردم______(اشتباه فرمایش کردم عایا؟)_________ تورو خدا بلند نشید __________ خواهش می کنم راحت باشید ___________ ای بابا شرمنده کردید _____________ حالا به افتخار من دست جیغ هوراااااااااااااا

روزنه جان ببخشید فقط چیزی که تو ذهنمه رو می گم

چهره: صورت کشیده و سفید رو، ته ریش می ذاری جلوی موهات کم پشت شده قدت حدود 170 هست معمولا یه چهره مهرون شناخته می شی اما اگه عصبانی بشی هیچی دیگه همه باید فرار کن و گرنه این شکلی می شین بعدشم خودت می شینی کلی غصه می خوری . معمولا پیراهن و شلوار کتان یا پارچه ایی می پوشی ماشینم فکر کنم 405 و زانتیا رو برای سوای تو شهر مناسب بدونی ولی تویوتا هم دوست می داری

اخلاق:اکثر اوقات مهربون هستید به اطرافیانتون توجه می کیند دوست دارید به همه کمک کنید و هر کاری از دستون بر میاد براشون انجام بدید و در کارهای خودتون یکم بی حوصله هستید و کارهاتونو به تاخیر می ندازید و این تاخیر در انجام کارها باعث ناراحتی خودتون می شه در کل شخصیت دوست داشتنی هستید

توی تالار:زود با بچه های تالار دوست شدید زیاد مطالعه می کیند فکرای خوب خوب زیاد دارید و دارید عملیشون می کنید بیشتر دوست دارید خبر های خوب و شادی در تالار باشه و این شادی باعث بشه بچه ها از غصه خوردن دور بشن یعنی دوست دارید همه خوشحال باشن به رفتارای بچه ها توجه می کیند و براتون مهمه ناراحتی بچه ها و دوست دارید کمکشون کنید البته این خودش گاهی باعث ناراحتی بیشتر طرف مقابل می شه مثال مدتی توی باغ فعالیت می کردم و به دلایلی قطع کردم و این صدا زدن ها در باغ باعث جلب توجه و ناراحت شدن می شه و بچه ها فکر می کنن چه اتفاقی افتاده که صابر نمی یاد (آقای روزه ناراحت نشی تورو خدا من خیلی دوست دارم)

بنظرم بیشتر از اینکه به خودت توجه کنی به دیگران توجه می کنی و این باعث می شه از کارات عقب بیفتی و باعث می شه درونت یه حس پشیمونی و ناراحتی ایجاد بشه.

تصویر ذهنی من این بود دیگه ببخشید بد توصیف کردم زود تر برم که این طوری نشدید بعدش من این طوری نشم و خلاصه بگم مردی با قد متوسط رنگ پوست روشن صورت کشیده و لباس معمولا پیراهن و شلوار پارچه ایی همراه با کفش همیشه واکس زده شخصیتی مهربان و خوش اخلاق در اکثر وقتها اما خدا نکنه عصبانی بشه دیگه نمی شه طرفش رفت شوخی کردم فکر کنم خیلی کم عصبانی می شید و همیشه لبخند می زنید.

موفق و سربلند باشید

12. 12 کاربر از پست مفید صاعد تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (یکشنبه 12 خرداد 92), barani (یکشنبه 12 خرداد 92), reihane_b (یکشنبه 12 خرداد 92), rozaneh (یکشنبه 12 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), کامران (یکشنبه 12 خرداد 92), پرنده غريب (یکشنبه 12 خرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 13 خرداد 92), میشل (یکشنبه 12 خرداد 92), باران بهاری11 (یکشنبه 12 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام...

برجسته ترین ویژگی ای که من در شما می بینم اینه که قلبتون تنهاست... شاد نیست... نه اینکه کم و کسری ای تو زندگی داشته باشید، نه... همه چی دارید، غیر از خودتون...

================================

ببخشید که تحلیل من اینقدر خلاصه و کوتاهه... بخاطر اینه که هرچی بگم، تکراریه...

================================

یه چیز غیر تکراری...:p شما مشهدی هستید... یا حداقل بزرگ شده مشهد یا حوالی مشهد... دیگه خیلی بخوام کوتاه بیام، می گم از خراسان، یا بزرگ شده خراسان... :)یه سری اخلاق ها دارید که برام سخته بپذیرم جایی خارج از مشهد شکل گرفته باشن...

- - - Updated - - -

خب البته اون اخلاقا هرجایی می تونن شکل بگیرن...:) چون انسان ها خودشون اخلاقشون رو گزینش می کنن... اما حسم می گه در مورد شما مادرزادیه...;) یا برگرفته از محیط... به نظرم می رسه قلبی و گزینشی نباشن... :rolleyes:

به هرحال این حدس رو از روی شوخی گفتم، چون می دونم شوخ طبع هستید...:) اصل چیزی که می خواستم براتون بنویسم، همون قسمت اول پستمه...

- - - Updated - - -

آهان یه حدس دیگه هم دارم... ای بااابااا این که خیلی مهم بود! چطور زودتر یادم نیفتاد!.... روزنه در حال تحوله... در آینده ای شاید نزدیک، شاید یه ذره دور، تالار همدردی شاهد یه روزنه ی متفاوته... آروم تر، پخته تر، و شادتر...

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

ویرایش توسط میشل : یکشنبه 12 خرداد 92 در ساعت 19:20

14. 11 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (پنجشنبه 16 خرداد 92), barani (شنبه 18 خرداد 92), reihane_b (یکشنبه 12 خرداد 92), rozaneh (یکشنبه 12 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), کامران (دوشنبه 13 خرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 13 خرداد 92), هم آوا (سه شنبه 18 شهریور 93), باران بهاری11 (یکشنبه 12 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    71
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    راستی من چندتا چیز دیگم به ذهنم رسید که سبک نوشته خانم میشل جرقشو تو ذهنم زد!

اسم کوچیکتون محمدرضا است! ولی من فکر میکنم از استان سمنان باشید! با صابر موافقم که جلوی موهاتون ریخته کمی! به موسیقی آروم و بعضا کلاسیک علاقه دارید! عاشق قورمه سبزی هستید و از شیرین پلو متنفرید! صبحانه به ی نون پنیر و چایی مختصر و هول هولی اکتفا میکنید و ناهار هم که مشغول کارید پس ترجیح میدید شام توپول باشه! کلا غذای خونه را به غذای بیرون ترجیح میدید!
    تو سفر بزرگترین چیزی که سرگرمتون میکنه تخمه آفتابگردون یا تخمه کدوی شوره!
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *
    ویرایش توسط کامران : دوشنبه 13 خرداد 92 در ساعت 00:47

16. 11 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (پنجشنبه 16 خرداد 92), barani (شنبه 18 خرداد 92), hana_s (دوشنبه 13 خرداد 92), reihane_b (دوشنبه 13 خرداد 92), rozaneh (دوشنبه 13 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 13 خرداد 92), هم آوا (سه شنبه 18 شهریور 93), میشل (دوشنبه 13 خرداد 92), باران بهاری11 (دوشنبه 13 خرداد 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام دوستای خوبم یاران عزیز همدردی :)

دیدم بهتره برای نظر و بیان تصویر ذهنی تایم بگذاریم چون دوستان دیگری هم درخواست دادن و منتظرن.

بنابراین بیان نظر در مورد روزنه تا آخر امشب ادامه داره و از فردا به ترتیب لیست زیر تاپیک رو ادامه می دهیم

ضمن اینکه اگر کاربری به هر دلیلی در زمان مشخص شده نرسیده بود نظرش رو درباره کاربر مورد توجه قبلی بگه ایرادی نداره در خلال تاپیک ها بیان کنه اما از اونجایی که قبل از معرفی نفر بعد، کاربر مورد توجه قبلی پستی حاوی نظر خودش خواهد گذاشت شاید اون چیزهایی که کاربران بعدی بخوان در مورد کاربر مورد توجه مذکور بگن دیگه لو رفته باشه :p .

اما لیستی که به ترتیب شماره و به مدت 3 روز برای هر کاربر خواهیم داشت : ( دوستان اگر صلاح دیدند این زمان کم یا بیشتر بشه در همون تاپیک جمع بندی قبلی اعلام کنند تا زمان رو کم یا زیاد تر کنیم).

2. کامروا (Kamrava)
    3. فرهنگ 27
    4. ترانه 89 (taraneh89)
    5.مسافر زمان
    6. بی دل
    7. صابر (saber-g1)

از دوستان دیگری هم درخواست داشتیم فعلاً این لیستو داشته باشید .

بنابراین تا آخر امشب فرصت بیان نظر درباره روزنه وجود داره و از فردا نوبت آقای کامروا خواهد بود .

از مدیران و کارشناسان تالار هم درخواست دارم به این تاپیک سر بزنند ور در صورت مشاهده موردی مطابق ماده 6 قوانین، نسبت به ارائه و آموزش روش صحیح انتقاد اقدام نمایند.

با تشکر از همه مدیران و کارشناسان و اعضای محترم تالار همدردی
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

ویرایش توسط rozaneh : دوشنبه 13 خرداد 92 در ساعت 08:02

18. 9 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (پنجشنبه 16 خرداد 92), barani (شنبه 18 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), کامران (دوشنبه 13 خرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 13 خرداد 92), باران بهاری11 (دوشنبه 13 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92), صاعد (دوشنبه 13 خرداد 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 19:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    به نظرم تاپیک داره به انحراف میره.
    هدف تخیل کردن در مورد فرد مذکور نیست.
    بلکه بازخورد به حرفها و رفتار مراجع هست و استنباطهایی که برای دیگران می آورد. مثلا

آیا حساس هست؟
    آیا عجول هست؟
    آیا با ادب هست؟
    آیا وقت بیکاری زیاد داره؟
    آیا بچه پول داره؟
    آیا فرهنگش بالاست؟
    آیا مسلط به کامپیوتره؟
    آیا خانواده تحصیلکرده داره؟
    آیا مذهبیه؟
    آیا از خود راضیه؟
    آیا رضایت از ازندگی داره؟
    آیا اعتماد به نفس داره؟
    آیا سازگاره؟
    ایا عصبیه؟
    و هزاران مورد از این دست

یعنی با بازخورد شما ، مراجع متوجه اثراتی که روی دیگران می گذارد باشد و اگر اشتباهی داره اصلاح کنه

البته این نظر بنده هست.
    به خاطر همین بود که تاپیک از بخش تفریحات به انجمن اعضاء انتقال داده شد.
    در حالیکه روند کنونی این تاپیک مستحق بخش تفریحات هست.
    با تشکر

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

20. 11 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

**سهیل ** (پنجشنبه 17 مرداد 92), asemani (پنجشنبه 16 خرداد 92), rozaneh (دوشنبه 13 خرداد 92), taraneh89 (دوشنبه 13 خرداد 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 13 خرداد 92), کامران (دوشنبه 13 خرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 13 خرداد 92), میشل (دوشنبه 13 خرداد 92), باران بهاری11 (دوشنبه 13 خرداد 92), راحیل خانوم (پنجشنبه 23 خرداد 92), صاعد (دوشنبه 13 خرداد 92)

صفحه 1 از 35 12345678910112131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)