سلام به همه ی دوستان گل.
من پسری21ساله هستم دانشجوهستم ومطالب بعضی ازدوستان رومیخوندم که واسم جالب بودوراهنمایی هایی که ارا ئه میشدعالی بود.حالامنم گفتم مشکلمو مطرح کنم تاازاین راهنمایی هااستفاده کنم.
اول حرفام گفتم که دانشجوهستم وقبل ازاینکه وارددانشگاه بشم هیچ رابطه ای بادخترنداشتم وکلاخوشم نمیومدکه رابطه داشته باشم وبعدازورودبه دانشگاه که همه تمرکزم به درسم بودودرواقع درس خونم ومعدلم بالاست ازهمون ترم اول یکی ازدختراکه همکلاسیم هست خیلی نگاه میکردتااین نگاه کردناتوترم3دیگه بیشتروبیشترشدوهرروزکه دانشگاه باشم میادهرجاکه برم میاد دوستش آمارموهمه وقت میگیره حتی وقت امتحانات که میشدوامتحان نداشته باشه اگه امتحان دارم میادحقییقتش منم ازش خوشم میادورفتم باش حرف زدم وبش پیشنهاددادم وپیشنهادم بیشترازرابطه دوستی بودچون نمیخواستم بااحساساتش بازی کنم امااون ردکردوبعدازاون آماردادنش بیشتروبیشترشدوالان که ترم4دوباره باش حرف زدم درحالی که اون همچنان هرجابرم میاد بم نگاه میکنه وهمیشه تودانشگاه منتظرم میمونه ومن گیج شدم،دیونه شدم دوباربش پیشنهاددادم اماردکردموندم که منظورش ازاینکاراچیه اگه بم علاقه داره چرارد میکنه یااگه بم علاقه نداره چراهرجابرم میادو امارموداره؟دوستان عزیزم ببخشیدسرتون رودرد آوردم امامن بی تجربم وبه راهنمایی همه دوستان نیازدارم...باتشکر