به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 مرداد 92 [ 17:25]
    سطح
    5
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    10

تشکرشده 8 در 6 پست

Array

1 ابراز نکردن علاقه همسرم به من جلوی دیگران

سلام دوستان عزیز امیداورم کمکم کنید
    من و همسرم زندگی خوبی داریم تنها نگرانی من اینه که اصلا جلوی دیگران به من ابراز علاقه نمیکنه همش من باید برم پیشش اون اصلا نمیاد اگر میگید تنهاش بزار تا اون بیاد امتحان کردم ولی جواب نداده / چکار کنم تا بیشتر بیاد طرفم
    و چیز دیگه اینکه راههایی نشونم بدید که بیشتر بتونم براش ناز کنم میخوام نازمو بکشه
    مردم از بی محلی همسرم منم مثل همه زنها احتیاج به توجه دارم کلا دوست دارم شوهرم رومانسی باشه لطقا بهترین راهها رو بهم بگید
    منتظرتونم

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    به نظر من زیادم جالب نیست دو نفر جلوی دیگران به هم ابراز علاقه کنن و نمی دونم همدیگه رو ببوسن هی و این چیزا. اما احترام گذاشتن به همدیگه و حس محبت داشتن خوبه و لازمه. ولی وقتی که تنهایین بهتره به هم ابراز علاقه کنین.
    --
    ویرایش فعال بود. توی همین پست جوابتونو می دم.

اگه وقتی تنهایین به اندازه ی کافی به هم توجه دارین اوضاع خوبه.
    می تونی ازش احترام همراه با یه مقدار معقول و نه زیاد توجه بخوای. مثلا اینکه تو اول بیای از در تو یا اینکه وقتی قراره غذا بخورین ظرف تو رو هم بگیره برات غذا بریزه یا از اون معقول تر اینه که با هم دوتایی برین سر میز غذا و هر کی غذای خودشو بریزه. نمی دونم چطور بگم. اینکه احترام برای هم قایل باشین و همدیگه رو قبول داشته باشین. محبتای دیگه بهتره بمونه وقتی تنهایین.

خوب بعضیا می تونن شوخی کنن بعضیا نمی تونن. هر کسی یه جوریه.

شما دقیقا چه مدل رفتاری می خواین از ایشون. مثال بزنین.
    --
    جزییات بگین بهتره. مثلا شما پیش هم میشینین؟ براشون مهمه جای شما راحت باشه و وضعیت شما چطور باشه مثلا اینکه با ادمایی که کنارتونن راحتین یا نه. اینکه حالتون خوبه یا نه. اینکه کلا اهمیت میدن یا نه. فقط عکس گرفتنو و شوخی کردنو مثال زدین. این محبت دقیقا از نظر شما چیاست؟

--
    پس مشکلت کلیه نه فقط جلوی مردم. وقتی تنهایینم تو باید بری دنبالش. اره اگه اینه شاید یه مقدار باید به این موضوع توجه کنی.
    ببین باید هر کی هر چی که می خواد همونو بهش بدی. لزوما هم زیاد ناز کردن برای همه ی مردا و همه ی زنا جواب نمی ده.
    ضمنا برای ناز کردن باید یکی دیگه راهنماییت کنه :)
    ویرایش توسط meinoush : چهارشنبه 01 خرداد 92 در ساعت 19:29

3. 9 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

**سهیل ** (یکشنبه 27 مرداد 92), faghat-KHODA (جمعه 10 خرداد 92), leyla.M90 (چهارشنبه 01 خرداد 92), lidi2 (چهارشنبه 01 خرداد 92), roze sepid (شنبه 26 مرداد 92), tamanaye man (پنجشنبه 02 خرداد 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 01 خرداد 92), کامران (چهارشنبه 01 خرداد 92), شیدا. (یکشنبه 05 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 8 در 6 پست

Array
    عزیزم من نمیگم جلوی دیگران بیاد منو ببوسه یا ... ولی اصلا طرفمم نمیاد انگار که نیستم
    خوب اینجوری ناراحت میشم پیش دوستان یا خانواده فکر میکنن همدیگه رو دوست نداریم
    کلا سر برخورد میکنه / دیدم مردایی که با زناشون شوخی میکنن میخندونن زناشون رو ولی اون جلوی دیگران اصلا بی تفاوته این منو نگران میکنه

- - - Updated - - -

یک زن نیاز به توجه و احساس امنیت دارد
    زن ها از طریق محبت و عشق ورزی بهتر و راحت تر با مردان کنار می آیند تا با اهدای قطعه ای جواهر.
    تویه مراسمی جایی باشیم نگم بیا عکس بگیر خودش نمیاد وقتی هم بیاد سرده من باید دستشو بگیرم * چرا زمونه اینجوری شده چرا مردا پرتوقع شدن ؟

- - - Updated - - -

همش باید بگم بیا بریم پارک بیرون یا هر جایه دیگه / خودش پیش قدم نمیشه
    خسته شدم از زندگی تکراری و از اینکه همش من باید دنبالش برم / تا بگی از همه نظر خوبم خوشکلم * مغرور نیستم ولی اون اهمیت نمیده
    تورو خدا راهکارهایی برای بیشتر ناز کردن بهم بگید و کمکم کنید مشکلمو حل کنم

5. 2 کاربر از پست مفید lidi2 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (یکشنبه 27 مرداد 92), meinoush (چهارشنبه 01 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 خرداد 92 [ 17:20]
    سطح
    3
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    36

تشکرشده 22 در 15 پست

Array
    بیشتر توضیح بدید , مخصوصا سوالات زیر رو.
    مثلا منظورتون و توقعتون انجام چه سبک محبتیه؟
    همسرتون گرم مزاج هستن؟
    در تنهایی چه طور محبت می کنند و چه اندازه؟
    فرد برون گرایی هستند یا درون گرا؟
    اجتماعی هستند؟
    تا الان حرفی هم زدید حتی به اندازه ی اشاره کردن به این موضوع؟ اگر این کارو کردین :چه گفتین؟و چه رفلکس و نظری داشتن؟

7. 2 کاربر از پست مفید leyla.M90 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (یکشنبه 27 مرداد 92), lidi2 (چهارشنبه 01 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 8 در 6 پست

Array
    مشکل انچنانی نداریم ولی کم توجه به من خاص پیش همه و این بیشتر از هرچی ازارم میده
    اونروز میخواستیم بریم جایی بهش گفتم این لباس مناسب نیست یکی بهتر بپوش تا بهش گفتم تو جاهای عادی بهتر لباس میپوشی کلا اخلاقش بهم ریخت گفت کاری نداشته باش من همینیم که هستم با یه لحن بد گفت و خواهرم و زن داداشمم اونجا بودن پیش اونا خیلی خجالت کشیدم / قدیم اینجوری نبود هیچ وقت بی احترامی نمیکرد الان جوری شده نمیتونم باهاش حرف بزنم زود از کوره در میره
    من دوست ندارم جلوی کسی تحقیر بشم بر عکس دوست دارم بیشتر بهم اهمیت بده

- - - Updated - - -

همسرم کاملا اجتماعیه و شوخ هم هست برای همه ولی با من جلوی کسی شوخی نمیکنه من دوست دارم جلوی دیگران با منم شوخ باشه هرکس میبیندش به من میگه خوشبحالت چه شوهری داری ولی من ازش راضی نیستم اونجوری که میخوام بهم توجه نداره /هزار بار بهش گفتم عاشق اس ام اس هستم ولی خیلی به ندرت اس ام اس عاشقانه میفرسته
    کلا دوست دارم شوهرم رومانسی باشه

- - - Updated - - -

دیروز داشتم بهش میگقتم چرا اینقدر سرد برخورد میکنی / چرا کلا زود جوش میاری داره بهم میگه برو جلویه اینه این سوال و بپرس به جوابت میرسی
    خلاصه کلی براش حرف زدم / در مورد لباس هم که گفتم ابنو نپوش گفت تو هم روز قبلش وقتی بهت گفتم این ارایشو نکن با تندی رفتار کردی من بهش گفتم کاری به کار زنها نداشته باش من و خواهرم اونجا بودیم یعنی کسی که کسی رو دوست داشته باشه نمیتونه انتقام بگیره خوب من اشتباه بودم میتونست بهم بگه ولی روز بعدش همچین منو سرد کرد که واقعا ناراحت شدم ولی خداروشکر وقتی اون جواب رو ازش شنیدم جوابی جلوی دیگران بهش ندادم فقط سرمو به نشونه ناراحتی پایین گرفتم

- - - Updated - - -

پس مشکلت کلیه نه فقط جلوی مردم. وقتی تنهایینم تو باید بری دنبالش. اره اگه اینه شاید یه مقدار باید به این موضوع توجه کنی.
    ببین باید هر کی هر چی که می خواد همونو بهش بدی. لزوما هم زیاد ناز کردن برای همه ی مردا و همه ی زنا جواب نمی ده.
    ضمنا برای ناز کردن باید یکی دیگه راهنماییت کنه :)
    meinoush
    عزیز تو رو خدا بهترین راهکارها رو بهم بگو واقعا بهتون محتاجم خسته شدم از بی توجهی
    در حالی که واقعا هرکی منو ببینه دوسم داره و میگه شیرینی خیلی جذابیت داری ولی چرا برای همسری اینجوری نیستم

- - - Updated - - -

مینوش عزیز گفتی که ضمنا برای ناز کردن باید یکی دیگه راهنماییت کنه
    اون کیه که باید راهنماییم کنه همه با هم کمکم کنید ممنون میشم هر سری یه فکری داره تو رو خدا از همتون راه حل میخوام

9. کاربر روبرو از پست مفید lidi2 تشکرکرده است .

**سهیل ** (یکشنبه 27 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 خرداد 92 [ 17:20]
    سطح
    3
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    36

تشکرشده 22 در 15 پست

Array
    !!! خیلی بد گفتین خب. جلوی بقیه گفتین توقع داشتین تو خفا جواب بده؟!
    پست های ما همه همزمان شد انگار

با یه مرد که این سبکی حرف نمی زنند.مثلا باید بگین فلانی جان , من خیلی دوست داشتم شما رو امشب توی فلان لباس میدیدم.
    یا
    فلانی جان , امروز این دو تا لباس رو برات اتو کردم , آخه خیلی بهت میاد. دوست داری امشب یکیشون رو امتحان کنی؟ مثلا(همیشه رنگ سفید جذابترت می کنه یا نمی دونی لباس راهراه چقدر خوش اندام ترت می کنه)
    بد تیپ میزنه, نگو اه ,بگو : وای عزیزم عالی میشدی , اگه لباسی که من تو نظرم هست رو بپوشی. محشر میشی.چرا که نه و از این حرف ها..

دارین عکس میندازید :جسارت بخرج بدید, تو جمع در عین سنگین بودن ,با شوخی محکم بغلش کنید و یه جور بامزه بخندید. جو سنگین تر بود, به جای کار قبلی , با لبخند و چشمک نگاهش کنین , بعد با محبت دستش رو بگیرید بزارید ,پشت کمرتون.

اس ام اس نمیدند, توی جمع دوستانتون, این جو رو بسازید ,به شوهر هاتون اس ام اس بدین . قطعا یکی از شوهر ها هم این کارو برای خانمش, همون موقع می کنه, که همه بخندین. یا اس ام اس جالب شما رو برای همه می خونند, همون موقع برای هم . ترقیب میشن خودشون هم این کار رو کنند.
    غرور رو بزارید کنار و این باعث نشه احساس کنه همش شما باید این کار رو کنید.

حتی ممکنه وقتی شما فضا رو آماده کنید, تا ایشون اقدامی کنه , هیچ کاری نکنه. ولی می فهمه که رفتار شما برای هر دو دلچسب تر ,پس بهتر یه کاری بکنه .یا تو دلش بگه :کاش زنم مثل اون روز دستم و بگیره...

- - - Updated - - -
    خب معلوم شد , شما هم کمی غدی درسته؟ پس از یه مرد چه توقعی داری؟

من احساس کردم کم لج بازی نمی کنید اگه اشتباه گفتم بگین.

احترام از محبت مهم تره.

رومانتیک بودن ایده ال گرایی, بهتر احترامی که بوی محبت بده رو پیش بگیرید. رومانتیک بودن , برای زندگی های خاص هست ,که اول شما باید این حالت رو پیش بگیرید تا به رومانتیک بودن برسید.
    ویرایش توسط leyla.M90 : چهارشنبه 01 خرداد 92 در ساعت 20:01

11. 4 کاربر از پست مفید leyla.M90 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (یکشنبه 27 مرداد 92), del (یکشنبه 27 مرداد 92), deljoo_deltang (دوشنبه 28 مرداد 92), tamanaye man (چهارشنبه 01 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 8 در 6 پست

Array
    لیلای عزیز حق با شماست باید لحن حرف زدن من بهتر میبود تا اونم بهتر جواب میداد ولی خداییش فقط گفتم یه لباس بهتر بپوشه اصلا نخواستم بی احترامی کنم
    ولی عزیزم کلا اون بی توجه چکار کنم توجهش از همه نظر بیشتر بهم جلب بشه
    مثلا هیچ وقت بهم نمیگه برو فلان لباس خوابتو بپوش یا فلان کار و بکن میخوام بهم اهمیت بده میخوام زندگیمون قشنگ باشه که وقتی بهش فکر میکنیم فقط خاطره های خوب توش باشه
    چکار کنم بیشتر بیاد طرفم ؟

13. کاربر روبرو از پست مفید lidi2 تشکرکرده است .

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    منظورم این بود که من نمی تونم واسه ناز کردن راهنماییت کنم. نمی دونم کی ولی هرکسی جز من می تونه راهنماییت کنه در این مورد!
    ببین اگه می خوای چیزی بهش بگی اصلا خوب نیست که جلوی بقیه بگی. منظورم ایراد گرفتنه. جلوی خواهرت گفتی لباسش بده خوب ناراحت می شه. کلا اگه حرف خاصی دارین وقتی باهمین بزنین. من نمی دونم خودت بهتر می دونی ولی مثلا ممکنه اگه باهات شوخی کنه یکدفعه ای یه مقدار از یه حدی بیشتر بری یه چیزی بگی که خوشش نیاد یا اینکه یکدفعه ای بری زیادی بغلش کنی توی اون جمع خاص اون راحت نباشه یا هر چیز دیگه ای. واقعا شاید معنیش این نباشه که تو به ناز کردن بیشتر نیاز داری. ببین خودش چی می خواد.

15. 2 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

**سهیل ** (یکشنبه 27 مرداد 92), شیدا. (یکشنبه 05 خرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 8 در 6 پست

Array
    الان یکسالی میشه بعد مرگ مامان شوشو به خاطره خونوادشون اومدیم پیششون تا خونمون درست بشه که فکر کنم بیشتر از دوماه دیگه طول نکشه اون میگه بزار بریم خونمون بعد الان نمیتونم کاری کنم ولی همش بهونه است
    تا انیجاییم باید بیشتر بهم توجه میکرد اولشم بهش گفتم من دوست ندارم بیام خونتون میدونم اخلاقت عوض میشه میدونم که تو جلوی دیگران بی اهمیتی ولی گفت نه
    در حالی که همون اش و همون کاسه

لیلا جون لجباز نیستم ولی بعضی وقتها منم از کوره در میرم منم محبت میخوام مگه نمیگن هرچی بکاری همونو درو میکنی پس چی شد هرچی محبت میکنم بهش توجه میکنم اون بیخیاله / دوست ندارم همچین زندگی رو
    دوست دارم زندگیمون پر باشه از عشق و علاقه
    دوست دارم اونم بهم بفهمونه که دوسم داره یا براش مهمم
    ویرایش توسط lidi2 : چهارشنبه 01 خرداد 92 در ساعت 20:30

17. کاربر روبرو از پست مفید lidi2 تشکرکرده است .

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array
    من فکر میکنم بهتره خودت شروع کننده باشی .
    همسرت احتمالا کمی در این موارد خجالتی هست ، برای همین جلوی دیگران این کار رو نمیکنه . شما کم کم بهش یاد بده .
    سعی کن با زن و شوهرهای جوون رفت و آمد کنید تا یک سری کار ها و رفتار ها براش عادی شه .

چرا اون روز که همسرت بهت گفت اونطوری آرایش نکن .کردی ؟ وقتی خودت بهش احترام نمیگذاری و به خواسته هاش توجه نداری ، چطور توقع داری اون به خواسته های شما توجه داشته باشه .
    یک چیز دیگه هم اینکه هی نشین بهش بگو دوستم نداری ، چرا اون کار رو نکردی ؟ چرا بهم نخندیدی ؟ چرا باهام شوخی نکردی ؟ چرا دستم رو نگرفتی ؟ چرا رومانتیک نیستی ؟چرا ؟چرا ؟چرا؟ این حرف ها همسرت رو بدتر میکنه و اعتماد به نفس رو کلا ازش میگیره .و اگر هم بخواد کاری کنه نمیکنه چون فکر میکنه داره دستورهای شما رو انجام میده و به نظرش واقعی نمیاد .
    پس بهتره خودت شروع کننده باشی تا اون هم کم کم یاد بگیره و براش عادی شه .اصلا هم اشکال نداره .خیلی مردها این طوری هستند فقط همسر شما نیست .همسر من هم نمونه همسر شما بود اوایل ...ولی به مرور زمان تغییر کرده ... ولی من هم دیگه همسرم رو شناختم که بیشتر در عمل دوست داشتنش رو بهم نشون میده . و کمتر ابراز میکنه .و همچنین بعد از چندین سال بیشتر متوجه شدم که عشق این چنین مردهایی که در باطن هست و نه در ظاهر خیلی خیلی عمیق تر و واقعی تر و ماندنی تر هست .
    و در آخر این هم اضافه کنم که مردها هیچ وقت نمیدونن توی ذهن ما زن ها چی می گذره ...که مثلا ما توقع داشتیم فلان موقع فلان حرف رو بزنن و یا فلان کار رو انجام بدن ...نباید توقع داشته باشی همسرت دقیقا کاری رو انجام بده که شما انتظارش رو داشتی ...
    حساسیتت رو کمتر کن و سعی کن خودت شروع کننده محبت هایی باشی که توفعشون داری

19. 3 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

lidi2 (یکشنبه 05 خرداد 92), meinoush (چهارشنبه 01 خرداد 92), مهدیسا (پنجشنبه 27 تیر 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)