به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ssamira65

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 29 شهریور 87 [ 15:47]
    سطح
    36
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ssamira65

salam vagheiyatesh nemidunam chetori bayad tarif konam vali tu ozaye badi hastam vaghean ozaye ruhim be ham rikhte va ehtiyaj be komak daram man 21 salame esfande sale pish taghriban 6 mah pish khastegar baram umad be esrar dokhtar amum va madaram ghabul kardam ke biyan khastegari angam shod va in agha az tarafe khanevadeye man taid shod albate bade 2 mah tahghigh khholase baleboron shod va man bade 3 mah be in agha alaghemand shodam man ghablan hich vaght dust pesar nadashtam va eshgho tajrobe nakarde budam in pesar pesare khub kari mohandes az lahaze zaheri khub kholase az har kas porsidim taidesh kard
    20 rooz munde be aghdemun hamun aghaike azash tarif karde bud zang zad be babam goft in agha motade shishe masraf mikone
    ma in mozuro matrah kardim ba khanevadash ke halgharo pas bedim esrar kardan gerye zari pedar va madaresh umadan ke familemun bahamun doshmani karde
    pesaream goft ke man har azmayeshi midam ke sabet konam kholase babam na ghafel mehdiro bord azmayeshgah yani khodesh esteghbal; kard bere azmayesh gereft tu azmayeshesh amfitamin ++ dar umad baz khastim halgharo pas bedim ghasam aye ke hamchin chizi nist hatman eshtebah shode
    rafte khodesh azmayesh dadae _ dar umade kheyli esrar mikone va aslan zire bar nemire manam behesh alaghe daram vali nemitunam bar khalafe khanevadam amal kolnam fek mikonam khunevadam dorost migan vali mehdiyam vel nemikone khahesh mikonam komakam konini

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

RE: ssamira65

من به جاي شما ارسال مي كنم:

(سلام اقعيتش نميدونم چطورى بايد تعريف كنم ولى تو اوضاع بدى هستم واقعا اوضاع روحيم به هم ريخته و احتياج به كمك دارم من ۲۱ سلام اسفندِ سال پيش تقريبا ۶ ماه پيش خواستگار برام اومد به اصرار دختر عموم و مادرم قبول كردم كه بيان خواستگارى انگم شد و اين آقا از طرف خانواده من تائيد شد البته بده ۲ ماه تحقيق خلاصه به برون شد و من بده ۳ ماه به اين آقا علاقمند شدم من قبلا هيچ وقت دوست پسر نداشتم و عشق و تجربه نكرده بودم اين پسر پسر خوب كارى مهندس از لحظه ظاهرى خوب خلاصه از هر كس پرسيديم تاييدش كرد
    ۲۰ روز مونده به عقدمون هامون آقايي كه ازش تعريف كرده بود زنگ زد به بابام گفت اين آقا معتاد شيشه مصرف ميكنه
    ما اين موضوع رومطرح كرديم با خوانوادش كه حلقه رو پس بديم اصرار كردن گريه زارى پدر و مدارش اومدن كه فاميلون باهامون دشمنى كرده . پسره ام گفت كه من هر آزمايشى ميدم كه ثابت كنم خلاصه بابام نه غافل mehdiro برد آزمايشگاه يعنى خودش استقبال؛ كرد بره آزمايش گرفت تو azmayeshesh amfitamin ++ در اومد باز خواستيم حلقه رو پس بديم قسم آيه كه همچين چيزى نيست حتما اشتباه شده
    رفته خودش آزمايش داده - در امده خيلى اصرار ميكنه و اصلا زيرِ بار نميره منم بهش علاقه دارم ولى نميتونم بر خلاف خانواده ام عمل كنم فكر ميكنم خانواده ام درست ميگن ولى مهدي ام ول نمى كنه خواهش ميكنم كمكم كنيد.)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

دوست گرامي
    به شما توصيه مي كنم در مورد يك عمر زندگي خودتان احساسي و با چشمان بسته تصميم نگيريد و به هيچ عنوان ترحم به دل راه ندهيد. درست كه اين مرد را به عنوان همسر خود انتخاب كرده ايد اما آيا مي دانيد عواقب زندگي با فرد معتاد چيست؟ حتما در اين روزهايي كه اطلاع رساني فراواني شده و خودتان نيز در جامعه شاهد بوده ايد نتيجه چنين زندگي هايي را ديده ايد. درست است كه به حرف مردم نمي شود اعتماد كرد اما به اين آيه و قسمهايي كه همه نقل و نبات مي خورند هم نمي شود اعتماد كرد. روي حرف پدر و مادر آقا مهدي حساب نكنيد چون احتمال قوي دارد كه اگر پسرشان معتاد باشد آنها بي اطلاع باشند. آقا مهدي را يكبار ديگر ناغافل به آزمايشگاه ببريد و اگر اينبار جواب آزمايش مشكلي داشت در پس دادن حلقه ترديد نكنيد.
    باز هم توصيه مي كنم مراقب باشيد احساسي عمل نكنيد.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 29 شهریور 87 [ 15:47]
    سطح
    36
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 133
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دانه جان از rahnemayitun mamanunam ولى چرا بايد اينقدر اصرار كُنه؟ من و خانواده ام واقعا darmunde شديم مشكل اينه كه بچه ام نيست ۲۸ ساله شه؟از روى احساس تصميم نمى گيره خانواده ام اوايل ميگفتند كه اين بحث و ما مطرح كنيم خودش ميذاره ميره ولى lejajat ميكنه اين آقا خيلى taidshode بود اصلا nemidunim چرا اين طورى شده به نظرِ شما من براى اين كه خانواده ام اذيت نَشَن زنگ بزنم و ازش خدافظى konam؟؟۳ برام تا حالا گفتم خدافظى كنيم ميگه من بايد ثابت كنم من هيچ مشكلى ندارم ميگه من تو رو دوست دارم نميخوام از دستت بدم magarna به هر كس اين حرفهارو ميزدند ول ميكرد ميرفت اصلا گيج شدم.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

به نظر من همه چيز را بسپاريد به دست خانوادتون. تا زماني كه حقيقت روشن نشده خودتون زياد با هم رو برو نشويد تا اصرارهاي او نظر شما رو عوض كنه. اگر 1 درصد هم احتمال داشته باشه كه او معتاد باشه شما بايد 100 درصد محتاط باشيد.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 14 خرداد 90 [ 16:25]
    سطح
    38
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    تشکرها
    102

تشکرشده 103 در 36 پست

Array

سلام به خواهر گلم سمیرا خانوم
    من کاملآ با حرفای دانه موافقم خیلی مواظب باش و بذار در این مورد بزرگترها ته توی کارو در بیارن آروم باش و نذار احساسات زودگذر جلوی عقلت رو بگیره.تو تازه 21 سالته و حالا حالا موقعیت های زیادی برای ایجاد زندگی مشترک برات پیش میاد نکنه یه تصمیم اشتباه و از روی احساسات باعث یه عمر پشیمونی بشه. با یه پزشک یا کسی که تو این زمینه تخصص داشته باشه مشورت کنین تا راهنمایی کنه که چطوری از پاک بودنش مطمئن بشین.راههایی برای مخفی کردن اعتیاد تو آزمایش هست .خیلی مواظب باش
    شاد باشی

7. کاربر روبرو از پست مفید Arash27 تشکرکرده است .

Arash27 (پنجشنبه 24 مرداد 87)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)