به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 اردیبهشت 92 [ 17:08]
    سطح
    1
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    7
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

اختلاف زیاد در ظاهر

سلام
    راستش من از یه دختری که آشنا هم هست خوشم اومده.ولی چیزی که من رو میترسونه اختلاف زیاد ظاهرمونه.نمیخوام بگم قیافه ام زشته،قیافه معمولی دارم (شاید یکم پایینتر از معمولی) ولی اون خیلی خیلی خوش چهره است.
    تنها مشکلم هم همینه.یعنی از نظر اخلاقی و اینجور چیزا همه ازم تعریف میکنن.قد و هیکل خوبی هم دارم.
    آشنایی اون با من خیلی زیاد نیست.ولی خوب تا حد کمی میشناسه.
    همه معیارهای مورد نظرم رو داره و هدفم هم دوستی نیست ولی میخوام قبل ازدواج بیشتر با هم آشنا بشیم.هرچند دختر خیلی خوب و با خانواده ایه.
    خیلی هم خوندم که قیافه برای خانم ها ملاک نیست و شخصیت و اینجور چیزا مهمه که اگه به حساب پرروییم نباشه تا حد قابل قبولی دارم.ولی راستش رو بخواید خیلی جاها هم دیدم که خانم ها سر ظاهر طرف خیلی حساس اند.تو همین انجمن پر از تاپیک هایی که خانم ها گفتن طرف همه چیزش خوبه ولی قیافه خوبی نداره.چی کار کنیم!
    حالا به نظرتون چی کار کنم.اصلا تحمل نه شنیدن به خاطر ظاهرم رو ندارم.
    خواهشا کمکم کنید و اینکه من از جواب رک شنیدن اینجا (تو اینترنت) خیلی بیشتر از اعتماد به نفس الکی دادن استقبال میکنم!
    مرسی

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    در مورد شرایط اقتصادیتون بیشتر توضیح بدید

بیشتر خانمها منظورشون از ظاهر خوب مرد قد و هیکل هست و ضمنا ویژگی اقتصادی فرد هم مهمه اینکه از نظر مالی حامی مطمئنی میتونه باشه یا نه!

کلا نمیشه جواب ایشون رو پیش بینی کرد ولی اگه حاضر به داشتن رابطه آشنایی با شما شده یعنی با ظاهر شما مشکل نداشته!
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

3. 2 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

abc (یکشنبه 22 اردیبهشت 92), کامران (دوشنبه 23 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 تیر 93 [ 16:36]
    سطح
    22
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 188 در 61 پست

Array
    سلام دوست من
    یه نظر من امتحانش کن. می دونی چرا؟؟ چون ممکنه تو آینده همش بگی کاش میرفتم خواستگارش. کاش کاش .... اگه حتی جواب رد بهت بده واسه همیشه میدونی که جواب رد بهت داده و هیچ وقت فکرشو نمی کنی....

ضمناً به نظر من احتمال جواب مثبت زیاده!! من چندسال هست ایران نبودم واسه همین زیاد شاید به روز نباشم اما اینجا هم معروفه که دختر زیبایی داره و مرد موقعیت. دخترا از صبح تا شب ورزش می کنن که هیکل رو بسازن و آقایون کار می کنن! :)
    اگه موقعیت تحصیلی و شغلی خوبی داری احتمال زیاد هست که بهت جواب مثبت بده.
    اینکه گفتی دیدی بعضی خانم ها خیلی به زیبایی حساس هستند خوب همه خانم ها نیستند که!

البته به چیزای دیگه مثل سن دختر خانم، وضعیت خانوداگی ایشون، تحصیلاتشون و ... هم بستگی داره...

ولی تهش من بهت میگم باید بری و حتی اگه جوابت نه باشه هم بری. چون اگه فردا روزی با یکی دیگه هم ازدواج کنی ممکنه فکر کنی اگه واسه اون اولی می رفتم یا مقایسه کنی تو ذهنت....
    پس یا علی بگو و بسم الله

5. 3 کاربر از پست مفید Mosbatfekrkon تشکرکرده اند .

abc (یکشنبه 22 اردیبهشت 92), کامران (دوشنبه 23 اردیبهشت 92), هلیا66 (یکشنبه 22 اردیبهشت 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    سلام .
    خوش اومدی
    چند سالتونه شما و اون دختر خانم ؟
    آیا بهش گفتی که قصد ازدواج باهاش رو داری یا اینکه بهش ابراز علاقه کردی ؟
    الان رفتارش باهات چطوره ؟
    خانمها معمولا از به دل نشستن و به دل ننشستن صحبت می کنن.
    گاهی ممکنه کسی چهره خوبی هم نداشته باشه ، اما به دل طرف مقابل بشینه یا بر عکس
    در کل اینکه از قدیم گفتن "علف باید به دهن بزی شیرین بیاد " :d . ببخشیدااا ولی این واقعا درسته
    ما اینجا نمی تونیم بگیم نظر اون چی هست ، همین طور نمی تونیم بگیم چون ممکنه جواب منفی بهت بده پس اقدام نکن !
    پس اقدامت رو بکن. با خانواده هم مطرح کن که رسمی بودن قضیه بیشتر بشه ، این خیلی تاثیر داره
    اگه هم جواب منفی بود ممکنه به هزار دلیل غیر از ظاهر باشه ، انقدر حساس نباش برادر عزیز. :)

7. 2 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

abc (یکشنبه 22 اردیبهشت 92), کامران (دوشنبه 23 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    7
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فکور نمایش پست ها
    در مورد شرایط اقتصادیتون بیشتر توضیح بدید

بیشتر خانمها منظورشون از ظاهر خوب مرد قد و هیکل هست و ضمنا ویژگی اقتصادی فرد هم مهمه اینکه از نظر مالی حامی مطمئنی میتونه باشه یا نه!

کلا نمیشه جواب ایشون رو پیش بینی کرد ولی اگه حاضر به داشتن رابطه آشنایی با شما شده یعنی با ظاهر شما مشکل نداشته!
    ممنون.
    از نظر اقتصادی و مالی مشکلی نیست تقریبا.البته شاید ایشون یکم زیادی ولخرج باشه;) ولی بازم شرایط مالی و اقتصادی چیزی نیست که بخوام به خاطرش رد بشم.
    فکر کنم یه کوچولو اشتباه برداشت کردین.چون حاضر به رابطه نشده.یعنی یه رابطه کاملا عادیه الان.مثلا فکر کنید مثل 2 تا همسایه.(که نیستیم;) )
    من الان مشکلم اینه بخوام این رابطه عادی رو گسترش بدم این اختلاف چقدر میتونه به شکست منجر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosbatfekrkon نمایش پست ها
    سلام دوست من
    یه نظر من امتحانش کن. می دونی چرا؟؟ چون ممکنه تو آینده همش بگی کاش میرفتم خواستگارش. کاش کاش .... اگه حتی جواب رد بهت بده واسه همیشه میدونی که جواب رد بهت داده و هیچ وقت فکرشو نمی کنی....

ضمناً به نظر من احتمال جواب مثبت زیاده!! من چندسال هست ایران نبودم واسه همین زیاد شاید به روز نباشم اما اینجا هم معروفه که دختر زیبایی داره و مرد موقعیت. دخترا از صبح تا شب ورزش می کنن که هیکل رو بسازن و آقایون کار می کنن! :)
    اگه موقعیت تحصیلی و شغلی خوبی داری احتمال زیاد هست که بهت جواب مثبت بده.
    اینکه گفتی دیدی بعضی خانم ها خیلی به زیبایی حساس هستند خوب همه خانم ها نیستند که!

البته به چیزای دیگه مثل سن دختر خانم، وضعیت خانوداگی ایشون، تحصیلاتشون و ... هم بستگی داره...

ولی تهش من بهت میگم باید بری و حتی اگه جوابت نه باشه هم بری. چون اگه فردا روزی با یکی دیگه هم ازدواج کنی ممکنه فکر کنی اگه واسه اون اولی می رفتم یا مقایسه کنی تو ذهنت....
    پس یا علی بگو و بسم الله
    سلام
    ممنون از جوابت
    من بدون شک احساسم رو بهش میگم.دقیقا به همین علتی که گفتی.که تمام عمر حسرت نخورم که کاش بهش میگفتم.حتی اگه مستقیم هم بیاد تو روم بگه از قیافت خوشم نمیاد (که عمرا به خاطر شخصیتی که داره نمیگه و محترمانه رد میکنه) بازم میارزه به اینکه هیچ وقت بهش نگم.
    از این هم میترسم اگه قبول کرد بعدا سرخورده بشه به خاطر اختلاف ظاهرمون تو اجتماع.
    من اونقدا هم قیافه ام بد نیست ولی اون زیادی خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
    سلام .
    خوش اومدی
    چند سالتونه شما و اون دختر خانم ؟
    آیا بهش گفتی که قصد ازدواج باهاش رو داری یا اینکه بهش ابراز علاقه کردی ؟
    الان رفتارش باهات چطوره ؟
    خانمها معمولا از به دل نشستن و به دل ننشستن صحبت می کنن.
    گاهی ممکنه کسی چهره خوبی هم نداشته باشه ، اما به دل طرف مقابل بشینه یا بر عکس
    در کل اینکه از قدیم گفتن "علف باید به دهن بزی شیرین بیاد " :d . ببخشیدااا ولی این واقعا درسته
    ما اینجا نمی تونیم بگیم نظر اون چی هست ، همین طور نمی تونیم بگیم چون ممکنه جواب منفی بهت بده پس اقدام نکن !
    پس اقدامت رو بکن. با خانواده هم مطرح کن که رسمی بودن قضیه بیشتر بشه ، این خیلی تاثیر داره
    اگه هم جواب منفی بود ممکنه به هزار دلیل غیر از ظاهر باشه ، انقدر حساس نباش برادر عزیز. :)
    سلام
    ممنون
    هنوز باهاش مطرح نکردم.رابطه هم یه رابطه کاملا عادیه.بالاتر گفتم فرض کنید 2 تا همسایه.هرچند من ایشون رو خیلی میشناسم به دلایلی ولی ایشون کمتر با من آشنایی داره.
    با خانواده هم مطرح کردم.البته فقط در این حد که از یکی خوشم اومده،ولی تا از خودش یه اوکی اولیه نگیرم نمیخوام بیشتر مطرح بشه.
    و اینکه خط آخر رو هم 100% قبول دارم.شاید به خیلی دلایل غیر ظاهرم من رو رد کنه.

- - - Updated - - -
    ویرایش:
    یه چیز دیگه هم بگم.
    همونطور که گفتم شناختی که از من داره خیلی زیاد نیست.بگذریم از اینکه شاید شوکه بشه وقتی باهاش مطرح کنم.ولی از یه طرف هم میترسم چون ازم شناخت کمی داره از روی ظاهر قضاوت کنه و رد کنه.در صورتی که شاید اگه بیشتر آشنا بود این معیار براش کم رنگ تر میشد.
    مطمئنا دوس دارم اول رابطمون یکم گسترش پیدا کنه بعد باهاش احساسم رو مطرح کنم.
    ولی مشکل اینجاست شرایط جوری نیست که رابطه در همین حد بمونه و بشه بیشتر با هم آشنا شیم.
    یعنی اگه بخوام رابطمون بیشتر بشه حتما باید باهاش این موضوع رو مطرح کنم وگرنه رابطه در همین حد خیلی معمولی میمونه.

- - - Updated - - -

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 آبان 94 [ 22:07]
    سطح
    29
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    48

تشکرشده 100 در 45 پست

Array
    شاید شما در شرایط عادی مشکلی در ارتباط با زنان نداشته باشید، اما وقتی طرف مقابلتان خیلی زیبا و جذاب است، دچار اضطراب و ناتوانی در ارتباط می شوید. بیشتر مردان فکر می کنند که باید در این شرایط متفاوت باشند و یا ویژگی خاصی را از خود به نمایش بگذارند تا از طرف این گونه زنان پذیرفته شوند.

البته این موضوع تا حدی نیز درست است. ولی شما نیاز دارید یک سری قوانین را یاد بگیرید که هم بر ترس خود غلبه کنید و هم جذابیت خود را حفظ کنید.
    باید توجه داشته باشید که همیشه با زنان زیبا به خاطر جذابیت ظاهریشان، متفاوت رفتار شده و در تمام طول زندگی شان به خاطر ظاهرشان مورد احترام بوده اند. هرچه این زیبایی بیشتر باشد مردان با آن ها خاص تر رفتار کرده اند و بیشتر ناز آن ها را کشیده اند. زنانی که ساعت ها جلوی آینه خود را آراسته اند و وسواس زیادی صرف نوع لباس پوشیدن، آرایش موها و کلاً ظاهر خود کرده اند، برای شما این پیام را دارند: « من متفاوت هستم و برای تو غیر قابل دسترسی ام!» در واقع زیبایی به آن ها قدرت می دهد چرا که زیبایی شان مردان را شکست داده و وادار می کند که تحت اوامرشان باشند. تنها راه برخورد با این زنان جذاب این است که این قدرت را از آن ها بگیرید؛ با او مثل یک زن عادی برخورد کنید و تحت تأثیر زیبایی شان قرار نگیرید. می توانید با آن ها شوخی کنید و سر به سرشان بگذارید. کلید موفقیت شما همین جاست! هیچ کس تابه حال با آن ها عادی برخورد نکرده و شما برای این زنان، مردی متفاوت و خاص خواهید بود! شما با این کار هم قدرت و اعتماد به نفس خود را حفظ کرده اید، هم از دسته ی « مثل بقیه ی مردها» بیرون آمده اید و هم به او فهمانده اید که توجه شما به او نه به خاطر ظاهر زیبایش، بلکه به خاطر شخصیت اوست.

به جای اینکه به فکر کلماتی برای مخ زدن و یا حرکات عجیب و غریب باشید اول باید بدانید که ایجاد رابطه، به کمی تفکر لازم است. پس در همسریابی دقت فراوان روی ویژگیهای شخصیتی خود داشته باشید و نه صرفا ظاهری و کلامی(مثل داشتن آرامش در کلام و رفتار، اعتماد به نفس، شوخ طبعی و…)

پیش از اینکه نسبت به ایجاد رابطه با یک خانم بسیار جذاب و زیبا اقدام کنید، این مفاهیم را در ذهن خود مرور کنید و سعی کنید که تحت تأثیر زیبایی او قرار نگیرید. زنان زیبا اغلب مردان را به یک چشم نگاه می کنند. مردانی خسته کننده، محتاج رابطه و ضعیف که به سرعت پیشنهاد قرار ملاقات می دهند و یا آن ها را به یک رستوران دعوت می کنند! حالا شما با این رفتار متفاوت مردی کمیاب هستید .

منبع:تک لاو

10. 3 کاربر از پست مفید soheil2 تشکرکرده اند .

abc (یکشنبه 22 اردیبهشت 92), legend (دوشنبه 23 اردیبهشت 92), تهمتن (پنجشنبه 02 خرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    من فکر میکنم زیبایی فقط تو چهره نیست
    آدم می تونه خیلی خوش لباس باشه یا درست صحبت کنه اینا همه چیزایی هست که جذابیت می یاره
    بارها دیدیم دخترها عاشق پسری شدن که اگر بار اول ببینیمشون می گیم این مگه چی داره که طرف اینطوری عاشقش شده
    اما بعد که دقت می کنیم می بینیم خیلی خوب صحبت می کنه احترام گذاشتنش خوبه مرتب و خوش لباسه
    تمیزه
    اینا چیزایی هست که برای خانوم ها جذابیت داره

12. 2 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

abc (دوشنبه 23 اردیبهشت 92), کامران (دوشنبه 23 اردیبهشت 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    شاید چون بهش علاقه دارید زیادی زیبا میبینیدش! من یک دوستی داشتم(دارم) که اینقدر از خوشگل بودن دوست دخترش تعریف میکرد که هممون منتظر بوديم انتخاب آقا راببینیم!! چشمتون روز بد نبینه اولین باری که به جمع دوستان اون خانوم را معرفی کرد من مات و مبهوت مونده بودم چی چییه این بابا را خوشگل دیده این دوست کودن ما! جسارت بشما نشه این داستان را گفتم که بدونی زیبایی یک امر نسبیه و کاملا سلیقه ای! برای ما آقایون خوش تیپی و خوش لباسی میتونه جای خوشگلی را پر کنه! (اصولا از ی مرد کسی انتظار خوشگلی به اون معنی را نداره!)
    بیخودی واسه خودت بتش نکن و الکی اعتماد به نفستو پاین نیار! این قدر دیدیم ازدواجایی را که پسر یا دختر یکیشون عالی و اون یکی کاملا معمولی رو به پایین بوده!!!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

14. کاربر روبرو از پست مفید کامران تشکرکرده است .

abc (دوشنبه 23 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    7
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamrava نمایش پست ها
    شاید چون بهش علاقه دارید زیادی زیبا میبینیدش! من یک دوستی داشتم(دارم) که اینقدر از خوشگل بودن دوست دخترش تعریف میکرد که هممون منتظر بوديم انتخاب آقا راببینیم!! چشمتون روز بد نبینه اولین باری که به جمع دوستان اون خانوم را معرفی کرد من مات و مبهوت مونده بودم چی چییه این بابا را خوشگل دیده این دوست کودن ما! جسارت بشما نشه این داستان را گفتم که بدونی زیبایی یک امر نسبیه و کاملا سلیقه ای! برای ما آقایون خوش تیپی و خوش لباسی میتونه جای خوشگلی را پر کنه! (اصولا از ی مرد کسی انتظار خوشگلی به اون معنی را نداره!)
    بیخودی واسه خودت بتش نکن و الکی اعتماد به نفستو پاین نیار! این قدر دیدیم ازدواجایی را که پسر یا دختر یکیشون عالی و اون یکی کاملا معمولی رو به پایین بوده!!!
    ممنون
    در مورد قسمت آبی رنگ تو این مورد صدق نمیکنه.چون دیدم که بقیه چطور از قیافه اش تعریف میکنن(خیلی خیلی زیاد).نمیگم زیباترین دختری که دیدم ولی بدون شک یکی از زیباترین کسایی که تو عمرم دیدم.
    و ممنون بابت اعتماد به نفس.من اتفاقا خوش لباس هم هستم و همیشه خوب لباس میپوشم ولی خوب از نظر قیافه اصلا اعتماد به نفس ندارم.;) (مخصوصا تو این مورد که اختلاف زیاده)

16. کاربر روبرو از پست مفید abc تشکرکرده است .

کامران (چهارشنبه 01 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 خرداد 92 [ 09:39]
    سطح
    1
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class
    تشکرها
    7

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    سلام دوست عزيز...
    معمولا افراد خوش قيافه و زيبا توي زندگيشون با ادماي خوش قيافه زيادي هم برخورد ميكنن كه قصد ايجاد رابطه باهاشون رو داره.اگه قرار بود براي ايشون زيبايي ملاك باشه مطمئن باش تا حالا خيلي موارد براش پيش اومده.و اگه تا حالا با كسي نبوده بخاطر اينه كه دنبال قيافه نيست.حداقل 30و40 درصد دنبال قيافه نيست و بدنبال مشخصات ديگري هم هست.
    اگه گفته هاتون درست باشه از نظر اخلاقي و رفتاري و شخصيتي مشكلي ندارين.پس فقط ميمونه ويژگي هاي ظاهري كه ميتونيد به قول دوستان به ظاهرتون برسيد.مثل لباس و ....حداقل كه ميتونيد از اون 30و40 درصد 10و15 درصدش رو مهيا كنيد.پس شما بخاطر اون درصد خيلي كم داريد موقعيت رو از دست ميديد.
    البته اينايي كه گفتم نظر و تجربه منه كه شايد كاملا برداشتم اشتباهه.ولي تجربه خيلي كم من اينو بهم ياد داده.
    بنظر من بخدا توكل كنيد و بسم الله.بهيچ عنوان موقعيتو از دست نديد.
    يا حق

در ضمن.با گفته soheil2 هم كاملا موافقم.سعي كنيد حتما و حتما اون موردي كه ايشون گفتن رو عمل كنيد.
    ویرایش توسط legend : دوشنبه 23 اردیبهشت 92 در ساعت 08:50

18. 2 کاربر از پست مفید legend تشکرکرده اند .

abc (دوشنبه 23 اردیبهشت 92), کامران (چهارشنبه 01 خرداد 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)