به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 25 اردیبهشت 92 [ 01:15]
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class
    تشکرها
    4

تشکرشده 48 در 35 پست

Array

همجنسگرا بودنم رو چگونه ب خانواده اطلاع بدم..؟

درود..
    دوستان اینجانب بعد از مطرح کردن مشکلات م در سایت همدردی ( ک ب جایی هم نرسید)...چند جلسه حضوری خدمت دکتر توانا رسیدم....نظر ایشون راجع ب من انحراف جنسی افسردگی و وسواس فکری و ...بود...ک درست هم بود..ولی بعد از چندین جلسه هیپنوتراپی ب جایی نرسیدیم و در من تغییری احساس نشد....(حیف پول و وقتم!)..و بعد از مشاوره با چند روانشناس دیگر ب همجنسگرا بودن م رای دادن......(بعد از کلی تلاش و ب هول قوه الهی پی بردن بالاخره)...........

حالا زمان آن فرا رسیده ک برای خانواده م هنجار شکنی کنم ولی دوست ندارم هنجار شکنی م کسی رو آزار بده....و نمیدونم باید چجوری اطلاع بدم ب خانواده ک از لحاظ روحی همچنان داغون م و ساپورت مالی نیاز دارم......از لحاظ وسواس فکر هم بَدتر از قبل شدم

این اواخر دیگه ب اینجام() رسیده!! نه محل سکونت رو تغییر میدن نه کسی دل ش ب حال ما میسوزه!....و نیمدونم چگونه همجنسگرا بودنم رو ب خانواده بگم و کلا بذارم برم..........

================================================== =========
    راستی چندی پیش در یک برنامه تلوزیونی با موضوع اجتماعی در شبکه 3سیما روانشناسی رو دعوت کرده بودن ب برنامه ب اسم دکتر قنبری از معدود روانشناس هایی بود ک ب دلم نشست...تو نت گشتم و گشتم ولی پیداشون نکردم..زنگ زدم ب روابط عمومی شبکه 3 ب هر 5تا خط زنگ زدم کسی بَر نمیداشت...ایمیل دادم کسی پاسخ گو نبود..!! 1هفته ست دارم تلاش میکنم تا دکتر قنبری رو پیدا کنم اگه شد حضوری ملاقاتش کنم..اما تلاش م بی نتیجه بوده..اگه کسی اطلاعاتی از ایشون داره از ما دریغ نکنه..
    =====================================
    با تشکر از برنامه خوبتون...

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    سلام . خوبی ؟
    کار خوبی می کنی که قصد داری با خانوادت در میون بذاری. خوشحالم که بالاخره این تصمیم رو گرفتی .
    اسم کوچیک دکتره چی بود ؟ هیچ اطلاعاتی ازش ندادن ؟ که واسه کدوم دانشگاه بوده و ....
    ببین این نبوده ؟
    http://www.dr-ghanbari.com/

- - - Updated - - -

راستی مشکلت رو کم کم با خانواده در میون بذار. به نظرم از اونی شروع کن که باهاش راحت تری و فهمیده تر و با سوادتر و عاقلتره . مثل برادر
    از فامیلای دیگه مثل پسردایی و پسر عمه و .... استفاده نکنی اولش بهتره .

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    به شماره 162 زنگ بزن.
    ساعت و روزش رو بگو بهت میگن کی بوده .

برادر داری بهش بگی ؟

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 48 در 35 پست

Array
    برادر داری بهش بگی ؟
    اره شور بختانه من 4تا برادر دارم!!...بین 6تا فرزند ..فرزند آخری هستم:(ای کاش ایزی لایف میشدم ولی بچه آخر نمیشدم.......ولی آخه همشون از من noobتر هستن نمیشه گفت!!!!...!!!! من میتونستم بگم قبلا ها سایقه sexual abuse م رو میگفتم!! نمیتونم بگم یعنی نمیشه..یعنی کشش نداره........

ممنون بابت 162

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    نفهمیدم noob تر یعنی چی !!!
    نمی تونی یکی از برادرات رو با خودت ببری پیش دکترت اون بهش توضیح بده ؟ فک کنم اینجوری خیلی راحت تر پذیرفته بشه .

- - - Updated - - -

راستی
    خواهش :)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 48 در 35 پست

Array
    یعنی خام تر;)..ب نظرت خانواده کشش اینو داره ک من بگم پولای خودمو هر چی پول دارید بدید میخوام بره خودم تنها و مجردی تو بالاشهر زندگی کنم!..!....در این صورت چند شب رو باید در جوب کوچه سَر کنم............

ب دکتر گفتم زنگ زد ب برادرم فقط گفت مشکل ش حاده کمک ش کنید!!!!..گفت در این حد بیشتر نمیتونم توضیح بدم!..بهش گفتم بیا و بزرگی کن از طرف من بگو میخوام تنها باشم جداگانه زندگی کنم..قبول نکرد!....این همه پول دادم هیچی نشد حاظرم نشد اینو بگه!!!!..عجیب زمونه ای شده.......منم اومدم خونه داداشم پرسید مشکلت چیه الکی گفتم دکتره زنگ زده خودشیرینی کنه ک هر دفعه بیام 200تومن پول هیپنوتراپی ازم بگیره...یعنی تموم رشته هارو به کلم بروکلی تبدیل کردم......

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    خام هم که باشن ، پخته میشن :p توام اوایلش هیچی در مورد این بیماری نمی دونستی ، کم کم یاد گرفتی.
    ببین تو قرار نیست بهشون بگی پول بدید میخوام بالاشهر تنهایی زندگی کنم. اینجوری اگه بگی نه تنها خانواده تو ، که خانواده هیچ کدوم از ماها هم قبول نمی کنن.
    نحوه گفتنت خیلی تاثیر داره . مستند حرف بزن. همه نامه ها و نسخه های پزشک پیشت باشه ، خواهشا درست بهشون توضیح بده . نه مثل پست قبلیت که کلمه کلمه دوستان ازت حرف کشیدن زوری
    اولین قدمت باید حل کردن مشکلت باشه ، تنها زندگی کردن دردی رو از تو دوا نمی کنه ، اول درک خانواده از مشکل تو مهمه .
    راستی می تونی بعد از اینکه کل حرفاتو زدی ، پست قبلیت رو به برادرت نشون بدی. با خوندن اون تا حد زیادی متوجه مشکلت میشه .
    باید از دکترت می خواستی که بیشتر توضیح بده ، نه اینکه به برادرت بگه که تو میخوای تنها زندگی کنی .
    تو رو خدا درست توضیح بده این بار . :)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 48 در 35 پست

Array
    باوو عزیز آسمونی رنگینکمونی:dوقتی میدونم گفتنم و توضیح دادنم بی فایده ست چه کاریه اخه!..وقتی میدونم همچین چیزی محاله بره چی خودمو کوچیک کنم!..باید تلاش کنم خودم برسم ب خونه مجردی و اینا که اونم احتمال 99% شدنی نیست!!!!....چون من هنوزم ک هنوزه با اعتیاد جنسی و وسواس فکری و....درگیرم.....با خودم قرار گذاشتم بعد این که معاف شدم( ک شدم با ماده 33بند8 البته 11ماه 20 روز طول کشید و اذیتم کردن) اره خلاصه قرار گذاشته بودم با خودم که همت کنم...اما اعتیاد جنسی و وسواس فکری م و غیره تشدید شده و من الان خیلی وقته جز هرروز خودارضایی و. خواب کاره دیگه ندارم! یعنی توانش رو ندارم!..میدونی سن داره میره تو 22سالگی ولی مغز هنوز فک میکنه همون پسره 17-18ساله ی بدن بی مو و دست بدون مو و....ست...روزی 16ساعت در خواب تو یه دنیای ساختگی خودم سیر میکنم..دنیایی ک توش خونه مجردی هست دوست پسر هست بدن بی مو هست موتور 250سی سی ب بالا هست:دی یدونه هم ماشین آمریکایی هست:دی پیرن های اورجینال لیورپول هم هست:دی..........ولی دنیای واقعی پامیشی وای باز دستت و بدن مو در آورد سریع حموم زیلت و زخم و اینا(اینکار 1روز در میون تکرار میشه) بعد میبینی امروز یه کاری نکردی! اونم چ کاری خودارضایی......بقیه ش هم توضیح ندم بهتره....در کل اینکه با دنیای واقعی یعنی با خانواده محل سکونت فامیل اطرافیان و خیلی چیزای دیگه حال نمیکنم ولی مجبور ب تظاهرم ک حال میکنم باهاشون..از این تظاهر خسته شدم....ظاهری خوشحال باطنی داغون...بیرون هم ک میرم رفتار مردم ب خصوص همجنسام آزارم میده..جنس مخالف میبینن مردم رَم میکنن!! مردمی ک آداب معاشرت هیچی حالیشون نی ...تو تاکسی تو مترو مراعات هیچی رو هم نمیکنن ولی ادعاشون لایه اوزون رو جر میده!!!........یه موتور 4هزار دلاری رو هم میدن 37 میلیون!..انتظار داری نرم سمت خودکشی!..دوبار رفتم اما نشد!..آخرین بار 2فروردین بود ب وسیله گاز کپسول ک نمیدونم چرا اون آخراش خون دماغ شدم!...بره باره سوم دارم یه فکری میکنم..کارت اهدای عضو م 10روز دیگه مییاد...میخوام یه طوری خودکشی کنم یعنی مرگ مغزی بشم تا بتونم عضوی اهدا کنم.......ایطوری بهتره ب جان فرگوسن:دی.

================================================== ========

ب 162 هم 43بار زنگیدم کسی بر نداشت!....کلا این شماره تلفن ها بره فخر فروشی فقط

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    162 خوب جواب میده . شاید الان این طور بوده . من چند باری زنگ زدم خوب بوده . فردا صبح امتحان کن حتما
    ببین قرار بود فکرت نره سمت خودکشی :mad:
    آخه این کارا یعنی چی ؟ نمیخوای مبارزه کنی تا این مشکلاتت حل بشه ؟ باور کن همش حل شدنیه .

ضمنا توام جزء گروهی هستی که جبهه نرفته شهید میشن
    یعنی چی که هنوز تلاشت رو نکرده دو تا نتیجه گرفتی
    1. خانواده درکم نخواهند کرد
    2. مشکلم حل نخواهد شد

یاد این شخصیت آدمکه تو گالیور افتادم که مدام می گفت "من مــــــــــــــــــــــــ ـــــی دونم ، نمی تونیم "
    بابا تلاشت رو بکن.
    من قبلا همه حرفاتو خوندم. دنیایی که تو نظرته یه دنیای آرمانیه ، یه دنیای ایده آل . خیلی قشنگه . خیلی پاکه . منم آرزومه این طور بشه ، اما نیست ، و با نبودنش تو نباید به خودت سخت بگیری . فقط یه مرز بذار بین این دو دنیا . نخواه که این دو به هم تبدیل بشن.
    خواب ، خواب ، خواب .....
    این کارت یعنی چی ؟ اینطوری بهتر نمیشی . نمی تونی یه شغلی پیدا کنی ؟ الانم که دیگه معافیتت رو گرفتی .
    ساعت و روزی که روانشناسه حرف می زد رو بهم بگو خودم فردا صبح امتحان کنم ببینم چی میشه :)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 48 در 35 پست

Array
    ببین قرار بود فکرت نره سمت خودکشی :mad:
    آخه این کارا یعنی چی ؟ نمیخوای مبارزه کنی تا این مشکلاتت حل بشه ؟ باور کن همش حل شدنیه .
    باوو کدوم مبارزه!!! با کی با چی مبارزه کنم!! با ذاتم! اون که ذاتن-ذاتاُ-zaataan آدم خراب و ضعیفی هستم.....این از ذاتم.....با خانواده مبارزه کنم!؟ خانواده چه گناهی داره اونا چرا باید چوب افسردگی منو بخورن...البته باید یه مقدار با چوب بزنمشون!..نیمگن این پسری ک ما بزرگ کردیم شخصیت میخواد انسانیت میخواد بچه ب دنیا آوردن هی کار کردن بهش آب و غذا خوروندن هنر نیست که.....با چیپس باید مبارزه کرده! اونی به من نیشان بده!........

خودکشی اتفاقا بره یکی مثل من عملی ست نیکو..از اون ورم اگه طوری باشه بشه عضوی اهدا کرد ب نظرم نیکوترین عمل انسانی رو انجام دادم..اینگار 69بار رفتی مکه شیطان رو با سنگ زدی....خودکشی ترس نداره که..البته من با مرگ مغزی موافق م اون دوبار خودکشی noobمیزدم خوب شد نمردم:دی.....
    کلا هم ب چیزی ب اسم خدا و اینا اعتقاد ندارم..انسان کلا مغزــــــه دیگه تموم افکار و اعتقاداتمون و احساساتمون و هر چی که هست محدود شده ب مغز وقتی سیستم سوخت رسانی قطع بشه مغز میمیره در نتیجه همه افکار و اعتقاداتمونو احساساتمونو و....همراه مغز میمیره...خو چه کاریه بریم زیر خاک خوراک حشرات و میکروب ها بشیم! عضوی اهدا میکنم شاید ب چندتا شخصیت چند تا مغز کمکی کردیم تا زنده بمونن........

یاد این شخصیت آدمکه تو گالیور افتادم که مدام می گفت "من مــــــــــــــــــــــــ ـــــی دونم ، نمی تونیم "
    خو دیگه راست میگفت گالیور!!.!!..!! یه چیزی بوده حتما ک شده گالیور:دی نگو گالیور ب یکی که یه دستش هم مصدومه بَر میخوره بعد پلیس فتا مییاد و بعد بیا درست ش کن:دی..
    این کارت یعنی چی ؟ اینطوری بهتر نمیشی . نمی تونی یه شغلی پیدا کنی ؟ الانم که دیگه معافیتت رو گرفتی .
    باوو اصن من میلیاردر!! وقتی تو این ایران نمیشه زندگی کرد چیپس فایده!! یه ماشین 21هزار دلاری رو باید بخری 180 میلیون تنها کشوری هستیم که این افتخار نصیبمون شده تو داستان ماشین و موتور 8تا-9 برابر قیمت واقعی ش پول میدیم..ب نظر من این یعنی اصراف و ظلم ب 8تا هموطن و 8تا کارگر....البته اینا همش نشان از فرهنگ غنی ماست.......اون زحمتی ک اینجا میکشم تو امارات بکشم سره 5ماه chvrolet camaro میخرم اینجا 5سال هم گشنه گی بکشی ب جایی نمیرسی......

دفتر سازمان ملل هم اینجا نیست بریم پناهندگی بگیرم:دی.....اونور م ک آدم تنها تر از این میشه و با فرهنگ اونوری ها ماها نمیتونیم زندگی کنیم...

من وقتی از خودکشی حرف میزنم یعنی فکر همه جارو کردم.....ک ب این نتیجه رسیدم..........

==================================================

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)